Článek

Týnuš Třešničková v plavkách ukázala fanouškům jizvy po popáleninách

 
Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková, ukázala fanouškům poprvé od své nehody v Turecku, při které utrpěla předloni popáleniny obličeje a rukou, své jizvy na těle.
31.07.2020 13:40 |

podobné články

Podobné články

Týnuš Třešničková ukázala popáleniny bez retuše: Jizvy na těle i duši nese s noblesou

 
Influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková (24) je velkou hrdinkou a pro mnohé mladé lidi vzorem. Od tragické události, při které byla mladičká Týnuš popálena, sice uběhlo dost času, ale sympatická youtuberka se s následky vyrovnává dodnes. Často o svých pocitech mluví s fanoušky na sociálních sítích a nedávno byla jedním ze slavných hostů na otevření nové parfumerie, kde ukázala jizvy bez retuše.
09.03.2020 15:56 |

podobné články

Youtuberka Třešničková poprvé ve společnosti. Ukázala jizvy po popáleninách

 
Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková, se po delší době objevila na společenské akci. Poprvé od své nehody v Turecku, při které utrpěla loni popáleniny obličeje a rukou, ukázala jizvy na veřejnosti.
12.11.2019 15:35 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková promluvila: Kterou část těla plameny nejvíce poškodily?

 
Youtuberka a instagramová hvězda Týnuš Třešničková (23) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et, stále zotavuje v místní nemocnici. A ještě tam nějakou dobu zůstane! Jak bude po popálení vypadat? A zůstanou jí jizvy? Co o popáleninách říká?
22.10.2018 20:50 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková otočila: Z jizev udělala svou přednost!

 
Konečně se přestala trápit a začala své jizvy po popáleninách milovat! Youtuberka Týnuš Třešničková (24) rok a půl po nehodě v tureckém baru vyměnila roláky za sexy topy na ramínka.
02.06.2020 19:50 |

podobné články

Popálená Třešničková poprvé po výbuchu v bikinách: Jizvy kolem silikonů se učí milovat!

 
Poprvé od tragické nehody, která jí způsobila četné popáleniny na tváři a na dalších částech těla, se youtuberka Týnuš Třešničková (24) objevila ve dvoudílných plavkách a ukázala jizvy v oblasti dekoltu. Všechna těla jsou krásná, vzkázala rozněžnělým fanouškům.
02.08.2020 05:35 |

podobné články

Týnuš ukázala stehna i nadhled: Lidem, kteří komentují její váhu, poslala vzkaz

 
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková má za sebou jedno z nejtěžších období svého života. Popáleniny jí zanechaly jizvy na těle i na duši. S obojím se ale statečně pere, s čímž jí také pomáhají fanoušci, kteří jsou Týnuš velkou oporou. Najdou se ale i tací, kteří mají potřebu komentovat Týnušin vzhled v negativním slova smyslu. Proto se Týnuš rozhodla vlézt na váhu a svým nadhledem všem vytřela zrak.
06.02.2020 16:21 |

podobné články

Týnuš Třešničková přestala schovávat jizvy ve tváři: Vzkazům fanoušků se nestačila divit

 
Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně nečekala!
14.11.2019 20:00 |

podobné články

Týnuš Třešničková má nového ctitele: Já jen nosím kytky, tvrdí podnikatel s pugétem

 
Oblíbená youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (24) má podle všeho nového ctitele. Není se čemu divit, protože Týnuš je nádherná žena, která jako každá jiná touží po lásce. Za sebou má nevydařený vztah a náročnou životní etapu, ze které vzešla silnější a odhodlanější. Tajemný podnikatel Martin, který nedávno Týnuš doručil pugét růži, se však nechal slyšet, že růže pouze předal. Jak to tedy je?
08.06.2020 15:10 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se ukázala v plavkách! Jak vypadají její jizvy?

 
Když slunce svitne, jde se automaticky do plavek, rouška nerouška. Influencerka Týnuš Třešničková využila krásného slunečného dne a navzdory četným jizvám po popálení, jež jí zbyly po tragédii v turecké restauraci, odhalila své krásné tělo.
21.05.2020 09:25 |

podobné články

Své popálené tělo už Týnuš Třešničková neskrývá za roláky: Miluji své jizvy

 
Donedávna se na veřejnosti i prostřednictvím svého profilu na sociální síti Instagram ukazovala zahalená od brady až po paty. Nedávno se Týnuš Třešničková  (24) poprvé od nehody, kdy skončila s popáleninami druhého stupně na pětatřiceti procentech těla, ukázala v plavkách . Stala se tak velkou inspirací pro lidi, kteří se nacházejí v podobné situaci. Pozitivní reakce na její odvážný čin v ní nejspíš vyvolaly odvahu své tělo s jizvami dál neskrývat.
01.06.2020 12:10 |

podobné články

Učí se milovat své jizvy! Popálená Týnuš Třešničková se svlékla do bikin. Tady jsou její fotky bez retuše

 
Influencerka Týnuš Třešničková  (24) , která přišla k četným popáleninám v turecké restauraci a skoro rok byla v péči tureckých lékařů, se ukázala v dvojdílných plavkách.
31.07.2020 12:45 |

podobné články

Týnuš Třešničková o popáleninách: V restauraci hned zametli důkazy, nedali mi nic

 
Týnuš Třešničková (24) byla před více než rokem vážně popálena při nehodě ve vyhlášené restauraci v tureckém Istanbulu. Youtuberka a influencerka se pomalu dává dohromady a za pomoci estetických zákroků se následků strašlivého neštěstí zbavuje. Nyní ve svém videu prozradila, že s majitelem se soudí. Prý od něj ještě neviděla ani korunu a řekla, s jak nekalými praktikami se ze strany zaměstnanců podniku setkala.
20.11.2019 15:15 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se poprvé od tragické události ukázala v plavkách, foto uvnitř

 
Česká youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková poprvé od tragické nehody, kdy se popálila, ukázala svůj dekolt v plavkách. Oblékla si dvoudílné plavky a umístila foto na sociální síť. Ačkoli jsou na dekoltu znatelně vidět popáleniny, i tak vypadá naprosto skvostně.
30.07.2020 21:15 |

podobné články

Týnuš Třešničková se obula do holek za polonahé snímky! VÁŽNĚ?! FOTO UVNITŘ

 
Youberka Týnuš Třešničková na sociálních sítích ráda prezentuje své názory a někdy jí zřejmě nedochází, co za myšlenku vypustila do světa. Tentokrát se obula do holek, které mají na sociálních sítích fotografie v plavkách a spodním prádle. Nedělá náhodou Týnuš to samé?
22.01.2018 19:35 |

podobné články

Týnuš Třešničková po 2 měsících otevřeně o rozchodu: Vysvětlila, proč šli od sebe

 
Týnuš Třešničková (24) se zhruba před dvěma měsíci rozešla se svým přítelem Viktorem Hajíčkem. Mladičká youtuberka kolem rozchodu se svojí láskou dlouhou dobu mlčela a nechtěla se k tématu vůbec vyjadřovat. Nyní dala fanouškům na svých sociálních sítích prostor na dotazy a samozřejmě, že přišla otázka na důvod rozchodu. Týnuš se nakonec rozhodla, že na dotaz odpoví.
10.12.2019 22:10 |

podobné články

Týnuš Třešničková si troufla ukázat se bez make-upu: Špulí napíchané rty a vypadá jako lebkoun. To má být jako sexy?

 
Týnuš Třešničková je česká youtuberka, která má obrovskou základnu fanoušků. Na jejím instagramovém účtu ji sleduje přes dvě stě tisíc lidí. Tahle holka si velmi zakládá na svém vzhledu a podle toho, co provádí se svým tělem, tak doposud nebyla se sebou vůbec spokojená. Je ale dobrým příkladem pro mladé slečny, které tvoří většinu jejích sledujících? Tentokrát se Týnuš ukázala bez líčidel a všichni můžeme zůstat v klidu. Není to žádná nadpřirozená krása, ale obyčejná holka s mastnou pletí a pupínky.
18.10.2017 21:05 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková poslala další vzkaz z Turecka: Ukázala fotku z nemocničního lůžka

 
Popálená youtuberka Týnuš Třešničková o sobě opět dala vědět. I když její partner Viktor Hajíček před dvěma týdny řekl na kameru Super.cz, že by Týnuš měla do konce listopadu přiletět do Čech, zatím to tak nevypadá. Stále leží v nemocnici v tureckém Istanbulu.
26.11.2018 15:00 |

podobné články

Týnuš Třešničková se už neschovává do roláků a šátků: Poprvé odhalila zjizvený krk

 
Youtuberka Týnuš Třešničková za poslední dobu všem ukázala, jak silná dokáže být. Překonala deset měsíců na istanbulské klinice, kde se léčila s těžkými popáleninami na 35 procentech těla, a po návratu do Čech začala znovu žít. S větší pokorou a sílou, kterou získala především kvůli těžkým životním lekcím. Týnuš dlouho schovávala svůj krk a dekolt, které byly plameny zasaženy nejvíce, teď se ale odhalila.
15.01.2020 12:25 |

podobné články

Taková je pravda o popáleninách! Týnuš Třešničková ukázala ruku

 
Budou to už tři měsíce od bolestivého zranění Týnuš Třešničkové (22). Z istanbulské restaurace, kde ji popálily šlehající plameny, putovala rovnou do nemocnice. Nyní přidala na Instagram fotografii, která odhaluje popáleniny na její ruce!
29.12.2018 20:50 |

podobné články