Článek

Trumpetista napadený flétnistkou popsal útok: Dostal jsem kolenem, poté futrálem!

 
Boj už skončil, ale vášně v žádném případě nevyhasly! Napadený trumpetista karlovarského orchestru Zdeněk Viktor promluvil o útoku své kolegyně flétnistky, kvůli kterému skončil v pracovní neschopnosti. Jeho sokyně, flétnistka Michaela Petrová, zase ukázala osudný futrál, kterým trumpetista dostal.
27.04.2015 21:15 |

podobné články

Podobné články

Trumpetista dostal ránu futrálem: Opravdový chlap by to ustál, říká houslista Šporcl

 
Karlovarských orchestr na sebe přitáhl nečekanou pozornost. Kvůli údajnému střetu flétnistky a trumpetisty, kterého prý kolegyně udeřila futrálem do zad. Skončil na neschopence. S pobavením však tuhle „bitku“ komentoval i slavný houslista Pavel Šporcl. Chlap by takový úder podle něj měl ustát…
29.04.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šporcl (138 článků)

Harfenistka Jana Boušková vystoupí s korejskou flétnistkou

 
Na českokrumlovském festivalu bude koncertovat harfenistka Jana Boušková spolu s korejskou flétnistkou Jae-A Yoo. Zahrají Franze Dopplera nebo J. S. Bacha.
31.07.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Boušková (84 článků)

„Kryl jsem syna vlastním tělem a přijímal rány.“ Napadený cyklista popsal brutální útok pejskaře

 
Měla to být pohodová rodinná vyjížďka na kole. Výlet do letňanského lesoparku se ale poslední dubnový víkend pro tátu se synem změnil v hrůzostrašnou noční můru, z níž se dosud nevzbudili. Tátu-cyklistu totiž brutálně zbil pejskař, jehož labrador se mu zamotal pod kolo. „Dostal jsem kolínko do žeber, do hlavy a další ránu do obličeje,“ popsal zmlácený muž.
04.06.2018 17:00 |

podobné články

Trumpetista Molvaer na Colours of Ostrava zaskočil za zraněnou legendu

 
Na festivalu Colours Of Ostrava měl v pátek vystoupit jeden z nestorů ambientu, americký trumpetista Jon Hassell. Nemohl však přijet, protože se zranil. Pořadatelé ale našli adekvátní náhradu, jeho následovníka Nilse Pettera Molvaera, který je u nás dobře znám. Od komorního jazzu přechází až k technu. Na festivalu se představil v duu s Janem Bangem, který měl původně doprovázet Hassella.
15.07.2011 19:30 |

podobné články

Trumpetista Hugh Masekela: Jihoafrické ticho je smutné

 
Trumpetista Hugh Masekela patří k nejvlivnějším osobnostem jihoafrické hudby. Zpopularizoval jazz na kontinentě jeho kořenů, se svojí kapelou natočil vůbec první černošské jazzové album v Africe.
09.07.2012 18:05 |

podobné články

Trumpetista Maalouf zahraje po Ostravě i v Praze

 
Po úspěšném vystoupení na festivalu Colours of Ostrava se v úterý v pražském Paláci Akropolis představí libanonsko-francouzský trumpetista Ibrahim Maalouf, který spojuje arabskou tradici s rockem, elektronikou i jazzem.
01.10.2012 15:30 |

podobné články

Trumpetista Erik Truffaz s ambientním projektem doprovodí mága komiksu Bilala

 
U nás dobře známý ve Švýcarsku narozený trumpetista Erik Truffaz představí ve čtvrtek v pražském Paláci Akropolis výjimečný projekt. S mexickým mistrem zvukových ploch Murcofem a bubeníkem Phillipem Piponem Garciou doprovodí projekce obrazů významného kreslíře komiksů Enkiho Bilala.
03.02.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Bilal (2 články)

Napadený pražský kavárník popsal útok cizinců! Močili na rotundu, okřikl jsem je a pak...

 
Napadli ho tak brutálně, že si část útoku vůbec nepamatuje. A to všechno jen proto, že kavárník Martin Kotas (42) anglicky mluvící cizince napomenul, aby nemočili na historickou památku. Blesku popsal, jak se vše seběhlo.
18.08.2016 16:00 |

podobné články

Vonnová urvala malý glóbus za sjezd. S rozsekaným kolenem!

 
„Panebože! Já jsem vyhrála celkově sjezd. Pošesté v řadě a s rozbitým kolenem,“ zajásala Lindsey Vonnová na svém facebookovém účtu. Je to tak! Americká sjezdařka je v celkovém hodnocení sjezdu o jediný bod lepší než Slovinka Tina Mazeová.
13.03.2013 16:25 |

podobné články

Pražská filharmonie s talentovaným mladým dirigentem a francouzskou flétnistkou

 
Talentovaný dvacetiletý venezuelský dirigent Ilyich Rivas bude v neděli v Rudolfinu řídit soubor PKF – Prague Philharmonia, který bude mít na programu Stamice, Mozarta a Beethovena. Hostem bude francouzská flétnistka Magali Mosnierová.
10.01.2014 16:30 |

podobné články

Válka v karlovarském orchestru: Flétnistka zmlátila trumpetistu

 
Bitka mezi muzikanty Karlovarského symfonického orchestru! Kvůli sporu o ředitele souboru mlátila flétnistka svého kolegu futrálem do zad, až skončil v nemocnici.
26.04.2015 16:05 |

podobné články

Prospal musí na zákrok s kolenem, bude chybět až tři týdny

 
Hokejový útočník Václav Prospal z New Yorku Rangers má problémy s kolenem a podrobí se artroskopickému zákroku.
28.12.2009 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Prospal (53 článků)

Balotelli má problémy s kolenem, bude chybět další měsíc

 
Italský útočník Mario Balotelli z Manchesteru City má znovu problémy s kolenem a anglickému celku bude chybět další měsíc.
12.01.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Mario Balotelli (106 článků)

MOTORKÁŘ zavadil kolenem o PROTIJEDOUCÍ AUTO! Letěl pro něj VRTULNÍK!

 
Na rychlou jízdu na motorce doplatil mladý motorkář na Strakonicku. Nezvládl zatáčku, a vyjel do protisměru, kde kolenem zavadil o protijedoucí nákladní auto! Utrpěl při tom těžké zranění.
27.07.2011 17:10 |

podobné články

Lyžařka Vonnová nemusí po vydařené sezoně na operaci s kolenem

 
Vítězka Světového poháru v alpském lyžování, Američanka Lindsey Vonnová, nemusí po sezoně na operaci s bolavým kolenem.
04.04.2012 11:50 |

podobné články

Tour de France bez "Wigga"? Britský cyklista má problémy s kolenem

 
Letošní jubilejní 100. ročník etapového závodu Tour de France se patrně pojede bez jedné z hlavních hvězd Bradleyho Wigginse. Třiatřicetiletého britského cyklistu stále sužují potíže s kolenem, které ale podle britského tisku nijak nesouvisejí s pádem na nedávném Giru d'Italia, které Wiggins nedokončil. 
31.05.2013 17:00 |

podobné články

Zeman dělá pokroky: Hýbe kolenem a vyfasoval kratší ortézu

 
Před měsícem mu lékaři naordinovali naprostý klid a usadili ho na kolečkové křeslo, teď už prezident Zeman ale může se zraněným kolenem hýbat a začít ho plně zatěžovat. Kdy se ukáže na veřejnosti?
25.11.2013 15:52 |

podobné články

Účast na OH vyloučena! Snowboardista Novotný musí na operaci s kolenem

 
Český snowboardcrossař Michal Novotný musel se zraněným kolenem ze sobotního závodu v Andoře na operaci a přijde o olympijské hry v Soči. Dnešní vyšetření v Praze prokázalo utržené přední zkřížené vazy, poničené oba menisky a poškozené oba postranní vazy v kloubu na pravé noze. Lékaři rozhodli o okamžitém chirurgickém zákroku a Novotný se bude muset obejít bez snowboardu deset měsíců. 
13.01.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Novotný (60 článků) , Michal Novotný (57 článků)

Oštěpař Veselý se naučil zacházet s kolenem a na pláži házel šutry

 
Oštěpař Vítězslav Veselý házel na Kanárských ostrovech kameny na pláži, připravoval se pilně na novou sezonu a také přišel na to, jak zacházet se svým kolenem, které ho trápí už rok a půl.
25.12.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků)