Článek

U Popic na Břeclavsku se srazily tři motorky: Zemřela jedna žena

 
Obrovskou tragédií skončila nedělní, původně pohodová vyjížďka tří motorkářů na bývalé letiště u Popic na Břeclavsku. Při srážce tří strojů tam vyhasl život motorkářky středního věku.
25.04.2021 19:15 |

podobné články

Podobné články

NP Podyjí: Nové louky mezi poli u Popic pomohou zadržet vodu v krajině

 
V blízkosti Konic a Popic přibyly téměř dva hektary nových luk. Správa Národního parku Podyjí mezi těmito obcemi zatravnila několik parcel orné půdy. Chce tak zpestřit strukturu krajiny a zlepšit podmínky pro živé organismy vázané na zemědělsky využívané plochy. Travní porosty také, na rozdíl od intenzivně využívané orné půdy, lépe zadržují vodu v krajině.
21.07.2018 10:00 |

podobné články

Při srážce motorky a auta zemřela žena jedoucí na tandemu

 
Žena (43) jela na tandemu na motorce. Řidič motorky nezvládl řízení a srazil se s osobním autem v obci v Dolních Lučanech na Jablonecku. Tragickou nehodu žena nepřežila.
08.09.2012 17:05 |

podobné články

Motorkáři si dali sraz u jezer pod Pálavou

 
Motorky, motorky a zase motorky. Originálních tvarů i provedení. Stroje, jaké se nikde nedají koupit, ale jsou výsledkem stovek hodin práce jejich majitele, který si přestavbu vytváří vlastníma rukama. K tomu zápasy v thajském boxu, spanilé jízdy, soutěže, koncerty. Tak to vypadalo na vrcholícím největším českém motorkářském srazu Euro bike fest, který se od čtvrtka do neděle koná v kempu u Novomlýnských nádrží pod Pálavou.
31.05.2014 19:21 |

podobné články

'Největší americký autor', který se narodil u Znojma

 
Charles Sealsfield, americký novinář a spisovatel "indiánek", a Karel Postl, rakouský kněz a řádový bratr. Co mají společného? Všechno, jedná se totiž o jednu a tutéž osobu, rodáka z moravských Popic na Znojemsku.
24.03.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Charles Karel (3 články)

Dálnice D1 za Brnem: Na dvou místech se srazily kamiony, provoz se obnovuje

 
Na 172. kilometru D1 ve směru na Prahu se dnes po poledni srazily dva kamiony.  Jen o pár kilometrů dál, na 181. km, došlo k další. Tady se srazily kamiony rovnou čtyři! Doprava byla obnovená krátce po 15. hodině, kdy byl uvolněn alespoň jeden jízdní pruh.
29.05.2017 13:45 |

podobné články

Tragédie na Břeclavsku: Při požáru bytu zemřela starší žena a její pes

 
Ohnivé ráno v úterý zažili obyvatelé Velkých Pavlovic na Břeclavsku. V bytovém domě si seniorka zřejmě chystala snídani. Brzy poté se ale rozhořel oheň. Žena a její pes při požáru bohužel zahynuli.
15.09.2020 09:50 |

podobné články

Na Břeclavsku hrozí další sesuvy, v Bulharech byl vyhlášen stav nebezpečí

 
Krizový štáb řeší na Břeclavsku další problém, k víkendovým sesuvům půdy v Dolních Věstonicích a Strachotíně na Břeclavsku přibyla další nebezpečná místa. Už ve středu ráno policisté objevili další praskliny u Dolních Věstonic, odpoledne pak nalezli další problémová místa v Bulharech. Tam byl večer vyhlášen stav nebezpečí.
17.09.2014 18:30 |

podobné články

NP Podyjí: Část vřesovišť a luk prokoukne. Dělníci je čistí od náletů

 
Podyjská vřesoviště, stepní trávníky a louky prochází nyní pravidelnou údržbou. Dělníci je čistí od náletových keřů například u Popic a Havraníků, u Devíti mlýnů, na Hradišťských terasách nebo na louce pod Šobesem. Vytvoří tak prostor pro rostliny a živočichy pro tyto lokality typické.
13.03.2015 16:40 |

podobné články

Po srážce motorky a kola zemřela u Humpolce CYKLISTKA!

 
Smrtí ženy skončila v neděli odpoledne srážka jednašedesátileté cyklistky a jednapadesátiletého řidiče motorky na silnici asi kilometr za Humpolcem ve směru na Pelhřimov. Agenturu Mediafax o tom informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.
29.05.2011 18:40 |

podobné články

Otřesné neštěstí. Helikoptéry se srazily ve vzduchu u stadionu

 
U berlínského olympijského stadionu se srazily dva vrtulníky při policejním nácviku zásahu proti fotbalovým chuligánům. Podle deníku Bild jeden z pilotů neštěstí nepřežil. Další čtyři lidé byli zraněni, jeden muž a jedna žena vážně a dva lehce. Kromě toho utrpěly tři osoby šok. 
21.03.2013 16:10 |

podobné články

Breivik chtěl v Oslu odpálit tři obří nálože a v chaosu pak střílet z motorky

 
Už čtvrtý den probíhá v norském Oslu soud s Andersem Breivikem, který loni v létě zabil 77 lidí. Probírá se jeho útok v Oslu. Ukázalo se, že původně chtěl Breivik odpálit tři nálože a v chaosu ještě střílet z motorky.
19.04.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (306 článků)

Tragédie na Břeclavsku: Babička nepřežila srážku s autem, řidič je v šoku

 
Smrtelnou dopravní nehodu vyšetřují od pátečního rána policisté na Břeclavsku. Zemřela při ní žena v seniorském věku, která se pohybovala na silnici mezi Břeclaví a Lanžhotem. Doprava je řízena kyvadlově.
20.11.2020 09:25 |

podobné články

U italských břehů se srazily dvě lodě, jedna potopená

 
Dvě nákladní lodě se srazily nedaleko severoitalského přístavního města Ravenna. Jedna z nich, turecké obchodní plavidlo, se přitom potopila. Několik lidí se pohřešuje a několik utrpělo zranění.
28.12.2014 15:31 |

podobné články

Benzinku na Břeclavsku přepadla žena: Na obsluhu vytáhla pistoli a sebrala celou tržbu

 
Celodenní tržbu sebrala na čerpací stanici v Milovicích na Břeclavsku maskovaná žena. Lupička se přitom na přepadení dobře připravila. Na hlavě měla tmavou kuklu a vyzbrojila se střelnou zbraní.
02.05.2018 13:30 |

podobné články

Šok při vycházce: Žena našla na břehu rybníka na Břeclavsku utonulého cizince

 
Hodně nepříjemný zážitek si odnesla z nedělní procházky kolem rybníka v Novosedlech na Břeclavsku místní žena. U břehu totiž našla tělo utonulého muže.
11.06.2018 14:25 |

podobné články

Neskutečné VIDEO! Dvě motorky se srazily v šílené rychlosti!

 
Jedna křižovatka se stala osudnou třem mužům. Dva jeli na jedné motorce, jeden z mužů neměl dokonce helmu. Při strašlivé strážce dopadl opravdu špatně.
08.01.2014 19:55 |

podobné články

V Brně se srazily tramvaje: Zraněný je řidič a tři cestující!

 
Ve Vídeňské ulici v Brně se v 6:45 srazily dvě tramvaje - linky číslo 2 a 6. Řidič tramvaje číslo 2 je těžce zraněný, lehká zranění utrpěli i tři cestující.
10.11.2009 08:05 |

podobné články

V Olomouckém kraji srazily vlaky tři muže, dva střet nepřežili

 
V Olomouckém kraji dnes srazily vlaky tři muže. Dva z nich nehodu zaplatili životem. Poslední případ se stal v 16:20 na výjezdu z Olomouce. Tělo mrtvého muže bylo nalezeno v Olomouci na jiné trati také ráno. Z Šumperska ráno převezli záchranáři těžce zraněného pětadvacetiletého mladíka vrtulníkem do nemocnice.
26.06.2011 17:55 |

podobné články

Vlaky večer srazily na tratích v Česku tři lidi

 
Vlaky srazily v úterý večer tři lidi, ve stanici v Uherském Brodě, Frýdku-Místku a také mezi Chrudimí a Pardubicemi. Doprava na tratích v místech střetů je omezena, informuje server Českých drah.
25.01.2012 00:15 |

podobné články