Článek

Tvrdá kritika Martina ze Survivoru: Holky v plavkách viděl snad poprvé, říká Bára

 
Martin Konečný má lepší sociální hru, než si mnozí mohli na počátku aktuální řady Survivoru myslet. To ve studiu pořadu eXtra Host potvrdila i Barbora Krčálová, která první dny na ostrově proti prostořekému Slovákovi rázně vystupovala. Ten si mladé krásky, které byly zpočátku tak znechucené jeho výrazy, že ho chtěly co nejdřív vidět v letadle do Bratislavy, tak omotal kolem prstu, že mu dovolily, aby je na ostrově pravidelně masíroval. A to i přesto, že předtím měl nechutné řeči na jejich přednosti. 
11.05.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (44 článků)
Podobné články

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Nevěra? Jen manžela nevodím do společnosti, říká Bára Basiková

 
Zpěvačka Bára Basiková se na veřejnosti se svým manželem Petrem Polákem moc neukazuje. To je také podle ní důvod, proč jsou neustálou obětí spekulací o nevěře nebo rozchodu. Nezbývá jim prý nic jiného, než se tomu smát. Další články k tématu: Je to v pr…, vyhrkla Basiková na TýTý. Máme pěkná sprostá slova, říká Basiková k nepoznání: v tomhle kostýmu ukáže, jak řádí přírodní síly Bára Basiková: Prášky a úzkosti. To ve mně zůstane Manžel si dělal legraci, říká Basiková o údajné nevěře s travestitou Děti bychom ve fastfoodu jíst nenechaly, shodují se Basiková s Bendovou Jsem na kraji nové životní etapy, říká oslavenkyně Bára Basiková Basiková coby zpěvačka v šantánu a operní diva stíhá ještě psát
03.05.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (720 článků) , Petr Polák (143 článků) , Roman Vojtek (669 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (347 článků) , Ondřej Novotný (219 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (80 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Maty Maty (14 článků)

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Glosa: Finále Survivoru bez nejlepšího hráče. Pravý vítěz dojel na vlastní dobrotu

 
Nechcete-li vědět, kdo se stal vítězem aktuální řady Survivoru, jděte si raději na eXtra přečíst jiný článek. Tento je totiž plný spoilerů a na následné reklamace nebude brán zřetel. A teď si pojďme říct, proč si ani jeden z finalistů nezasloužil stát se vítězem Survivoru a kdo je podle mě pravým Survivorem. 
18.05.2023 20:55 |

podobné články

Zlatokopky, pozor! Dan Bilzerian je v Evropě a my víme kde: Stačí si zabalit bikiny a za pár hodin jste v jeho harému!

 
Jeden by řekl, že milionářský synek Dan Bilzerian má prázdniny pořád. Holky, videohry, holky, zbraně, holky, šampáňo, holky, poker, soukromé tryskáče... Už jsme zmiňovali holky? Prostě si žije sen každého heterosexuálního muže. Jenomže toho v Americe nemá dost, a tak vzal svůj skromný harém i do Evropy. Jak si tady užívá?
29.06.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (38 článků)

Bára Jánová po krachu ve vztahu i Survivoru: Vyfoukla ex Houdové a výsměch Zástěrovi

 
V českém showbyznysu se dost možná formuje nový pár. Herečka ze Slunečné a bývalá účastnice realiy show Survivor Česko Slovensko Bára Jánová (32) byla viděna po boku sympatického muže, kterým by měl být moderátor Tomáš Novotný (36). Ten je shodou okolností moderátorským kolegou Tomáše Zástěry (41). Bára měla v poslední době smůlu nejen v drsné reality show, ale také v lásce. Za krátkou dobu si prošla dvěma rozchody. Teď ji ale čtenáři eXtra.cz přistihli s novým mužem. Že by se na obzoru objevil konečně ten pravý?
19.02.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (90 článků) , Tomáš Novotný (95 článků) , Tomáš Novotný (95 článků) , Tomáš Novotný (91 článků) , Barbora Jánová (120 článků)

Johanka ze Survivoru: Zradila Martina a připravila ho o výhru, teď jí vypisují i jeho bratři

 
Je rozhodnuto. Vítězem Survivoru se stal Tomáš Weimann, který se ve velkém finále utkal s Martinem Konečným. Bylo to těsné. Svým jedním hlasem rozhodla Johanka Fabišíková. Ani ta nesměla chybět na promítání velkého finále. Naší redakci poskytla rozhovor a promluvila o tom, proč zradila Martina či o výhružkách jeho bratrů, kterým teď musí čelit. 
20.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (44 článků)

Nefér hra v Survivoru: Bára a Kundosaki kuly pikle už před začátkem reality show

 
V Survivoru to již pořádně vře. Hlad, vyčerpání a drsné podmínky se podepisují na všech účastnících a v obou kmenech začíná pořádně přituhovat. Moderátor Ondřej Novotný se k aktuální situaci na ostrově vyjádřil na svém Instagramu. V livestreamu rozebral jednotlivé soutěžící, ale okomentoval i alianci Barbory Mlejnkové a Kateřiny Klinderové alias Kundosaki, jejichž dohodu mnozí považují za velmi neférovou hru. Ondřej si zase myslí, že právě tato skutečnost může dívkám zlomit vaz. 
09.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Bára jako největší terč v Survivoru: Předvádí neskutečné výkony, chováním si ale láme vaz

 
Taktiky, aliance a rivalita, v Survivoru panuje tvrdý boj a kamarádství jde v soutěži stranou. Nikdo ze soutěžících nemá své místo jisté, ale jak se zdá, největší terč na zádech si momentálně nese pokerová hráčka Barbora Mlejnková. “Trošku ten papiňák u některých roste,” prozradil zákulisně moderátor Ondřej Novotný na Instagramu. 
10.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Jedna z našich nejkrásnějších hereček poprvé v roli modelky: Bára Poláková všechny zastínila!

 
Herečka Bára Poláková  (30) si na přehlídkovém mole poprvé v životě vyzkoušela roli modelky. Za sebou už má řadu focení, ale přehlídku šla vůbec poprvé. "Bylo prima si to jednou zkusit. Předváděla jsem džínovou módu, měla jsem boty bez podpatků, takže to byla úplná paráda. Nevím, jestli bych jehly zvládla," řekla Super.cz Bára.
30.06.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Poláková (285 článků)

Ondřej Novotný o Martinovi: Vytáčel mě svým neandrtálstvím, říká a promluvil o jeho účasti v Survivoru

 
Moderátor Survivoru Ondřej Novotný (45) se postupně vyjádřil ke všem soutěžícím, jeden poslední člen party mu ale doposud scházel. Nyní se k němu zpětně vrátil a řeč není o nikom jiném než o Martinu Konečném. Ten byl podle moderátora nejvíce šokujícím hráčem jak na castingu, tak na ostrově. Všem se dostal pod kůži, včetně Novotného. Přestože Martina měl podle vlastních slov zveřejněných na Instagramu rád, občas ho i dokázal vytočit.
25.05.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Herečka Bára Kodetová oslavila narozeniny coby lesbička

 
Bára Kodetová je po delší mateřské pauze v jednom kole. Opět natáčí a s houslistou Pavlem Šporclem a dcerami Lili, Violetou a Sofií se rozhodli přestěhovat z venkova do Prahy. Narozeniny oslavila během filmování cyklu Nevinné lži, kde si v dílu Chromozom Y střihla poněkud netradiční roli lesbičky. Další články k tématu: Herečka Bára Kodetová změnila účes a není za tím nový chlap Bára Kodetová dostala ke čtyřicátinám strom v izraelské poušti Kodetová vyprovodila dceru Lily do třetí třídy Kodetová se po půlroční pauze vrací do divadla
01.10.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (198 článků) , Barbora Kodetová (138 článků)

Žhavá Nikol je teď volná: Fňukna z Like House Bára nesahá Datlově ex ani po kotníky

 
Reality show Like House začíná být větší legrace, než si mohl někdo na první pohled myslet. O pořádný rozruch se postaral největší influencerský amatér z vily Marek Valášek a nejufňukanější holka Bára Stříteská, která se ze všech sil snaží pasovat do role ublížené chudinky, ale tuhle trapně sehranou linku jí uvěří maximálně desetileté děti. Bára a Marek svým chováním zapříčinili, že se nebohá Nikol, která chodila s Markem, zhroutila. Není ale důvod k pláči. Nikol je evidentně mnohem inteligentnější než Bára a rozhodně víc hot! 
11.05.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (37 článků)

V Survivoru jde do tuhého: Stížnosti na perverzního Martina a odchod první soutěžící

 
POZOR, SPOILER. První souboj o imunitu, první kmenová rada i vyřazování! Druhý díl Survivoru se nesl v překvapivém duchu. Soutěžící na ostrově navíc trápí déšť a chladné počasí a dochází i k rozepřím. Kdo si vybojoval individuální imunitu a kdo reality show provždy opustil? 
27.01.2023 13:10 |

podobné články