Článek

Trpěl jsem, dovedete si to představit? Nové detaily o akci "Kalouskova cisterna"

 
Ruský podnikatel Alexej Torubarov promluvil o akci, která se na začátku května odehrála na pražském Letišti Václava Havla. Ačkoli se ministr zahraničí v demisi Karel Schwarzenberg (TOP 09) zaručil za podnikatelovo nevydání, věc se zvrtla a pětice ministrů české vlády se při scéně jako vystřižené z akčního filmu snažila na poslední chvíli jeho vydání zabránit.
08.07.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4938 článků) , Karel Schwarzenberg (3755 článků)
Podobné články

Máme text podání na Kalouska, které dnes odešlo na Šlachtův útvar

 
Akce „Kalouskova cisterna“ bude mít dohru na policejní služebně, možná i před soudem. Advokát Jiří Vyvadil se totiž rozhodl na bývalého ministra financí a čtyři další členy vlády podat trestní oznámení pro dva zvlášť závažné zločiny. Jedná se podle něj o zcela bezprecedentní ohrožení národní bezpečnosti i životů osob na palubě letadla, které bylo z Kalouskova příkazu cisternou blokováno. Trestní oznámení Vyvadil podal na Útvar pro odhalování organizovaného zločinu, který vede plukovník Robert Šlachta.
16.07.2013 11:45 |

podobné články

Doktor Macek peprně k akci Kalouskova cisterna

 
Doktor Macek prý již dlouhou dobu pozoruje zvláštní prezentaci jistých skupin podnikatelů a politiků v našich médiích. Ta obvykle nemají ani pro jednu ze jmenovaných skupin dobrého slova, výjimky však pravidelně činí u těch, kteří pocházejí ze zemí na východ od našich hranic a vydávají se za politické uprchlíky.
28.05.2013 12:50 |

podobné články

Policejní prezident prý lhal o akci, jejíž součástí byla Kalouskova cisterna

 
Soudce, který rozhodoval o vydání Alexeje Torubarova, přišel s vážným obviněním na adresu policejního prezidenta Martina Červíčka. Server Lidovky.cz píše, že Červíček na otázky ohledně předání ruského byznysmena prý soudci opakovaně lhal. Červíček obsah vzájemné komunikace nekomentuje.
12.06.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (309 článků)

Australan zapomněl dvacet let svého života! Nepamatoval si ani manželku, ani děti! Neuvěříte, co se mu stalo!

 
Dovedete si představit, jaké to je se probudit a nepamatovat si nic za uplynulých dvacet let? Nepamatovat si naprosto nic ze svého života. Ani rodinu, ani přátele, natož co se dělo za tu dobu ve světě. Kdo nic podobného nezažil, asi si to neumí ani představit. Australan Wayne Meyers to ale zažil. Podívejte se, jak se s tím vypořádal.
30.01.2017 15:05 |

podobné články

Lubomír Man: Takže Stropnický bude fungovat jen jako figura

 
Jistě si dovedete představit, jak mě zamrzelo, že mé úpěnlivé volání, aby Stropnický nebyl jmenován do nové vlády (viz na internetu: Prokrista, neberte do vlády Stropnického!), bylo oslyšeno, ale od včerejška, kdy jsem si v deníku Právo přečetl interview s budoucím premiérem Babišem, se mi dušička ustálila zpět skoro k normálu.
04.12.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Man (107 článků)

Kalouskova cisterna nepomohla, Torubarov skončil v Rusku. Po Česku chce miliony

 
Žalobu ruského podnikatele Alexeje Torubarova, ve které požadoval asi dva miliony korun kvůli svému nezákonnému vydání do Ruska, v pondělí zamítl soud. Torubarov podle nepravomocného rozhodnutí nepředložil žádné důkazy, které by dokládaly, že mu vydáním vznikla nemajetková újma. Původně společně s Torubarovem požadovala další dva miliony korun i jeho žena Světlana, žalobu ale v pondělí bez odůvodnění stáhla.
10.10.2016 11:30 |

podobné články

Fergie přibírala kvůli roli a líbilo se jí to

 
Fergie musela přibrat pro svou roli ve filmu Nine skoro osm kilo a „kynutí“ se jí líbilo. „Dostat kila nahoru bylo snadné, legrace a já jsem to milovala,“ uvedla zpěvačka v interview pro noviny Scotland Daily Record. „Jedla jsem smažená jídla, všechno. A vůbec jsem necvičila. Nebála jsem se toho, nemyslela jsem na to. Byla to skvělá zkušenost.“ „Takhle jsem si užívala nejdéle od doby školy. Ala pak, když jsem začala cvičit, byl to těžký úkol dostat se zpátky na původní váhu. Trvalo to chvíli, než jsem se mentálně vrátila ke své rutině. Teď mám trenéra, který je skvělý a pomáhá mi udržet si motivaci.“ Zpěvačka se také svěřila, proč přestala užívat metadon, který může vyvolávat schizofrenii. „Jednu chvíli jsem si dokonce myslela, že po mně jde FBI. Řekla jsem si, že jestli projdu těmi dveřmi a nikdo tam není, je to drogou,“ vykládá zpěvačka. „Bože, byl to úplně jiný život. Jsem tak ráda, že minulost už je daleko. Stoprocentně jsem z toho venku.“
09.10.2009 07:30 |

podobné články

Šokující zpověď herce George Clooneyho: Plánoval jsem sebevraždu!

 
Ženy, dovedete si vůbec představit svět bez herce George Clooneyho (50)? Přitom scházelo jen maličko a hollywoodský elegán už tady šest let nebyl! Po ošklivém pádu během natáčení filmu Syriana v roce 2005 si těžce poranil záda a měl tak ukrutné bolesti, že prý vážně pomýšlel na sebevraždu!
13.11.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (755 článků)

George Clooney: Plánoval jsem sebevraždu!

 
Ženy, dovedete si vůbec představit svět bez herce George Clooneyho (50)? Přitom scházelo jen maličko a hollywoodský elegán už tady šest let nebyl! Po ošklivém pádu během natáčení filmu Syriana v roce 2005 si těžce poranil záda a měl tak ukrutné bolesti, že prý vážně pomýšlel na sebevraždu!
13.11.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (755 článků)

Jiřího v 41 letech zasáhla mrtvice, teď zase běhá maratony. „Nevěřil jsem vlastní rodině,“ říká

 
Dovedete si představit, že prožijete pár let svého života, ale nepamatujete si je? Jednoho dne usnete a probudíte se jako docela jiný člověk v neznámém prostředí, obklopen neznámými lidmi a nemáte ani potuchy, co se stalo a kdo vlastně jste? Jiří Holub si podobným „scénářem“ prošel – v 41 letech ho totiž postihla mozková mrtvice.
10.10.2017 06:20 |

podobné články

Prdicí prášek pana Proktora v nové knize od Joe Nesbøa

 
Dovedete si představit, že potkáte vynálezce, který vám nabídne prdicí prášek, jenž vás po přesně určené chvilce vypustí pomalu na oběžnou dráhu kolem Země? Přesně to se stalo malému Bulíkovi v knize norského detektivkáře Jo Nesbøa Doktor Proktor a prdicí prášek.
27.02.2012 17:30 |

podobné články

Nová Výměna manželek: Nemakačenko Láďa dluží 6 milionů, válí se a týrá novou ženu!

 
Ve středu večer začíná na Nově nová série oblíbené Výměny manželek. A hned první z nových dílů se podle všeho postará o pořádný poprask. Dovedete si představit život ve sklepě s chlapem, který nehodlá pracovat, dluží 6 milionů a myslí si o sobě, že je kříženec Einsteina a Brada Pitta?
21.09.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1663 článků)

Přiznání Luďka Soboty: Trpěl jsem depresemi, začal jsem pít a skončil jsem u psychiatra

 
Luděk Sobota (68) je známý humorista. Vždy suverénně předstoupí před publikum a během několika okamžiků se všichni náramně baví. Jenže ne vždy tomu tak bylo. Přiznal, že dříve trpěl hroznou trémou, depresemi, několikrát zkolaboval a dokonce kvůli nervozitě sáhl po láhvi!
02.12.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (138 článků)

Michael Jordan? Ne, ne…Barack Obama!

 
  Život se mu sice otočil o 180 stupňů, ale i tak na své koníčky nezanevřel. Řeč je o Baracku Obamovi, který si i přesto, že se stal prezidentem Spojených států, občas najde chvilku a zahraje svůj oblíbený basketbal. Naposledy si střihl přátelský zápas s partičkou basketbalistů v pevnosti McNair. Dovedete si představit v podobné situaci nějakého českého státníka?
23.05.2009 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jordan (47 článků) , Barack Obama (2424 článků)

Kurz svádění: Ždímání peněz, nebo naděje na perspektivní rande?

 
Všechno se dá naučit. Tedy i jak ulovit muže. Jenže dovedete si představit, jak lekce „balení“ probíhá?
26.05.2010 08:05 |

podobné články

Poslední akční hrdinové Schwarzenegger (63), Willis (55) a Stallone (64) - Chtějí zase spasit svět!

 
Dosáhli věku, kdy mnozí sáhnou po papučích. Jenže dovedete si v nich představit Ramba, Terminátora nebo Johna McClaina? Nemožné! Jejich herečtí představitelé si sice uvědomují svou smrtelnost, se stářím ale bojují statečně.
07.08.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: John Rambo (7 článků)

Reprezentanti na sobě rozervali šaty! Baroš nosí tanga!

 
Dovedete si představit, že by Španělé nebo Němci na sobě roztrhali obleky? Že ne? No vidíte, a čeští fotbaloví reprezentanti to při triumfálním návratu z Černé Hory »dokázali«!
18.11.2011 12:15 |

podobné články

Frajer machroval v porsche: Skončil uvízlý v betonu!

 
Dovedete si představit, jak trapně se řidič tohoto porsche musel cítit? Jako frajer se řítil po městě ve svém sporťáku a najednou šup... vjel rovnou do rozestavené silnice, kde byl zasychající beton. Dělníci ho naštěstí dokázali vyprostit. Kolemjdoucí si však tuto vtipnou situaci museli natočit a vyfotit.
22.02.2012 14:35 |

podobné články

Důchodkyně Jaroslava: Na den mám 34 Kč! Do půl roku jdu pod most!

 
Dovedete si představit, že se váš život vtěsná do pokoje o patnácti metrech čtverečních kdesi na ubytovně plné Ukrajinců? Pro penzistku Jaroslavu Pohořálkovou (69) je to už deset let realita. A i ta může být brzy jen vzpomínkou na lepší časy.
06.03.2012 12:11 |

podobné články