Článek

Tvrdý sešup Koukalové? Naivní chybou může ztratit miliony…

 
Manželství s Petrem Koukalem se může Gábině (30) nepříjemně vymstít. Byla to právě ona, která tvořila silnější část svazku. Na sportovním poli byla nejen slavnější, ale v neposlední řadě vydělávala o dost více než její muž. Jenže se podle webu Expres.cz proti krachu manželství dostatečně nepojistila.
14.09.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (166 článků) , Petr Koukal (166 článků)
Podobné články

Nevěra ve StarDance: Sám nevím, co se na penzionu dělo, říká manažer Koukalové

 
O Gabriele Koukalové (30) a Martinu Prágrovi se v posledních dnech nemluví jenom v souvislosti se StarDance, ale také proto, že se začalo hojně spekulovat, zda k sobě tito dva nemají blízko i mimo taneční parket. Některá média bývalou biatlonistku obvinila z toho, že svého manžela Petra Koukala (33) s Prágrem podvádí. Právě tanečník odkázal eXtra.cz na manažera Koukalové, který nám řekl, co o údajném poměru ví.
18.11.2019 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (166 článků) , Petr Koukal (166 článků) , Gabriela Koukalová (382 článků) , Martin Prágr (33 článků)

Rozvod Gábiny Koukalové a Petra Koukala: Biatlonistka může přijít o těžce vydřené miliony

 
Manželství Gabriely Koukalové (30) a Petra (34) po čtyřech letech končí a přichází otázka, jak moc náročný bude rozvod. Biatlonistka přišla do vztahu s velkým jměním a společně s manželem navíc vybudovali krásné hnízdečko lásky. Gábina může přijít o miliony...
11.09.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (166 článků) , Petr Koukal (166 článků) , Gabriela Koukalová (382 článků)

Jsou jich miliony, bez perspektivy a nemají co ztratit. Europoslankyně Konečná mluví o zapomenuté generaci v Evropě a má obavy z toho, co může přijít

 
ROZHOVOR „Jsou to miliony mladých lidí, kteří úplně ztratili perspektivu, a odhadnout jejich voličské preference je téměř nemožné, protože nemají co ztratit,“ popisuje situaci v Evropě europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM). V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se věnuje nadcházejícím volbám ve Francii i v Německu a také osobnosti nového amerického prezidenta Donalda Trumpa.
15.01.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5191 článků) , Kateřina Konečná (282 článků)

Rychlý sešup šéfa věznice: Skončil v poutech!

 
Soud vzal do vazby ředitele litoměřické vazební věznice Tomáše Líbala. Je to totální sešup muže, kterého v pondělí zadrželi kvůli podezření z korupce. Z kanceláře, odkud šéfoval věznici, šel rovnou za mříže.
21.08.2015 05:11 |

podobné články

Připravte se, přijde pravý podzim: A bude to pořádný teplotní sešup!

 
Nadprůměrně teplé počasí, které u nás panuje od začátku září vystřídá prudký sešup teplot. V noci ze čtvrtka na pátek se má ochladit až na 10 °C a rtuti teploměru se už nebude moc chtít stoupat.
05.10.2011 12:15 |

podobné články

Předpověď počasí: Extrémní teplotní sešup!

 
Připravte se, že přijde pořádný mráz! Meteorologové předpovídají velký teplotní sešup, ale jen na tři dny. A pak se zase oteplí a bude až 7 stupňů nad nulou.
31.12.2018 05:05 |

podobné články

ŽEBŘÍČEK: Sešup Star Wars, více diváků má i buranská komedie

 
Návštěvnost filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera zažila po premiérovém víkendu strmý sešup. Během týdne klesla o víc než polovinu, konkrétně o téměř 91 tisíc diváků, a snímek předehnala i slabá česko-slovenská komedie Šťastný nový rok.
30.12.2019 15:30 |

podobné články

Bez Koukalové to nepůjde. Česká štafeta v Anterselvě naprosto propadla

 
Poslední ostrý start před mistrovstvím světa v Hochfilzenu se českým biatlonistkám vůbec nevydařil. Ve štafetovém závodě v italské Anterslevě obsadily až 16. místo. Kvůli neúčasti Gabriely Koukalové se na druhý úsek postavila Lea Johanidesová, které se však nedařilo střelecky ani běžecky a nabrala obrovskou ztrátu, se kterou už Eva Puskarčíková s Veronikou Vítkovou nemohly nic dělat. V italském středisku vyhrály Němky před Francouzkami, třetí byla Itálie.
22.01.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Vítková (18 článků) , Gabriela Koukalová (382 článků) , Eva Puskarčíková (13 článků) , Lea Johanidesová (1 článek)

Největší bolest Gábiny Koukalové: Tatínek bojuje se zákeřnou nemocí!

 
Gabriele Koukalové (27) se daří na všech frontách. Vyhrává medaile a nedávno se vdala za badmintonistu Petra Koukala. Jediné, co ji trápí, je zdravotní stav tatínka Karla, který jí v mládí dělal dokonce trenéra.
19.02.2017 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Koukal (166 článků) , Petr Koukal (166 článků) , Gabriela Koukalová (382 článků)

Samovolné rozjetí silničního válce bylo chybou řidiče. Škoda 2 miliony

 
AKTUALIZOVÁNO. Silniční válec, který ve Vrchlabí ve čtvrtek odpoledne nekontrolovanou jízdou zničil dvě nákladní auta, způsobil škodu za více než dva miliony korun. Z kopce se válec rozjel zřejmě chybou devětačtyřicetiletého řidiče. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, likvidace vraků trvala skoro čtyři hodiny. Dnes o tom informovala mluvčí hradecké krajské policie.
12.07.2012 19:45 |

podobné články

Politolog o novém uspořádání Prahy: Piráti mohou hodně získat i ztratit, absence lídrů v radě může ohrozit koalici

 
O osudu Prahy na následující čtyři roky je od čtvrtečního večera rozhodnuto - primátorský řetěz si navlékne pirát Zdeněk Hřib. Dohodnutá koalice, kterou tvoří Piráti, Praha Sobě (PS) a Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL), bude podle ředitele Institutu politologických studií Univerzity Karlovy výzvou zejména pro Piráty, kteří mohou hodně získat, ale i ztratit. Problém může představovat i to, že rada bude bez lídrů PS Jana Čižinského a Spojených sil Jiřího Pospíšila (TOP 09).
26.10.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2085 článků) , Jiří Pospíšil (2085 článků)

Dámy o Praze: Svoboda může ztratit dobrou pověst. A proč by to dělal

 
V Praze se blýská na lepší časy. Primátor Bohuslav Svoboda si řekl, že se nenechá kmotry ukazovat jako loutka a jal se vytvořit si na magistrátu novou koalici. Podle hostů pořadu Tah dámou do boje s korupcí půjde po hlavě. Nemá totiž co ztratit.
04.12.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (729 článků)

Šéf zemědělců ze Senátu varuje: Může to bouchnout, lidi už nemají co ztratit

 
Česko zaznamenalo radikální snížení tržeb. Nejhůře na tom byl sice automobilový průmysl, ale tentokrát zaznamenal Český statistický úřad pokles také u cen potravin. Jaké jsou příčiny a jak by se to dalo změnit, se ParlamentníListy.cz zeptaly senátora a předsedy Agrární komory Jana Veleby (BEZ PP). Senátor přiznal, že situaci vnímá jako mimořádně kritickou a nebezpečnou, protože část národa už nemá co ztratit.
07.04.2013 16:00 |

podobné články

Andrt (ČSSD): Prezident Zeman je politický harcovník, který nemá co ztratit

 
Pan prezident Zeman je svébytnou i svéráznou osobností, kterou si voliči vybrali v přímé volbě i se všemi jeho přednostmi a slabinami. Je to zkušený politický harcovník, jenž nemá de facto co ztratit. Proto si možná občas může dovolit říkat věci naplno, což se některým nelíbí.
04.03.2015 05:36 |

podobné články

Soud povolil strýci (48) souložit s neteří (16). Dívka by prý ve svém věku neměla ztratit lásku!

 
Studentka Josephine Marie Petritz (16) si může dál užívat sexu se svým strýcem Gerritou Haagerem (48). Rozhodl o tom německý soud, který si myslí, že by dívka ve svém věku neměla ztratit svoji velkou lásku. A co na tom, že ji našla zrovna ve svém příbuzném!
04.11.2016 16:05 |

podobné články

ČOI: O Velikonocích „tvrdý alkohol“ nezletilým prodali téměř bez potíží

 
Na začátku Velikonočních prázdnin Česká obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje kontrolovala, zda si mladiství středoškoláci mohou koupit i tvrdý alkohol. Ano, celkem bez problémů - v 5 případech z 6 kontrol tvrdý alkohol figurantovi České obchodní inspekce na severu Čech prodali (tj. 83 %).
05.04.2018 21:35 |

podobné články

Právo překvapilo. A lékaři nemají co ztratit, hodnotí politolog

 
Lékaři jsou v koncích a svými poněkud vyhrocenými kroky prý nemají co ztratit. Myslí si to alespoň politolog Josef Mlejnek jr. Toho zároveň velmi překvapil i způsob, jakým o celé akci informuje deník Právo.
11.02.2011 11:35 |

podobné články

Profesor Keller o sociálním výbuchu, který nás prý čeká: Lidi už nemají co ztratit

 
ROZHOVOR Na Ostravsku hrozí sociální výbuch. Bude to jako lavina. Lidé už tu nemají co ztratit a ti politici, kteří jen dvacet let přihlíželi, situaci nevyřeší. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl renomovaný sociolog profesor Jan Keller v reakci na chystané propouštění v OKD.
24.07.2013 04:45 |

podobné články

Lidé už nemají co ztratit. Keller o sociálním výbuchu, který nás prý čeká

 
Na Ostravsku hrozí sociální výbuch. Bude to jako lavina. Lidé už tu nemají co ztratit a ti politici, kteří jen dvacet let přihlíželi, situaci nevyřeší. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl renomovaný sociolog profesor Jan Keller v reakci na chystané propouštění v OKD.
24.07.2013 16:40 |

podobné články