Článek

Tvrdá rána pro Pavlu Tomicovou. Doufala v návrat do Zoo, o svou šanci ale definitivně přišla

 
I když mělo jít jen o dočasnou nepřítomnost Pavly Tomicové (61) v seriálu Zoo, nakonec se potvrdilo to, před čím eXtra.cz varuje již od začátku: herečka, kterou zradilo zdraví a musela si dát takzvaně „oraz“, už se nemůže vrátit, i když se na to od začátku těšila. Potvrdila nám to i TV Prima.
23.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků)
Podobné články

Pochvala pro Pavlu Tomicovou: Do finále StarDance stihla zhubnout o celý metr!

 
Většina fanoušků taneční soutěže StarDance od začátku letošního ročníku obdivuje Pavlu Tomicovou (56) kvůli tomu, kolik dala do učení se tanci energie a proto, jak se ohromně zlepšila. Nebýt ale jejího tanečního partnera Marka Dědíka (35), do finále by se možná vůbec nedostala. Spolu s její vlastní pílí hlavní strůjce úspěchu Tomicové si s námi popovídal o tom, jak se s herečkou chystá na vyvrcholení soutěže. Známe přísně střežené informace o tancích dvojice a vypadá to, že to bude pořádné maso!
12.12.2018 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků)

Drama v zákulisí StarDance: Televize mazala výzvy k hlasování pro Tomicovou!

 
Pořádné drama se odehrávalo před včerejším finále StarDance! Internetoví specialisté totiž už od poloviny týdne odmazávali ze sociálních sítí soutěže výzvy k hromadnému hlasování pro Pavlu Tomicovou (56).
16.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků)

StarDance pod lupou: Arichteva nikdy nebyla hubenější a Tomicovou narvali do tygřího pekla

 
Je tady další premiérový večer StarDance. Tentokrát se nám představí poslední čtyři páry. Minulý týden si mohli soutěžící oddychnout, jelikož se jednalo o charitativní taneční večer a nikdo nevypadával. Dnes večer se už ale budeme muset opět rozloučit s jednou taneční dvojicí. Kdo z hvězd oslnil? A proč Pavlu Tomicovou (56) navlékli do tak příšerných šatů?
01.12.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků)

Trpké překvapení na Vánoce: Pavlu Tomicovou opustil Malý během svátků

 
Pavla Tomicová (60) zažila něco, co si žádná žena nezaslouží. Nejen, že ji její manžel Ondřej Malý (56) podváděl s její hereckou kolegyní Kristýnou Kociánovou (37) a společně si udělali dítě, ale navíc Tomicovou opustil jen pár dní před Štědrým dnem. Informace přinesl web Blesk.
25.08.2022 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků) , Ondřej Malý (102 článků)

Herečka Kociánová porodila. Malý kvůli ní opustil manželku Tomicovou

 
Herečka Kristýna Kociánová (37) porodila. Dítě má s hereckým kolegou Ondřejem Malým (56), který kvůli své nové lásce opustil loni po devatenácti letech manželství herečku Pavlu Tomicovou (60).
19.07.2016 10:25 |

podobné články

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Simona z Ulice nebo Anežka ze ZOO, která role Pavle Tomicové sedla lépe?

 
Kdo by neznal Pavlu Tomicovou? Skvělá herečka s velkým srdcem a nádherným smíchem. Seriáloví fanoušci ji znají především z nekonečného seriálu Ulice. Nově ji ale potkáváme také v seriálu ZOO.
18.07.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků)

Podváděná Pavla Tomicová z filmu A pak přišla láska: Hrála vlastně samu sebe, na lva to ale nebylo

 
Minulý rok pro Pavlu Tomicovou nebyl zrovna šťastný, co se osobního života týče, avšak po pracovní stránce sklízela úspěchy. Byla totiž nominována Českého lva v kategorii nejlepší herečka, a to za roli ve snímku A pak přišla láska. V něm si zahrála podváděnou ženu, kterou ve skutečnosti také je. Její manžel Ondřej Malý jí totiž roky zahýbal a nakonec utekl za jinou. Tomicová útěchu v podobě sošky ale nakonec nezískala.
04.03.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků) , Ondřej Malý (102 článků)

Obrovský úspěch ve StarDance vykoupený neskutečnou dřinou: Tomicová na pokraji sil

 
Pavla Tomicová (56) je jednoznačnou favoritkou oblíbené taneční soutěže StarDance. Jakmile tenhle uragán nastoupí na taneční parket, tak ožije kompletně celé publikum. Kromě diváků Tomicovou miluje také porota, od které dostává jednu desítku za druhou. Velký úspěch ve StarDance je ale vykoupený pořádnou dřinou a následnou únavou. Fotografové zachytili Tomicovou na zkoušce a vypadala, že je na pokraji sil. Nic by se nemělo přehánět.
28.10.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků)

S Tomicovou a Schneiderovou se protančil do finále. Teď má Dědík farářku

 
Seznámili se na Staroměstském náměstí v kostele sv. Mikuláše při natáčení medailonku. Farářka Martina Viktorie Kopecká bude ve StarDance tančit s Markem Dědíkem. Ten měl v předešlých řadách soutěže za partnerku Veroniku Žilkovou, s Pavlou Tomicovou a Jitkou Schneiderovou se pak protancoval do finále.
11.06.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (424 článků) , Pavla Tomicová (340 článků) , Marek Mikuláš (20 článků) , Martin Mikuláš (51 článků) , Martin Mikuláš (20 článků) , Martin Marek (75 článků)

Zatopená pražská zoo otevře ve středu, zatím jen horní část

 
Částečně zatopená pražská zoo se znovu otevře už ve středu, přístupná ale bude pouze horní část zahrady, řekl ředitel zoo Miroslav Bobek s tím, že chce jednat o rozšíření protipovodňové ochrany u zoo. Gorily, kterým voda zatopila pavilon a kterých se dočasně ujme zoo ve Dvoře Králové, se mají stěhovat příští týden. Stěhování do jiných zoo možná čeká i další zvířata, jejich azyl přitom může trvat měsíce.
04.06.2013 16:30 |

podobné články

Velká příležitost pro Pavlu Tomicovou. Ze Zoo ji vyškrtli, teď má v kapse další významnou roli

 
Oblíbená herečka Pavla Tomicová (61) měla v posledních měsících řadu osobních potíží, tak velkých, že dokonce přestala úplně pracovat. Jenže jak se eXtra.cz povedlo zjistit, v domovské televizi jí všechny komplikace související s její absencí (a že byly mimořádné) už dávno odpustili a mají s ní velké plány. Vydělá si díky nim pořádný balík.
27.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků)

Pavla Tomicová ze seriálů Zoo a Slunečná: Jak vypadá její rodinný život a proč se trápí kvůli nadbytečným kilům?

 
Pavlu Tomicovou znají snad všichni, ať už jako drsnou matku z Rafťáků, seriálovou dobračku nebo úspěšnou divadelní herečku. Rolí za sebou má už plno, a to jak divadelních, tak filmových. V mládí ji ale ani nenapadlo, že by se mohla stát herečkou. Jak tedy začínala a jak její život vypadá dnes?
08.03.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků)

Podívejte se na další hrůzostrašné obrázky ze zoo smrti! Tady umírají zvířata po desítkách!

 
O indonéské Surayaba Zoo jsme "už jednou psali":http://www.extra.cz/je-tohle-nejhorsi-zoo-na-svete-11-smutnych-fotek-z-mista-kde-nemaji-vubec-zadnou-uctu-ke-zviratum. Jde o "zoologickou zahradu":http://www.extra.cz/tema/zoo, která se honosí nepěkným označením "nejhorší zoo na světě". Někteří o ní mluví také jako o "zoo smrti".
05.04.2014 10:45 |

podobné články

Radost ve Dvoře Králové: V zoo se narodilo první hroší mládě od roku 1989

 
V ZOO Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku se ve středu narodilo mládě hrocha. Naposledy se hroch ve dvorské zoo narodil v roce 1989. Další hroch jiné samici by se v zoo mohl narodit během několika týdnů. ČTK to řekla mluvčí zoo Andrea Jiroušová. Dvorská zoo se specializuje na Afriku, velmi úspěšná je v chovu nosorožců či žiraf.
18.12.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (10 článků)

Životní přiznání modelky Pavlíny Pořízkové: Tajně jsem doufala v homosexuálního syna

 
Topmodelka Pavlína Pořízková (55) přišla pro některé s velmi netradičním vyjádřením. Vdova po frontmanovi skupiny The Cars Ricku Ocaskovi (†75) má se zesnulým hudebníkem dva syny Jonathana Ravena (26) a Olivera Oriona (22). Pořízková je známá tím, že velmi podporuje gay komunitu, a prozradila, že doufala v homosexuálního syna.
19.06.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jonathan Oliver (6 článků)

Zradili Pavlu Tomicovou: Proč Ondřej Malý otěhotněl mladší kolegyni

 
Jak redakce eXtra.cz již informovala, Pavla Tomicová (60) přišla o manžela. Ondřej Malý (56) se zakoukal do jiné, mnohem mladší kolegyně Kristýny Kociánové (37), se kterou má podle Blesku i informací eXtra.cz čekat dítě. Jak ale vůbec k rozkolu manželů došlo? A proč vlastně nejmladší z milostného trojúhelníku pomyslně bodla nůž do zad své dosavadní kamarádky?
23.08.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků) , Kristýna Kociánová (53 článků) , Ondřej Malý (102 článků)

Obrovský úspěch pražské zoo! Za návrat koní Převalského získala prestižní ocenění

 
Obrovský úspěch slaví Zoo Praha! Od Světové asociace zoologických zahrad a akvárií (WAZA) získala nejvyšší ocenění nazvané WAZA Conservation Award. Cenu zahrada získala za projekt Návrat divokých koní a za dlouholetý přínos k záchraně koně Převalského. Pražská zoo je šestou zoologickou zahradou na světě, která toto vyznamenání získala, sdělila mluvčí pražské zoo Lucie Dosedělová.
13.10.2021 12:50 |

podobné články

Krainová se vysmála Tomicové, myslí si fanoušci. Po přenosu StarDance se na ni usmívala

 
Nejnovější řady tanečního pořadu StarDance se fanoušci už nemohli dočkat. Hvězdy se prvního soutěžního večera na pódiu nakrucovaly, jak mohly. Fanoušci však nejvíce chválili korpulentní herečku Pavlu Tomicovou (56), která sama přiznává, že do soutěže přišla zhubnout. Po skončení jejího vystoupení však kamery zamířily do publika, kde se jí dle fanoušků vysmívala modelka Simona Krainová (45).
14.10.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (340 článků) , Simona Krainová (2347 článků)