Článek

Učitelka ze školky na pražském Chodově má koronavirus. Její znovuotevření je v ohrožení

 
Další pražská školka se potýká s problémy v souvislosti s koronavirem. Učitelka z Chodova se nakazila nemocí covid-19 a všechny její kolegyně a kolegové museli do karantény. V pondělí o tom rodiče informovala ředitelka Mateřské školy Blatenská. Školka měla fungovat už od příštího týdne.
19.05.2020 13:15 |

podobné články

Podobné články

Koronavirus ohrozil znovuotevření školky na Chodově: Nákaza se potvrdila u jedné z učitelek!

 
Koronavirus značně zkomplikoval plány mnoha rodičům malých dětí z pražského Chodova. Ředitelka mateřské školy Blatenská v pondělí oznámila, že jedna z učitelek má pozitivní test na nemoc covid-19 a celý pedagogický sbor kvůli tomu musel do karantény. Školka měla přitom příští týden již otevřít.
19.05.2020 10:35 |

podobné články

Zdraví vás další krásná učitelka, která souložila se svým studentem! Tentokrát mu bylo 15 let!

 
V Americe je prostě možné to, "o čem sní každý patnáctiletý student na světě, který chodí do školy":http://www.extra.cz/tahle-sexy-ucitelka-svadela-sveho-sestnactileteho-studenta-dali-byste-si-rict s pěknou učitelkou. Je tu totiž další případ, kdy "pohledná paní učitelka svedla svého studenta":http://www.extra.cz/tahle-krasavice-je-dalsi-sexy-ucitelka-ktera-je-obvinena-ze-soulozeni-se-svym-studentem, tentokrát patnáctiletého chlapce.
27.08.2014 07:30 |

podobné články

TA UŽ NEPOJEDE! Na pražském Chodově vyhořela fabia! Škoda se vyšplhá na 80 tisíc!

 
Zaparkovaná fabia shořela ve středu večer v Kolmistrově ulici v pražském Chodově. Požár zřejmě vznikl kvůli technické závadě, úplně vyloučeno zatím není ani úmyslné zapálení, zjistila na místě agentura Mediafax.
15.09.2011 07:10 |

podobné články

Děsivý nález! Mrtvá žena v kufru auta na pražském Chodově

 
Mrtvolu asi 37leté ženy našli v pátek ráno strážníci v kufru auta na pražském Chodově.
17.02.2012 08:45 |

podobné články

Děsivý nález: Mrtvou ženu našli v kufru auta na pražském Chodově

 
V kufru auta na pražském Chodově byla dnes ráno nalezena mrtvá žena. Podle lékaře zemřela zřejmě už zhruba před dvěma měsíci. Policie zatím vyloučila cizí zavinění, žena si pravděpodobně do kufru lehla sama.
17.02.2012 09:55 |

podobné články

Na pražském Chodově zemřel muž: Spadl pod autobus

 
Na pražském Chodově zahynul v pondělí večer muž, který spadl pod autobus městské hromadné dopravy. Okolnosti a příčinu nehody vyšetřují kriminalisté.
23.02.2016 08:15 |

podobné články

Požár na pražském Chodově: Z okna šlehaly plameny!

 
Plameny šlehaly z bytu v šestém patře.  Požár na pražském Chodově likvidovalo ve středu pět jednotek hasičů. Jako zázrakem skončila v nemocnici jen jedna žena, nikdo nezemřel.
07.07.2017 11:05 |

podobné články

Bouračka na pražském Chodově: Havaroval autobus plný dětí!

 
Pláč, křik a strach! Autobus plný předškolních dětí havaroval včera ráno na pražském Chodově. Podle prvních informací bylo na místě 30 zraněných a záchranáři proto vyhlásili traumaplán. Na místo se tak během pár minut sjeli záchranáři, hasiči i policisté z celé Prahy.
05.12.2019 05:05 |

podobné články

Výuka musí pokračovat stůj co stůj! Jak školy bojují s koronavirem? Učitelka popisuje náročné dny a volá po změnách

 
ROZHOVOR „Jedna maminka mi psala, že mě obdivuje. Že nechápe, jak jsem mohla do jejího syna naládovat tolik vědomostí. Ona že s ním zápasí hodinu od hodiny, už ho má plné zuby a chce, aby se koronavirus okamžitě vystěhoval z České republiky. Ať už syn konečně táhne do školy,“ uvádí pobaveně učitelka liberecké základní školy Věnceslava Drábková veselejší moment současné neveselé situace. „Z mého pohledu je důležité, aby se školství sjednotilo. Každá škola, každá učitelka, každá třída jede jinak. Má jiné učebnice a v nich je učivo různě zpřeházené. Některé děti mají určité učivo teď, jiné ho měly v lednu,“ upozorňuje.
27.03.2020 22:06 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (61 článků)

Dojemné foto z nehody na Chodově: Holčičku utěšoval Hagrid! „Děti hledaly rodiče,“ popsal paniku řidič záchranářů

 
22 mrňousků ze školky cestovalo autobusem MHD za Mikulášem, tam ale nakonec nedojeli. Na Chodově totiž řidič narazil do před ním stojícího autobusu a oni v tom „svém“ popadali, deset se jich zranilo. Utrpěli sice jen lehká zranění, byl to pro ně ale obrovský šok. Velkou oporou jim byli záchranáři, hasiči, policisté i psychologové, kteří je chovali, drželi za ruku a dávali jim drobné dárky, aby jim bylo aspoň o chlup líp, než si pro ně přijdou rodiče. Jedním z hrdinů dne se stal i Hagrid, řidič speciálního vozu Atego, který u pražské záchranky pracuje už 29 let.
05.12.2019 05:35 |

podobné články

Plánuje dalšího potomka? Rusovlasé missce skončila mateřská a vedla syna poprvé do školky

 
Zatímco některé děti se nechtějí pustit máminy sukně, syn Romany Pavelkové  (34) s tím problém neměl. Maxíka vedla nedávno poprvé do školky a okamžitě se mu tam zalíbilo. „U nás to bylo super, malej přišel do školky, chtěli, abych si ho vyzvedla před obědem, ale řekla jsem, že je zvyklý chodit k paní na hlídání. Takže první den odcházel skoro před zavřením, před pátou hodinou, a paní učitelka ho jen chválila,“ svěřila se modelka.
28.09.2018 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Romana Pavelková (176 článků)

Petera Nagyho přepadli na Chodově

 
Zpěvák Peter Nagy čelil útokům na veřejném prostranství na pražském Chodově. Bylo to u příležitosti hodnocení soutěžních knih s názvem CEWE FOTOKNIHY, které se nakonec muselo konat v uzavřeném prostoru.
13.09.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter Nagy (96 článků)

V paneláku na Chodově hořel výtah! Uvnitř uvízlo dítě

 
V Modletické ulici na pražském Chodově údajně hořelo ve výtahové šachtě, v kabině výtahu uvízlo malé dítě.
04.02.2011 17:35 |

podobné články

MRTVOLA NA CHODOVĚ! Policie zatím nic neví

 
U schodiště do panelového domu na pražském Chodově našli v pondělí ráno mrtvého muže. Jak zjistila agentura Mediafax na místě, policie teprve začala případ vyšetřovat.
30.05.2011 07:35 |

podobné články

Za napadení na Chodově uložil soud 10 let vězení a ústavní léčbu

 
Vietnamec Quang Huy Tran, který loni v prosinci brutálně přepadl dívku na pražském Chodově, si má odpykat ve vězení 10 let za pokus o vraždu. Poté má být vyhoštěn z ČR a ve své vlasti následně nastoupit do ústavu na sexuologickou, protialkoholní i protidrogovou léčbu. Dnes o tom rozhodl Městský soud v Praze, verdikt není pravomocný. Soudní znalec přirovnal Tranův útok ke způsobu, jakým své oběti zabíjeli spartakiádní vrah Jiří Straka nebo kanibal Ladislav Hojer.
21.07.2015 11:35 |

podobné články

Útočil jako predátor a chtěl ženu znehybnit. Za napadení na Chodově dostal Vietnamec 10 let

 
Soudní znalec přirovnal jeho útok ke způsobu, jakým zabíjeli spartakiádní vrah Jiří Straka či kanibal Ladislav Hojer. Quang Huy Tran loni v prosinci brutálně přepadl dívku na pražském Chodově. Počínal si jako predátor a chtěl ženu znehybnit, uvedl znalec. Vietnamec dostal 10 let za pokus o vraždu, poté má být z Česka vyhoštěn a ve vlasti nastoupit k ústavnímu léčení.
21.07.2015 12:25 |

podobné články

Z bytu na Chodově vyšlehly plameny: Hasiči zachraňovali lidi z balkonů

 
Během noci mezi dvěma červencovými svátky zasahovaly záchranné složky u požáru bytu na pražském Chodově. Hasiči evakuovali čtyři desítky lidí, k případu vyjížděla i velkokapacitní sanitka záchranářů, protože hrozil vyšší počet zraněných. Několik lidí se nadýchalo kouře, jeden člověk skončil v nemocnici. Škoda přesahuje jeden milion korun.
06.07.2017 09:30 |

podobné články

Na Chodově otevře nový megaplex s 18 kinosály: Už v úterý, vejde se do něj 2600 lidí

 
Chodov se dočká ohromného komplexu kinosálů. Společnost Cinema City otevře už v úterý megaplex, kde lidé naleznou 18 nových kinosálů, o čtyři sály navíc oproti největšímu multiplexu v Česku, jímž je Cinestar na pražském Andělu. Co do počtu sedadel ho ale předčí multiplex v Praze-Letňanech, který jich nabízí 2668, zatímco na Chodově jich bude 2629.
07.10.2017 11:25 |

podobné články

Smrt na policejní služebně na Chodově: Muže (46) marně oživovali 40 minut

 
Na policejní služebně na pražském Chodově bylo v sobotu večer pořádně rušno. O život muže tam bojovalo hned několik zdravotníků. Cizinec se podle informací Blesk.cz oběsil v cele, nejdříve se jej snažili zachránit policisté, ale ani dalších 40 minut záchranářům nestačilo k tomu, aby jej přivedli k životu. Věc si nyní převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů k vyšetření.
27.01.2018 23:10 |

podobné články