Článek

Týnuš Třešničková odhalila popálený dekolt: Učím se ty jizvy milovat

 
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (25) utrpěla před třemi lety v turecké restauraci rozsáhlé popáleniny těla, zejména pak na dekoltu, ale také obličeji. S jizvami po nešťastné nehodě se Týnuš učí žít a již je neskrývá. Pro své příznivce je navíc velkou inspirací a psychickou podporou. Nedávno také promluvila o tom, jak se jizvy podepisují na psychice. "Je to jako na horské dráze."
08.10.2021 17:30 |

podobné články

Podobné články

Týnuš Třešničková svůj boj s osudem nevzdává: Popálený dekolt a krk už neskrývá

 
Úspěšná youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (25) si prošla doslova peklem, ze kterého se postupem času dostala a je z ní silnější a pokornější žena než předtím. Sympatická Týnuš se dlouhou dobu léčila v istanbulské nemocnici, kde o ni bylo královsky postaráno. Zahojit jizvy na těle je ale mnohem jednodušší než ty na duši. Týnuš ukázala realitu, kterou napáchaly plameny na jejím těle téměř po dvou letech a sklidila na sociálních sítích obrovskou poklonu.
18.11.2020 21:11 |

podobné články

Týnuš Třešničková ukázala popáleniny bez retuše: Jizvy na těle i duši nese s noblesou

 
Influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková (24) je velkou hrdinkou a pro mnohé mladé lidi vzorem. Od tragické události, při které byla mladičká Týnuš popálena, sice uběhlo dost času, ale sympatická youtuberka se s následky vyrovnává dodnes. Často o svých pocitech mluví s fanoušky na sociálních sítích a nedávno byla jedním ze slavných hostů na otevření nové parfumerie, kde ukázala jizvy bez retuše.
09.03.2020 15:56 |

podobné články

Týnuš Třešničková navzdory jizvám od ohně hrdě ukazuje tvář: Postavu má ovšem super

 
Influencerka a jedna z nejsledovanějších youtuberek v Česku Týnuš Třešničková (24) se po nehodě v restauraci, ve které jí plameny sežehly část těla, zotavuje velmi rychle. Zpočátku Týnuš jizvy na veřejnosti skrývala a příliš se neodhalovala. Během rekonvalescence si ale prošla několika fázemi, až se naučila mít své jizvy ráda. Část léta se rozhodla strávit na dovolené v Řecku, kde u bazénu předvedla perfektní postavu.
22.08.2020 12:15 |

podobné články

Týnuš Třešničková přestala schovávat jizvy ve tváři: Vzkazům fanoušků se nestačila divit

 
Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně nečekala!
14.11.2019 20:00 |

podobné články

Týnuš Třešničková se už neschovává do roláků a šátků: Poprvé odhalila zjizvený krk

 
Youtuberka Týnuš Třešničková za poslední dobu všem ukázala, jak silná dokáže být. Překonala deset měsíců na istanbulské klinice, kde se léčila s těžkými popáleninami na 35 procentech těla, a po návratu do Čech začala znovu žít. S větší pokorou a sílou, kterou získala především kvůli těžkým životním lekcím. Týnuš dlouho schovávala svůj krk a dekolt, které byly plameny zasaženy nejvíce, teď se ale odhalila.
15.01.2020 12:25 |

podobné články

Týnuš Třešničková v plavkách ukázala fanouškům jizvy po popáleninách

 
Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková, ukázala fanouškům poprvé od své nehody v Turecku, při které utrpěla předloni popáleniny obličeje a rukou, své jizvy na těle.
31.07.2020 13:40 |

podobné články

Týnuš Třešničková odhaluje zblízka jizvy od popálenin! A sklízí chválu

 
Youtuberka Kristýna Třešňáková (24), známější pod svým nickem Týnuš Třešničková, své jizvy už neřeší. Mladá kráska, která o část svého půvabu přišla při ohnivé show v Turecku, se klidně ukáže svým followerům na sociální síti bez vrstvy líčidel…
24.08.2020 05:25 |

podobné články

Týnuš Třešničková na dovolené v Řecku: Ukázala jizvy i úchvatnou postavu

 
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková se vrátila z dovolené v Řecku a bylo vidět, že si ji náramně užívala. Procházky po ulicích, dokonalý výhled a promenáda v plavkách - přesně tak vypadal poslední týden její Instagram. Nebála se ukázat jizvy ani úchvatnou postavu. Teď už je zpátky doma.
02.09.2020 09:25 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková odhodila zábrany: Zapózovala jen v plavkách a ukázala jizvy

 
Youtuberka Týnuš Třešničková (25) se rozhodla odjet a užít si sluníčko u moře v Chorvatsku. Na sociální sítě nezapomíná přidávat odvážné snímky jen v plavkách, na nichž jsou ještě vidět jizvy po děsivém incidentu z roku 2018, kdy byla silně popálená. 
07.07.2021 18:45 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková si připomíná 2 roky od nehody v Turecku: Je za ni vděčná

 
Uplynuly již dva roky od nešťastné nehody, kdy si Týnuš Třešničková z dovolené v Turecku odnesla četné popáleniny na 35 procentech těla. Ač by se většina lidí za své popáleniny styděla, Týnuš je pravý opak a své jizvy se ukazovat rozhodně nebojí a hrdě opět vystavuje svou božskou figuru i v plavkách.
02.10.2020 16:55 |

podobné články

Týnuš Třešničková ukázala nového přítele: Zámožný podnikatel byl odsouzen za pašování drog

 
Jsou to již dva roky, co známá youtuberka Týnuš Třešničková (25) utrpěla vážné popáleniny na těle, dlouhou dobu se léčila na istanbulské klinice a z pekelného zážitku si odnesla jizvy na horní části těla. Krásná Týnuš ale fanouškům dokazuje, že jí zážitek udělal silnější osobou a dokonce je opět zamilovaná. Schází se s podnikatelem Ladislavem Biseniusem, který dostal v minulosti dle iDnes za pašování drog deset let ve vězení.
02.01.2021 15:36 |

podobné články

Popálená Třešničková poprvé po výbuchu v bikinách: Jizvy kolem silikonů se učí milovat!

 
Poprvé od tragické nehody, která jí způsobila četné popáleniny na tváři a na dalších částech těla, se youtuberka Týnuš Třešničková (24) objevila ve dvoudílných plavkách a ukázala jizvy v oblasti dekoltu. Všechna těla jsou krásná, vzkázala rozněžnělým fanouškům.
02.08.2020 05:35 |

podobné články

Týnuš ukázala stehna i nadhled: Lidem, kteří komentují její váhu, poslala vzkaz

 
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková má za sebou jedno z nejtěžších období svého života. Popáleniny jí zanechaly jizvy na těle i na duši. S obojím se ale statečně pere, s čímž jí také pomáhají fanoušci, kteří jsou Týnuš velkou oporou. Najdou se ale i tací, kteří mají potřebu komentovat Týnušin vzhled v negativním slova smyslu. Proto se Týnuš rozhodla vlézt na váhu a svým nadhledem všem vytřela zrak.
06.02.2020 16:21 |

podobné články

Týnuš Třešničková má nového ctitele: Já jen nosím kytky, tvrdí podnikatel s pugétem

 
Oblíbená youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (24) má podle všeho nového ctitele. Není se čemu divit, protože Týnuš je nádherná žena, která jako každá jiná touží po lásce. Za sebou má nevydařený vztah a náročnou životní etapu, ze které vzešla silnější a odhodlanější. Tajemný podnikatel Martin, který nedávno Týnuš doručil pugét růži, se však nechal slyšet, že růže pouze předal. Jak to tedy je?
08.06.2020 15:10 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková otočila: Z jizev udělala svou přednost!

 
Konečně se přestala trápit a začala své jizvy po popáleninách milovat! Youtuberka Týnuš Třešničková (24) rok a půl po nehodě v tureckém baru vyměnila roláky za sexy topy na ramínka.
02.06.2020 19:50 |

podobné články

Učí se milovat své jizvy! Popálená Týnuš Třešničková se svlékla do bikin. Tady jsou její fotky bez retuše

 
Influencerka Týnuš Třešničková  (24) , která přišla k četným popáleninám v turecké restauraci a skoro rok byla v péči tureckých lékařů, se ukázala v dvojdílných plavkách.
31.07.2020 12:45 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se ukázala v plavkách! Jak vypadají její jizvy?

 
Když slunce svitne, jde se automaticky do plavek, rouška nerouška. Influencerka Týnuš Třešničková využila krásného slunečného dne a navzdory četným jizvám po popálení, jež jí zbyly po tragédii v turecké restauraci, odhalila své krásné tělo.
21.05.2020 09:25 |

podobné články

Týnuš Třešničková poprvé odhalila popálená prsa bez filtru: Konečně je vidět vše!

 
Půvabná youtuberka Týnuš Třešničková (25), která během nešťastného incidentu v Istanbulu utrpěla vážné popáleniny, se za své jizvy už dávno nestydí. Nově ukázala nejenom ty, co má na tváři a na rukou, ale také v dekoltu…
19.11.2020 11:30 |

podobné články

Odvážná Týnuš Třešničková: Popálená youtuberka odhalila vše bez závanu make-upu! A jizvy?

 
Youtuberka Týnuš Třešničková, vlastním jménem Kristýna Třešňáková (25), šla doslova a do písmene s kůží na trh. Natočila video, na kterém odpověděla na pět nejčastějších otázek ohledně jejích jizev po popáleninách, a při tom se odlíčila! Vše tak ukázala naprosto bez snah cokoliv zamlčet či zakrýt.
22.05.2021 05:15 |

podobné články