Článek

Tušení se naplnilo a vyhrála stovky milionů. O utrácení měla hned jasno

 
Z pohádkové výhry se může radovat Australanka, která v loterii Powerball vyhrála jackpot ve výši 40,5 milionu australských dolarů (670 milionů korun). Losování sice prospala, ráno jí ale jeden telefonát změnil život.
16.10.2020 18:25 |

podobné články

Podobné články

SVS rozhodla o utracení veškeré drůbeže v ochranných pásmech v Ivančicích a v Moravském Krumlově

 
Státní veterinární správa (SVS) na základě vyhodnocení nákazové situace rozhodla o utracení a neškodném odstranění veškeré drůbeže v ochranném pásmu ohnisek v Ivančicích a v Moravském Krumlově. Důvodem bylo zejména neustálé přibývání hlášení o zvýšených úhynech v ohniscích a v ochranných pásmech. K veškerému utracení drůbeže dojde během následujícího víkendu.
07.01.2017 11:45 |

podobné články

ČTVRT STOLETÍ SVOBODY: Všechno, na čem mi záleželo, se naplnilo, chválí textař Horáček

 
Při příležitosti 25. výročí událostí 17. listopadu oslovily Novinky.cz přímé aktéry tehdejšího dění, aby okomentovali tehdejší dění i osobní očekávání, která změnu režimu provázela. Textař a producent Michal Horáček, někdejší zakladatel občanské iniciativy MOST, říká, že se v uplynulém čtvrt století naplnilo vše, na čem mu záleželo.
11.11.2014 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (829 článků)

Jan Kraus pomůže Staszkovi rozházet miliony z pokeru: Kouč na utrácení!

 
Kdekdo se zajímal, kdy mu přijdou peníze na účet a co si s takovým balíkem počne. Pokerový král Martin Staszko (35) už je v klidu. Skoro 100 milionů korun už přistálo kdesi v kampeličce v Třinci. A včera sehnal i trenéra na utrácení peněz.
26.11.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1112 článků) , Martin Kraus (157 článků) , Martin Kraus (157 článků)

Nový prezident si zasedl na LIDEM, nedopřeje jim poslanecký klub

 
Tušení předsedkyně LIDEM Karolíny Peake se naplnilo, Miloš Zeman hodlá vetovat novelu, která by její straně dopřála poslanecký klub. Chtěla bych mít jeho starosti, reagovala.
11.02.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24511 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Nakupujte s rozvahou: 12 tipů pro chytré utrácení

 
Každá máme doma alespoň jeden kousek oblečení, o kterém ani nevíme. Je zastrčený hluboko ve skříni a světlo světa nespatřil hodně dlouho. Možná nikdy. Ale proč zbytečně utrácíme za boty, co nikdy nevezmeme na nohu? Jaké chyby opakujeme zas a znovu, jen co vejdeme do nákupního centra? S našimi 12 tipy na chytré utrácení už nebudete po nákupech nikdy litovat!
30.01.2011 06:25 |

podobné články

V USA popravují lidi látkou na utrácení zvířat

 
Trest smrti je ve státě Ohio stále zavedený, ale vykonavatelům docházejí usmrcující látky, které evropští dodavatelé nechtějí zasílat za účelem popravy. Spojené státy tedy musí přistupovat k náhražkám. Nyní zkoušejí látku, která se používá na utrácení zvířat. Okamžitě se proti tomu ohradili odpůrci trestu smrti.
10.03.2011 22:10 |

podobné články

Audit ministerstva vnitra odkryl systém utrácení

 
Kompletní audit odkryl systém utrácení na ministerstvu vnitra, policejním prezidiu a generálním ředitelství hasičů. Přináší svědectví o systému, v němž vybraní úředníci nekontrolovaně rozhazovali statisíce i stamiliony korun. Píšou to dnešní Hospodářské noviny. Když platilo vnitro, mohla stát mikrovlnná trouba 25.000 korun a 30 autorádií milion.
04.11.2011 09:35 |

podobné články

Hyenismus! Psi prince Williama utraceni týden po jeho odchodu z armády!

 
Několik let jako věrní a spolehliví armádní ochránci chránili modrou krev prince Willliama (31)... A jak se jim armáda Jejího veličenstva za tuto službu odvděčila? Krutě! Psi Blade a Brus byli utraceni jen týden poté, co Will z armády odešel...
18.09.2013 12:55 |

podobné články

Vznikne úřad pro správné utrácení státních peněz

 
Nová pravidla mají omezit zbytečné utrácení a nesmyslné projekty. Nový úřad, nebo oddělení ministerstva bude dohlížet na investice od jejich přípravy až do dokončení a ohlídá, aby se výsledek nevzdálil od původního záměru. Hospodářské noviny píší, že nyní na souboru pravidel s názvem Institut státní expertizy pracují ministerstva průmyslu a pro místní rozvoj. Návrh by měl být hotov během několika měsíců.
15.04.2014 07:40 |

podobné články

Zázraky se dějí: Maxovi hrozilo utracení, teď si užívá Vánoce!

 
Poté, co půl roku od smrti majitelky živořil pejsek Max (7) sám v bytovce na Plzeňsku, byl jeho osud téměř zpečetěný: Buldočkovi hrozilo utracení.
24.12.2014 05:45 |

podobné články

Ministr Stropnický: Raději budu peskován za pomalejší utrácení než za problematické utrácení

 
Projev na 53. schůzi Poslanecké sněmovny dne 7. 12. 2016
07.12.2016 11:50 |

podobné články

Vánoční koledy v obchodech škodí psychice, říká výzkum. Motivují ale lidi k utrácení

 
I když se vánoční koledy ze začátku můžou zdát jako příjemná věc, jejich dlouhodobý poslech pro lidi vůbec není dobrý. Dokonce psychice ubližuje. Vyplývá to ze studie klinické psycholožky Lindy Blairové, informuje Sky News. Jiné studie ale potvrzují, že sváteční hudba v obchodech lidi motivuje k většímu utrácení a marketingoví mistři toho hojně využívají.
09.11.2017 06:35 |

podobné články

Ekonom Lazarevič: Vláda chystá populistické utrácení, podnikatelé či zaměstnanci se nemusí dočkat nižších daní

 
Ekonom Arsen Lazarevič se na serveru Zdroj.cz zamýšlí nad programovým prohlášením vlády od rodící se koaliční vlády. Podle něj je obecným dokumentem plným frází a floskulí, bez praktických variant provedení. Podle ekonoma některá opatření dokonce mohou představovat ohrožení pro podnikatele či pro českou ekonomiku. Velká část opatření totiž podle něj povede k populistickému utrácení a ke zhoršení rozpočtové situace.
20.05.2018 22:50 |

podobné články

Parlamentní listy útočí na rozhlas kvůli utrácení. ČRo kvůli článkům zvažuje právní kroky

 
Server Parlamentní listy za poslední měsíc zveřejnil několik textů o údajném plýtvání v Českém rozhlase. Vesměs měly chytlavé titulky typu: "Papáme, bumbáme", "Veřejnoprávní utrácení pokračuje" nebo "Za cenu (rozhlasového) výzkumu koupíte na Moravě byt". Místo novinářské práce jde ale jen o emotivně okomentované veřejně dostupné smlouvy. Rozhlas, který autoři textů vůbec neoslovili, kvůli článkům zvažuje právní kroky, píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Vrah Adrianě (†29) rozdrtil lebku: Měla jsem tušení, že je mrtvá, tvrdí matka

 
Mladou maminku dvou holčiček Adrianu Špalekovou (†29) ze Slovenska vrah brutálně zavraždil. Její tělo pak hodil do hluboké šachty a zaházel matracemi, aby ji nikdo nenašel. „Měla jsem tušení, že Adka už není živá a její tělo je někde u starého mlýna,“ tvrdí její matka. Její děsivá předtucha se vyplnila.
08.06.2013 18:10 |

podobné články

Utrácení České pošty: Tisíce lahví vína a desítky milionů na propagaci

 
Desítky milionů korun platí každý rok Česká pošta za propagaci nebo reklamní předměty. Například v roce 2015 to bylo 46,9 milionu korun, z toho více než 610 tisíc korun zamířilo na nákup 4440 lahví vín. Podnik přitom dlouhodobě tvrdí, že nemá dostatek peněz na výraznější zvýšení platů a požaduje od státu stovky milionů korun jako kompenzaci za poskytování základních služeb.
10.01.2017 05:55 |

podobné články

Obraz Františka Kupky se prodal za 24 miliónů korun

 
Na čtvrteční poslední velké jarní aukci v Praze patřil mezi nejsledovanější díla obraz nazvaný Úsměv O od klasika evropského abstraktního malířství Františka Kupky. Velké očekávání se naplnilo. Dílo se v Topičově salonu vydražilo za 20 miliónů korun, přičemž finanční bitva na sále, která se odehrála mezi ženou a dvěma muži, začínala na částce 12 miliónů. K výsledné hodnotě bude muset kupec připlatit ještě aukční přirážku, takže celková cena je přibližně 24 miliónů Kč.
07.06.2012 20:25 |

podobné články

Půl roku se zákonem o zadávání veřejných zakázek – jasno nebo skoro jasno?

 
Asociace pro veřejné zakázky (AVZ) uspořádala dne 15. června v Praze 7. ročník odborné konference nazvané „Půl roku se zákonem o zadávání veřejných zakázek – jasno nebo skoro jasno?“. Konference se konala pod záštitou Karly Šlechtové, ministryně pro místní rozvoj. Konference se zúčastnilo bezmála 150 zástupců z řad odborné veřejnosti.
20.06.2017 15:35 |

podobné články

Modelka vyhrála v pokerovém turnaji 30 miliónů korun

 
Britská modelka Liv Boereeová obehrála 1 240 soutěžících a získala hlavní cenu v prestižním pokerovém turnaji European Poker Tour v San Remu. Ve finálovém heads-up vyhrála na dvě pětky. Boereeová se stala teprve třetí ženou, která vyhrála turnaj EPT a odnesla si 1,1 miliónu liber (32 miliónů korun).
23.04.2010 15:30 |

podobné články