Článek

Učitelka Dagmar, matka vražedkyně Barbory Orlové: Vždy budu za dcerou stát!

 
Matka vražedkyně Barbory Orlové (27), učitelka Dagmar, vydržela u brněnského soudu se svou dcerou jen v první části. Závěrečné řeči žalobkyně, obhájkyně ani rozhodnutí soudce si už psychicky otřesená žena nevyslechla a zůstala v ústraní. Aha! přesto poskytla rozhovor.
02.06.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

Matka vražedkyně Barbory: Za její nemoc může nešťastná láska

 
Matka Barbory Orlové (26), vražedkyně ze školy ve Žďáru nad Sázavou, se rozhodla promluvit. Svoji dceru považuje za ztracenou a ztrápenou duši. Svoji nemoc si prý neuvědomovala a chtěla zemřít. "Příčinu změny jejího chování jsem přičítala Barborčinu rozchodu s přítelem. Mohlo jí být okolo šestnácti let. Začala se uzavírat sama do sebe. Netušila jsem, co se s ní děje,“ přiznala zdrcená matka v exkluzivním rozhovoru.
16.10.2014 05:05 |

podobné články

Matka Barbory Orlové: Dělají na mě hon! Musím se odstěhovat...

 
Po činu psychicky nemocné Barbory Orlové (26), která ve škole ve Žďáru nad Sázavou ubodala Petra Vejvodu (†16), začali lidé údajně útočit na její matku Dagmar. Zoufalá žena je rozhodnuta opustit byt v Havířově.
29.10.2014 12:15 |

podobné články

Matka vražedkyně Orlové: Jak se dcera naučila simulovat, že je zdravá

 
Musí žít s tím, že její dcera připravila o život nevinného chlapce. Matka schizofreničky Barbory Orlové při své dceři přesto stojí, a dokonce přiznává, že i kdyby na ní před činem pozorovala jakékoli změny, do ústavu by ji nevrátila. Klamat své okolí se prý Barbora naučila od ostatních pacientů v opavské léčebně.
04.06.2015 17:55 |

podobné články

Matka vražedkyně ze Žďáru, která zabila Petra (†16): Moje dcera byla anděl, přečtěte si celou zpověď!

 
Jako první přinesl rozhovor s matkou neléčené schizofreničky server tn.cz, kterému se matka "Barbory Orlové (26)":http://www.extra.cz/tema/barbora-orlova telefonicky svěřila. Nejspíš nikoho nepřekvapí, že dceru sice neomlouvá, ale jako každá matka se snaží svoje dítě pochopit.
16.10.2014 13:40 |

podobné články

Matka vražedkyně ze Žďáru: Dcera byla hodná a brala léky!

 
O tom, že její dcera zavraždila člověka se dozvěděla z rádia! Matka schizofreničky Barbory Orlové (26), která podobný čin spáchala už v minulosti, nechápe, jak se něco takového mohlo stát. Podle ní byla dcera empatická a vzorně se po propuštění z ústavu léčila.
14.10.2014 20:30 |

podobné články

Vražedkyně ze žďárské školy byla po zuby ozbrojená noži jak Rambo, Petr (†16) neměl žádnou šanci

 
Mohl "Petr Vejvoda (†16)":http://www.extra.cz/tema/petr-vejvoda vůbec přežít útok "Barbory Orlové (26), nevyléčené schizofreničky":http://www.extra.cz/tema/barbora-orlova, která "v úterý ráno zabíjela ve žďárské střední škole":http://www.extra.cz/vrazedkyne-ze-zdarske-skoly-zname-jeji-jmeno-desivou-minulost-i-prubeh-zasahu-ve-skole? Podle odborníka na sebeobranu, s nímž udělal rozhovor server iDnes, "neměl mladý statečný kluk vůbec šanci":http://www.extra.cz/je-jako-michal-velisek-rikaji-kamaradi-o-ubodanem-petrovi-16-co-vzkazuje-vrazedkyni-jeho-otec.
17.10.2014 17:50 |

podobné články

Rodiče studenta se stížností na zastavení stíhání vražedkyně neuspěli: Zabila Petra (†16), souzena nebude!

 
Bezmoc sužuje rodiče zavražděného studenta Petra Vejvody (†16) ze Žďáru nad Sázavou. Vrchní státní zastupitelství v Olomouci zamítlo jejich odvolání proti zastavení trestního stíhání vražedkyně Barbory Orlové (27), která jim ve škole ubodala syna.
14.05.2015 12:05 |

podobné články

Matka útočnice ze Žďáru viní ze schizofrenie dcery cara Mikuláše II.

 
Na internetu se objevilo video, na kterém v improvizovaném třicetiminutovém rozhovoru matka schizofreničky a vražedkyně Barbory Orlové srdceryvně promlouvá o dětství, prvních démonech a současném stavu své dcery. Ženy (26), která je nyní ve vazební věznici v Brně a hrozí jí až výjimečný trest.
13.11.2014 16:51 |

podobné články

Tajemství deníku žďárské vražedkyně Barbory Orlové: Její matka prozradila, co v něm bylo!

 
"Nevyléčená schizofrenička Barbora Orlová (26)":http://www.extra.cz/tema/barbora-orlova, která v úterý ráno ve žďárské škole ubodala "šestnáctiletého Petra Vejvodu":http://www.extra.cz/tema/petr-vejvoda a jako rukojmí si brala jeho spolužačky, kdy dvě z nich zranila a dokonce zaútočila i na policejního vyjednavače, si podle matky vedla deníky o své nemoci a stavech, které během ní zažívala.
17.10.2014 12:56 |

podobné články

Starosta Orlové: Průvodním jevem ČSSD od jejího vzniku je i frakční činnost

 
V létě došlo na radnici v Orlové k ,,zemětřesení“, z něhož vzešla ve města nová rada a nové vedení. Co bylo příčinou těchto změn? Proč došlo na změně koaličních partnerů z KSČM na ODS? A Jaké úkoly aktuálně stojí před novou koalicí? Nejen na to odpovídal nově zvolený starosta Orlové Jaromír Kuča (ČSSD) našim stránkám.
04.10.2013 08:20 |

podobné články

Soudce, který pustil Orlovou z ústavu: Čelí kárné žalobě

 
Pustil Barboru Orlovou z ústavu a teď musí sám k soudu. Opavský soudce Petr Polák, jenž rozhodl o ambulantním léčení pozdější žďárské útočnice Barbory Orlové, bude svůj postup vysvětlovat kárnému senátu Nejvyššího správního soudu. Senát svolal na 25. června veřejné jednání o kárné žalobě, kterou vypracovalo ministerstvo spravedlnosti. Nejvyšší soud nedávno v jiném řízení rozhodl, že Okresní soud v Opavě zákon v případě Orlové neporušil.
04.06.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Polák (146 článků) , Petr Polák (92 článků)

Pohřeb ubodaného Petra: Nervy pracovaly, zasahovala záchranka!

 
Naposledy pohlédli na svého zavražděného syna Petra Vejvodů (†16), do rukou mu vložili růženec. Před začátkem posledního rozloučení s obětí vražedkyně Barbory Orlové (26) mu dala rodina sbohem u otevřené rakve.
21.10.2014 05:05 |

podobné články

Barbora Orlová nepůjde do vězení. Dělají z ní chudáka, vzkázal otec zavražděného studenta

 
Je psychicky nemocná a v době činu byla nepříčetná. Tak odůvodnil státní zástupce Jiří Morava, proč zastavil trestní stíhání schizofreničky Barbory Orlové, která loni na střední škole ve Žďáru nad Sázavou ubodala studenta a zranila dvě dívky a policistu. Vražedkyně tak podle očekávání skončí v ústavu, otázka je na jak dlouho.
01.04.2015 12:50 |

podobné články

To není pěkný pohled: Maciuchová po útoku nožem od známého člověka!

 
Bude to jeden z nejdramatičtějších okamžiků v bezmála desetileté historii nováckého seriálu Ulice. V drsné scéně šlo o život oblíbené profesorce Miriam Hejlové v podání Hany Maciuchové (69), která byla brutálně pobodána. Scénář byl hrůzně podobný příběhu neblaze proslulé vražedkyně Barbory Orlové (26)!
30.04.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (310 článků) , Miriam Hejlová (58 článků)

Vražedkyně ze Žďáru může v detenčním ústavu skončit navždy

 
V první červnový den začne Krajský soud v Brně rozhodovat o dalším osudu vražedné schizofreničky Barbory Orlové (26), která loni v říjnu ubodala ve škole ve Žďáru nad Sázavou šestnáctiletého studenta.
25.05.2015 08:15 |

podobné články

Zdraví vás další krásná učitelka, která souložila se svým studentem! Tentokrát mu bylo 15 let!

 
V Americe je prostě možné to, "o čem sní každý patnáctiletý student na světě, který chodí do školy":http://www.extra.cz/tahle-sexy-ucitelka-svadela-sveho-sestnactileteho-studenta-dali-byste-si-rict s pěknou učitelkou. Je tu totiž další případ, kdy "pohledná paní učitelka svedla svého studenta":http://www.extra.cz/tahle-krasavice-je-dalsi-sexy-ucitelka-ktera-je-obvinena-ze-soulozeni-se-svym-studentem, tentokrát patnáctiletého chlapce.
27.08.2014 07:30 |

podobné články

Mrzí mě, že jsem ubodala Petra, řekla vražedkyně Orlová u soudu

 
Že ubodala hrdinného Petra Vejvodu (†16), který bránil spolužačky, je jí líto. Vražedkyně Barbora Orlová (27) u Městského soudu v Brně vyjádřila lítost nad jeho smrtí. Studenta Petra Vejvodu ubodala v roce 2014 ve Žďáru nad Sázavou. Soud nyní rozhoduje o dalším setrvání Orlové v zabezpečovací detenci.
19.07.2016 10:00 |

podobné články

Poslední SMS vražedkyně Barbory mamince: Co jí napsala?

 
Seděla přede mnou naprosto zlomená žena, její dcera Barbora Orlová (26) zabila v úterý studenta Petra Vejvodu (†16). Tichým a zoufalým hlasem matka Dagmar popsala, jakou jí její holčička poslala poslední SMS.
17.10.2014 05:15 |

podobné články

Její schizofrenní dcera ubodala Petra (16), matka ji hájí na VIDEU

 
Matka psychicky nemocné Barbory Orlové, která před několika týdny zabila na střední škole ve Žďáru nad Sázavou šestnáctiletého Petra Vejvodu, veřejně promluvila. Jaká Barbora je, byla drogově závislá? Podívejte se na emotivní rozhovor!
13.11.2014 15:20 |

podobné články