Článek

Týdenní předpověď: Do Česka dorazí pořádná výheň a bouřky mohou být ještě silnější

 
Před zvlněnou studenou frontou, která bude postupovat přes západní Evropu zvolna k východu, k nám bude zpočátku proudit teplý vzduch od jihu. Ve druhé polovině týdne postupně ovlivní počasí u nás tlaková níže nad Jaderským mořem. Do Česka dorazí vedra, ale od úterý také lze podle meteorologů z ČHMÚ očekávat silné bouřky. 
12.07.2021 07:40 |

podobné články

Podobné články

Týdenní předpověď počasí: Slunečný podzim se nekoná, celý týden bude zataženo

 
Začátek nového týdne s sebou jako vždy přináší týdenní předpověď počasí. Podle Českého hydrometeorologického ústavu se nemáme moc na co těšit, tedy alespoň, co se počasí týká. Téměř celý týden bude převážně zataženo, přičemž nejvyšší denní teploty se vyšplhají maximálně k 8 stupňům. Podívejte se, jaká je předpověď počasí na tento týden.
09.11.2020 07:00 |

podobné články

Pekelná výheň se blíží: Jak přežít tropický den hodinu po hodině!

 
Vedro ze Sahary útočí na náš organismus. A výheň bude větší, než si meteorologové na začátku týdne mysleli. Z původně předpokládaných 35 °C předpovídají modely počasí s blížícím se víkendem 40 °C ve stínu, a to zejména pro neděli! Přemýšlíte, že se půjdete zavřít někam do sklepa, abyste pekelné vedro přežili? Máme pro vás návod, jak přežít horký den. Rozhodně neváhejte, možná totiž bude ještě hůř!
25.07.2013 06:25 |

podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Silné bouřky udeří odpoledne na jihozápadě Čech. Hrozí i kroupy, sledujte radar

 
Silné bouřky na jihozápadě Čech ve čtvrtek a bouřky silné až velmi silné na celém území Česka v pátek. Takové je aktuální varování Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) pro nejbližší hodiny. Jako první by se měli mít na pozoru lidé v Karlovarské, Plzeňském, Jihočeském a Středočeském kraji, a to od 12 do 22 hodin. Právě tady mají být v pátek bouřky ještě silnější.
31.05.2018 05:45 |

podobné články

Týdenní předpověď počasí: Jako na Sibiři? Meteoroložka prozradila, zda mrazy přetrvají

 
Ani tento týden nebude o mrazivá rána nouze. Přes den už by však mělo být počasí přívětivější. Ti, co milují sáňkování, bobování a jiné zimní radovánky, se mohou těšit na další várku čerstvého sněhu. Týdenní předpověď připravila pro redakci eXtra.cz meteoroložka Dagmar Honsová.
15.02.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (1134 článků)

Týdenní předpověď počasí: Na obloze se vyjasní, občas zasáhnou bouřky

 
Za poslední týden Českou republiku sužovaly bouřky, silný vítr a nárazové deště. To se ale po víkendu změní a konečně k nám dorazí více slunečních paprsků za polojasného počasí. Bouřek se ale úplně nezbavíme.
06.07.2020 07:00 |

podobné články

Trudná předpověď počasí: Po tornádu se na nás valí další bouřky, kroupy a déšť

 
Po tragickém tornádu, které na jihu Moravy zdecimovalo domovy spoustě lidí, všichni netrpělivě vyhlížejí týdenní předpověď počasí. Příliš Vás ale nepotěšíme, připravte se na četné přeháňky, bouřky a dokonce i krupobití.
28.06.2021 07:10 |

podobné články

Předpověď počasí na léto: Toto jsme slyšet nechtěli...

 
Mrznete? Tak si zatopte, protože v létě nás opět do běla rozpálí sluníčko. Meteorologové už znají sezónní předpověď a bude možná ještě větší výheň než loni!
15.01.2019 12:15 |

podobné články

MRÁZ A SNÍH jsou tady: Teploty klesnou až na -9 stupňů! TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ

 
Až 25 centimetrů sněhu podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) během pondělí napadne v jižních Čechách. Kvůli očekávané sněhové kalamitě je zde vyhlášen vysoký stav nebezpečí. Sněžit ale bude i na jiných místech země a teploty klesnou až k -9 stupňům. Přečtěte si týdenní předpověď.
26.11.2018 14:01 |

podobné články

Týdenní předpověď počasí: Sluníčko nezmizelo definitivně, teploty se vyšplhají ke 29 stupňům

 
Týdenní předpověď počasí možná mnohé mile překvapí. Ačkoli se zdálo, že vysoké teploty jsou pro letošek u konce a čeká nás už jen sychravo, meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) předpovídají, že téměř celý příští týden bude polojasno až jasno.
14.09.2020 07:00 |

podobné články

Týdenní předpověď počasí: Teploty budou jako na toboganu, říká meteoroložka

 
Také první únorový týden přinese teploty jako na toboganu. Jeho start bude ve znamení silných mrazů, v jeho polovině naměříme až 10 stupňů a na víkend se opět ochladí. Týdenní předpověď připravila pro redakci eXtra.cz meteoroložka Dagmar Honsová.
01.02.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (1134 článků)

Meteorologové varují: V úterý se přiženou ještě silnější bouřky!

 
Zničené domy, stovky domácností bez proudu, zastavená doprava, to způsobily pateční silné bouřky. V noci z úterý na středu mají přijít ještě silnější. Meteorologové čekají přívalové deště, silný vítr a kroupy.
24.05.2009 12:15 |

podobné články

Česko zasáhly silné bouřky s lijáky, pokračovat mají i v pondělí

 
Předpověď meteorologů se naplnila. Ohlášené silné bouřky v neděli odpoledne zasáhly české území ze severozápadu. Podle radaru po 14. hodině udeřily na Liberecku a postupovaly dále na východ. Další bouřky podle radaru přešly přes Karlovarsko, Královéhradecko, Pardubicko, Olomoucký i Moravskoslezský kraj. Bouřky mají pokračovat i v pondělí.
28.06.2020 14:30 |

podobné články

Česko zasáhnou bouřky s krupobitím, na Příbramsku mohou být extrémně silné

 
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) rozšířil a prodloužil varování před silnými a velmi silnými bouřkami s nebezpečnými doprovodnými jevy. Velmi silné bouřky se mohou objevit v úterý v západní polovině Čech. Večer ČHMÚ výstrahu aktualizoval, na Příbramsku a Rokycansku mohou být bouřky extrémně silné, padat mohou kroupy až o průměru 4 cm. Tato výstraha trvá jen na začátku noci.
13.07.2021 12:25 |

podobné články

Česko zasáhnou silné bouřky s krupobitím, varovali meteorologové

 
Ve středu odpoledne dorazí na území Čech silnější bouřky, které se do večera rozšíří i na Moravu a do Slezska. Meteorologové varují, že je mohou provázet přívalové deště, kroupy a bouřlivý vítr. Český hydrometeorologický ústav vydal kvůli tomu výstražnou informaci.
21.06.2011 10:55 |

podobné články

Týdenní předpověď: Blíží se tropická vedra, teplotní skoky a brutální bouřky

 
Nový týden přinese hodně proměnlivé počasí – od středy nebezpečné. Počasí u nás bude ovlivňovat frontální rozhraní, které oddělí chladnější vzduch na západě kontinentu od teplejšího nad východní Evropou. Do Česka přinese velké teplotní rozdíly – na Moravě a ve Slezsku budou teploty ve středu a ve čtvrtek kulminovat až na 35 °C, na západě to budou teploty až o 12 °C nižší. Od středy do pátku se budou místy tvořit silné bouřky, doprovázené nebezpečnými meteorologickými jevy, tj. krupobitím, přívalovým deštěm a silným větrem. 
05.07.2021 07:10 |

podobné články

Týdenní předpověď počasí: Deštníky s sebou, přijdou i bouřky. Oteplí se o víkendu

 
V prvním květnovém týdnu se vysokých teplot a slunění na zahradě zatím nedočkáme. Očekávány jsou spíše sychravé dny, přeháňky, bouřky a studený vítr. Rozhodně neschovávejte deštníky a kraťasy ještě nějaký čas nechte v šatníku, pro jistotu. Pokud jste uklidili škrabku na auto, připravte si ji, ráno může mrznout...
04.05.2020 07:00 |

podobné články

Předpověď počasí: Překvapivý výhled! Dočkáme se tropické třicítky?

 
Nejprve lijavce, pak dorazí horko. Bouřky a zamračená obloha nás budou provázet ještě na začátku příštího týdne. Pak dorazí tropy.
19.06.2020 05:20 |

podobné články

Týdenní předpověď počasí: Horký začátek týdne, kdy bude 24 stupňů, vystřídají deště a bouřky

 
Podle předpovědi meteorologů nás po poměrně chladném víkendu čeká horký začátek nového týdne. Nejvyšší denní teploty by se mohly v úterý vyšplhat až ke krásným 24 stupňům Celsia. Následně se však výrazně ochladí. Bude pršet a také se ojediněle budou vyskytovat bouřky.
27.04.2020 07:00 |

podobné články