Článek

Trpělivost došla. Otevřeme navzdory zákazu, oznámil majitel holičství v Olomouci

 
Jednu ze svých tří poboček chce v pondělí otevřít pro zákazníky klasické pánské holičství Doe’s Barber Shop v Olomouci. Navzdory tomu, že vládní nařízení zatím zakazuje provoz těchto zařízení kvůli riziku šíření koronaviru.
26.03.2021 11:00 |

podobné články

Podobné články

Holičství v Olomouci otevírá. Má vlastní přísná hygienická pravidla. Exsenátor Valenta vyzývá: Policisté, nezaklekávejte. Vládo, pouč se

 
Pánské holičství Doe’s Barber Shop v Olomouci se v pondělí chystá otevřít svůj provoz, vládním zákazům navzdory. Jeho majitel tak chce vyvolat diskusi o neférovosti a nesmyslnosti vládních protiepidemických opatření – a zároveň ukázat možné řešení. Rozumná řešení skutečně existují, reflektuje situaci podnikatel a bývalý senátor Ivo Valenta, podle nějž by olomoucké holičství mělo být svým přístupem inspirací pro naši vládu, kterou nabádá k používání zdravého selského rozumu.
28.03.2021 10:35 |

podobné články

Navzdory zákazu otevřeli holičství, policie ho hned zavřela

 
Jen pár minut zůstala v pondělí otevřena jedna ze tří poboček klasického pánského holičství v Erbenově ulici v Olomouci. Majitel Richard Laně po zásahu policistů provozovnu uzavřel, aniž by obsloužil jediného klienta. Uvedl, že je paradoxní, že doma klienty bez jakýchkoliv hygienických opatření stříhat může.
29.03.2021 12:15 |

podobné články

Buďte ještě trpěliví, vzkázal Blatný těm, kterým už došla trpělivost

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) vzkázal majiteli holičství v Olomouci, kterému došla trpělivost, a tak se v pondělí rozhodl otevřít, ať je trpělivý. Služby včetně kadeřnictví bude podle něj možné v dohledné době otevřít.
26.03.2021 14:00 |

podobné články

Naštvaný Richard Laně (31) z Olomouce: Policie mu zavřela holičství

 
Luxusní pánské holičství včera navzdory vládním opatřením otevřel Richard Laně (31) v Olomouci. Policie ho ale okamžitě donutila znovu zavřít.
30.03.2021 05:05 |

podobné články

Ze zákazu řízení měl mladík legraci: Policii i soudu došla trpělivost, skončil ve vazbě

 
Ze zákazů řízení si nic nedělal mladý muž (24) ze Stříbra na Tachovsku. Před třemi lety nasbíral 12 bodů, přišel o řidičák, ale klidně řídil dál. Následovalo několik zákazů řízení, ale ani to ho neodradilo. Nakonec došla policii, státnímu zástupci i soudu trpělivost a ignorant skončil ve vazbě.
19.09.2018 15:55 |

podobné články

Masakr ve Detroitu: Šílenec střílel do zákazníků holičství, tři jsou mrtví

 
Devět lidí ve středu večer postřelil neznámý útočník v americkém Detroitu, když začal pálit do zákazníků místního holičství. Tři muži byli na místě mrtví, šest dalších bylo zraněno, z nichž jeden je v kritickém stavu. Motiv útoku policie zatím nezná. Střelba byla ve středu hlášena i z hlavního města Washingtonu.
07.11.2013 07:35 |

podobné články

Tenkrát v holičství

 
Vážení, dovolte mi, abych se s vámi podělil o jeden z krásných zážitků letošního jara. K narozeninám jsem dostal dárkový poukaz do pánského holičství Thomas's Barbershop. Takový dárek mi přišel svojí nápaditostí oproti standardním dárkům typu láhev milý. Po zkušenostech s dárkovými poukazy, které většinou provozovatelé služeb chápou jako obratný promoční trik pro získání klientely, jsem ani nepředpokládal, že tento dárek využiji. To také kvůli procedurám, které byly na dárkovém poukazu zmíněny a jevily se mi spíše jako zelinářská terminologie.
25.06.2015 16:12 |

podobné články

Čínští holiči bojují proti strachu z koronaviru. Vyzbrojili se tyčemi

 
Holičství a kadeřnictví v Číně bojují kvůli koronaviru jak s nedostatkem zákazníků a pracovních sil, tak se strachem lidí nechat si sestřih upravit. Originálně k problému přistoupilo holičství ve městě Lu-čou, jeho zaměstnanci si totiž své náčiní připevnili na tyče a zákazníky tak obsluhují z dálky.
04.03.2020 16:11 |

podobné články

Tetování a pánský střih zároveň? Není problém: Jde to do sebe, říká barber Kuba

 
Spojení barber shopů a tetovacích studií je už zažité mnoho let. Tyto dvě subkultury spolu úzce souvisí a skvěle se doplňují. Redakce eXtra.cz vyrazila do známého českého holičství a tetovacího studia Charakter. Tamní barber Kuba nám odpověděl na pár dotazů a hlavně doporučil, jak si pánové mohou udržet své vlasy i v době, kdy nemohou do holičství dorazit. Například kvůli koronaviru. I k tomu se nám Kuba vyjádřil...
28.09.2020 18:06 |

podobné články

Terorizoval nájemníky, nenastoupil do vězení: Soudkyni s bývalým hasičem (34) došla trpělivost, vydala zatykač

 
Jako hasič lidem pomáhal, jako majitel domu jim ztrpčoval život. Tak by se dal ve zkratce popsat příběh Jakuba Smolíka (34), který jako majitel bytového domu ve Frýdku-Místku trápil své nájemníky zimou. Soud jej za to poslal do vězení. Tomu se ale Smolík vyhýbá, stejně jako dalším soudním řízením. Soudkyni už ale došla trpělivost, vydala na něj zatykač…
14.08.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smolík (55 článků)

Policistům došla trpělivost: Nepoučitelný řidič přijde asi o své auto

 
Kvůli dřívějším prohřeškům nesmí řídit osobní auta. Muž (38) z Hodonína si ovšem ze zákazu až dosud nic nedělal. Policisté nad ním dvakrát přimhouřili oko, napotřetí jim už došla trpělivost. Zabavili mu auto, a to zřejmě propadne ve prospěch státu.
21.11.2020 12:15 |

podobné články

„Občanská neposlušnost“ pokračuje: Po republice se začínají otevírat restaurace, navzdory nařízením vlády

 
Dění v pražské restauraci Šeberák v Kunraticích má pokračování. Její majitel otevřel ve čtvrtek 26. listopadu provoz navzdory nynějším opatřením vlády, načež do ní kolem osmé večerní v restauraci policie nalezla třináct lidí a zahájila šetření. „Otevřu i v pátek, můžete mě zavřít,“ vzkázal tehdy vládě majitel a také tak i učinil. Hostům majitel nechal podepsat dohody o provedení práce a tak se z nich rázem stali zaměstnanci na obědové pauze. Ti se tak mohli stravovat, až dokud podnik nenařídila v průběhu odpoledne opět uzavřít policie. Plán otevřít již zní i z dalších míst republiky.
27.11.2020 20:50 |

podobné články

Majitel pražské restaurace Šeberák má nadále otevřeno. Teď objíždí republiku s rakví na autě

 
Majitel kunratické restaurace Šeberák Jakub Olbert má i v novém roce svůj podnik otevřený přes veškerá vládní nařízení. Nyní se rozhodl s peticí nazvanou Otevřeme Česko objet republiku a podpořit ve stejném jednání i své kolegy. Z recese naložil na svůj žlutý vůz rakev.
06.01.2021 14:45 |

podobné články

Komunistou z donucení: Andrej Babiš se doznal ke své minulosti, hádejte, kdo může za jeho vstup do strany?

 
Nemůžeme říct, že by si slovenský potravinový král, majitel Agrofertu, majitel Mladé Fronty a brzy majitel určitě i České televize a Českého rozhlasu 3 - Vltavy, majitel Hradu a majitel Zemana i s jeho Hradní stráží nevedl svou politickou kampaň odpovědně.
05.10.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21485 článků)

Bartošové došla trpělivost: Pomejeho vykopla z domu!

 
Zpěvačce Ivetě Bartošové došla trpělivost. Podle deníku Blesk vyhodila ze svého domu a dočasně i života manžela Jiřího Pomeje. Ten si prý nestihl vzít ani náhradní prádlo.
23.11.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1758 článků) , Iveta Bartošová (6857 článků)

Stresy v SuperStar: Rodičům Dominiky došla trpělivost, vzali ji domů!

 
Na finalistku pěvecké show Dominiku Starou (16) je zřejmě nápor, který účastníci musí podstupovat, až příliš! Výhrůžky smrtí a stres zřejmě sehrály svojí roli a rodičům adeptky na vítěze došla trpělivost!
26.11.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Stará (115 článků)

Bartošová končí v muzikálu Děti ráje, producentům došla trpělivost

 
Zpěvačka Iveta Bartošová končí v muzikálu Děti ráje. Producentům došla trpělivost poté, co Bartošová neprojevila sebemenší zájem v projektu setrvat. "Nejvíc mě štve, že se nepřišla podívat ani na jedno představení. To je divné," řekl iDNES.cz producent Viktor Mráz.
06.01.2010 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6857 článků)

Sobotkovi došla trpělivost. Volá si ´na kobereček´ Ratha i Haška

 
Úřadujícímu předsedovi ČSSD Bohuslavu Sobotkovi došla trpělivost. Jeho spolustraníci baví veřejnost neustálým hašteřením, čemuž chce jako jejich šéf před podzimními volbami učinit přítrž.
26.08.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9554 článků)

Došla mu trpělivost, zatarasil silnici!

 
Po 15 letech došla trpělivost Svatoslavu Rozehnalovi (67) z Mutěnic. Právě tak dlouho totiž po obci požaduje, aby od něj odkoupila, nebo s ním směnila 2700 metrů jeho pozemku, využívaného jako silnice. V pondělí důchodce silnici přehradil.
06.09.2010 20:00 |

podobné články