Článek

Turecký prezident prý musí protiteroristickou koalici rozeštvat stůj co stůj. Hájkův web píše o byznysu jeho rodiny s islamisty

 
Václav Danda se na serveru Protiproud.cz zamyslel nad situací v Turecku. Podle něj se Turci přepočítali a couvají. Zároveň také tvrdí, že islamisté jsou financováni právě Tureckem a Západem. Byznysem rodinného klanu prezidenta Erdogana je podle všeho ropný Islámský stát, tvrdí Danda. A právě toho se prý měl Erdogan zaleknout – že mu Rusové přeruší tyto vazby.
28.11.2015 14:40 |

podobné články

Podobné články

Kyjev zahajuje protiteroristickou akci proti Rusku!

 
Ukrajinský prozatímní prezident Oleksandr Turčynov dnes oznámil, že Kyjev zahajuje na východní Ukrajině "rozsáhlou protiteroristickou operaci" za účasti ozbrojených sil na obranu před ruskou agresí.
13.04.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Oleksandr Turčynov (45 článků)

Chtějí rozeštvat Nikol a Gina. Pár denně čelí novému obvinění z nevěry

 
Asi nejznámější pár, který vznikl během reality show Hotel Paradise, prochází velkou zkouškou. Nikol Trojanovou a Viktora Valentu přezdívaného Gino se prý jejich okolí snaží rozeštvat.
20.07.2012 13:25 |

podobné články

Chtěla rozeštvat Williama a Kate! Nová kniha odhaluje zákeřné plány vévodkyně Camilly

 
Byla znechucená z toho, že William (33) a Kate (34) na sebe strhávají veškerou pozornost, tak se je vévodkyně Camilla (68) pokusila rozeštvat. Přesně to stojí v nové knize uznávaného novináře Christophera Andersena (66).
18.04.2016 06:30 |

podobné články

Osobnosti: William Christopher (7 článků)

Kamarád útočníka z Londýna: Nahlásil jsem ho na protiteroristickou linku, nic s ním neudělali

 
Teroristický útok v centru Londýna si v noci na neděli vyžádal životy sedmi lidí a desítky zraněných, z nichž 21 je v kritickém stavu. Trojice útočníků najela dodávkou do lidí na mostě přes Temži, poté zamířila do nedaleké čtvrti Borough Market, kde zaútočila na lidi noži. Policie atentátníky, jejichž identitu již podle BBC zná, za osm minut po ohlášení incidentu zastřelila. Kamarád jednoho z nich nyní prozradil, že ho již před časem nahlásil na speciální protiteroristickou linku, ale bez výsledku...
05.06.2017 05:10 |

podobné články

Hájkův Protiproud: McDonald je dílem satanistů a iluminátů

 
Smyslem světoznámé firmy McDonald je lákat děti do „chrámů obžerství“ a ničit jejich tělo i duši. Píše to Hájkův magazín Protiproud.
21.02.2014 15:45 |

podobné články

Přituhuje: ČSSD se spojila s Kalouskem, aby odřízla Babiše od moci. A z ANO zní vážné varování

 
Miroslav Kalousek prý objevil novou past, jak rozeštvat vládní koalici. Lidové noviny pobouřeně hned na titulní stránce referují o jeho návrhu přesunout firmy s majetkovou účastí státu z vlivu ministra financí Andreje Babiše pod Ministerstvo průmyslu a obchodu. A ČSSD prý vážně uvažuje, že jeho návrh podpoří. Deník z mediální stáje ministra financí Babiše ale vysílá ČSSD varování, že by to mohlo ohrozit koalici.
12.03.2015 07:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14070 článků) , Miroslav Kalousek (6552 článků)

Hájkův web píše o velké lidové akci na Slovensku, kterou prý česká média zatloukla

 
Ve východoslovenských Košicích vyšlo v neděli do ulic na sto tisíc lidí. Zúčastnili se Národního pochodu za život, jehož organizátoři chtěli podpořit právo lidské bytosti na důstojný život, právo dítěte na otce a matku a institut manželství jako svazek muže a ženy. Web Petra Hájka Protiproud.cz uvádí, že česká média o akci záměrně mlčela.
24.09.2013 13:25 |

podobné články

Turecko mělo plán, jak rozeštvat koalici proti islamistům. Jan Kavan vysvětloval, proč to potřebovalo

 
Proti radikálům z Islámského státu bojuje stále více zemí. Naděje na vznik velké koalice v podobě spolupráce NATO s Ruskem se ale spíše vzdaluje. Rozhodující ránu této možnosti zasadil dobře známý rusko-turecký incident. Rusku se navíc nelíbí, že by se NATO mohlo rozšířit o Černou Horu. Co bude dál ve vztazích Ruska a NATO? K tomu se vyjádřil mimo jiné i exministr zahraničí Jan Kavan. Zkritizoval především Turecko. Velmi tvrdě.
02.12.2015 23:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kavan (126 článků)

Američané znovu letecky udeřili na islamisty. Radikálové zabili na 500 jezídů, uvedl Bagdád

 
Další čtyři nové vzdušné útoky na islamisty podnikli Američané v severním Iráku. Cílem bylo ochránit civilisty. Uprchlým jezídům, kteří se před islamisty skrývají v horách, shodili potraviny a vodu. Humanitární pomoc uprchlíkům v noci ze soboty na neděli poprvé poskytla i Velká Británie. 
10.08.2014 08:20 |

podobné články

Hájkův web napsal o Bakalovi. To se prý z novin nikdy nedozvíte

 
Web Petra Hájka se v souvislosti s děním kolem OKD zaměřil na výrazného finančníka Zdeňka Bakalu. Nyní prý upadl v nemilosti a všichni politici se od něj chtějí distancovat, přitom kdysi mu pomohli Bohuslav Sobotka a Miroslav Kalousek.
21.09.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9523 článků) , Miroslav Kalousek (6552 článků)

Spiknutí Kalouska a Sobotky! Všechno bylo připravené, píše Hájkův web

 
TOP 09 se objala s ČSSD a spolu s komunisty prosazují předčasné volby. Místopředseda TOPky Miroslav Kalousek měl prý svůj aršík s podpisy pro vyvolání předčasných voleb připraven už několik týdnů, čekal jen na vhodnou příležitost. Na povolební spolupráci se svým přítelem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) jsou domluveni už dávno. To vše píše server Protiproud.
14.08.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9523 článků) , Miroslav Kalousek (6552 článků)

Hájkův web píše o tajemném pozadí vraždy Romana Housky

 
Přispěvatel serveru Petra Hájka Protiproud.cz Václav Danda ve svém článku píše o dosud neobjasněné vraždě vlivného sociálního demokrata a partnera náměstkyně severočeského hejtmana Jany Vaňhové Romana Housky, která šokovala českou veřejnost. Mnohé prý naznačuje, že vše může být jinak, než se zdá. Vražda Housky mohla být součástí boje o moc v ČSSD, spekuluje Danda.
22.11.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hájek (10 článků) , Petr Václav (759 článků)

Co dělali němečtí vojáci na východě Ukrajiny? Hájkův web vytáhl nejasnost

 
Někteří němečtí politici si začali klást otázky, co dělali němečtí vojáci v civilu na východě Ukrajiny. Web Petra Hájka Protiprud si ale klade otázku, proč tatáž otázka nezaznívá i z české strany, když se nás to týká. Otázku by měl klást např. údajně podprůměrný herec Martin Stropnický, toho času ministr obrany za hnutí ANO. OBSE prý sehrála roli „užitečného idiota“.
08.05.2014 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1703 článků)

Děti slavných rodičů prostě musí být chytré… nebo tak aspoň vypadat.

 
Možná je to český fenomén poslední doby, že každé dítě musí mít vysokou školu, ale pokud má dítě mediálně provařeného rodiče, musí být malý génius stůj co stůj.
03.09.2014 14:15 |

podobné články

Hysterie, nestydatý Schwarzenberg, píše Hájkův web a vyvrací srovnání Krymu a Sudet

 
Publicista Tomáš Kaláb na serveru Petra Hájka Protiproud.cz píše o mediální válce o interpretaci událostí na Ukrajině. Vadí mu srovnávání Krymu 2014 a Sudet z roku 1938. Kritizuje „mediální mainstream“. Zaznamenává ale i jistý obrat od černobílého vidění ukrajinského převratu.
14.03.2014 14:40 |

podobné články

Biologická zbraň? Uměle vypěstovaný virus? Hájkův web píše o ebole

 
Internetový magazín Protiproud Petra Hájka píše o šíření eboly. Zabývá se otázkou, zda je tento virus uměle vypěstovaný, nebo zda jde o imunitní reakci planety proti přemnoženému druhu – „planetární nemoci“. „Je aktivní kmen eboly biologickou zbraní?" ptá se autor.
24.10.2014 16:40 |

podobné články

Velkou koalici si přeje část byznysu, Nečas a Vondra jsou proti

 
ODS deset dnů před volbami řeší vlastní problémy. Podle senátora a bývalého vicepremiéra Alexandra Vondry, který teď patří k hlavním spojencům volebního lídra Petra Nečase, si mnohé skupiny v byznysu přejí velkou koalici. Naznačil, že podobný postoj zastávají i někteří lidé v ODS.
18.05.2010 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1134 článků) , Petr Nečas (9280 článků)

Turecký vůdce může vládnout dalších 12 let. Parlament posílil jeho pravomoci

 
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan by mohl své zemi vládnout až do roku 2029. Turecký parlament totiž v noci na sobotu odhlasoval ústavní reformu, která posílila pravomoci tureckého vůdce a otevřela mu cestu k tomu, aby mohl na jaře uspořádat referendum o ústavních změnách.
21.01.2017 12:35 |

podobné články

Sýrie: Turecko se připojilo k dohodě Trumpa a Putina, uvádí turecký tisk

 
V ruském Soči se setkali turecký prezident Recep T. Erdogan a jeho ruský protějšek Vladimir Putin. Mezi oběma politiky došlo k dohodě. Turecko se připojilo k dohodě mezi USA a Ruskem o řešení situace v Sýrii. Informuje o tom turecký server Hürriyet Daily News.
15.11.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3203 článků)