Článek

Twitter začne na mobilu ukazovat box o vakcínách. Zabere většinu obrazovky

 
Na Twitter míří novinka, která má lidem pomoci činit informovaná rozhodnutí ve vztahu k pandemii covid-19. Sociální síť začne nad příspěvky ukazovat informační box o dostupných vakcínách proti nemoci, přičemž zobrazené informace mají být regionálního charakteru a pocházet z důvěryhodných zdrojů.
03.05.2021 14:10 |

podobné články

Podobné články

To zabíjí! Video o vakcínách na covid vybudilo českého vědce

 
O vakcínách se na internetu šíří různé a často i nepravdivé věci. „Musíme s tím něco udělat. Tady už nejde jenom o vakcíny: tady jde o to, jestli jsme vůbec schopni se v téhle zemi na něčem domluvit, jestli existují argumenty a fakta, nebo jenom názory a temné přesvědčení, že je to všechno nějaké spiknutí,“ varoval biochemik Jan Konvalinka v diskuzi o jednom takovém videu. Popírač totiž může někoho zabít. A odpověděl i na jinou otázku.
03.12.2020 14:55 |

podobné články

Twitter by prý mohl začít poskytovat novou službu v oblasti hudby

 
Internetová komunitní síť Twitter by mohla spustit novou službu v oblasti hudby. Bez bližších podrobností to napsal zpravodajský server BBC. Twitter ale koupil začínající internetový podnik We Are Hunted, který vyvíjí hudební aplikace a který dohodu s Twitterem potvrdil. Uvedl přitom, že "Twitter a hudba jdou bezpochyby dobře dohromady".
12.04.2013 20:00 |

podobné články

Adventní čas bez oblíbených pořadů: První černé obrazovky už za pár hodin! Kdy změna začne?

 
Starší typ televizního signálu DVB-T se už na konci měsíce začne vypínat a nahradí ho nové DVB-T2, které neumí starší přístroje přijímat. V Praze dojde ke změně už 27. listopadu! K příjmu stačí koupit si novou televizi či ke staré připojit levnější set-top box a nové vysílání naladit. Anebo si můžete objednat službu internetové, kabelové či satelitní televize, kde se nic nemění a přechod na nový signál vůbec řešit nemusíte. S těmito službami přitom dostanete i řadu programů navíc.
25.11.2019 10:20 |

podobné články

Google začal ve vyhledávači ukazovat videa z TikToku a Instagramu. Zatím jen na mobilu

 
Testování nové funkce zahájil v minulých dnech Google. V mobilní verzi svého vyhledávače začal ukazovat krátká videa z TikToku a Instagramu, dosud se k nim „externím“ způsobem nebylo možné dostat - nebyla zde indexovaná.
04.01.2021 14:10 |

podobné články

Děti se svléknou za kredit do mobilu. Ráj pro pedofily

 
Za kredit do mobilu jsou děti schopné udělat cokoliv. Třeba i ukazovat vlastní tělo.
23.11.2009 07:55 |

podobné články

Woodstock slaví čtyřicítku, vychází dokument i raritní box šesti CD

 
Čtyřicáté výročí nejslavnějšího hudebního festivalu v dějinách, Woodstocku, vyprovokovalo firmy k nebývalé aktivitě. Z archívů už vyhrabaly všechno možné, vydání kompletního Woodstocku na CD se ale vyznavači Jimiho Hendrixe, zvazbených kytar a LSD opět nedočkají. Sběratelský box šesti CD nazvaný Woodstock 40 Years On: Back To Yasgur’s Farm obsahuje velké množství hudby, ale ledacos dobrého na něm chybí.
08.06.2009 16:55 |

podobné články

Podívejte se: Ženský box je na OH. Takhle vypadá

 
Už na OH v Londýně se představí dámský box
13.08.2009 18:50 |

podobné články

Box se vrací do Lucerny, představí se Konečný, Šuda i Kracík

 
Dva dny před koncem roku ovládne pražskou Lucernu box a bojová umění.
10.12.2009 16:15 |

podobné články

Premiéry – Pouta, Bratři i The Box

 
Do kin tento týden vstupuje thriller Radima Špačka Pouta, americké drama Bratři, thriller The Box, romantická komedie Morganovi, dokument Michaela Moorea O kapitalismu s láskou, nebo čínská sci-fi Kung Fu Kyborg.
04.02.2010 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Radim Špaček (55 článků) , Michael Špaček (6 článků) , Michael Morgan (5 článků)

Malé auto a spousta věcí? Řešením je střešní box!

 
Lyže, běžky, snowboard a k tomu batohy, boty a bágly. To všechno do kufru auta prostě nenacpete. Místo toho, abyste se nervovali, zajděte si do půjčovny pro střešní box.
16.02.2010 07:05 |

podobné články

V soutěži Robin Hood dojde i na box!

 
V nedělním díle soutěže Robin Hood - Cesta ke slávě uvidíme i skvělé herecké výkony. A také se dozvíme, proč došlo v soutěži až na box, ve kterém figuroval soutěžící Petr Novotný (35)!
21.03.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (391 článků) , Robin Hood (223 článků)

Mareš v Thajsku: Box, koktejly a mlsná milenka

 
Leoš Mareš (34) se pochlapil. Svoji milenku Hanku Svobodovou (22) pozval na luxusní dovolenou do Thajska. Čtenáři Blesk.cz je potkali v jednom z místních barů a podařil se jim vtipný snímek. V nestřežené chvíli, kdy Leoš se zaujetím sledoval ženský box, mu Hanka "kradla" ovoce z jeho nápoje.
11.02.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3257 článků)

Perverzní klub Box: Tak se baví modrá krev

 
Britský klub The Box byl pro mnoho normálních smrtelníků záhadou. Věděli, že se tam schází mnoho celebrit i královští mladí. Princ Harry, princezna Beatrice, sotva dospělá Emma Watson, Kate Moss a další hvězdy patří k pravidelným návštěvníkům. A co že tam smetánka vyvádí? Za dveřmi se skrývá pornozábava těžkého kalibru!
13.03.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (341 článků) , Kate Moss (610 článků) , Emma Watson (296 článků)

Valve na nějakém hardwaru skutečně dělá

 
Bude nedávno omílaný Steam Box nakonec realitou? Před pár týdny prokmitly internetem spekulace, že Valve pracuje na vlastním herním zařízení, kterému se říká Steam Box. Krátce na to se z Valve ozvali, že prý to není pravda, že se nic neděje. Jenže teď sami Valve docela napřímo přiznali, že se něco opravdu děje. Na svých stránkách měli totiž nabídku práce pro "elektronického...
13.04.2012 10:40 |

podobné články

Jak zlepšit fyzičku? Zkuste i s tou svojí box v obýváku!

 
Možná vás to překvapí, ale box je vůbec nejvíc provozovaným individuálním sportem na světě. Proč? Nemusíte se mlátit někde v ringu, tenhle sport můžete provozovat i rekreačně doma v obýváku a skvěle si při něm zlepšíte fyzičku.
08.10.2012 14:25 |

podobné články

Videoportál VOYO míří do všech obývacích pokojů. Spouští IP BOX VOYO Player

 
Videoportál VOYO patřící do portfolia skupiny Nova uvádí na trh IP box VOYO Player. Ten umožní využívat služby VOYO a sledovat filmy, seriály a přímé přenosy sportovních událostí i v obyčejných televizorech.
11.09.2013 10:05 |

podobné články

TEN PRAVÝ BOX je zpátky. Češi v ringu sundají přilby!

 
Boxeři bojují o větší přízeň. Rozhodli se proto, že odloží přilby a do ringu vstoupí tak, jak kdysi bývalo zvykem. Elitní box bude k vidění v české extralize poprvé už o víkendu, zašlou slávu opráší v hotelu Olšanka.
20.09.2013 10:45 |

podobné články

Vyjde box k padesátému výročí vstupu Beatles do Ameriky

 
Liverpoolská skupina Beatles se hned na začátku letošního roku chystá k další oslavě svého výročí. Podle aktuální informace české pobočky vydavatelské společnosti Universal Music přijde již 20. ledna na trh box třinácti alb, která kapela vydala ve Spojených státech.
06.01.2014 13:30 |

podobné články

Macura trénuje box: Rychtáři, připrav se na pěstní souboj

 
Rychtáři prchej! Obdivovatel zpěvačky Ivety Bartošové (47) Zdeněk Macura (39) začal trénovat box.
19.01.2014 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6863 článků)