Článek

Úchyl v pražském metru! Mával penisem a napodoboval kopulační pohyby, „áčkem“ tak jezdil tři hodiny

 
Pohled, který by si raději odpustili, se naskytl cestujícím ve stanici Muzeum pražského metra. Muž tam bez okolků vytáhl své přirození a za zády nic netušící dívky napodoboval kopulační pohyby. Pak se ukázalo, že u jednoho odhalení nezůstalo - exhibicionista jezdil s obnaženým penisem „áčkem“ víc než tři hodiny! Teď po něm pátrají policisté.
22.01.2019 10:30 |

podobné články

Podobné články

Čuně v pražském metru: 3 hodiny se ukájel, nádobíčkem mával na cestující!

 
Pražští policisté jsou na stopě úchylovi, který se obnažoval v pražském metru. Na "áčku" se pohyboval tři hodiny a v různých stanicích mával penisem a napodoboval kopulační pohyby. Za to může skončit až na 2 roky za mřížemi.
22.01.2019 11:00 |

podobné články

Úchyl s vytaženým penisem znásilnil škodovku, úd jí strkal do kliky od dveří

 
Bez studu a bez hany zaútočil v Plzni s vytaženým penisem z kalhot neznámý úchyl na škodovku zaparkovanou v garáži. Ukojil se o její kliku a pak zmizel, jako by se nic nestalo.
03.01.2017 12:55 |

podobné články

První pohyby miminka

 
Novorozenci nedokážou kontrolovat pohyby a zdánlivě účelové pohyby, které dělají – například sání nebo uchopování -, jsou pozůstatky reflexů. Před porodem i po něm však novorozenec kope, rozhazuje rukama a hází sebou. Tyto náhodné pohyby ...
27.04.2011 10:10 |

podobné články

Exmanžel Batulkové v prekérní situaci: Vrhnul se na něj polonahý drsňák a zkoušel na něj kopulační pohyby

 
Tak v téhle pozici jsme muže Lindy Rybové Davida Prachaře ještě neviděli. V opravdu osobitém zpracování režiséra Jana Nebeského Tartuffe Impromptu!, které vychází z klasické Moliérovy předlohy, předvádí na jevišti hodně divoké kreace a řádí doslova jako utržený ze řetězu.
05.03.2014 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (119 článků) , David Prachař (134 článků)

V Americe mají šampionát v imaginárním sexu zvaný Air Sex, je to totální úlet

 
Soutěžit se dnes dá opravdu ve všem. O Spojených státech to platí dvojnásob. V roce 2009 se tam začalo soupeřit v takzvaném Air sexu, což lze vysvětlit jako pantomimou předváděný sex v jeho nejrůznějších podobách. Odvážlivci, kteří se účastní šampionátu v Air Sexu, v sobě musí mít notnou dávku exhibicionismu, protože ukazovat kopulační pohyby, orální sex či další sexuální praktiky před kamerami a početným obecenstvem, rozhodně nebude nic pro stydlíny.
21.07.2011 09:55 |

podobné články

Jak zažít bouřlivý orgasmus?

 
Možná na to jdete špatně. K tomu, aby se s vámi zachvěla zem, nestačí jen dobře nacvičené kopulační pohyby. Potřebujete i mazlení, doteky na správných místech i čas.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Videogalerie: Lidé tančí NAZÍ NA SNĚHU a točí se u toho!

 
Internet ovládl nový tanec, při kterém se lidé svlékají a napodobují kopulační pohyby. Nejoblíbenější je věnovat se této bizarní činnosti na sněhu. Podívejte se.
20.02.2013 15:00 |

podobné články

Divoká Rihanna! Na pódiu roztahovala nohy a pak předvedla sexy show s náhodně vybraným fanouškem

 
Rihanna se opět "pořádně odvázala":http://www.extra.cz/rihanna-jako-pornoherecka-naha-si-lehla-do-postele-a-nastavila-svuj-vypracovany-zadek-do-objektivu. Během koncertu nejprve provokativně roztahovala nohy a následně si na pódium vytáhla jednoho ze svých fanoušků. Neztrácela čas zbytečnými řečmi a šla na rovnou na věc – mladíka jednoduše povalila na záda, nasedla na něj a začala předvádět kopulační pohyby!
07.06.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Černý kůň VyVolených Ládík: V ložnici si tajně trénuje kopulační pohyby!

 
Platí za toho největšího exota ve vile. Účes 70. let, oblékání 90. let, vyjadřování druhého stupně základní školy. Řeč je o Ládíkovi, který se velmi pravděpodobně stane černým koněm celé reality show. Když se totiž ostatní soutěžící nekoukají, rozjíždí si v opuštěné ložnici (nebo koupelně) své vlastní představení…
06.09.2013 05:10 |

podobné články

Ne tohle není SKUPINOVÝ SEX, jde o výcvik armády! VIDEO

 
Na internetu se objevilo opravdu zvláštní video, na kterém leží asi 15 nahých mužů na hromadě a provozují kopulační pohyby. Podle popisku se má jednat o běžný výcvik thajské armády.
01.10.2013 10:25 |

podobné články

6 nejoplzlejších fotografií Sámera Issy: Sledujte, jak mladý divoch předvádí orální sex a kopulační pohyby

 
Zpěvák "Sámer Issa":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (28) si potrpí na propracovaná taneční vystoupení. Většinou mu u zpívání asistují hezké holky, které se kolem něj vlní jak liány a na pódiu to pak vypadá jak předváděčka na erotickém veletrhu, kdy nevíte, co je doopravdy a co jenom simulace.
05.10.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (632 článků)

Jirešová z Ordinace se svlékla do sexy prádla, s Podhůrským předváděla kopulační pohyby a sado maso. K čemu ta podívaná?

 
"Zdeněk Podhůrský":http://www.extra.cz/tema/zdenek-podhursky (55), který je v českém šoubyznysu považován za všeuměla, kterému žádné odvětví není cizí, chytil okamžitě za pačesy příležitost zahrát si v komediálním představení po boku "Ivany Jirešové":http://www.extra.cz/tema/ivana-jiresova (36).
26.03.2014 10:25 |

podobné články

Dřív sladká Kelly z Beverly Hills přitvrdila: Jak se vám líbí ve vyzývavém koženém topu a s holým bříškem?

 
Věci nevídané a neslýchané se občas dějí ve světě šoubyznysu. Miley Cyrus ukazuje kopulační pohyby na koncertech, Ornella v Bulharsku ukazuje úplně všechno a Kelly z Beverly Hills se i s Donnou kvůli novému seriálu oblékají do kožených kostýmů.
02.08.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (895 článků)

Ministryně nestydatosti opět řádila: Chlípná Miley Cyrus roztahovala nohy v lesklém sexy úboru a naznačovala kopulační pohyby

 
Bývalá dětská hvězda z filmu Hannah Montana Miley Cyrus  (21) se pomalu, ale jistě stává spíše hvězdou pro dospělé publikum. Na právě probíhajícím turné Bangherz Tour fanouškům představila lechtivý repertoár, který by se hodil spíše do vykřičeného domu než k vycházející popové hvězdě první velikosti.
20.10.2014 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (895 článků) , Hannah Montana (80 článků)

Známí čeští herci šokovali v kostýmech hrdinů Karla Maye: Žhavá líbačka, kopulační pohyby a holá zadnice

 
Známí herci Marek Daniel (Protektor) a Josef Polášek (Vyprávěj) se na obrazovkách České televize pořádně odvázali! Ve zbrusu novém alternativním pořadu Boj o koláč se pod režijní taktovkou Marka Najbrta proměnili ve Vinnetoua a jeho věrného pokrevního bratra Old Shatterhanda.
07.01.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (36 článků) , Marek Daniel (89 článků) , Karl May (32 článků) , Marek Najbrt (73 článků) , Old Shatterhand (32 článků) , Daniel May (1 článek)

»Vlčí děti« z Chomutova dělaly kopulační pohyby a panenkám roztahovaly nohy: Rodiče dostali tvrdé tresty

 
Znaly jen nadávky a bití. Neuměly pořádně mluvit, jedly rukama, bály se vody. V takovém stavu se dostali do Klokánku sourozenci Nikola a Julius (tehdy 4 a 3) z Chomutova. Jejich rodiče Andělu R. (39) a Julia C. (41) za to v úterý soud poslal na 5 a 7,5 let do vězení.
14.03.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Julius Julius (48 článků)

Celebrity vyráží s Áčkem na cesty

 
Novou éru zvyšujících se prodejů, obchodních úspěchů i nového investora (investiční fond Abris) startuje jednička na trhu ojetých automobilů spoluprací s českými celebritami.
25.03.2015 13:56 |

podobné články

Mával s penisem jako s helikoptérou. Probůh, proč?!

 
Znáte to - to si takhle vyjdete na ulici, dostanete chuť vytáhnout přirození a zamávat si s ním na kolemjdoucí. Prostě klasika. Jistý Shawn Harwell (34) z amerického Indianapolis měl ale tu smůlu, že svůj "penis":http://www.extra.cz/nahy-american-presel-po-lane-tricet-metru-nad-zemi-privazany-za-penis vytáhl na dvojici žen, kterou to pohoršilo, a ihned na něj zavolala policii.
07.12.2013 22:10 |

podobné články

Gauner obral stařenku o 600 tisíc: V restauracích mával balíčky peněz!

 
Chodil do luxusních restaurací, utrácel tisícovky, na obsluhu mával balíčkem pětitisícovek… Tak si užíval vychytralý »gentleman« a zlodějíček v jedné osobě, který okradl seniorku o životní úspory!
01.02.2015 22:20 |

podobné články