Článek

Truchlící příbuzní napadli lékaře: Nezachránili jejich milované před covidem, obviňují je

 
Situace v Indii je více než kritická, pod obrovským tlakem jsou hlavně zdravotníci. Lékaři se hroutí pod náporem druhé vlny covidu-19, jsou také terčem truchlících příbuzných obětí nemoci, které se nepodařilo zachránit. Zpráv o zbitých indických lékařích přibývá, informoval list Daily Mail.
28.04.2021 22:15 |

podobné články

Podobné články

Je nás zase méně! Statistiky tentokrát nezachránili ani cizinci. PŘEHLED PO KRAJÍCH

 
Je nás zase o něco méně, v prvním čtvrtletí letošního roku se snížil počet obyvatel České republiky. Podle aktuálních dat statistického úřadu je nás 10 512 800. Statistiku tentokrát nezachránili ani cizinci, protože počet vystěhovalých byl o čtyři vyšší než počet přistěhovalých.
12.06.2013 13:10 |

podobné články

Lékařka pomáhala muži při epileptickém záchvatu, příbuzní ji napadli

 
Přijela zachránit lidský život, odměnou jí byly nadávky a napadení. Lékařku ze sanitky napadli v Kroměříži příbuzní muže, kterému pomáhala při epileptickém záchvatu. Rodina však tvrdí něco jiného.
05.06.2016 20:55 |

podobné články

„Nenávidím den, kdy jsem se stal lékařem“. Doktora málem ubili příbuzní oběti koronaviru

 
 Irácký lékař Tárik Šajbání si pamatuje jenom, že se přikrčil na zemi, aby čelil ranám několika příbuzných pacienta, který zemřel s covidem-19. Zbili ho do bezvědomí a o dvě hodiny později se tento sedmačtyřicetiletý ředitel nadžafské nemocnice Al-Amal probudil na jiné klinice, celé tělo pokryté modřinami a odřeninami. Útoky na lékaře kvůli úmrtí lidí s covidem-19 nejsou v Iráku ojedinělé, napsala agentura Reuters.
03.10.2020 11:50 |

podobné články

Petr Kramný ve víru vášně! Musela Monika zemřít kvůli jeho zábavě v netradičním sexu?

 
Před novináři truchlící vdovec, který slzí, jakmile vidí kameru. Ale jinak nadržený samec, který si libuje ve zvrhlých praktikách. To je obraz Petra Kramného, který přináší soudní znalci. Může truchlící člověk, který je podle svých slov na dně, tolik prahnout po sexu? To je otázka pro psychologa i sexuologa.
04.07.2015 13:01 |

podobné články

Truchlící rodina Andyho Hryce (†71) onemocněla covidem! Nemoc oddálila i pohřeb

 
31. ledna slovenský herec Andy Hryc (†71) podlehl leukemii, se kterou bojoval od loňského dubna. Do poslední chvíle u něj byly manželka i dcera Wanda. Po jeho skonu celá rodina onemocněla covidem-19.
11.02.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Andy Andy (27 článků)

Truchlící matka dostala v práci příkaz odstranit fotky mrtvé dcery

 
Značně kontroverzní případ řešil soud v americkém New Jersey. Truchlící matka se zde soudila se svým bývalým zaměstnavatelem, který jí nařídil z pracovního místa odstranit fotografie její zemřelé dcery Tatiany a přestat o ní mluvit. Cecelia Ingrahamová soud s firmou Ortho-McNeil Pharmaceutical nyní po letech prohrála.
06.09.2011 16:30 |

podobné články

Osamělá a truchlící královna Alžběta II. (95): Jediná vzpruha od nezvedeného syna!

 
Ovdovělá královna Alžběta II. (95) si v době manželovy hospitalizace pořídila dva chlupaté miláčky, byť se zařekla, že další zvířata nechce. Jak se ovšem ukázalo, štěňátka, která po Philipově (†99) smrti dělají truchlící oslavenkyni společnost, jí ze soucitu věnoval skandály opředený princ Andrew (61).
21.04.2021 18:40 |

podobné články

Příbuzní obětí z letu MH370 demonstrují. Čína je vyzývá k uklidnění

 
Pozůstalí po obětech ze zmizelého Boeingu 777 společnosti Malaysia Airlines už několik dní demonstrují proti malajsijské vládě. Čína je proto vyzvala, aby zachovali klid a reagovali rozumně. Příbuzní pasažerů letu MH370 obviňují vládu z neposkytnutí dostatečného množství informací. Agentura AP uvádí, že v důsledku toho dochází na sociálních sítích ke vzniku řady konspiračních teorií.
31.03.2014 14:05 |

podobné články

Diana Kobzanová vyrobila tašky s podobiznou své milované fenky, která jí nedávno umřela. Důvod vás opravdu překvapí

 
Bez jednoho dne měsíc po smrti své milované fenky anglického bulteriéra Mii plní Diana Kobzanová své předsevzetí. Jenom několik dní po náhlém odchodu své dlouholeté parťačky se totiž Miss České republiky 2001 rozhodla, že nechá vyrobit plátěné RETRO tašky s podobiznou své milované Mii a výtěžek z prodeje věnuje charitě.
27.07.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (600 článků)

Chlapečka (†3) na zahradě napadli zuřiví pitbulové: Bezbranné batole nemilosrdně roztrhali

 
K tragédii došlo v americkém New Jersey. Teprve tříletého chlapečka na zahradě domu jeho rodičů napadli dva agresivní pitbulové. Chlapec byl po útoku převezen do nemocnice leteckou záchrannou službou, ale bohužel se ho nepodařilo zachránit. Psi napadli i matku chlapce, ta skončila v nemocnici.
18.03.2021 19:00 |

podobné články

Proruští separatisté a ukrajinská armáda se navzájem obviňují z porušení příměří

 
Přestože příměří na Ukrajině oficiálně pokračuje, obě strany se navzájem obviňují z jejího porušení. Armáda měla podle separatistů ostřelovat Doněck, rebelové měli podle armády zase začít ostřelovat jejich pozice bezprostředně po pátečním zahájení příměří.
06.09.2014 13:15 |

podobné články

Vzkaz ze záhrobí! Dívce (22) přišla smska od mrtvé babičky

 
"Já vás hlídám". Žena podlehla rakovině a truchlící příbuzní ji pohřbili s jejím milovaným mobilem. Občas jí ještě po smrti poslali zprávu, protože jim mám a babička chyběla. K jejich zděšení jim začala odepisovat.
17.10.2014 10:00 |

podobné články

ExHolka Klára Kolomazníková má problém. Je bez koruny, má dluhy a jejího kluka obviňují z podvodu!

 
Bývalá členka slavné dívčí skupiny Holki Klára Kolomazníková (32) by sice měla zažívat obrovské chvíle štěstí a užívat si toho, že nedávno porodila skutečně překrásnou holčičku , ale není tomu tak. Ze všech stran se redakci Super.cz ozývají lidé, kteří tvrdí, že její přítel Václav Novák zaštítěný jejím jménem si napůjčoval obří peníze a odmítá je vrátit. Obviňují ho dokonce i z podvodu! „Dneska dluží každý,“ brání ho Kolomazníková.
19.02.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (98 článků)

Putin: V ukrajinské rebelii prsty nemáme. Dokažte opak

 
Vladimír Putin chce důkazy, že by se Rusko vměšovalo do dění na východu Ukrajiny. Konkrétně takto vyzval Spojené státy, které ho obviňují z účasti na tamní současné krizi obviňují. V rozhovoru pro francouzské média také popřel, že by se snažil prosadit ruský nacionalismus, nebo oživit "ruskou říši".
05.06.2014 08:10 |

podobné články

Syrskou nemocnici znovu zasáhly bomby. Rusové a Američané se obviňují navzájem

 
V Sýrii dál zuří těžké boje. Umírají muži, ženy i děti. Padajících bomb nejsou ušetřeny ani nemocnice. Američané a Rusové se vzájemně obviňují z eskalace napětí v zemi. Moskva tvrdí, že Američané nejsou schopni oddělit umírněnou opozici od teroristů a z Washingtonu na oplátku zní, že Ruská federace žene svými krvavými útoky Syřany do náruče radikálů.
01.10.2016 15:20 |

podobné články

Drahošovo pohrdání lidmi. Pravdoláskaři se vztekají, osočují, obviňují a straší. Mohou diskutovat jen s blbečky, které opijí rohlíkem. Konzervativní spisovatel promlouvá

 
ROZHOVOR „Tito takzvaní pravdoláskaři nemají argumenty, mohou jen fabulovat, osočovat, strašit. Jakmile vyjdou ze své bubliny a dostanou se do diskuse se skutečně sofistikovaným protivníkem, jsou mimo, obvykle se vztekají, osočují, obviňují, dělají gesta a nakonec by nejraději zavedli totalitu a cenzuru, aby odpovídat nemuseli. Mohou diskutovat jen s blbečky, které opijí rohlíkem. Pan profesor dovede přednášet a studentíci si dělají poznámky, aby u zkoušky uspěli,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
10.02.2018 05:20 |

podobné články

Myší, které řvou. Prezident se vyjádřil o Němcové a Starostech, kteří jej obviňují z velezrady

 
V pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov promluvil Miloš Zeman například o tom, jaké kroky očekává od Ruska v reakci na vyhoštění ruských diplomatů, nebo co říká na to, že je některými obviňován za velezradu, když pověřil Bezpečnostní informační službu (BIS) k pátrání po jedu novičok na českém území. „Ti, co mě obviňují z velezrady, jsou jen myši, které řvou,“ nebral si servítky.
29.03.2018 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25432 článků)

Zlomená přítelkyně zesnulého DJ Aviciiho (†28) Tereza: Obviňují mě z jeho smrti!

 
Pro českou topmodelku Terezu Kačerovou byl švédský DJ Avicii, vlastním jménem Tim Bergling (†28), rodina. Jejího syna Luka bral jako vlastního a s jeho ztrátou se dodnes nemůže vyrovnat. Ztěžují jí to zlí jazykové, kteří ji z jeho sebevraždy obviňují. Od žalu si modelka pomáhá pivem k snídani.
10.05.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Tim Bergling (12 článků)

Rusko a ČR se obviňují z odmítání společného jednání o udržování válečných pomníků

 
Rusko a Česko se obviňují z odmítání společného jednání o péči o válečné pomníky a hroby. Mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová dnes uvedla, že Rusko chtělo tento měsíc uspořádat schůzku, ale nedostalo z Česka odpověď. České Ministerstvo zahraničí v reakci na tvrzení Ruska sdělilo, že navrhlo několik schůzek, které Rusko odmítlo. Česko si stěžuje na poškozování hrobů českých vojáků v Rusku. Rusko zase vytýká Česku, že byly k pomníku maršála Ivana Koněva v Praze umístěny tabulky zmiňující Koněvův podíl na okupaci Československa.
19.12.2018 22:45 |

podobné články