Článek

U vážné nehody musel zasahovat vrtulník LZS

 
Na silnici spojující Lysou nad Labem a Český Brod došlo v sobotu odpoledne k vážné nehodě dvou osobních automobilů. Na místo okamžitě vyrazila nejbližší hlídka PČR, jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Nymburk, jednotka dobrovolných hasičů z Lysé nad Labem a několik posádek ZZS. Na místo byl vyžádán rovněž přílet vrtulníku LZS.
29.06.2014 11:10 |

podobné články

Podobné články

Osobní vůz srazil dvě chodkyně, u nehody musel zasahovat vrtulník LZS

 
Zdravotnická záchranná služba zasahovala v sobotu 8.3. večer u dopravní nehody, která se odehrála v obci Jindřichov ve Slezsku (okres Bruntál). Operátoři ZZS převzali informaci, podle které došlo ke střetu osobního automobilu se dvěma chodci a jejich vážným zraněním. Na místo události byly vyslány posádky záchranné služby z Krnova, Města Albrechtic a k misi vzlétl rovněž vrtulník LZS z Ostravy.
09.03.2014 11:50 |

podobné články

U vážné nehody na D11 musel zasahovat vrtulník LZS

 
Na 28. kilometru dálnice D11, ve směru na Hradec Králové, došlo v pondělí k nehodě tří osobních vozidel a jednoho nákladního vozu. Na místo okamžitě zamířily posádky ZZS, hlídky PČR (včetně dálničního oddělení Poříčany) a jednotky HZS Středočeského kraje ze stanic Český Brod, Nymburk a Poděbrady. Kvůli povaze zranění účastníků nehody byl na místo vyžádán také přílet vrtulníku LZS Kryštof 01.
04.08.2014 19:45 |

podobné články

Osobu přebíhající koleje srazil vlak, zasahovat musel vrtulník LZS

 
Přebíhání kolejí málem ve středu dopoledne stálo život osobu v Berouně. Po srážce s vlakem byla osoba vážně zraněna. Na místo zamířila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun, posádky RLP a RZP ZZS Středočeského kraje, jednotka HZS SŽDC Praha – Michle, policisté z OO PČR Beroun a k nehodě vzlétl také vrtulník LZS Kryštof 01.
26.03.2014 15:55 |

podobné články

U vážné nehody motocyklu musel na R1 zasahovat vrtulník LZS

 
U sjezdu z dálnice D1 na rychlostní komunikaci R1 (Pražský okruh) u Modletic došlo ve středu k nehodě motocyklu, ze kterého spadl člověk. Na místo ihned zamířily hlídky OO PČR ze Středočeského kraje, hlídka PMJ Praha, posádka ZZS, jednotka HZS a vyžádán byl vzlet vrtulníku LZS Kryštof 01.
23.07.2014 23:20 |

podobné články

Při nehodě se u Buštěhradu zranilo několik lidí, zasahovat musel vrtulník LZS

 
Na křižovatce u nájezdu na R7, nedaleko obce Buštěhrad, došlo v úterý odpoledne ke střetu osobního automobilu s dodávkou. Na místo okamžitě vyrazila jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Kladno, posádky RZP a RV ZZS Středočeského kraje a hlídky DI PČR Kladno a OO PČR. Na místo vzlétl také vrtulník LZS Kryštof 01 z Prahy.
30.09.2014 20:50 |

podobné články

U nehody dvou vozů zasahoval na D11 vrtulník LZS

 
Na 10. kilometru dálnice D11 ve směru na Prahu, došlo v pátek ráno u obce Nehvizdy k nehodě dvou osobních automobilů, přičemž jeden z nich skončil na střeše. Dálnice musela být kvůli nehodě ve směru na Prahu zcela uzavřena, v místě nehody přistál vrtulník LZS. Během několika desítek minut se vytvořila zhruba 10 kilometrová kolona.
21.03.2014 13:30 |

podobné články

U nehody na Uherskohradišťsku musel zasahovat vrtulník LZS

 
Vrtulník letecké záchranné služby zasahoval spolu s hasiči, záchranáři a policisty na místě vážné dopravní nehody osobního vozidla Ford s traktorem. K nehodě došlo po půl třetí odpoledne na komunikaci z obce Hluk do Kunovic na Uherskohradišťsku.
25.02.2014 01:20 |

podobné články

U vážné nehody na Vyškovsku musel zasahovat vrtulník LZS

 
Před devátou hodinou ráno zasahovali hasiči ze stanice Slavkov u Brna u vážné dopravní nehody. U Otnic na Vyškovsku se střetl osobní vůz s motocyklem. Řidiče motorky bylo nutné resuscitovat.
02.07.2014 00:35 |

podobné články

Trojice mužů se ve studni přiotrávila oxidem uhelnatým, na místo musel vrtulník LZS

 
Posádky zdravotnické záchranné služby vyjížděly ve středu 29.10., k události na Frýdecko-Místecku, při které došlo k otravě oxidem uhelnatým. Situace byla nahlášena operačnímu středisku záchranářů ve čtvrt na deset dopoledne z obce Bukovec s tím, že postižená osoba se nalézá ve studni. Na místo vyjela posádka rychlé lékařské pomoci z Jablunkova a vzlétl vrtulník LZS z Ostravy. O spolupráci byly požádány i ostatní složky integrovaného záchranného systému.
29.10.2014 16:05 |

podobné články

Opilý muž se topil v žermanické přehradě, do nemocnice ho transportoval vrtulník LZS

 
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v průběhu víkendu u dalšího tonoucího. Pracovníci krajského operačního střediska ZZS přijali v sobotu 26.7. v půl sedmé večer na tísňové lince informaci o muži, tonoucím ve vodní nádrži Žermanice. Na místo ihned vzlétl vrtulník LZS z Ostravy a vyjela nejbližší pozemní posádka z Nošovic.
27.07.2014 22:20 |

podobné články

Motorkář na Ostravsku spadl v terénu ze svého stroje, nepomohla mu ani posádka vrtulníku LZS

 
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v sobotu 9.8. odpoledne u tragické nehody. Po půl čtvrté převzali operátoři ZZS MSK prvotní informaci o pádu motocyklisty v terénu poblíž Vřesiny u Ostravy. Nahlášeno bylo těžké zranění s bezvědomím. Na pomoc bezodkladně vzlétl vrtulník LZS a vyslána byla také posádka rychlé zdravotnické pomoci ze stanoviště v Ostravě-Zábřehu.
10.08.2014 00:20 |

podobné články

Ženu po domácím porodu zachránila posádka vrtulníku LZS

 
Záchranáři ZZS MSK vyjížděli dnes, v pondělí 4.8., u vážně ohrožené ženy na Frýdecko-Místecku. Před desátou hodinou dopolední přijali operátoři tísňovou výzvu k pacientce po porodu v obci Krásná v Beskydech. Na udané místo ihned vyjela pozemní posádka zdravotnické záchranné služby a pomoci vzlétl i vrtulník LZS z Ostravy. Po jedenácti minutách od nahlášení události přistál na příjezdové cestě u domu.
05.08.2014 00:10 |

podobné články

U nehody u Buštěhradu musel zasahovat vrtulník LZS

 
V pátek 15. srpna 2014 v dopoledních hodinách byla oznámena dopravní nehoda na křižovatce nedaleko obce Buštěhrad- Stehelčeves – Libochovičky ze sjezdu z rychlostní komunikace č. 1/7.
15.08.2014 16:00 |

podobné články

Dvacetiletý mladík skončil s autem v Karviné na střeše, u nehody zasahoval vrtulník LZS

 
Posádky ZZS MSK zasahovaly v úterý 29.7. u dopravní nehody automobilu v Karviné. Havarované vozidlo na střeše bylo záchranářům ohlášeno na tísňové lince krátce před půl sedmou ráno. Na pomoc okamžitě vyjela nejbližší pozemní posádka s lékařem a následně vzlétl také vrtulník letecké záchranné služby z Ostravy.
29.07.2014 17:10 |

podobné články

U srážky autobusu a osobního vozu musel zasahovat vrtulník

 
Mezi Úštěkem a jeho částí Ostré na Litoměřicku došlo v pondělí odpoledne k vážné dopravní nehodě osobního automobilu tovární značky Peugeot a linkového autobusu. Na místo okamžitě vyrazily všechny složky IZS, včetně vrtulníku LZS.
24.03.2014 16:55 |

podobné články

Motorkář spadl do přepadu z přehrady Souš, zasahovat musel vrtulník LZS

 
V neděli ve 13:46 hodin byli hasiči voláni k vážné dopravní nehodě, která se stala u vodní nádrže Souš. Německý motorkář jedoucí ze Smědavy zde v zatáčce vylétl mimo komunikaci a skončil až v kaskádě přepadu v hloubce odhadem 4 metry. Kromě tanvaldských profesionálních hasičů na místě zasahovalo i lezecké družstvo ze stanice Jablonec nad Nisou.
03.08.2014 22:15 |

podobné články

Dítě (3) během fotbalového utkání spadlo z tribuny! Zasahovat musel vrtulník

 
Vrtulník musel zasahovat během fotbalového utkání v Českém Těšíně! Během zápasu přepadl přes zábradlí tribuny malý chlapec (3).
02.10.2016 11:35 |

podobné články

Hromadná nehoda u Bochova: Pro vážně zraněného letěl vrtulník

 
U vážné nehody tří aut ve středu po poledni museli zasahovat záchranáři. Tři lidé při incidentu utrpěli zranění, nejvážněji zraněného musel do nemocnice transportovat vrtulník.
29.01.2020 15:30 |

podobné články

Posádka vrtulníku LZS vzlétla k dělníkovi v bezvědomí ve Velkých Karlovicích

 
Posádka vrtulníku LZS „Kryštof 05“ z Ostravy zasahovala v pátek 8.8. odpoledne u vážné události ve Zlínském kraji. Letečtí záchranáři jsou na Zlínsko voláni v rámci mezikrajové spolupráce, a to z toho důvodu, že záchranná služba zmíněného kraje sama vrtulníkem nedisponuje. Stroj vzlétl na základě výzvy do obce Velké Karlovice, odkud byl nahlášen úraz pracovníka ve výkopu s bezvědomím. Spolu s leteckými záchranáři na místo události vyjela také pozemní posádka ze Vsetína.
09.08.2014 14:05 |

podobné články