Článek

Údajná milenka Vémoly Lulu drsně provokuje: Ne Lela, ne Lili, jen Lulu, vzkazuje Ceterové fitness prsatice

 
Zdena Černá alias Lulu, která se označuje za milenku Karlose Vémoly  (35) , nedávno vzbudila rozruch svým prohlášením, že s MMA zápasníkem randila už v době, kdy byla Lela Ceterová těhotná. I přesto, že dnes už je vztah Ceterové a Vémoly minulostí, fitness barbie Zdena se do Lely veřejně pouští na sociálních sítích a snaží se ji vcelku okatě provokovat.
12.09.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků) , Lulu Lulu (25 článků) , Lulu Lulu (19 článků)
Podobné články

Lulu si nedá pokoj! Z čeho obvinila Vémolovu Lelu?

 
Ať už se mezi nimi stalo nebo nestalo cokoli, údajná milenka Karlose Vémoly (35) Zdeňka Černá alias Lulu (38) se rozhodně chová jako zhrzená žena. Nevynechá totiž jedinou příležitost k tomu rýpnout si do zápasníkovy ex a matky jejich společné dcery Lili (10 měsíců) Lely Ceterové (30). Aktuálně Lulu nařkla Lelu z napodobování.
27.10.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (25 článků) , Karlos Vémola (242 článků) , Lulu Lulu (25 článků) , Lulu Lulu (19 článků)

Lulu z Lely puká vzteky: Provokativními snímky zoufale volá o pozornost Karlose

 
Dlouho před Vánoci si MMA bijes Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (31) procházeli velkou partnerskou krizí, kterou zapříčinily nevěry Terminátora. Došlo to dokonce tak daleko, že se Lela společně s dcerou Lili odstěhovaly do bratislavského bytu a vypadalo to, že lásce je konec. Proto bylo pro všechny překvapením, když se vrátili k sobě a oznámili zasnoubení. Takový šok patrně nečekala ani bývalá milenka Vémoly Zdeňka Černá alias Lulu, která momentálně postuje na svých sociálních sítích jeden žhavý snímek za druhým. Snaží se snad zoufale na sebe upozornit?
07.01.2021 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (25 článků) , Karlos Vémola (242 článků) , Lulu Lulu (25 článků) , Lulu Lulu (19 článků)

Rozchod Karlose Vémoly a Ceterové: Lela mu vyčetla nevěry a utekla na Slovensko

 
Vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30) už byl v nestabilním stavu posledních několik týdnů. A teď přišel rozchod, který 'Terminátor' oznámil na svém Instagramu. Vyjádřil se dokonce k údajné nevěře a tomu, jak to teď bude s maličkou osmiměsíční Lili.
30.08.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Největší milostné vyznání Karlose Terminátora Vémoly slaví úspěch. Sexbombu Lelu Ceterovou má zpátky doma!

 
Vypadalo to, že konec vztahu Karlose Terminátora Vémoly  (35) a jeho silikonové krásky Lely Ceterové , se kterou má dceru Lili, je definitivní. Lela si v září sbalila kufry a odstěhovala se na rodné Slovensko. Ještě minulý týden Lela Super.cz prozradila, že květiny už jí nosí jiný muž.
11.12.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Vémolova Lulu jde do útoku: Drsný vzkaz Karlosovi a Lele!

 
Tenhle vyostřený spor jen tak neskončí. To je už teď jasné. A starají se o to přímí účastníci téhle už dost vyhrocené situace. Údajná někdejší milenka Karlose Terminátora Vémoly (35) Zdeňka Černá alias Lulu (38) se navezla do bojovníka MMA i jeho dnes už bývalé partnerky Lely Ceterové (31).
08.09.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (25 článků) , Lulu Lulu (25 článků) , Karlos Vémola (242 článků) , Lulu Lulu (19 článků)

Karlosi, tohle jsi prohrál: Lela Ceterová ukázala maminku, po které zdědila veškerou krásu

 
Vztah Lely Ceterové (30) a MMA bijce Karlose Vémoly (35) dlouhodobě prochází krizí. Přesto se snaží, aby jejich společná dcera Lili vyrůstala v harmonické rodině, kde fungují oba rodiče tak, jak mají. Playmate Lela se nedávno na sociálních sítích svěřila fanouškům, že její maminka slaví narozeniny, a u té příležitosti ji ukázala veřejnosti. Karlos tak může vidět, jak by zhruba jeho partnerka vypadala za několik let, a lidé se shodují, že Lela je zkrátka výhra v loterii.
30.11.2020 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Další útok prsaté Lulu na Karlosovu Lelu: Výsměch tetování a silikonům v zadku!

 
Kdykoli má možnost, a že si ji Zdeňka Černá (39) ráda často najde, tvrdě si rýpne do Lely Ceterové (31). Někdejší údajná milenka Karlose Vémoly (35) tak samozřejmě nepominula možnost sarkasticky komentovat nové tetování MMA bijce, které má znázorňovat jeho současnou snoubenku. A nejen to zhrzená Lulu těžce zkritizovala...
03.02.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (25 článků) , Karlos Vémola (242 článků) , Lulu Lulu (25 článků) , Lulu Lulu (19 článků)

Nadobro opustila Vémolu: Lela sbalila kufry i Lili a odstěhovala se na Slovensko

 
Od chvíle, kdy se mezi Lelou Ceterovou a Karlosem Vémolou potvrdila partnerská krize, Lela hovořila o navrácení do rodného kraje, tedy na Slovensko. Jenže pak přišel koronavirus a Lela nemohla odcestovat. Nyní si už Lela všechno zařídila, a tak sbalila kufry i malou Lili a nadobro se odstěhovala do Bratislavy.
13.09.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Vémolovu kamarádku Lulu hledá policie: Výtečnice je v podezření, že kradla v obchoďáku

 
Je snad silikonová kamarádka zápasníka Karlose Vémoly (35) zlodějka? Blonďatou Lulu hledá policie. Zdeňka Černá (39), jak se tato prsatice jmenuje občanským jménem, visí v policejní pátračce. Panuje podezření, že Lulu se dopustila trestného činu v obchodním domě. Na celou záležitost upozornil deník Blesk.
31.10.2020 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (25 článků) , Karlos Vémola (242 článků) , Lulu Lulu (25 článků) , Lulu Lulu (19 článků)

Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to!

 
Jestliže chcete něco udělat se svou postavou, je ten nejvyšší čas, abyste si zvýšili svou fitness motivaci. Nejedná se o žádnou čakru či mantru, kterou byste si museli odříkávat před odchodem do posilovny ani o žádná složitá pravidla, jež byste byli nuceni učit se nazpaměť. Možná patříte mezi věčné začátečníky, jež se možná do něčeho po hlavě vrhnou a zapálí se prakticky pro jakoukoli aktivitu, jenže i přes počáteční přepálený start jejich nadšení opadne a je po výsledku. Přestaňte se vymlouvat a trochu svou fitness motivaci nakopněte. Je-li vaším cílem krásná, pevná a dokonalá postavička jako lusk, sezením u televize a sledováním Ulice či Ordinace rozhodně kila dolu neshodíte. Chce to odhodlání, řád, chuť a v neposlední řadě i onu fitness motivaci. A právě na tu se zaměříme v dnešním článku. Nastavte si REÁLNÉ cíle Jestliže jste si za svůj cíl dali zhubnout 10 kilo během měsíce, pak věřte, že s tímto přístupem zklamete sami sebe. S největší pravděpodobností neuspějete a bude vůbec štěstí, když vydržíte měsíc něco dělat. Snažte se nastavit si takové cíle, které jsou reálné a tedy i dosažitelné. Ani ta sebevětší fitness motivace vám nemůže k tomu, abyste během měsíce zhubli tolik kilo… Sledujte své výsledky Abyste mohli sledovat své výsledky, udělejte si šikovnou tabulku a do té si pečlivě zaznamenávejte své měření – kila, centimetry, čas, počet opakování. Když budete mít přehled o tom, jak se zlepšujete, vaše fitness motivace rovněž půjde nahoru. Zaměřte svou pozornost JENOM na sebe Uvědomte si, že ať děláte co děláte a ať je vaše fitness motivace sebevětší, pokaždé se najde někdo, kdo bude rychlejší, pevnější, svalnatější či silnější nežli vy. Nevadí. Vy veškerou svou pozornost zaměřte pouze na sebe a zapomeňte na ostatní. Ty ať se starají o sebe. Ostatní se také nezajímají o to, kolik jste dneska udělali... Čtěte více Příspěvek Zvyšte svou fitness motivaci. Známe způsoby, jak na to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články

Ani Lulu, ani Lela! Další plastiková blondýna v autě Vémoly! Karlos si ji vozil po Praze

 
Zápasník Karlos Terminátor Vémola (35) se netají svou slabostí pro silikonové sexbomby s napíchanými rty jako kačer. Poté, co ho kvůli jeho nevěrám opustila matka jejich dcery Lela Ceterová (31), tak se ukázalo, že je v jeho životě ještě fitnesska Zdena Černá alias Lulu. Ale rozhodně není jediná, které se bijec ve volném čase věnuje.
17.09.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Lulu Lulu (25 článků) , Karlos Vémola (242 článků) , Lulu Lulu (19 článků)

Lela Ceterová o koronaviru a zdravotním stavu dcerky Lili: Už chci, aby to skončilo, potřebuju se vyspat

 
V rodině Karlose Vémoly (35) se objevil koronavirus a kromě MMA zápasníka a jeho partnerky Lely Ceterové (30) jím trpí také jejich teprve osmiměsíční dcerka Lili. Holčičku zasáhly dokonce vysoké horečky a hrozilo, že bude muset být převezena do nemocnice. Ceterová popsala, jak průběh nemoci zvládá a v jakém stavu je teď její dcerka.
26.08.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Smutná zpověď Ceterové: Lela s Karlosem čekala dvojčátka, přežila ale jen holčička Lili

 
Stát se matkou je pro mnoho žen to nejdůležitější v životě. Lela Ceterová (31) po více než roce přiznala, že její těhotenství nebylo vůbec jednoduché. Rozhodla se totiž na sociální sítě přidat snímek z ultrazvuku, kde je vidět, že maličká Lili měla mít ještě sourozence. Kráska se pak podělila o krutý zážitek, kdy přišla o nenarozené miminko...
29.10.2020 09:50 |

podobné články

Dcera Lely Ceterové je celá maminka: Růžový andílek bude jednou lámat srdce na potkání

 
Lela Ceterová (30) svému partnerovi zápasníkovi MMA v prosinci porodila nádhernou dceru Lili. Před nedávnem se Karlos Vémola (34) vytáhl a svým holkám připravil pořádné překvapení v podobě zbrusu nového pokojíčku pro malou Lili. Lela Ceterová je půl roku po porodu, ale na její postavě to není vůbec poznat. Hrdá maminka se na sociálních sítích pochlubila rostoucí dcerou, která čím dál tím více připomíná půvabnou maminku.
10.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

První vyjádření Lely Ceterové o koronaviru: Nakazili jsme se od Karlose, pořád někde lítá

 
Lela Ceterová (30) webu eXtra.cz potvrdila, že má i s osmiměsíční dcerkou Lili koronavirus. Už včera přitom pozitivní test na zákeřnou nemoc potvrdil její partner Karlos Vémola (35), který se bál, aby nenakazil i svou rodinu. K tomu ale nakonec i tak došlo. Lela má podle svých slov naštěstí lehčí průběh, o poznání hůř je na tom ale malá Lili.
25.08.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Plastiková Lela od bijce Vémoly: Pravda o jejím obličeji! Toto má být krása?

 
Lela Ceterová (29), přítelkyně MMA zápasníka Karlose Vémoly (33), se v sobotu večer zúčastnila koncertu pro nadaci Kapka naděje. Playmate se jen málokdy objevuje na veřejnosti zahalená a tak všechny překvapilo, že se ukázala v šatech, které její dekolt schovaly. Lela, která se netají svou láskou k plastickým operacím, má kromě prsou vylepšené i další části těla. Lépe řečeno, těžko na ní najdete něco, co si upravit nenechala.
23.12.2018 19:50 |

podobné články

Silikonová Lela Ceterová se stala maminkou: Tohle je rozkošná dcera terminátora Vémoly

 
Silikonová kráska zápasníka MMA Karlose Vémoly Lela Ceterová se ve středu odpoledne stala maminkou. Vnadná Playmate přivedla na svět dcerku Lili.
18.12.2019 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Tři týdny po porodu oblékne velikost XS: Lela od Vémoly prozradila, kolik zhubla!

 
Prsa má jako dva létající balóny, ale postavičku jako holčička. Tím se chlubí Lela Ceterová (30), partnerka zápasníka MMA Karlose Vémoly (34), kterému před necelým měsícem přivedla na svět dceru Lili. Poporodní kila ji už trápit nemusí!
11.01.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)

Expřítelkyně Karlose Terminátora Vémoly přišla o dítě. Lela čekala dvojčátka

 
Expřítelkyně zápasníka MMA Karlose Terminátora Vémoly Lela Ceterová se s fanoušky podělila o velmi smutnou vzpomínku. Modelka svěřila, že přišla o dítě. Maminka dcery Lili totiž čekala dvojčátka.
29.10.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (242 článků)