Článek

Události mají stále problémy, klesá jim sledovanost

 
Události, které dostaly na začátku roku novou podobu, bojují se sledovaností, která se snižuje. Radní ČT chtějí teď po generálním řediteli Petrovi Dvořákovi, aby vypracoval a předložil analýzu pořadu. Ten měl přitom ještě v dubnu spolu s ředitelem zpravodajství Zdeňkem Šámalem vysoké ambice a chtěli Událostmi vykrýt třetinu trhu.
26.05.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (611 článků) , Petr Dvořák (606 článků)
Podobné články

Nové Události ČT zklamaly. Sledovanost stále klesá

 
Nově vyhlížející Události České televize měly nalákat miliony diváků, místo toho zatím sledovanost spíše klesá. V žebříčku sledovanosti zpravodajských relací podle výzkumu společnosti Mediaresearch se Události ČT propadly hluboko pod Televizní noviny TV Nova. Za absenci lidí u obrazovek podle mluvčí televize Michaely Fričové může jaro a atraktivní hokejové relace umístěné v programu ve stejném čase.
04.05.2012 23:20 |

podobné články

Sledovanost reality show rapidně klesá: Uječené Štiky plavou na samém dně

 
Televizní reality show o rodině Štikových každým dnem upadá. Podívaná, která se vysílá na televizi Prima od konce dubna, se dostala na pořádné dno. Sledovanost každý týden rapidně klesá a o leklé Štiky nikdo nejeví zájem.
16.05.2018 16:30 |

podobné články

V prvním pololetí byly nejvíce sledované televize skupiny Nova. Polepšila si ČT i Barrandov

 
Sledovanost už delší dobu klesá televizním stanicím skupiny Prima, naopak v prvním pololetí letošního roku vzrostla sledovanost kanálů České televize. Informoval o tom server iHNed.cz s tím, že vůbec nejsledovanější jsou televizní stanice skupiny Nova.
02.07.2014 12:10 |

podobné články

PRSA NETÁHNOU? Sledovanost Top Star magazínu rekordně klesá. Kdo vystřídá Perkausovou?

 
Na televizi Prima se bojí o osud magazínu Top Star. Čísla sledovanosti padají jak shnilé švestky ze stromu. Sledovanost jedné z vlajkových lodí, Top Star magazínu, jdou rapidně dolů a nikdo neví, jestli nebude ještě hůř. Může za to snad výměna moderátorky? Že by obří vnady Evy Perkausové tolik netáhly?
14.10.2015 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (451 článků)

Sledovanost Novy dál klesá, přesto loni dominovala

 
Nejsledovanější tuzemskou televizí loni zůstala TV Nova. Dominantní postavení ve sledovanosti si drží dlouhodobě, i když její podíl neustále klesá. Loňský podíl Novy na celodenní sledovanosti ve skupině lidí starších 15 let činil 29,13 procenta, což bylo meziročně o 3,79 procentního bodu méně. Podíl na sledovanosti klesl také ČT1, naopak vzrostl u Primy a TV Barrandov. Vyplývá to z údajů zveřejněných na webu Asociace televizních organizací (ATO).
05.01.2012 16:50 |

podobné články

Česká televize chce změnit Události, pomoc hledá i na Facebooku

 
Sledovanost vlajkové lodi České televize, večerních Událostí vysílaných na ČT 1 od 19.00, není již delší dobu tak vysoká, aby se jí veřejnoprávní médium mohlo chlubit. Nejvíce diváků si pouští Televizní noviny na Nově od 19.30, jejich sledovanost se stabilně pohybuje okolo dvou miliónů diváků (například uplynulou neděli se jich dívalo 1,912 mil.).
27.07.2011 12:10 |

podobné články

Dvořák si může gratulovat. Sledovanost Událostí stoupá

 
Ředitel České televize Petr Dvořák a jeho tým úspěšně zvládl jeden ze svých největších úkolů: Podstatně zvýšil sledovanost večerní zpravodajské relace Události, které letos v lednu sledovalo o stovky tisíc lidí víc než loni na podzim. Událostem podle odborníků pomohlo především to, že se jejich začátek přesunul několik minut před sedmou hodinu a že je uvádí předpověď počasí.
05.02.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (611 článků) , Petr Dvořák (606 článků)

V Česku přibývá pivovarů, produkce piva však klesá

 
V Česku v poslední letech přibylo mnoho nových pivovarů a s nimi se rozrostla i nabídka pivních druhů a stylů. Přesto však samotná produkce piva už několik let klesá či stagnuje. Stejně tak klesá domácí spotřeba. Čeští pivovarníci proto pořádají Den českého piva, do kterého bude zapojeno na 4000 tuzemských podniků. Organizátoři si od této akce slibují návrat Čechů do hospod.
26.09.2014 17:05 |

podobné články

Nové Události nezabraly. Sledovanost ČT klesá

 
Nové zpravodajské Události vysílá Česká televize měsíc, ale získat větší divácký zájem se jí za tuto dobu nepodařilo. Uvedl to dnes server Aktuálně.cz. Podle údajů společnosti Mediaresearch, které má Aktuálně.cz k dispozici, podíl hlavní zpravodajské relace České televize na sledovanosti klesl proti březnu o procento.
05.05.2012 14:10 |

podobné články

Událostem na ČT v říjnu stoupla sledovanost, Nově naopak klesla

 
Letos v říjnu byly Události na ČT sledovanější než loni ve stejné době. Naopak komerčním stanicím sledovanost zpravodajských pořadů klesla, Nově dokonce o sta tisíce.
02.11.2012 21:35 |

podobné články

Štiky už plavou břichem vzhůru! U diváků jim nepomohla ani nahota

 
Štiky už neplavou u dna, ale jsou zavrtané v bahně hluboko pod ním! Ačkoliv rodinný klan Štikových nepřestává překvapovat, sledovanost jejich reality show stále klesá. Poslední díl suverénně převálcovaly pořady jiných televizí! Může za to pozdější čas vysílání?
05.06.2018 11:25 |

podobné články

Proč talentovým show jako je Hlas ubývají diváci

 
Slušelo by se k této otázce dodat – jak kterým a jak kde. Nicméně v některých evropských zemích skutečně mají velké televize potíže s tím, že jim u takzvaných talentových show, většinou stěžejních projektů v jejich programových schématech, klesá poměrně dramaticky sledovanost. Nutno dodat, že si za to z velké části mohou samy.
07.06.2012 00:30 |

podobné články

Rekordní sledovanost? Souboj kriminálek ale o chlup vyhrála Ostrava

 
Televizní stanice mají v dobách, kdy jsou lidé ohroženi koronavirem, žně. Vzhledem k tomu, že nikdo v současné době nemůže trávit večery v kinech, v divadlech či v hospůdkách, ve večerních hodinách usedají mnozí před televizní obrazovky. A je to znát. V pondělí večer se hned dva pořady přehouply přes milionovou sledovanost!
17.03.2020 13:10 |

podobné články

SANEP: Důvěra v Nečasovu vládu stále klesá, krize zdaleka neskončila

 
Důvěra veřejnosti ve vládu Petra Nečase (ODS) stále klesá. Podle internetového průzkumu společnosti SANEP jí důvěřuje jen pětina lidí. Vláda sice v úterý přečkala parlamentní hlasování o vyslovení nedůvěry, podle většiny lidí tím ale vládní krizi nezažehnala.
28.04.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9310 článků)

Více než polovina hlasů sečtena. ČSSD klesá

 
Z celkového počtu hlasů je sečteno přibližně 60 procent. Na prvním místě je stále ČSSD, ale počet procent stále klesá. Naopak hnutí ANO posiluje a blíží se k 19 procentům.
26.10.2013 16:00 |

podobné články

Moravcovi prý zakázali mluvit s novináři. ČT: Hloupé a neprofesionální

 
Neodmyslitelným společníkem diváka České televize jsou už osmým rokem v neděli po poledni Otázky Václava Moravce. Týdeník Reflex se jim v aktuálním čísle věnuje obsáhlým materiálem, v němž nechybí tvrzení, že pořad v lecčems připomíná svého polistopadového předchůdce Co týden dal. Během letošního podzimu sledovanost OVM nadále pozvolna klesá.
10.11.2011 18:55 |

podobné články

TV Barrandov stoupla sledovanost

 
Digitální stanici TV Barrandov se, pokud jde o sledovanost, daří. Po pěti měsících vysílání vévodí žebříčku v kategorii tzv. „ostatních netematických televizí“ a opakovaně bodovala jako pátá nejsledovanější televize v zemi.
01.07.2009 14:40 |

podobné články

Talentmania a Česko Slovensko má talent měly opět velmi podobnou sledovanost

 
Reality show Novy a Primy Talentmania a Česko Slovensko má talent měly v neděli opět velmi podobnou sledovanost. Talentmania v průměru 1,126 miliónu a Česko Slovensko má talent v průměru 1,041 miliónu diváků.
06.09.2010 15:45 |

podobné články

Sledovanost Talentu klesla na půl milionu, do hry se vrací František z děcáku!

 
Soutěž Česko Slovensko má talent na Primě se u diváků propadá rychlostí blesku. Nedělní, pátý semifinálový přímý přenos, sledovalo jen 537 tisíc diváků ve skupině dospělí 15-54 let, ale celkový počet byl 814 tisíc diváků. Televize se tedy pokouší sledovanost zvednout tím, že do hry vrací některé odpadlíky z předchozích kol.
08.11.2010 15:00 |

podobné články