Článek

Učitel v Kladně zmlátil studenta, dal mu 7 ran pěstí!

 
Učitel střední školy v Kladně fyzicky napadl jednoho ze studentů. Dal mu několik ran do obličeje pěstí. Dostal tak okamžitou výpověď a celým případem se zabývá magistrátní odbor Kladna. Učiteli hrozí pokuta ve správním řízení. Proč studenta napadl?
11.02.2016 18:30 |

podobné články

Podobné články

Učitel v Kladně zbil studenta při vyučování: Za 7 ran pěstí dostal výpověď

 
Ke zcela otřesnému útoku ze strany pedagoga došlo na jedné z kladenských středních škol. Nepříliš oblíbený učitel zde brutálně napadl jednoho ze studentů, který před ním jen bránil spolužáka, jehož učitel slovně šikanoval.
11.02.2016 11:15 |

podobné články

VIDEO: Nechutné napadení. 20 ran pěstí za 13 vteřin

 
Kdyby si bilanci 20 ran pěstí za 13 vteřin připsal boxer v ringu, asi by mu lidé tleskali. Jelikož ale tento "výkon" předvedl hokejový junior, který mydlil prakticky bezvládného soupeře, zasloužil by si spíše hluboké opovržení, bučení a palec dolů.
24.11.2011 21:45 |

podobné články

Janeček (KSČM): Ach, ta škola

 
Charles Farrar Browne pronesl: „Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“
13.01.2015 18:42 |

podobné články

Osobnosti: Charles Brown (2 články)

Incident na Rallye Šumava: Senior zastavil na »kruháči«, od druhého řidiče dostal pěstí!

 
Svědky incidentu, který se stal v pátek v Klatovech během Rallye Šumava kolem osmé hodiny večer, hledají policisté. Senior (69) tady kvůli dopravní situaci zastavil na kruhovém objezdu. Muže z auta za ním to tak rozčílilo, že vystoupil a dal starému pánovi několik ran pěstí. Zraněný musel vyhledat lékaře.
25.04.2017 19:00 |

podobné články

Čeští lékaři vyvinuli unikátní léčbu bércových vředů a nehojících ran

 
 Unikátní léčbu bércových vředů a nehojících se ran vyvinuli lékaři a biologové Fakultní nemocnice Plzeň a PrimeCell Therapeutics a.s. Praha, která vyvíjí a vyrábí léčivé produkty regenerativní medicíny. Léčebná metoda využívá lidské buňky. Výsledky výzkumného projektu jednoznačně prokázaly její pozitivní vliv na hojení ran, často vedoucí až k plnému vyléčení nemocného, řekla dnes ČTK Andrea Gutová z PrimeCell Therapeutics.
24.03.2014 13:05 |

podobné články

Za sex v reklamě chtěli studenta vyhodit. Teď láká »na plodění« sama univerzita

 
Nalákat studenty za každou cenu se snaží Slezská univerzita v Opavě. Na billboardy umístila fotku studenta, který na rameni odnáší spolužačku, s popisem: „Univerzita, kde se plodí vzdělanost.“ Před dvěma lety přitom škola za erotické promo univerzity málem vyhodila studenta.
04.03.2016 17:00 |

podobné články

Žalobkyně navrhla zprostit ruského studenta, který měl útočit na Stropnického dům, obžaloby

 
Státní zástupkyně navrhla dnes soudu, aby zprostil ruského studenta Igora Ševcova obžaloby z útoku zápalnými lahvemi na dům ministra obrany Martina Stropnického (ANO). Studenta viní ještě z dalšího činu, podle ní hlídal u ruzyňské věznice, když tam jiný muž sprejoval na zeď anarchistické nápisy. Na tomto bodu obžaloby státní zástupkyně trvá.
27.04.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1692 článků)

Česko si připomíná výročí sebeupálení studenta Jana Palacha

 
Řadou pietních akcí si dnes Česko připomene 48. výročí sebeupálení studenta Jana Palacha. Začnou ráno u Palachova pomníku před Národním muzeem v Praze na Václavském náměstí, kde jeho památku uctí premiér Bohuslav Sobotka a další členové ČSSD. Čin studenta, který se na protest proti vývoji v Československu po okupaci vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968 polil hořlavinou a zapálil se, si připomenou i další politici a také studenti, a to nejen v Praze.
16.01.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9491 článků)

Šokující záběry: Milenec Bartošové údajně zmlátil manželku

 
Josef Rychtář (54), přítel zpěvačky Ivety Bartošové (46), údajně opět fyzicky napadl svoji manželku Darinu Rychtářovou (54). Žena prý dostala několik ran pěstí do obličej a horní části těla, upadla do bezvědomí a musela být převezena do nemocnice.
10.09.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

Opilý mladík zmlátil taxikáře, po vystřízlivění tomu nechtěl vůbec věřit

 
Alkoholu by se měl na hony vyhýbat mladík (23) z Vyškovska. Pod jeho vlivem se totiž mění v agresivní bestii. Přesvědčil se o tom taxikář, který ho vezl z Vyškova do Vážan. Schytal totiž několik ran pěstí. Před další nadílkou se mu podařilo utéct.
01.02.2017 00:25 |

podobné články

Muž (27) na oslavě zmlátil vlastní sestru, když utíkala, trefil ji cihlou do zad

 
Několik ran pěstí přímo do hlavy nadělil své vlastní sestře agresivní opilec (27) v Hodoníně. Když chtěla napadená žena od něj utéci, vzal ještě rychle do ruky cihlu a mrštil s ní po prchající ženě. Trefil ji do žeber.
14.08.2017 12:40 |

podobné články

Studentku Denisu popravil v náručí mámy: Učitel vystřílel stovku nábojů!

 
Vyzbrojil se třemi zbraněmi a šel vraždit. Nemilosrdně popravil svou studentku Denisu (†17) přímo před očima její mámy. Zabil i jejího dědečka a babičku těžce zranil. Na místě vystřílel až sto ran. Dnes stanul středoškolský učitel Ondřej Dlouhý poprvé před soudem. K vraždám se přiznal.
06.08.2014 12:35 |

podobné články

Belgie: Učitel týral mentálně postiženého žáka

 
VIDEO: Belgické školství čelí skandálu. Učitel na učilišti v Hoegaardenu týral mentálně i fyzicky postiženého studenta (14) obzvláště krutým způsobem.
20.05.2009 18:30 |

podobné články

To je přísný učitel! Středoškolský vyučující vtrhl do domu svého studenta a zlomil mu nos

 
Chodíte do "školy":http://www.extra.cz/tema/skola a myslíte si, že jsou na vás učitelé až moc přísní? Můžete být rádi, že za svého "pedagoga":http://www.extra.cz/tema/ucitel nemáte Michaela Ciccarelu, učitele dějepisu na King City High v americké Kalifornii.
12.12.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael King (6 článků) , Michael King (6 článků) , Michael King (6 článků)

Učitel o žákovi (†16), který spáchal sebevraždu: Byl jsi spratek, šikanoval jsi, je dobře, že jsi pryč!

 
Australský učitel si ohledně svého studenta, který spáchal sebevraždu, rozhodně nebral servítky. 24 hodin poté, co se dozvěděl o jeho osudu, napsal Simon Cox na svůj Facebook, že žák byl spratek, šikanoval slabší a je dobře, že je pryč. Chlapcovi rodiče z toho málem dostali infarkt.
28.03.2014 06:05 |

podobné články

Učitel z drsného kraje kroutí hlavou nad nápady ministra Chládka. Místo nebezpečných psychopatů chce prý zavřít do vězení děti

 
Nedávná tragédie na střední škole ve Žďáru nad Sázavou, kde psychicky narušená žena ubodala studenta, rozhodně na úrovni škol nevyvanula do ztracena. Celkem důkladně se všemi možnými variantami precedentních důsledků a zabezpečení do budoucna zabývá učitel Petr Kaššák ze severních Čech, tedy z kraje, který je pověstný zvýšenou kriminalitou a výskytem „závadových osob". Tohle asi Chládkův rezort slyšet nechce.
22.11.2014 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1064 článků)

Učitel brutálně napadl svého studenta. Na zemi ho držel pod krkem

 
Tak tomuhle učiteli z Milwaukee opravdu ruply nervy. Neudržel se a vystartoval na svého 14letého žáka. Hodil ho na stůl, kterým chlapec propadl, a pak ho ještě na zemi škrtil. Tohle si snad nesmí žádný učitel dovolit! Vyšetřuje ho policie.
23.04.2016 17:00 |

podobné články

Rušný víkend v Kladně: Mladíci mlátili chlapci hlavou o zeď, muž zmlátil přítelkyni s kamarádkou

 
Městská policie v Kladně přes víkend řešila hned tři případy brutálního napadení. V jednom případě tři mladíci zbili mladšího chlapce na záchodech v kině, v dalších dvou figuroval vždy muž a žena.
20.06.2016 16:00 |

podobné články

Zabil muže pěstí před diskotékou, dostal sedm let

 
Za smrt po úderu pěstí půjde Jiří Šponar na sedm let do vězení. Loni v říjnu před diskotékou v Dobrušce na Rychnovsku udeřil po hádce pěstí dvaatřicetiletého muže, který pak zemřel.
14.06.2011 13:00 |

podobné články