Článek

U Mariánek se zabili bratranci Filip (†23) s Jardou (†26): Nespravedlnost, truchlí kamarádi

 
Nehoda, která se stala v sobotu ráno u Mariánských Lázní, šokovala Česko. Vůz ve vysoké rychlosti narazil do mostního pilíře a doslova se rozpůlil. Uvnitř zemřeli bratranci Filip P. (†23) a Jarda P. (†26). Jejich rodiny tragické události stále nemohou uvěřit.
03.02.2020 10:55 |

podobné články

Podobné články

Svalovec Honza (†31) zemřel i s dcerou po srážce s autobusem: Nikdy nezapomeneme, truchlí kamarádi

 
Byl skvělý sportovec, trenér a ještě lepší kamarád! Jan V. (†31) z Rokycanska už ale bohužel nic ze svých zkušeností svým svěřencům nepředá. Ve středu zemřel i se svou milovanou dcerkou (†4) při tragické nehodě u Ejpovic na Rokycansku. Truchlí za něj příbuzní i kamarádi.
26.01.2018 18:00 |

podobné články

Plačme, protože géniové odcházejí! Kamarádi truchlí pro miss bikiny Nikol, která zemřela při tragické nehodě

 
Tragická nehoda je připravila o milovanou bytost! Rodina a kamarádi truchlí za fitness modelkou a miss bikiny Nikol J. (†26), která v neděli zemřela poté, co její přítel nezvládl řízení a narazil do betonového sloupu.
15.02.2018 18:05 |

podobné články

Exmanželka obviněného z vraždy v Klatovech: Škrtil mě a děti kopal! Kamarádi truchlí za ubodaného

 
Nejprve měl podpálit exmanželce auto, druhý den pak prý ubodal svého bývalého zaměstnavatele. Roman V. (46) je tak podezřelý ze dvou vážných trestných činů na Klatovsku a hrozí mu až 20 let. Na soud čeká ve vazbě. Jeho exmanželka pro Blesk.cz popsala peklo, které s ním v jedné domácnosti dlouhé roky prožívala. Kamarádi a zaměstnanci zavražděného Jiřího Ž. (†54) mezitím truchlí na sociálních sítích.
02.02.2020 05:10 |

podobné články

Bratranci znásilňovali mladíka (17)!

 
V diagnostickém ústavu v Králíkách měli zlepšit své chování, ale stal se opak. Dva bratranci (oba 17) čelí u soudu nařčení, že znásilňovali chovance (17) pasťáku.
20.02.2014 12:15 |

podobné články

Jak jsem našel pod mostem polonahou mrtvolu: Svědectví Brita, který pátrá v Praze po zmizelém bratranci!

 
Už přes dva týdny usilovně pátrá s přáteli po svém bratranci, který zmizel na rozlučce se svobodou a od té doby je nezvěstný. Při svém pátrání po Karlu Lawovi (34) učinil jeho příbuzný Steve pod Libeňským mostem děsivý nález – mrtvolu. Blesk.cz popsal, jak zesnulého muže našel.
01.12.2014 15:15 |

podobné články

Bratranci šli na Štěpána z hospody, smetl je řidič s čerstvým řidičákem: Lukáš (†24) byl na místě mrtvý

 
Tragicky skončily letošní vánoční svátky pro rodinu ze Slovenska. V Rabči se tu chvíli po půlnoci vraceli bratranci z hospody, kde seděli na Druhý svátek vánoční. Osmnáctiletý řidič je ale svým autem smetl a jednoho z nich zabil.
28.12.2016 10:15 |

podobné články

„Vyřídím si to s nimi.“ Bratranci prezidenta Filipín šli k islamistům

 
Filipínský prezident v jednom z rozhovorů prozradil, že se jeho bratranci možná angažují v teroristických organizacích propojených s ISIS. Rodrigo Duterte zároveň ale dodal, že pokud by je někde potkal tváří v tvář, hned by si to s nimi vyřídil.
05.01.2017 19:30 |

podobné články

Bratranci David (†11) a Milan (†13) vypili chemikálii: Otrávili se a zemřeli

 
Dva malí bratranci ze slovenské obce Sútor našli láhev s neznámou tekutinou. Nedalo jim to, přemohla je zvědavost a napili se z ní. Davida (†11) i Milana (†13) to stálo jejich životy. Chemikálie, kterou pozřeli, je otrávila. Lékaři je už nedokázali zachránit.
31.12.2019 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (164 článků) , David David (126 článků)

Sobotka (ODS): Malý velký muž. S Jardou odchází kus normálního světa

 
Malý velký muž. S Jardou odchází kus normálního světa, řekl na pietním shromáždění o Jaroslavu Kuberovi bývalý předseda Senátu Přemysl Sobotka.
03.02.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (988 článků) , Přemysl Sobotka (476 článků)

Kamarádi Matt Damon a Ben Affleck jsou i vzdálení příbuzní

 
Matt Damon a Ben Affleck jsou zřejmě víc než jen nejlepší kamarádi a herečtí kolegové. Podle Novoanglické genealogické společnosti jsou tito američtí herci dokonce i vzdálení bratranci.
12.10.2009 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (249 článků) , Matt Damon (170 článků)

Šlégr (NS-LEV 21): Katolická církev se teď chce obohatit na úkor celých generací

 
Každá nespravedlnost je nakažlivá. Nespravedlnost se snadno mění v mor, když se šíří. Řetěz oplácení se prodlužuje a je těžké jej zastavit. Katolická církev se teď chce obohatit na úkor celých generací, a tím si koleduje o to, že bude působit v nepřátelském prostředí. To není hrozba, to je realistický odhad toho, co musí nutně následovat.
14.07.2012 05:00 |

podobné články

Lidé jako Zdeněk tvoří dějiny! Kamarádi truchlí za známým vozíčkářem, který spáchal sebevraždu

 
Odešla legenda a vzor! Vozíčkář Zdeněk Kirch (†51) z Karlových Varů, který v pátek spáchal sebevraždu, znamenal pro svět českých handicapovaných sportovců velmi mnoho. Truchlí po něm nejen rodina, ale i mnoho kamarádů.
02.05.2018 18:30 |

podobné články

Kemp Luxor: Místo pro motorkáře i rybáře

 
Zrekonstruovaný kemp nabídne třináct chatek bez sociálek a sto padesát míst pro stan či karavan. Vše u lesa a rybníka v těsném sousedství Mariánských Lázní. Najdete tu hlavně hosty, kteří potřebují levněji přespat nedaleko Mariánek...
26.08.2009 02:15 |

podobné články

Módní policie z Mariánek: Lázeňští šviháci a dámičky vymřeli!

 
Štáb módní policie ulice vyrazil do Mariánských Lázní. Hledali jsme šviháky v mokasínách, dámičky v šatech... Ale bohužel, tenhle styl jako by snad vymřel. I když snaha se cení. Jak dopadli hosté na zahájení lázeňské sezóny, na to se podívejte v Módní policii ulice Františky Čížkové.
10.06.2015 05:30 |

podobné články

Velká pivní tragédie: U Mariánek se z kamionu vysypaly stovky lahváčů

 
Pivaři pláčou! Stovky litrů zlatavého moku přišly vniveč, když na Mariánskolázeňsku havaroval kamion, který převážel přepravky s pivem.
25.02.2016 15:30 |

podobné články

Náměstek Mariánek: Mnozí bezdomovci neprojevují o nabízené možnosti zájem

 
Problematika bezdomovectví se dotýká všech větších měst v ČR. S ohledem na tuto skutečnost město Ostrava dlouhodobě podporuje nestátní neziskové organizace a má vytvořenou komplexní síť sociálních služeb. Mimo to každoročně začátkem zimy startuje tzv. „Zimní program“. V případě nepříznivého počasí (noční teploty klesnou pod 0°) a naplněnosti kapacit nocleháren je tento program spuštěn. Organizace (přehled je v závěru TZ) navyšují kapacity, aby pokryly aktuální potřeby klientů. Intenzivnější je také terénní sociální práce, při níž sociální pracovníci vyjíždějí do lokalit s větší koncentrací bezdomovců a poskytují poradenství a odkazují klienty na organizace, kde mohou získat teplé jídlo, nápoje, deky či přenocovat.
09.01.2017 13:05 |

podobné články

Městská nemocnice Ostrava: Dárečky od města potěšily dětská srdce

 
Plyšoví lemuři, deskové hry, stavebnice či sportovní hrnky pro starší děti – takové dárečky přinesl náměstek primátora Michal Mariánek nemocným dětem při tradiční předvánoční návštěvě oddělení dětského lékařství Městské nemocnice Ostrava. Mezi prezenty nechyběly ani stoličky, které doplní vybavení dětských pracovišť. Spolu s náměstkem přišel 22. prosince popřát dětem hezké Vánoce ředitel městské nemocnice Petr Uhlig.
24.12.2017 17:30 |

podobné články

Zpěvačka Věra Bílá (58) pláče: Mého syna zabili! Na záchodě!

 
Slavná romská zpěvačka Věra Bílá (58) pláče. Truchlí za adoptivního syna Františka (†33). Toho našli mrtvého na veřejných záchodcích v Rokycanech. Zpěvačka tvrdí: Mého syna zabili.
30.01.2013 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (159 článků)

Tábor v slzách. Pohřbili tu tři kamarády, kteří se zabili v autě

 
Jihočeský Tábor dnes truchlí. Pohřbívají tam totiž tři mrtvé mladíky, kteří zahynuli při tragické dopravní nehodě v sobotu nad ránem. Jako první měl dopoledne pohřeb řidič Jirka, dva jeho mrtví kamarádi, Tomáš a Radek, měli pohřeb tři hodiny po něm.
27.07.2012 14:05 |

podobné články