Článek

U pasu pistole se svěcenou vodou. Kněz originálně vyzrál na koronavirová opatření

 
Sedmdesátiletý kněz z Detroitu se dokázal vyrovnat z přísnými opatřeními, které v době pandemii platí i pro bohoslužby. Internetem začaly kolovat jeho fotografie, jak na dálku žehná velikonočním pugetům a zkrápí je svěcenou vodou. Aby si udržel odstup, vodu nalil do stříkací pistole.
18.05.2020 16:35 |

podobné články

Podobné články

Kněz donutil chlapce (9) k orálnímu sexu. Ústa mu pak vypláchl svěcenou vodou

 
Nepředstavitelně nechutné a opovrženíhodné. Na povrch vyplavaly informace o šíleném případu sexuálního zneužití dítěte představitelem církve, který se odehrál v Americe. Nejmenovaný kněz měl chlapce (9) donutit k orálnímu sexu a poté mu vypláchnout ústa svěcenou vodou.
17.08.2018 19:15 |

podobné články

Potrhlý kněz se stal hitem internetu: Na věřící stříká svěcenou vodu z dětské vodní pistolky

 
Kněz z amerického Detroitu Tim Pelc se dostal do klasických akčních filmů a dokonce i do krvavé počítačové hry. Jak se mu to povedlo? Přimysleli si ho tam autoři memů. Kněz „střílející“ po věřících svěcenou vodu z dětské pistolky se totiž stal nejčerstvějším hitem internetu.
19.05.2020 10:15 |

podobné články

Kněz se chopil zbraně a pokropil své farníky svěcenou vodou

 
Mexiko je země, kde bují kriminalita a obchod s drogami. Situace se může zdát bezvýchodná, někteří lidé se proti tomu ovšem snaží bojovat. Jedním z nich je i římskokatolický kněz, který v kostele rozprašuje svěcenou vodu umělohmotnou pistolkou.
30.09.2011 16:35 |

podobné články

Vládní počítače polil svěcenou vodou: V Rusku bojuje s kyberzločinem patriarcha

 
Počítače po celém světě v minulých dnech ochromil masový útok vyděračského viru WannaCry. Útok se dostal do pozornosti médií zejména proto, že si jako jeden z cílů vybral nemocnice a úřady, což z něj dělá nebezpečnou hrozbu. Lidé, podniky a vlády po celé zeměkouli tak začali řešit, jak se útoku vyvarovat. V Rusku k tomu přistoupili netradičně – ministerstvo vnitra přizvalo patriarchu, který vládní počítače polil svěcenou vodou.
18.05.2017 20:25 |

podobné články

Na věřící vzali práškovací letadlo, aby je hromadně pokropili svěcenou vodou

 
Netradiční metodu k pokropení věřících svěcenou vodou zvolila farnost z malé komunity v Louisianě. Práškovací letadlo naplnila skoro 380 litry tekutiny, kterou pak rozprašovala na obyvatele městečka, napsal server New York Post.
28.12.2019 20:25 |

podobné články

Otrávili v katedrále svěcenou vodu? Turisty z ní bolela hlava a svědil obličej

 
Nepříjemný zážitek zažili lidé, kteří se v sobotu vydali na bohoslužbu do pařížské katedrály Notre-Dame. Krátce poté, co se dostali do styku s místní svěcenou vodou, si začali stěžovat na bolesti hlavy a svědění obličeje. Na místo byla přivolána policie, která zhodnotila, že vodu mohl někdo otrávit. Netuší ovšem, zda šlo o vtip, nebo útok, píše pařížský deník Le Parisien.
13.08.2018 21:05 |

podobné články

Tragédie! Pravoslavný kněz utopil dítě při křtu

 
Svatý křest se v tragédii proměnil v moldavském Rascani, kde pravoslavný kněz novorozence do nádoby se svěcenou vodou potopil bez zakrytých úst.
28.07.2010 01:55 |

podobné články

Záhada v kostele: Rodinu na křtu v Šebířově vystrašil bezhlavý kněz!

 
Rodina se na křtu v Šebířově nestačila divit. Holčičku tam v kostele poléval svěcenou vodou bezhlavý kněz, kterému navíc chyběla půlka těla. Jak je to možné?
08.10.2013 14:40 |

podobné články

Létající vymítač ďábla: Kněz vyháněl zlé síly nad městem

 
Italský kněz se odhodlal k netradičnímu kroku, s mocnostmi zla svedl bitvu v oblacích. Celé město je údajně pod vlivem temných sil, a tak služebník Boží sedl do vrtulníku, celé město pokropil svěcenou vodou a vysoko v nebesích pronesl modlitby, které mají obyvatele před pekelnými mocnostmi ochránit.
01.08.2015 06:20 |

podobné články

Slavnostní křtiny se změnily v trapas: Knězi vyklouzlo miminko z rukou

 
Na tyto křtiny kněz nejspíš jen tak nezapomene. Zrovna, když prováděl rituál, při němž se miminko kropí svěcenou vodou, mu totiž novorozenec vyklouzl z rukou a plácnul sebou do křtitelnice po okraj naplněné vodou. Zděšený výraz rodičů pak mluví za vše.
28.11.2018 14:40 |

podobné články

Pobožný zloděj v Plzni vybral auto: Odnesl si křížek, svěcenou vodu a sladkosti

 
Kuriózní krádež zaměstnala plzeňské policisty. Hledali zloděje (28), který vlezl do cizího auta a sebral křížek, svěcenou vodu a bonbony. Škoda za pár desetikorun ho může stát až tři roky v base.
25.10.2019 16:05 |

podobné články

Odvážný polský kněz naštval Vatikán. Veřejně přiznal, že je gay

 
Polský kněz a vysoce postavený vatikánský duchovní Krzysztof Charamsa veřejně přiznal, že je homosexuál. Kněz tak učinil den před zahájením sněmu biskupů, kteří mají diskutovat o dětech a rodině. Vatikánský mluvčí Federico Lombardi řekl, že kněz své přiznání načasoval velmi nezodpovědně. 
03.10.2015 15:45 |

podobné články

Český skandál: Pan farář mě osahával, tvrdil ministrant. Kněz za to šel „k lopatě“. Nyní se ale ukazuje...

 
REPORTÁŽ „Odborníci říkají, že k naprosté většině sexuálního zneužívání dochází v rodinách. Několik procent pak mají na svědomí lidé, kteří jsou mládeži nablízku – vychovatelé, vedoucí na táborech a tu a tam i kněz,“ konstatuje tajemník arcibiskupa Dominika Duky Milan Badal, který působil i jako místopředseda v Radě České televize nebo v Českém rozhlasu. „Podezřením a pomluvám se žádný člověk nevyhne, ale kněz nesmí být naivní, a tedy si život musí zařídit tak, aby tato podezření byla co nejmenší. Bohužel podobně, jako dnes lidé podle amerického vzoru žalují své lékaře, často i neoprávněně, s vidinou zisku, může k podobným žalobám docházet i u nás,“ dodává ještě známý kněz i publicista k sexuálním deliktům, které dnes soudy často řeší.
23.08.2017 07:15 |

podobné články

Pila ze záchodu, plivala na kněze, hryzala své ošetřovatelky! Skutečný příběh dívky, která byla V MOCI ĎÁBLA

 
V moci ďábla (Exorcism of Emily Rose) je film z roku 2005, který patří k filmové klasice. Dívku začnou ovládat pekelné mocnosti a na scénu přichází kněz z krucifixem a svěcenou vodou. Scénář tohoto hororu vychází ze skutečných událostí. Ďábel se totiž vyřádil na těle a duši německé dívky Anneliese Michel.
10.06.2015 12:56 |

podobné články

Kněz, který slouží dnešní mši za Pilarovou (†80): Zpívali spolu »za vodou«

 
Dnes v pravé poledne se přátelé a veřejnost loučí s Evou Pilarovou (†80). Zádušní mši celebruje Marián Pospěcha, který se zpěvačkou prožil krásné chvíle. „Vystupovali jsme spolu a zpívali Tam za vodou v rákosí,“ svěřil deníku Aha! kněz.
03.06.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Pilarová (449 článků)

Armáda nakoupila rakouské pistole, česká zbrojovka přišla zkrátka

 
Do absurdní situace se dostal ministr obrany Martin Barták. V době, kdy na návštěvě Jordánska lobboval u místního krále za české pistole CZ 75 ze zbrojovky Uherský Brod, které by si měla pořídit jordánská armáda, vyšlo v Česku najevo, že pro české vojáky nejsou české pistole dost dobré, a proto ministerstvo nakoupilo tisíc rakouských pistolí Glock 17 za 15 miliónů korun.
21.10.2009 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (339 článků)

Msta? Vyhozený kněz se pustil do Zemana s Dukou. Narážky na věk, Piťha už prý měl být sedm let pryč

 
Profesor historie, teolog a katolický kněz Tomáš Petráček má za to, že by katolická církev neměla bojovat proti Istanbulské úmluvě, ale měla by ji podporovat, neboť tato úmluva posiluje práva žen. O kardinálovi Dominiku Dukovi či o prezidentovi Miloši Zemanovi, kteří tuto úmluvu kritizují, říká, že to jsou staří muži, kteří hájí starý svět odsouzený k zániku. Právě koronavirová pandemie nám ale dává možnost se nad sebou zamyslet a udělat svět lepším.
18.04.2020 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (985 článků)

To je nápad! Václav Postránecký (72) fikaně vyzrál na stáří!

 
Na boj se stářím existuje spousta osvědčených i neosvědčených receptů. Herec Václav Postránecký vyzrál na neduhy přibývajících let po svém!
23.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Postránecký (213 článků)

Chlast ti vyžral mozek, nevětraná žumpo? Parta normalizačních debílků s mastnou hubou. Populární tvář české pravice nakládala

 
Populární facebookový glosátor Honza Paluska nekorektně okomentoval reakci vrcholných politiků na včerejší rozhodnutí soudu, které zrušilo některá nařízení vlády. „Tobě už ten chlast taky dobře vyžral mozek, co? Soud na sebe bere odpovědnost za dodržování zákonů. Od toho ty soudy jsou! Je to napsaný v Ústavě, který jsi mimochodem přísahal věrnost,“ neváhal se pustit do prezidenta Zemana. A Babiš? Prý si ani nedokáže zavázat boty bez toho, aniž by spáchal kardinální problém.
24.04.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (403 článků)