Článek

Tucker Carlson: Proč má uprchlíky z Gazy brát Západ? Je jiné řešení, kam s nimi

 
Americký konzervativní moderátor Tucker Carlson tvrdí, že západní země by v žádném případě neměly přijímat uprchlíky z Pásma Gazy, protože by si tak ještě více ohrozily vlastní bezpečnost. Souhlasí s ním, bývalý předseda Brexit Party Nigel Farage, který se ptá, proč si tyto uprchlíky nevezme třeba Saudská Arábie nebo Egypt. Farage navíc varuje, že mezi uprchlíky z Pásma Gazy bude mnoho stoupenců teroristů z Hamásu, což národní bezpečnost dané země ještě více ohrozí.
02.11.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (117 článků)
Podobné články

Orbán odhalil Sorose v obří TV v USA. Nevídaná show

 
„Existuje dobrý důvod, proč šéfové nejstrašidelnějších neziskovek na světě nenávidí Maďarsko.“ Touto větou uvádí americký novinář a hvězda americké zpravodajské televize FOX News Tucker Carlson maďarskou epizodu svého seriálu Tucker Carlson Originals, ve kterém otevírá témata, jež Ameriku bolí nejvíce. Nyní řešil souboj Viktora Orbána a George Sorose, který pravděpodobně vyvrcholí už za dva měsíce v parlamentních volbách, kde se proti Orbánovi spojila kompletní opozice. Orbán ohledně těchto voleb vypustil bombu.
31.01.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (277 článků)

A co tyhle statisíce mrtvých? „Muskův“ Carlson po Izraeli svým USA

 
Mezi státy, které intenzivně řeší útok na Izrael, jsou hlavně USA. Někteří senátoři i prezidentští kandidáti dokonce nabádají k útoku na Írán. To odsoudil prezidentský kandidát Vivek Ramaswamy a také bývalý moderátor televize Fox Tucker Carlson, který po odchodu zamířil na Muskovu sociální síť X (dříve Twitter). Už jenom proto, že Spojené státy jsou „technicky v bankrotu“. Ramaswamy upozornil, že zatímco v jednom případě američtí politici projeví morální pohoršení, ve druhém se mlčí, například o Arménii a Ázerbájdžánu. Je podle něho potřeba, aby USA mluvily jasně, ne jenom vágně vyhrožovaly.
10.10.2023 13:45 |

podobné články

V Pásmu Gazy bude klid, hlásí Hamás. Dohodl se prý s Izraelem

 
Radikální palestinské hnutí Hamás se dohodlo s Izraelem na obnovení klidu v Pásmu Gazy. Uvedl to podle agentury Reuters mluvčí hnutí, které Pásmo Gazy ovládá. Izraelští politici se zatím k jeho prohlášení nevyjádřili, ale armáda ráno ohlásila, že se obyvatelé oblastí sousedících s Pásmem Gazy mohou vrátit ke každodenní rutině. V pátek si násilí na hranici mezi Pásmem Gazy a Izraelem vyžádalo životy čtyř Palestinců a jednoho Izraelce.
21.07.2018 08:25 |

podobné články

„Trumpa zavřou. Nechce válku. Jasné od 2016.“ Na Twitteru zaznělo, co jinde ne

 
MONITORING SÍTÍ Moderátor Tucker Carlson zajišťoval televizní stanici Fox News miliony sledujících. Ale po bouřlivém konci, o jehož detailech se spekuluje, přesedlal na Muskův Twitter a mluví k divákům přímo. Například o tom, proč bývalého prezidenta Donalda Trumpa tak nenáviděli ve Washingtonu. Nebylo to kvůli migraci ani dalším skandálům. Trump sáhl na posvátnou krávu. Zahraniční politiku a války. A proto ho dle Carlsona chtějí ve Washingtonu odstranit a zavřít.
16.06.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků)

Napětí v Pásmu Gazy: Na Izrael přilétlo 150 raket, odpověděl leteckými údery na Hamás

 
Na území Izraele bylo od středečního večera vypáleno přes 150 raket z palestinského Pásma Gazy, část z nich zachytil protiraketový systém Iron Dome (Železná kupole). Izraelské letectvo v reakci na palbu zaútočilo na více než 100 pozic radikálního hnutí Hamás, které v Pásmu Gazy vládne. Ministerstvo zdravotnictví v Gaze uvedlo, že při náletech přišli o život tři lidé, včetně těhotné ženy a dítěte, napsala britská BBC. U hranic mezi židovským státem a Pásmem Gazy dochází k násilnostem již od konce března, nyní se ale Egypt a OSN snaží zprostředkovat zklidnění situace a příměří.
09.08.2018 10:20 |

podobné články

Krvavá dohra protestů: Izraelci postřelili v Pásmu Gazy 77 lidí

 
Izraelští vojáci postřelili 77 Palestinců během protestů poblíž hranice Pásma Gazy. Dohromady bylo zraněno 130 lidí. Podle zahraničních tiskových agentur o tom dnes informovalo ministerstvo zdravotnictví Pásma Gazy. Kolem 30 Palestinců bylo zasaženo slzným plynem. K dnešní demonstraci u hranice mezi pásmem a Izraelem vyzvaly mešity v palestinském Pásmu Gazy.
19.10.2018 20:05 |

podobné články

V Izraeli to dál vře: 50 mrtvých po ostřelování s Pásmem Gazy. A stovky raket ve vzduchu

 
Bilance obětí izraelských náletů na Pásmo Gazy podle dnešního sdělení ministerstva zdravotnictví v této palestinské enklávě vystoupila na 43, včetně 13 dětí a tří žen. Na izraelské straně si raketová palba z Gazy v úterý a v noci na dnešek vyžádala šest mrtvých, včetně tří žen a dítěte, píše agentura AP. V Tel Avivu se brzy ráno rozezněly sirény, skupina Hamás předtím oznámila, že k Izraeli vysílá přes 200 raket v odpověď na izraelské nálety na obytné domy, napsala agentura AFP. Na 100 raket na izraelské území vyslal i Islámský džihád. Izraelská armáda nad Pásmem Gazy podnikla nálety. Ve městě Lod na předměstí Tel Avivu propukly nepokoje ze strany arabské menšiny, uvedla tamní policie.
12.05.2021 07:20 |

podobné články

Co si nikdo netroufá vyslovit. Tomáš Guttman, 44 km od Gazy. Svědectví

 
Lidé se budou moci vrátit do svých domovů pouze za situace, že na hranici Izraele nebude vůbec žádný plot – to znamená, že nebude existovat z Gazy žádné nebezpečí. To by bylo možné jen po vyhnání všech Arabů z Gazy do Egypta, což si nikdo netroufá vyslovit. Levicové teorie o mírovém soužití s Araby selhaly. Publicista a přírodovědec českého původu Tomáš Guttmann, žijící 36 let v Izraeli, prožíval vpád Hamásu ve svém bydlišti 44 km od Pásma Gazy. Do Česka vzkazuje: Za žádných okolností nebrat muslimské migranty, a ani nedovolit stavění mešit a zakládání muslimských komunit. Jakkoli malá muslimská komunita je rakovinou normální společnosti. Každý muslim je metastáze.
12.10.2023 11:30 |

podobné články

Co si nikdo netroufá vyslovit. Tomáš Guttmann, 44 km od Gazy. Svědectví

 
Lidé se budou moci vrátit do svých domovů pouze za situace, že na hranici Izraele nebude vůbec žádný plot – to znamená, že nebude existovat z Gazy žádné nebezpečí. To by bylo možné jen po vyhnání všech Arabů z Gazy do Egypta, což si nikdo netroufá vyslovit. Levicové teorie o mírovém soužití s Araby selhaly. Publicista a přírodovědec českého původu Tomáš Guttmann, žijící 36 let v Izraeli, prožíval vpád Hamásu ve svém bydlišti 44 km od Pásma Gazy. Do Česka vzkazuje: Za žádných okolností nebrat muslimské migranty, a ani nedovolit stavění mešit a zakládání muslimských komunit. Jakkoli malá muslimská komunita je rakovinou normální společnosti. Každý muslim je metastáze.
12.10.2023 16:50 |

podobné články

Scénář pro Pásmo Gazy. V Izraeli mají na nejvyšších místech jasno

 
Izrael chce podle vyjádření ministra obrany Yoava Gallanta nebo předsedy opozice Jaira Lapida po zničení Hamásu odejít z Pásma Gazy a předat území do palestinské samosprávy. „Po zneškodnění hnutí Hamás se Izrael zřekne odpovědnosti za život v Pásmu Gazy,“ uvedl Gallant. Jair Lapid ale varuje, že palestinská vláda Mahmúda Abbáse je možná příliš slabá na to, aby mohla převzít Pásmo Gazy, kde od roku 2007 vládne Hamás.
20.10.2023 18:20 |

podobné články

Snoubenec předstíral vlastní smrt, aby se vyhnul svatbě: Nevěsta na to přišla!

 
Taková levárna kvůli nedospělosti! Američan Tucker Blandford (23) se zalekl svatby a předstíral vlastní smrt, aby se z ní vyvlékl. Zavolal své britské snoubence Alex Lanchester (23), vydával se za vlastního otce a tvrdil, že Tucker zemřel při autonehodě. Alex byla zděšená a propukla v pláč. Pak ale zjistila pravdu...
19.08.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (695 článků)

„Lži z USA, to známe.“ Orbán k Americe, jak Biden není zvyklý

 
Není tajemstvím, že americká média a americký prezident nemají Maďarsko a premiéra Orbána v lásce. Právě proto se moderátor televize Fox News Tucker Carlson vydal do Budapešti, aby zjistil, jak je to doopravdy. „I když jste zvyklí, že americká média lžou, je to skoro vždy překvapení, jak moc, nic vás na to nepřipraví,“ řekl. V rozhovoru s Orbánem se bavil o migraci, budoucnosti Maďarska a střední Evropy i Bidenových urážkách.
10.08.2021 07:55 |

podobné články

Jan Urbach: Tucker Carlson na FoxNews o návštěvě Zelenského

 
Podle slov moderátora americké televizní stanice FoxNews Tuckera Carlsona skutečnost, že Washington plní každý požadavek ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského a obětuje blaho svého vlastního marického národa, je možné nazvat „nejvíce ponižující scénář pro jeden z nejmocnějších států světa“.
25.12.2022 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Washington Washington (249 článků) , Washington Washington (249 článků)

Zabránil třetí světové válce? Únik tajných dokumentů USA. Kolem zadrženého je rušno na vysokých místech

 
Za zveřejnění utajovaných dokumentů byl obviněn 21letý Američan Jack Teixeira. Čelí obvinění za neoprávněné zadržování a předávání informací o národní obraně a neoprávněné přemisťování tajných dokumentů. Podle zastánců Republikánské strany je však hrdinou, nikoliv viníkem – a to, že je bílý, křesťan a zastánce míru, z něj dělá nepřítele Bidenova režimu. Moderátor Fox News Tucker Carlson je toho názoru, že s Teixeirou je zacházeno hůře než s Usámou bin Ládinem.
14.04.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Tucker (1 článek) , Jack Fox (2 články) , Jack Fox (1 článek) , Jack Jack (111 článků) , Jack Jack (35 článků)

Ale, ale. Trafika na Ukrajině? Dělal pro Trumpa, škodil mu, teď bude „nezávislý ředitel“

 
Společnost VEON asi většina Čechů nezná. Sídlí v Nizozemí, podniká především ve Střední Asii. Ale také na Ukrajině. Pro svou ukrajinskou pobočku si nyní opatřila posilu. Bývalého ministra zahraničí USA Mikea Pompea. Bude dle tiskové zprávy „nezávislý ředitel“. Pompeovi se svého času věnoval americký moderátor Tucker Carlson. Vzpomněl, jak se Pompeo lísal k Trumpovi, ačkoliv sabotoval veškeré jeho snahy, a jaké byly jeho cíle.
19.11.2023 08:40 |

podobné články

Richter vs. Carlson: Prachy, tělo, vliv - co je víc?

 
Co má společného vlivný politik Milan Richter (34) a americký model Lane Carlson (31)? Krásnou Češku Taťánu Kuchařovou. Blesk.cz udělal velké srovnání mužů, kterým Miss World 2006 popletla hlavu! Prachy, tělo, vliv! Kdo je lepší? Táňo, vybíralas dobře?
13.02.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků) , Kristýna Lebedová (43 článků)

Přítel Taťány Kuchařové Carlson: Jedl sobí varlata ve Faktoru strachu!

 
Přítel Miss World Taťány Kuchařové (23) Lane Carlson (32) není jen model s krásnou tváří a tělem. V sobotní repríze reality show Faktor strachu, kde bojoval o 50 tisíc dolarů, se ukázal jako muž s velmi silným žaludkem, pro někoho pak spíš jako čuně. Jedl totiž sobí varlata a zapíjel je rozšlehanými shnilými vejci. Je kupodivu, že mu krásná Táňa po tom všem dá ještě pusu...
16.08.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků)

„Irsko, jsme ve válce!“ Migrant ubodal děti na ulici. Společnost ve varu. Masové protesty, hoří auta

 
„Irsko, jsme ve válce.“ Během protestů proti politice otevřených hranic v Dublinu hořela policejní auta poté, co migrant alžírského původu pobodal pět lidí včetně tří dětí poblíž základní školy v hlavním městě. Irský premiér protesty odsoudil a slíbil zpřísnění zákonů, které umožní stíhat „šiřitele nenávisti“ na sociálních sítích. Podle záběrů ze sociálních sítí se násilností dopouštěli výtržníci z řad migrantů, kteří využili nepokoje k rabování. Migrace do Irska v poslední době trhá rekordy. Do země loni přišlo 141 600 migrantů, což je největší počet za posledních 16 let. „Západ by měl přijmout uprchlíky z Gazy,“ vyzývají mezitím izraelští zákonodárci v článku publikovaném v deníku The Wall Street Journal. Podle izraelských politiků by část z 2,3 milionu palestinských obyvatel Pásma Gazy měla být po válce vysídlena do Evropy.
25.11.2023 12:35 |

podobné články

„Irsko, jsme ve válce!“ Migrant pobodal děti na ulici. Společnost ve varu. Masové protesty, hoří auta

 
„Irsko, jsme ve válce.“ Během protestů proti politice otevřených hranic v Dublinu hořela policejní auta poté, co migrant alžírského původu pobodal pět lidí včetně tří dětí poblíž základní školy v hlavním městě. Irský premiér protesty odsoudil a slíbil zpřísnění zákonů, které umožní stíhat „šiřitele nenávisti“ na sociálních sítích. Podle záběrů ze sociálních sítí se násilností dopouštěli výtržníci z řad migrantů, kteří využili nepokoje k rabování. Migrace do Irska v poslední době trhá rekordy. Do země loni přišlo 141 600 migrantů, což je největší počet za posledních 16 let. „Západ by měl přijmout uprchlíky z Gazy,“ vyzývají mezitím izraelští zákonodárci v článku publikovaném v deníku The Wall Street Journal. Podle izraelských politiků by část z 2,3 milionu palestinských obyvatel Pásma Gazy měla být po válce vysídlena do Evropy.
25.11.2023 13:05 |

podobné články