Článek

„Ty věříš Zemanovi?“ Dohra svrhávání Babiše. Na ČT tekly nervy

 
Komentátor MF Dnes Petr Kolář se vysmál svému novinářskému kolegovi z Hospodářských novin Petru Honzejkovi. „Mě opravdu strašně baví ta Petrova posedlost myšlenkou, že prezident Miloš Zeman si strašně přál pád Babišova kabinetu. Petře, ty jo, já vím, že tomu věříš, že se ti to líbí, ale mně to připadá jako příšerná fantasmagorie,“ vypálil Kolář. „A ty věříš prezidentovi, Petře?“ kontroval Honzejk.
04.06.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (574 článků) , Miloš Zeman (25614 článků)
Podobné články

Věříš v islám? Tak táhni. Článek, který byl zcenzurován

 
Člen politické strany Patrioti Leoš Prokeš napsal článek, v němž natvrdo prohlásil „Věříš v islám? Tak táhni!“ A umístil ho na blog iDnes.cz. Za dvě minuty se nestačil divit. Text zmizel.
05.06.2017 10:55 |

podobné články

Agáta Hanychová porodila syna Kryšpína: TEKLY SLZY!

 
Modelka Agáta Hanychová (26) včera v 16.23 minut porodila prvního syna Kryšpína! Uměle vyvolaný porod proběhl v nemocnici v PrazeMotole přirozenou cestou a trval přes osm hodin. „Agáta byla statečná,“ chválila ji šťastná máma a novopečená babička Veronika Žilková (49). „Ani nesténala, jen jí potichu tekly slzy. Vybojovala zatím největší životní boj, ale to hlavní ji teprve čeká,“ usmívá se Žilková.
04.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2954 článků)

Na Vsetínsku nalévali dál černý chlast: Rum a borovička tekly proudem

 
Rum, borovička a vodka tekly proudem z kanystrů bez označení v hospodě v Bystřičce. Hospodskému chlast dodával provozovatel restaurace v Kateřinicích. Oba byli obviněni.
24.09.2012 22:25 |

podobné články

Muži s potetovaným očním bělmem tekly dva dny černé slzy

 
Když Brazilec Rodrigo Fernando dos Santos přemýšlel nad dalším tetováním, jeho kůže už pro něj nebyla tak zajímavá. Inkoustem ji má totiž pokrytou ze 70 procent. Chtěl proto něco nového, a tak si nechal napíchat inkoust do svých očí. Podle jeho slov mu pak z očí dva dny tekly černé slzy.
20.04.2013 16:40 |

podobné články

Takhle to umí roztočit Simona Krainová: Panáky ve Varech tekly proudem

 
Topmodelka Simona Krainová  (40) vyrazila na festival do Karlových Varů na jediný den. Rozhodně ale nezamířila do kina. Rovnou si to s kamarády a manželem Karlem Vágnerem štrádovala do baru na večírek. A byl pořádně divoký. Panáky tekly proudem, Krainová se bavila jako dlouho předtím ne.
01.07.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2165 článků) , Karel Vágner (449 článků) , Karl Simon (187 článků)

Andrej Babiš: Tekly mi slzy

 
Český premiér Andrej Babiš (ANO) sepsal své tradiční víkendové sdělení občanům. Vzhledem k datu se věnoval stým narozeninám republiky. Prozradil na sebe, kdy mu po tvářích tekly slzy.
28.10.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22220 článků)

Martin Hoffmann ze seriálu Most!: Kvůli Luďanovi tekly slzy v dívčím domově!

 
Jeho postava nezaměstnaného Luďana v nekorektním seriálu ČT MOST! si získala srdce mnoha Mostečanů. Se severočeským Mostem se Martin Hofmann (40) sžil natolik, že kvůli němu dokonce tekly slzy i v dívčím domově!
22.01.2019 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hofmann (64 článků)

Jiří Jírovec: Marná snaha sociální demokracie

 
"Musíš si věřit, Luďku. Když si věříš, všechno jde. Blbě, ale jde to." To říká Císler Nekudovi když mu představí myšlenku udělat show. Zdá se, že tohle poradili Sobotkovi. Bohouši, když si budeš věřit, projde Ti, možná blbě, dvojfinta s odvoláním Babiše:
04.05.2017 19:25 |

podobné články

FOTO Milion chvilek: Aňa Geislerová chce jít příkladem! Praha svítí jako Slunce, padlo. Lásku a laskavost, hlásal Minář

 
REPORTÁŽ/VIDEO Na první Štafetě pro demokracii si Mikuláše Minář vzal na pomoc i Gandalfa. Podle Anny Geislerové, která rovněž do Plzně dorazila, si máme právo „dáchnout a nechat zodpovědnost na politicích". Vysvětlila, proč své děti ´tahá po demonstracích´. „Máňo, ty tomu fakt věříš?" ptala se z pódia aktivistka, která poslala na Babiše policii a vyvracela mýty, že Drahoš je iluminát a pedofil. Je lídr Milionu chvilek rozvraceč Sudet? A kdo „lže, až si věří“? První ze série chvilkařských happeningů jsme dokumentovali až do konce, včetně „tajného předmětu“ pro kraj Vysočina.
26.02.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (108 článků)

Dohra mejdanu po premiéře 3Bobule: Koho museli nosit, proč tekly slzy a kdo se lepil k láhvi!

 
Kvůli koronavirovým opatřením si herci nemohli dlouho vyhodit z kopýtka, a tak není divu, že na premiéře filmu 3Bobule to snad všichni pořádně rozjeli. Došlo nejen na smích, ale i slzy a stesk! A kdo z přítomných se nejvíce opil?
26.06.2020 11:25 |

podobné články

Nečas si postěžoval na Zemanovu brutalitu, ale svrhávání vlády nebude

 
Pracovní a korektní rozhovor, tak popsal své setkání s nově zvoleným prezidentem Milošem Zemanem premiér Petr Nečas (ODS), když po dvou hodinách opouštěl Zemanovu kancelář v Loretánské ulici. A dodal, že na Úřadu vlády budou muset vyřešit otázku kouření, když tam Zeman plánuje docházet na jednání.
05.02.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9357 článků) , Miloš Zeman (25614 článků)

Ze svrhávání vlády je komické fiasko. Holešovská výzva nikoho nezajímá

 
Měla to být obří akce, při níž nespokojený národ svrhne vládu a ujme se řízení země. A jaký je výsledek Holešovské výzvy? Komické fiasko, které vážně neberou ani politici, ani veřejnost.
09.04.2013 12:00 |

podobné články

Svrhávání Jaceňuka, parlament blokovaný kvůli korupci, prohlášení oligarchů a dohoda s ozbrojenci. Buďte přesně informováni o dění v Kyjevě

 
V uplynulých zhruba dvou týdnech došlo na ukrajinské politické scéně k dalšímu významnému vývoji. Ukrajinská politika ani po Euromajdanu neunikla dalšímu konfliktu oligarchů v podobě otevřeného sporu mezi Kyjevem (a Porošenkem) a dněpropetrovským klanem kolem Ihora Kolomojského, který donedávna působil jako místní gubernátor a vytvářel de facto druhé politické centrum vedle Kyjeva. Na to, že by Ukrajina dala sbohem oligarchům v politice, to zatím nevypadá, analyzuje pro ParlamentníListy.cz Veronika Sušová-Salminen.
08.04.2015 08:11 |

podobné články

Donald Trump: Obama je bábovka. Clintonová zabila stovky tisíc lidí. Politici jsou prodejní. Plýtváme penězi na svrhávání cizích vlád

 
Spisovatel a politický aktivista Sam Husseini se rozhodl rozebrat klady a zápory prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. Ten totiž svými prohlášeními vyvolává pohoršení, kontroverzi a nevoli i mezi vlastními kolegy, přesto se mu však dostává ohromné podpory potenciálních voličů. A pokládá otázky, kterými se vláda USA nechce zabývat. Informuje Consortium News.
21.12.2015 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5711 článků)

Jiří Vyvadil: Trump překročil Rubikon. Není pro něho cesty zpět…

 
Mnoho lidí nejen v Americe, ale i ve světě podporovali Donalda Trumpa, proto, že sliboval, že chce mír, že se chce dohodnout s Ruskem a Putinem, že USA pod jeho vedením už opustí metodu svrhávání nepohodlných režimů či hlav států, že nezahájí již žádnou vojenskou agresi typu války v Iráku či Afganistánu, útoku na Libyi, že se chce zaměřit výlučně na růst ekonomiky a blahobyt USA.
21.07.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5711 článků)

Kechlibar k USA: Horší, než si myslíte. Mocné digitální korporace. Pokud Trump prohraje...

 
Matematik Marian Kechlibar se vyjádřil k současnému dění v USA. Poukázal, že v zemi nyní sílí jakási „nástupnická ideologie“ liberalismu, jež jej chce nahradit. Hnutí, které tuto ideologii zastává, je zastoupeno zejména v Demokratické straně; komentátor jej připodobňuje k sektě. „Točí se kolem dvou věcí, které jsou pro sekty dost typické: kolem dědičné viny (bělochů) a rituální očisty (svrhávání a pomalovávání soch bez ohledu na to, koho představují, vyhazování lidí z práce, stahování starých filmů z online služeb),“ jmenoval. Mnoho lidí s hnutím souzní pouze kvůli tomu, že musí – a testem tak, dle něj, budou až tajné volby. Padlo i přirovnání k sovětské vlaječce v okně k výročí VŘSR.
13.06.2020 06:20 |

podobné články

Zaorálek se zastal Koněva. Padla slova o „utržených z řetězu“ na Západě

 
Aktuálním tématem v USA je mj. svrhávání a poškozování soch, v rámci protestů pod heslem Black Lives Matter. Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) to považuje za nebezpečný útok na kulturu. Podobně nelibě se dívá na odstranění sochy maršála Koněva v Praze. „Politik, který není úspěšný, jak by si přál, tak se realizuje tím, že vezme symboly útokem a povalí je,“ říká v rozhovoru pro Novinky.cz.
12.07.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2799 článků) , Matter Matter (130 článků)

Lukašenka má nahradit západní loutka. Typu Čaputové. ČT by mluvila jinak, kdyby ty protesty byly skutečné, míní Petr Hampl

 
ROZHOVOR „Nenechme se mýlit. Cílem současných aktivit není demokracie, nýbrž nastolení americké okupační správy. Můj odhad je, že se Lukašenko udrží. On by se byl možná udržel i ukrajinský režim, kdyby nebyl Viktor Janukovyč takový zbabělec a postavil se na odpor. Lukašenko zatím projevuje odhodlání,“ tvrdí sociolog Petr Hampl. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz upozornil, že jsme za poslední desetiletí byli svědky celé řady svrhávání takzvaných diktátorů, ale ve všech případech se poměry v zemi prudce zhoršily. Podle Hampla má běloruský režim co zlepšovat, avšak rozpadající se Západ nemá co nabídnout. Sám předpokládá, že tamní barevná revoluce skončí stejně, jako demonstrace Milionu chvilek.
15.08.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (384 článků)

Krvavá rvačka přímo na tréninku: Fotbalista Anderson ztratil nervy a zbil spoluhráče!

 
Neunesl nervy na tréninku a odnesl to jeho spoluhráč. Ač by tým měl být kompaktní, tak po tomhle nejspíše nebude. Anderson (28) ztratil nervy a po komentáři jeho spoluhráče na jeho adresu mu dal pěstní odpověď!
18.10.2016 21:30 |

podobné články