Článek

U Ralska hořel les: Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu

 
V obci Ralsko nedaleko České Lípy hořel v části Kuřívody lesní porost. Na místě zasahovaly čtyři hasičské jednotky.
16.05.2020 14:30 |

podobné články

Podobné články

Obří požár haly v Olomouci: Byl vyhlášen druhý stupeň poplachu!

 
V Olomouci zasáhl ve středu časně ráno požár skladovací haly v Babíčkově ulici. Rozsah požáru je na ploše zhruba sto krát 30 metrů. Škody půjdou podle mluvčího hasičů Zdeňka Hošáka do desítek milionů korun. Při požáru nebyl nikdo zraněn, na místě zasahuje deset jednotek. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu.
19.12.2018 07:05 |

podobné články

Požár skládky na Berounsku: Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu!

 
U Stašova na Berounsku hoří skládka odpadu o rozloze zhruba 50 krát 100 metrů. Oheň likviduje sedm jednotek hasičů, byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Ladislav Holomčík.
11.09.2016 13:50 |

podobné články

Kvůli požáru v Kralupech byl vyhlášen zvláštní stupeň požárního poplachu

 
Vrátný areálu bývalé dýhárny v Kralupech nad Vltavou zpozoroval v pátek, krátce před 22. hodinou, požár v hale, ve které sídlí firma zabývající se stavebními pracemi a autodopravou. Na místo proto vyrazily profesionální, podnikové i dobrovolné jednotky z 1. stupně požárního poplachu.
09.08.2014 13:45 |

podobné články

Velký požár v Libni: Hořel sklad pneumatik, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu

 
Několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů zasahovalo u rozsáhlého požáru v Praze 8. Hořet tam začala střecha skladu pneumatik. S ohledem na větší počet jednotek byl vyhlášen druhý stupeň poplachu.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Nejvyšší stupeň poplachu v Říčanech: Místo benzinky naštěstí hořel „jen“ přilehlý fastfood

 
Nejvyšší stupeň požárního poplachu vyhlásili v Říčanech poté, co hasiči dostali hlášení o požáru místní čerpací stanice. Nakonec se ale ukázalo, že nehoří přímo benzinka, nýbrž přilehlá restaurace s rychlým občerstvením, v níž zahořely potraviny zapomenuté na sporáku.
22.10.2017 23:20 |

podobné články

Na Hodonínsku hoří u trati les: Hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň poplachu

 
U Bzence na Hodonínsku hoří na několika místech les u železniční trati, na místě jsou desítky hasičů. Vyhlásili zvláštní, tedy nejvyšší stupeň poplachu. ČTK to řekl mluvčí hasičů Jan Dvořák. V okolí je sucho, fouká vítr, požár hlášený kolem 15:30 se proto rychle šířil.
21.06.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dvořák (101 článků) , Honza Dvořák (101 článků)

V Praze hořel sklad s chemickými látkami! Uvnitř byly i tlakové lahve, hasiči halu evakuovali

 
V pražských Horních Počernicích hořel sklad s chemickými čistícími prostředky. Původně se zdálo, že na místě je uložená pyrotechnika. Uvnitř haly byly i tlakové lahve, které se hasičům podařilo dostat ven. Objekt evakuovali a vyhlásili druhý stupeň požárního poplachu ze čtyř možných. Před 17:00 dostaly zasahující jednotky živel pod kontrolu.
13.12.2018 15:25 |

podobné články

Na Přeloučsku se vznítil nebezpečný požár. V akci je deset jednotek hasičů

 
V Semíně na Přeloučsku hoří les na ploše 30 krát 60 metrů, požár likviduje deset jednotek hasičů. Zásah jim velmi komplikuje vítr, sucho a tropické teploty. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. Požár stále není pod kontrolou. Oheň mohl někdo úmyslně zapálit nebo vznikl z nedbalosti. Dnes o tom informovala mluvčí hasičů Vendula Horáková.
18.06.2012 13:50 |

podobné články

U Prahy hořela hala plná odpadu: Černý dým byl vidět kilometry daleko, vyhlásili 3. stupeň poplachu

 
Černý dým stoupající k nebi. Přesně takhle i z dálky vypadal rozsáhlý požár v Úholičkách, kde v pondělí vzplála hala, ve které byl uchováván zejména papírový a plastový odpad určený k recyklaci. Na místě zasahovaly jednotky pražských i středočeských hasičů. Byl vyhlášen třetí stupeň poplachu. Po 16. hodině se požár podařilo dostat pod kontrolu, dohašování ale probíhalo celou noc.
30.04.2018 14:15 |

podobné články

Požár Národního muzea v Praze: Byl vyhlášen mimořádný stupeň poplachu. Zasahovalo až 150 hasičů

 
V Národním muzeu v Praze dnes v noci hořelo. Požár zachvátil střechu. Hasiči vyhlásili mimořádný stupeň poplachu a na místo přijely všechny hasičské jednotky z celé metropole. Požár už se nešíří a v nemocnici skončil jeden člověk.
12.02.2016 07:45 |

podobné články

Ohnivé peklo v pražské Vinoři: Z haly se ozývaly výbuchy, hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň poplachu

 
Poklidný mikulášský večer se v ulici Mladoboleslavská v pražské Vinoři změnil v ohnivé peklo. U požáru haly s obalovým materiálem se střídalo 30 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, na místě zasahovala i výšková technika. Z haly se ozývaly výbuchy, byl vyhlášen nejvyšší stupeň poplachu a policie ulici uzavřela. Oheň se podařilo dostat pod kontrolu kolem jedenácté večer. Při zásahu se zranil jeden hasič a dva policisté.
05.12.2017 19:35 |

podobné články

Požár dílny způsobil škodu ve výši 6 miliónů korun

 
Přes dvanáct hodin zasahovali hasiči u požáru dílny v Šaraticích. Hořela budova o rozměrech přibližně 24×24m. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu. U požáru se nikdo nezranil.
30.06.2014 01:05 |

podobné články

Skládku na Berounsku zachvátily odpoledne plameny, hasiči jsou stále na místě!

 
U Stašova na Berounsku dnes hořela skládka odpadu o rozloze zhruba 50 krát 100 metrů. Oheň likvidovalo sedm jednotek hasičů, byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Ladislav Holomčík.
11.09.2016 20:30 |

podobné články

Obří požár u Prahy! Hořela stodola s garáží, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu

 
Obří požár zaměstnal středočeské hasiče v Sulicích u Prahy - v pátek dopoledne tam začala hořet stodola i přístavek s garáží a autem. To shořelo na prach, hořely i uskladněné pohonné hmoty, polystyren a dřevo. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu ze čtyř možných, ten později snížili na základní.
10.01.2020 12:00 |

podobné články

Na Trutnovsku hoří barokní zámek! Byl na prodej za 14,5 milionu

 
V Horním Maršově na Trutnovsku od dnešního rána hoří nevyužívaný a chátrající barokní zámek. Střecha zámku prohořela. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu ze čtyř možných. Hasiči nemají informace, že by byl někdo zraněn.
19.08.2018 08:05 |

podobné články

Seriál Ulice v ohrožení: Hustý dým je vidět až nad ateliéry. V místě požáru došlo k výbuchu

 
Velký požár zachvátil halu v ulici U Továren a na místě zasahuje několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Policie uzavřela ulici U Továren, byl vypnut přívod el. energie do objektu a hala o rozměrech 20 x 60 m je zasažena v plném rozsahu. Hala je navíc plná pneumatik a tlakových láhví, které vybuchují. Byl vyhlášen III. stupeň požárního poplachu.
08.05.2018 15:35 |

podobné články

Při požáru skladu s pneumatikami zraněno 7 lidí!

 
Hasiči se od čtvrtečního odpoledne potýkají s rozsáhlým požárem skladu pneumatik v Uherském Brodě. Na místě zasahuje deset jednotek hasičů. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Po dvou a půl hodinách dostali hasiči požár pod kontrolu. Při požáru bylo zraněno 7 lidí. Na stejném místě čtyři dny hořelo v létě 2007.
19.05.2011 17:05 |

podobné články

Na Zlínsku hoří sklad s municí, z objektu jsou slyšet výbuchy

 
Hasiči se potýkají s požárem skladu s municí v části obce Vlachovice Vrběticích na Zlínsku. Byl vyhlášen zvláštní, nejvyšší stupeň požárního poplachu, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.
16.10.2014 11:10 |

podobné články

Obří požár mlýna v Krnsku: 5 vyhořelých pater, 14 jednotek hasičů v akci, 7 milionů škody

 
Bývalý mlýn v Krnsku na Mladoboleslavsku dnes ráno zachvátil rozsáhlý požár. S plameny bojovalo 14 hasičských jednotek, byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Škoda je předběžně vyčíslena na sedm milionů korun, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.
20.12.2015 11:25 |

podobné články