Článek

Účastníci jako kopie první série z Wishe: Lidé se ostře pustili do nových tváří Love Islandu

 
Druhá série reality show Love Island je zpět. Fanoušci již znají desítku soutěžících, kteří se pokusí ve vile najít lásku, s níž si pak odnesou milionovou výhru. Avšak po odhalení nových účastníků se na sociálních sítích strhla mela. Lidé se otírají nejen o jejich fyzickou stránku, ale také kritizují pořadatele, kterým vytýkají celkový výběr soutěžících. Na Facebooku promluvili o rasismu nebo přílišné dokonalosti. 
19.09.2022 20:30 |

podobné články

Podobné články

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků) , Goldie Hawn (106 článků)

Nikol Moravcová jako moderátorka Love Islandu pohořela: Podle diváků byla zcela zbytečná

 
První řada reality show Love Island Česko a Slovensko již zná své vítěze, kterými se stali favorizovaní Laura s Martinem. Pár se obešel bez skandálů i přílišné kritiky, což se nedá říct o moderátorce show Nikol Moravcové (34), která se v Love Islandu objevila spočítáním prstů na jedné ruce. Dle diváků byla zcela zbytečnou postavou a také pro ně bylo velké překvapení, že si i finále neodmoderovali soutěžící sami.
17.11.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (289 článků)

Hrdličky z Love Islandu: Finále byl šok, tvrdí Gabča s Pítrem. I bez milionů se cítí jako vítězové

 
Gabriela Gašpárová a Petr Havránek, účastníci historicky prvního česko-slovenského ročníku Love Islandu, si sice hlavní výhru dva miliony korun z reality show neodnesli, přesto se cítí jako vítězové. Po skončení natáčení na Kanárských ostrovech totiž patří mezi jediné dva páry, kterým láska nadále přetrvává. Jak zpětně vzpomínají na tuto zkušenost a čím lákají lidi, aby s přihláškou do dalšího ročníku neváhali? O tom se rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz.
18.05.2022 05:10 |

podobné články

Misska, modelka i fitness trenér. Podívejte se na 10 finalistů nové řady Love Islandu

 
Druhá série nejpopulárnější seznamovací reality show v Česku a Slovensku - Love Island - je zpět! Vila na Kanárských ostrovech je připravena na nová romantická dobrodružství mladých ostrovanů, kteří přišli hledat lásku svého života! Čekají je zcela nové hry, nové výzvy a také příchody bombshells. O překvapení nouze nebude a pokušení bude číhat na každém kroku. Love Island odstartuje v pondělí 19. září večer na Voyo a o den později i na TV Nova. Seznamte se s desítkou mladých a nezadaných lidí z Česka i Slovenska, kteří po dobu dvou měsíců budou aktivně hledat lásku na Kanárských ostrovech. Informace poskytla pro redakci eXtra.cz tisková zpráva od TV Nova.
17.09.2022 05:10 |

podobné články

Krásná Tess z Love Islandu to schytává od lidí: Působíš jako stará mladá, vzkazují jí

 
Vztahy v Love Islandu se pěkně zamotávají. Pomyslnou bombu do krásně naplánovaného párování hodili diváci, kteří vyřadili Mishalu a Tomáše. V nemilost upadla v posledních dílech půvabná Tess (24), které se lidé na sociálních sítích vysmívají, že působí jako stará mladá a jen velmi stěží dokážou odhadnout její věk. 
07.10.2021 16:25 |

podobné články

Vypadlý Petr z Love Islandu: Rozdával viagru a lidé mu nevěří ani písmeno

 
Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si ve vile na Kanárských ostrovech užívá nejen slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledá lásku svého života. Další, kdo na Love Islandu už nepochodí, je Petr. Jeho odchod byl nejen dost prkenný, ale svým protihráčům rozdal na rozloučenou ještě i tabletky viagry. 
01.10.2021 12:15 |

podobné články

Trapas v Love Islandu: Barber Jacob má nalepené vlasy, zkoumají lidé jeho kštici

 
Další řada Love Islandu je tu a už se začíná na sociálních sítích řešit jedna věc. Fanoušci spekulují nad tím, že má barber z Bratislavy Jacob (26) nalepené vlasy. Zvlášť na přiblížených snímcích je to dle mnohých patrné. 
23.09.2022 16:40 |

podobné články

Dívky v Love Islandu v ohrožení: Do vily se chystá hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee

 
V Love Islandu bude možná ještě pořádné horko! Do reality show má totiž namířeno i hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee. Pornoherečka se na svém Instagramu totiž svěřila s tím, že by ji účast lákala a že se cítí jako stvořená právě pro tento typ pořadu. Slovo dalo slovo a netrvalo dlouho, než sdílela i svou potvrzenou přihlášku. Do hry by vstoupila jako tzv. bombshell, kterou si dosavadní účastnice dozajista ani ve snu nepřály.
06.10.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Daisy Lee (199 článků)

Naomi z Love Islandu to schytala: Zubejda s ušima jako lopuch, píší lidé

 
V reality show Love Island dochází nejen k nečekaným vyhazovům oblíbených účastníků, ale také se v show objevují nové tváře. Po odchodu Tess přišli do vily Patrik (25) s Naomi (25), kteří diváky na první pohled příliš neoslnili. Zejména se kriticky pustili do Naomi, která se za kamerou neobjevila poprvé. Moderátorka Déčka, herečka a modelka prý rozhodně nevypadá jako "bombshell" a fanoušci se ptají, zda není ve vile omylem. "Patrik je hezký chlap, ale Naomi se mezi ty pěkné lidi ve vile vůbec nehodí," komentují ti hodnější diváci.
16.10.2021 08:10 |

podobné články

Honza z Love Islandu podrazil Aishu: Po jejím odchodu to zkouší na jogurtovou Mirku

 
V Love Islandu začíná jít před finálovým večerem do tuhého a zdá se, že pro některé je milionová výhra víc, než možná láska na celý život. To se nyní ukázalo u jednoho ze soutěžících - Honzy (32), který tvořil pevné pouto s Aishou (20). Diváci ji ale nedávno poslali domů a Honza zůstal ve vile bez partnerky. Ačkoli měl podle svých slov chovat k Aishe skutečné city a plánovali spolu budoucnoust, po jejím odchodu jako by všechny sliby vyprchaly do atmosféry, Honza nalezl ztracený elán a zkouší to na Mirku (27), která si pro svou lásku k jogurtům vysloužila úsměvnou přezdívku. Diváci jsou z jeho jednání zklamaní, někteří ale zase mají dojem, že vrána k vráně sedla.
09.11.2021 20:15 |

podobné články

Nikol z Love Islandu oznámila rozchod s Vildou: Nevěra na každém kroku! A nebo intriky?

 
V Love Islandu působili jako upřímný pár, který se díky soutěži našel a překvapivě jim to klape. Teď ale Nikol Treterová (21) oznámila, že to s Vildou Šírem (21) bylo vlastně všechno trochu jinak. Zatímco ona si myslela, že se mají rádi, Vilda prý všude rozhlašoval, že spolu chodí jenom »naoko«! V úterý na svém instagramu oznámila, že s ním skončila.
16.03.2022 17:10 |

podobné články

Au, to muselo bolet: Divokým dvojčatům z Love Islandu poslaly divačky drsný vzkaz

 
Přestože mají jednovaječná dvojčata Sammy a Danny svaly, divačky Love Islandu tito chlapci příliš neokouzlili. Dámy začaly spekulovat o jejich orientaci a stěžovaly si i na jejich zženštilost. Jak se líbí divocí krasavci vám?
13.10.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Danny Danny (55 článků)

Mishala z Love Islandu o tetování na intimním místě: Má to svůj praktický účel, prozradila

 
Mishala Orth z Love Islandu v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila význam svého intimního tetování. Kromě toho rapperka zpětně zhodnotila svou účast v televizní show a přiznala, že jí teď muž chybí víc než kdy dříve. Jaký typ chlapa hledá? Dočtete se v článku!
20.10.2021 12:20 |

podobné články

Gášpárová z Love Islandu svlékla tričko a ukázala žhavou fotku s Pítrem

 
Dlouhovlasá kráska známá z Love Islandu Gabriela Gášpárová (20) se na Instagramu pochlubila žhavou fotkou svého přítele Petra Havránka (25), kterého ulovila během natáčení reality show. I když si diváky oblíbený pár nakonec dvoumilionovou výhru neodnesl, alespoň k sobě zahořeli láskou a to je důležitější než všechny peníze světa.
04.12.2021 11:45 |

podobné články

Sexy Gábina z Love Islandu: Lásku k Pítrovi prý jen předstírá! Ozval se její »pravý« přítel

 
Do Love Islandu přišla kráska Gabriela Gašpárová údajně proto, aby našla lásku. Po boku modela Pítra se dostala až do finále a nakonec skončili druzí. Podle jejího dnes již expřítele Vlasty šlo ale o promyšlenou lež. Po celou dobu pobytu ve vile s ním prý Gabriela měla tvořit pár a v show se chtěla pouze zviditelnit. Informaci přinesla televize Markíza.
21.12.2021 05:20 |

podobné články

Vilda z Love Islandu to za Nikol strašně schytal: Jsi potkan a ubožák, nešetří ho fanoušci

 
Už nějakou dobu se mezi fanoušky šuškalo, že vztah hvězd Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) se rozpadl. Ačkoli oba nějakou dobu zarytě mlčeli, nakonec se rozhodli jít s pravdou ven a konec velké lásky potvrdili na svých instagramových profilech. Zničená Nikol se dokonce rozpovídala o tom, co stálo za jejich rozchodem, a z usměvavého sympaťáka se během chvilky stal nenáviděný superpadouch. Za to, co své bývalé lásce provedl, schytal na sociální síti od lidí pořádnou čočku. 
16.03.2022 12:45 |

podobné články

Láska z Love Islandu vytřela všem zrak: Vítězové Laura a Martin se zasnoubili

 
Vítězný pár z Love Islandu překlopil lásku do života. Laura Chrebetová a Martin Kulhánek se zasnoubili. A že jejich vztah nebyl jen románkem pro televizní diváky, kteří si pár velmi oblíbili, dokazuje i radostná zpráva z Milána. Kulhánek před svou láskou poklekl a ta řekla ano! O radostnou novinu se následně oba podělili na Instagramu.
27.05.2022 20:15 |

podobné články