Článek

Tým z Rychle a zběsile udělal dojemné video, ve kterém se loučí s Paulem Walkerem. Připravte si kapesníky!

 
Produkční tým stojící za sérií "Rychle a zběsile":http://www.extra.cz/tema/rychle-a-zbesile, který také obstarává oficiální YouTube kanál, zveřejnil video, ve kterém se loučí s hercem "Paulem Walkerem":http://www.extra.cz/tema/paul-walker. Je kompletně sestříhané ze všech dílů, ve kterých se objevil, a ať se vám ty filmy líbí, nebo ne, takové video prostě dokáže dojmout.
06.12.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)
Podobné články

5 emotivních fotografií z pohřbu Paula Walkera: Smrt hvězdy Rychle a zběsile zasáhla nejen rodinu, ale i statisíce fanoušků

 
V sobotu dopoledne proběhlo poslední "rozloučení":http://www.extra.cz/tym-z-rychle-a-zbesile-udelal-dojemne-video-ve-kterem-se-louci-s-paulem-walkerem-pripravte-si-kapesniky s hercem "Paulem Walkerem":http://www.extra.cz/tema/paul-walker (†40). Na hřbitově Forest Lawn v Los Angeles se sešlo asi padesát "blízkých přátel":http://www.extra.cz/jaky-byl-ve-skutecnosti-zesnuly-paul-walker-ctete-drsne-svedectvi-nejblizsich včetně rodiny zesnulého herce.
15.12.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Dojemné video: Tvůrci Rychle a zběsile natočili poctu Paulovi

 
Tohle emotivní video vžene slzy do očí každému, i těm, kdo slavnou sérii filmů s Paulem Walkerem neviděli. Herce, který v sobotu 30. listopadu uhořel v porsche, na něm uctil štáb Rychle a zběsile.
06.12.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Sbohem, Paule! Rodina a přátelé se loučili s hercem Walkerem. GALERIE

 
V sobotu proběhlo poslední rozloučení s hvězdou filmu Rychle a zběsile Paulem Walkerem, který zemřel na konci listopadu. Herec byl pohřben na hřbitově Forest Lawn v Hollywood Hills. Jeho nejbližší mu udělali dva obřady.
15.12.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Vin Diesel zveřejnil na Facebooku veliké tajemství o snímku Rychle a zběsile 7. Fanoušci zemřelého Paula Walkera (†40) budou skákat radostí!

 
Herec Vin Diesel překvapil všechny fanoušky filmů Rychle a zběsile. Na svém facebookovém profilu zveřejnil fotografii s Paulem Walkerem (†40) ze sedmé série a oznámil, kdy film bude hotový.
23.12.2013 18:37 |

podobné články

Osobnosti: Vin Diesel (60 článků) , Paul Walker (178 článků)

Tohle nikdo nečekal: Už se ví, jak to bude s Paulem Walkerem v Rychle a zběsile 7!

 
V dubnu, pět měsíců po smrti hvězdy filmů Rychle a zběsile Paula Walkera (40), se začne dotáčet sedmý díl série. A už se ví, jak to bude s hercovou postavou, o čemž se dlouho spekulovalo.
27.03.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Zesnulého Paula Walkera nahradil v natáčení Rychle a zběsile 7 mladší bratr. Jejich podoba je neuvěřitelná!

 
Postava Briana O’Connera ze série Rychle a zběsile je nesmazatelně spjata s hercem Paulem Walkerem, který loni v listopadu zemřel při dopravní nehodě. K tragédii došlo v době, kdy se pracovalo na sedmém pokračování série a Paul měl za sebou zhruba polovinu natočených scén. Filmaři dlouho přemýšleli, zda v projektu bez hlavního hrdiny pokračovat, nakonec ale rozhodli, že jeho postavu ‚udrží naživu‘ pomocí hercových mladších bratrů Caleba (36) a Codyho (25).
20.05.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Paul Walker nakonec znovu obživne na plátně. Zahraje si v Rychle a zběsile 7 s pomocí počítačů!

 
Když herec "Paul Walker":http://www.extra.cz/tema/paul-walker tragicky zahynul v průběhu natáčení "Rychle a zběsile 7":http://www.extra.cz/tema/rychle-a-zbesile, hodně se spekulovalo, co se s filmem bude dít dál. Nakonec se údajně rozhodlo, že se všechen natočený materiál vyhodí do koše a zcela se přepíše scénář, kde už postava, kterou Paul Walker hrál, nebude vůbec figurovat. Ale nakonec to bude úplně jinak. Paul Walker si v Rychle a zběsile 7 alespoň na chvíli zahraje.
27.03.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků) , Paul Walker (78 článků)

Jak šel čas s tragicky zesnulým krasavcem Paulem Walkerem? Podívejte se na jeho nejlepší filmové proměny

 
Paul Walker zdaleka neznamená jen Rychle a zběsile. Přestože si právě díky roli v této akční sérii s automobilovou tematikou získal největší slávu, před kamerou stál už jako dítě. Měl k tomu slušně našlápnuto - narodil se v Kalifornii a jeho maminka byla modelka. Ta malého Paula zasvětila do tajů castingů a nabídky na hraní v reklamách a seriálech se množily. První větší příležitost ke zviditelnění se přišla v roce 1998 s komedií Blázni v parku a především pak s Městečkem Pleasantville.
04.12.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků) , Paul Walker (78 článků)

Pohřeb Paula Walkera: Koná se již tento víkend, do hrobu dostane černý pás

 
Poslední rozloučení s hvězdou filmů Rychle a zběsile Paulem Walkerem (40) se bude konat již tento víkend. Herec bude pohřben na hřbitově Forest Lawn v Hollywood Hills.
13.12.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Dnes je pohřeb tragicky zesnulého herce PAULA WALKERA! Jak bude probíhat?

 
Již dnes proběhne poslední rozloučení s hvězdou filmu Rychle a zběsile Paulem Walkerem, který zemřel na konci listopadu. Herec bude pohřben na hřbitově Forest Lawn v Hollywood Hills. Jeho nejbližší mu udělají dva obřady.
14.12.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Rychlé a zběsilé rozloučení s Walkerem překonalo předchůdce

 
Již sedmý díl akční filmové série Rychle a zběsile využívá trendu, aby oslovil široké divácké spektrum. A vychází mu to.
07.04.2015 10:21 |

podobné články

Mladší bratr Paula Walkera je jako jeho dvojče, možná za něj dotočí film

 
V sobotu v Los Angeles pohřbili herce Paula Walkera, který tragicky zahynul při autonehodě. Pohřeb proběhl v úzkém rodinném kruhu. Zúčastnil se ho také Walkerův mladší bratr Cody, který je mu velmi podobný a mohl by za nej dotočit nedokončené scény filmu Rychle a zběsile. Další články k tématu: Rychle a zběsile pokračuje i po smrti Paula Walkera, štáb film dokončí Za krádež kusu vraku, v němž zemřel Paul Walker, hrozí mladíkům vězení VIDEO: Kamera zaznamenala nehodu herce Paula Walkera V nebi přibyl anděl, vzpomíná Vin Diesel na mrtvého kolegu Walkera Herec Walker z filmů Rychle a zběsile zemřel při autonehodě
16.12.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Vin Diesel (60 článků) , Paul Walker (178 článků) , Paul Walker (78 článků)

Dcera Paula Walkera si založila účty na několika sociálních sítích a přidala fotografii s otcem

 
Patnáctiletá Meadow začala zveřejňovat dojemné fotografie se svým otcem Paulem Walkerem.
22.04.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Za krádež kusu vraku, v němž zemřel Paul Walker, hrozí mladíkům vězení

 
Osmnáctiletý Jameson Witty a čtyřiadvacetiletý Anthony Janow ukradli kus střechy z vraku automobilu Porsche Carrera GT, v němž zahynul herec Paul Walker. Ze strachu ho pak zničili. Kalifornský státní zástupce mladíky obvinil z několika trestných činů. Další články k tématu: Herec Walker z filmů Rychle a zběsile zemřel při autonehodě Rychlé a zběsilé Porsche Carrera GT asi doplatilo na nádrž za sedadly V nebi přibyl anděl, vzpomíná Vin Diesel na mrtvého kolegu Walkera Rychle a zběsile pokračuje i po smrti Paula Walkera, štáb film dokončí
20.08.2009 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vin Diesel (60 článků) , Paul Walker (178 článků) , Paul Walker (78 článků)

Hvězda filmu Rychle a zběsile si to "rozdala" se známou topmodelkou Carou Delevingne. Jak to mezi sebou holky mají?

 
Už dlouho se o topmodelce "Caře Delevingne":http://www.extra.cz/tema/cara-delevingne (21) hovoří o tom, že v životě upřednostňuje holky. Mezi její nejbližší kamarádky patří například Rihanna nebo Rita Ora, ale teď se potvrdilo, že je Cara doopravdy zamilovaná, a to do herečky známé ze snímků "Rychle a zběsile":http://www.extra.cz/tema/rychle-a-zbesile Michelle Rodriguez (35).
19.02.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Rodriguez (43 článků) , Rita Ora (83 článků) , Cara Delevingne (212 článků)

Že by další homosexuální rodina? Lesbičky Michelle Rodriguez a Cara Delevingne plánují dítě!

 
Teprve nedávno se do světa dostala "informace":http://www.extra.cz/hvezda-filmu-rychle-a-zbesile-si-to-rozdala-se-znamou-topmodelkou-carou-delevingne-jak-to-mezi-sebou-holky-maji o tom, že spolu dvě slavné lesbičky oficiálně chodí, a teď "Michelle Rodriguez":http://www.extra.cz/tema/michelle-rodriguez (35) rozhlásila, že dokonce už plánuje s "Carou Delevingne":http://www.extra.cz/tema/cara-delevingne rodinu! Hvězda filmu "Rychle a zběsile":http://www.extra.cz/tema/rychle-a-zbesile si myslí, že o čtrnáct let mladší Cara je ta pravá, a neváhá s ní plánovat dítě. Jistý zdroj ale říká: „Michelle je Carou naprosto posedlá, chce s ní být 24 hodin denně a bude to právě ona, kdo odejde ze vztahu se zlomeným srdcem.“
28.02.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Rodriguez (43 článků) , Cara Delevingne (212 článků)

Už je to oficiální! Zesnulého Paula Walkera budou v Rychle a zběsile 7 hrát jeho vlastní bráchové!

 
Hodně se namluvilo o tom, jak to bude s natáčením "Rychle a zběsile 7":http://www.extra.cz/tema/rychle-a-zbesile, které nemohl "Paul Walker":http://www.extra.cz/tema/paul-walker dokončit. Už je to ale oficiální přímo od tvůrců.
18.04.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Oscarová herečka Helen Mirren šlápne na plyn. Zahraje si v novém dílu Rychle a zběsile

 
Britská herečka Helen Mirren potvrdila v rozhovoru pro časopis Elle, že se má objevit v osmém díle filmové série Rychle a zběsile. Držitelka Oscara řekla, že vyjednávání o smlouvě jsou téměř u konce. Spolu s Mirren nové postavy v sérii ztvární také Charlize Theron a Scott Eatswood, syn Clinta Eastwooda. Připojí se k tak již hvězdnému obsazení, které čítá Vina Diesela, Dwayna „The Rocka“ Johnsona, Kurta Russella nebo Jasona Stathama. Režisérem filmu je F. Gary Gray, který naposledy natočil u diváků i kritiků úspěšné drama Straight Outta Compton o hiphopvé skupině N.W.A. Americká premiéra snímku Rychle a zběsile 8 je naplánovaná na 14. dubna 2017.
16.06.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Charlize Theron (140 článků) , Kurt Russell (28 článků) , Jason Statham (33 článků) , Clint Eastwood (128 článků) , Helen Mirren (148 článků) , Gary Gray (2 články) , Gary Gray (2 články) , Scott Johnson (4 články) , Scott Johnson (4 články) , Gary Johnson (5 článků) , Scott Johnson (4 články) , Gary Johnson (5 článků) , Scott Gray (1 článek) , Scott Johnson (3 články) , Scott Gray (1 článek) , Gary Scott (1 článek)

Chcete sporťáka tragicky zesnulého Paula Walkera z Rychle a zběsile? Připravte si 27 mega a bude váš

 
Pokud máte rádi výjimečná auta, jste horlivým fanouškem akční série Rychle a zběsile a v neposlední řadě nevíte, co s penězi, můžete si nyní udělat radost v podobě unikátního kousku, který bude ozdobou vaší garáže. Společnost GTA International totiž nabízí k prodeji jedno z aut, ve kterém na filmovém plátně jezdil tragicky zesnulý Paul Walker.
13.02.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků) , Paul Walker (78 článků)