Článek

U Brna řádí travič psů, rozhazuje salámy plné špendlíků

 
Majitelé psů v Brně by měli být ve střehu. Stále se nepodařilo dopadnout člověka, který na veřejně přístupných místech rozhazuje psí pamlsky, do kterých jsou zapíchané špendlíky. Strážníci už objevili třináct takových nástrah, které mohou psa vážně poranit.
17.10.2013 19:05 |

podobné články

Podobné články

Na Vsetínsku řádí travič koček: Zabil již desítky zvířat

 
V Poličné na Vsetínsku řádí travič koček. Obcí tak obchází strach. Podle místních lidí pachatel zabil desítky koček a pátrá po něm policie. Travič totiž používá smrtelně jedovatý pesticid karbofuran. Půlka lžíce tohoto jedu je smrtelná i pro člověka.
24.04.2018 21:50 |

podobné články

V Liberci řádí travič psů. Zvířata kvůli jedu umírají v krutých bolestech

 
Travič psů v Liberci - Františkově, před kterým jsme vás varovali už před měsícem, řádí dál. Tentokrát jeho zákeřný útok nepřežila tříletá fenka. Všechny otravy mají prudký průběh. Zvířata umírají v bolestech zpravidla do jedné hodiny.
23.03.2014 22:00 |

podobné články

Na Třebíčsku řádí travič psů, pátrá po něm policie

 
Na Třebíčsku opět začal řádit travič psů. Jen za poslední dva týdny v Nové Vsi u Třebíče už dvě zvířata uhynula na otravu furadanem. Případem se zabývá policie.
13.08.2010 19:10 |

podobné články

V Jablonci řádí TRAVIČ PSŮ, na trávník rozházel otrávené návnady

 
V Jablonci nad Nisou opět udeřil travič psů. A naštěstí se tentokrát podařilo podezřelé nástrahy najít včas. Jedna z obyvatelek totiž dvě z nich zahlédla v trávě, na sídlišti Mšeno.
29.08.2014 17:55 |

podobné články

V Doubku u Říčan řádí travič! Obyvatelé pejsky nepouští z dohledu: Zabiják mi otrávil psa

 
Už druhý měsíc řádí ve středočeské obci Doubek nedaleko Říčan travič psů! Dva už zemřeli, další tři se z toho vylízali horko těžko. Obyvatelé mají strach a neví, co si počít!
30.07.2014 06:10 |

podobné články

Josef Melíšek: BAKA nám zabil TRAVIČ PSŮ

 
V Polepech, Velkém Oseku a v Ratenicích na Kolínsku řádí travič zvířat. Jeho vinou přišlo o své psí a kočičí mazlíčky už mnoho lidí a řada z nich musela bezmocně přihlížet, jak jejich dlouholetí kamarádi umírají v krutých bolestech.
15.04.2010 21:50 |

podobné články

Vyrábí sochy velikosti špendlíku: Poslední dílo ale vdechl! (FOTO)

 
Anglický výtvarník Willard Wigan vytvořil už stovky mikroskopických sošek a sousoší, která se vlezou do oka jehly či na hlavičku špendlíku. Pozorovatelná jsou jeho díla pouze s binokulárem. A člověk u toho navíc nesmí moc funět. Nebo intenzivně vdechovat. Na což umělec z Birminghamu zapomněl a nejnovější výjev z Alenky v říši divů tak nosem nasál do plic.
13.07.2016 08:05 |

podobné články

Travič jim otrávil psa jedem na krysy. Přežil, ale praská mu kůže

 
V Liberci - Františkově se objevil travič psů. Tři už kvůli němu zemřeli. Pes rodiny Fricových - tedy pěti měsíční Jeffi- sice naštěstí otravu přežil, uzdravování mu ale komplikují praskliny kůže, které obtížně srůstají.
01.03.2014 21:15 |

podobné články

HNUSY v obchodech: Zkažené salámy, sýry i kuřata! Podívejte se, kde to prodávali

 
Už zase se nám obchodníci snaží prodat zkažené potraviny. Inspektoři v posledních dnech objevili na regálech obchodů zkažené salámy, sýry i kuřata, nebo například víno plné kyseliny! Podívejte se, co vše se nám snažili prodat, a co by rozhodně na pultech obchodů být nemělo!
10.06.2013 10:40 |

podobné články

Pejskaři pozor! U Benátek nad Jizerou řádí travič

 
Dobrý pozor by si měli dát pejskaři v okolí Benátek nad Jizerou. Právě tam totiž zabíjí psy travič. Minimálně jedno zvíře už zemřelo a další bylo alespoň podle majitele už dvakrát přiotráveno.
25.04.2013 21:35 |

podobné články

Na jihu Čech řádí travič: V polích našli mrtvého orla

 
Jihočeskou vesničku proslavily Troškovy komedie. Teď může v jejím okolí řádit travič. Na poli u Hoštic se našel otrávený orel mořský. Je to už druhý případ na jihozápadě Čech.
15.02.2014 16:25 |

podobné články

TRAVIČ řádí na Bechyňsku, za oběť mu padla nádherná rodinka orlů

 
Zatím neznámý travič má na svědomí smrt vzácných orlů mořských. Mrtvá zvířata, konkrétně dva dospělé ptáky a dvě mláďata objevili ornitologové na Bechyňsku. Pitva potvrdila, že chráněné dravce někdo otrávil karbofuranem.
04.06.2014 14:05 |

podobné články

Ženě z Vlčkovic odebrali 53 týraných psů: Zablešené a bázlivé pejsky si rozebrali dobrovolníci

 
Chovatelka psů z Vlčkovic v Podkrkonoší na Trutnovsku je podezřelá ze závažného týrání psů. Veterináři za asistence policie ve středu po provedené kontrole chovatelce odebrali 53 psů, kteří byli ve špatném stavu. Zvířata si převzali různé útulky a jiní chovatelé. Na chovatelku veterinární správa podala trestní oznámení. Jde o dosud největší případ odebrání týraných psů v hradeckém kraji.
21.06.2018 19:00 |

podobné články

V Třebíčí znovu řádí travič psů. Jednoho zabil

 
Třebíčská policie znovu vyšetřuje otravu dvou psů. Jednoho jed zabil. Pachatel dal jed do návnad.
11.02.2010 12:10 |

podobné články

Na jihu Čech řádí travič psů! Už jich má na svědomí pět

 
Pět psů během jediného měsíce. Takové je "skóre" dosud neznámého traviče, který v Mydlovarech na Českobudějovicku láká místní psy na otrávené uzeniny. Jedno zvíře otravu nepřežilo.
23.05.2013 21:10 |

podobné články

Balené salámy často obsahují škodlivé přídatné látky

 
Balené salámy prodávané na tuzemském trhu často obsahují přídatné látky, takzvaná éčka, které mohou škodit zdraví. Vyplývá to z průzkumu Sdružení obrany spotřebitelů, který bude zveřejněn v říjnovém vydání spotřebitelského časopisu SOS magazín. ČTK to dnes sdělil mluvčí SOS Jan Votočka. Přídatné látky například zlepšují vzhled potravin, prodlužují jejich trvanlivost nebo snižují energetickou hodnotu.
11.10.2010 07:40 |

podobné články

Šizená šunka, plesnivé salámy, zkažené maso. Další průšvihy v obchodech

 
Plesnivé salámy, zkažené maso, šunka ošizená o vepřové nebo podměrečné pečivo - to je další várka průšvihů, které v českých obchodech objevili kontroloři.
13.06.2012 15:45 |

podobné články

Pejskaři v Kladně mají strach: Někdo tu odhazuje salám propíchaný špendlíky

 
Kladenští policisté vyšetřují neobvyklý případ týraní zvířat. V ulici Josefa Čapka někdo v neděli nastražil kolečka salámu propíchaná špendlíky. Uzeninu pozřel jeden z venčených psů. V žaludku a jícnu mu zůstalo 11 špendlíků. „Zvíře se muselo ihned podrobit operaci, pachateli hrozí až dva roky vězení,“ sdělila mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.
03.11.2015 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Čapek (51 článků)

Krnáčová chce zase řešit volné pobíhání psů. Praha to už jednou „slízla“

 
Pražský magistrát znovu chystá vyhlášku o volném pobíhání psů. Poslední návrh, který určoval místa pro venčení psů, sklidil kritiku radnic. V prosinci roku 2015 primátorka řekla, že vyhlášku považuje za „zbytečnou šikanu pejskařů“, a přípravu zastavila. Úřad podle Adriany Krnáčové (ANO) nyní připraví smysluplnější návrh. Praha dosud samostatnou vyhlášku týkající se venčení psů nikdy neměla.
14.01.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (706 článků)