Článek

Troubové? Kalousek se obořil na Havlíčka. Jde o mrtvé

 
Ministr dopravy, ale také ministr průmyslu a obchodu a vicepremiér za hnutí ANO Karel Havlíček promluvil. A občan Miroslav Kalousek se neudržel. „Vaše hloupá arogance přesáhla všechny meze,“ vzkázal členovi Babišovy vlády.
29.03.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7330 článků)
Podobné články

Češi rasisté, troubové? Petr Robejšek poněkud přitvrdil, je to na VIDEU

 
Politolog Petr Robejšek, jenž stojí za nově vzniklou stranou Realisté, se ve svém videopříspěvku na serveru YouTube vyjádřil k migrantům. „Češi nejsou rasisté, ale ani troubové, kteří se nechají zneužívat,“ řekl mimo jiné.
16.01.2017 17:40 |

podobné články

„Češi nejsou rasisté a troubové.“ Robejšek kárá Merkelovou a řeší migranty

 
Jak by se mělo Česko připravit na migranty a jaké má postavení v Evropské unii? I o tom je druhá část rozhovoru šéfa Realistů Petra Robejška pro Blesk.cz. Politolog a analytik rozebírá také volby v Německu, které mohou ohrozit pozici Angely Merkelové, a imigrační program SOS, který Realisté nedávno představili. Přečtěte si o výuce češtiny u muslimských žen a o tom, že podle Robejška Češi „nejsou troubové“.
13.02.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2698 článků)

Premiér Sobotka: Do funkce ministra průmyslu a obchodu navrhuji dosavadního náměstka Jiřího Havlíčka

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka se rozhodl nominovat do funkce ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka. Ten již čtvrtým rokem působí na ministerstvu ve funkci náměstka. Premiér Sobotka dnes na Pražském hradě předal svůj návrh na jmenování Havlíčka novým ministrem prezidentu republiky Miloši Zemanovi.
23.03.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9553 článků) , Jiří Zeman (1287 článků)

Prezident Miloš Zeman přijal na Pražském hradě náměstka ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka

 
Prezident Miloš Zeman dnes jednal s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Havlíčkem. Jiřího Havlíčka navrhl panu prezidentovi premiér Bohuslav Sobotka jako kandidáta na nového ministra průmyslu a obchodu. Pan prezident na schůzce potvrdil, že Jiřího Havlíčka bude v příštím týdnu jmenovat ministrem průmyslu a obchodu.
27.03.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9553 článků) , Miloš Zeman (25140 článků)

Babiš se Zemanem probrali exekuce, brexit či Havlíčka

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) na dnešní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem mluvil na zámku v Lánech o exekucích, blízkovýchodním plánu amerického prezidenta Donalda Trumpa, brexitu či fungování vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) současně na ministerstvu průmyslu a obchodu i dopravy. Zeman považuje Havlíčka za velmi schopného manažera a ministra a nemá s aktuálním uspořádáním problém, řekl Babiš po jednání novinářům.
31.01.2020 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21437 článků) , Donald Trump (5673 článků) , Miloš Zeman (25140 článků)

Fronty a plná parkoviště. Umožnili jste promořování skrze hobbymarkety, šili do Havlíčka

 
Vláda ve čtvrtek odpoledne představí podle vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) rychlejší program uvolňování opatření proti koronaviru. Ohledně uvolňování Havlíčka „grilovali“ ve středu před půlnocí poslanci. Šili do něj mj. za otevřené hobbymarkety. Vít Rakušan (STAN) se tázal, zda šlo o „přirozené promořování populace skrze hobbymarkety“ kvůli frontám a narvaným parkovištím.
23.04.2020 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (129 článků)

Ministři obrany EU podpořili operaci proti pašerákům lidí. Salvini se obořil na Macrona

 
Členské státy EU vyjádřily podporu operaci Sophia (EUNAVFOR MED), jejímž úkolem je bojovat ve Středozemním moři proti pašerákům lidí a zachraňovat migranty. Po neformálním jednání ministrů obrany ve Vídni to ve čtvrtek řekla vysoká představitelka EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Federica Mogheriniová. Ministři reagovali na hrozby Itálie, že pro lodě mise uzavře přístavy. Italský ministr vnitra Matteo Salvini se dnes obořil na francouzského prezidenta Emmanuela Macrona kvůli jeho kritickým výrokům. 
30.08.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (92 článků) , Federica Mogheriniová (63 článků) , Emmanuel Macron (492 článků)

Kalousek vrací úder Zemanovi: Šašci se usídlili na hradech

 
Miroslav Kalousek se obořil proti tweetu prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, který uveřejnil prezidentova slova ve smyslu, že Kalousek je šašek. Což si předseda opoziční TOP 09 nenechal líbit a hned zareagoval.
01.04.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7330 článků) , Jiří Zeman (1287 článků)

Dvě mrtvé lékařky a doktor „vypadli z okna“: Jsou to vraždy, Putin lhal, míní český expert

 
Dvě mrtvé lékařky a třetí vypadlý doktor z okna nemocnice s frakturou lebky. Všichni si stěžovali na to, jak Rusko nezvládá boj s koronavirem. Náhoda? Český expert na ruskou vnitřní i zahraničí politiku Pavel Havlíček Blesk Zprávám řekl, že jde o smutné případy, ale nikoli ojedinělé. A rozebírá, jak Rusko selhává v boji s pandemií. Vladimir Putin, který do křesla prezidenta usedl poprvé před 20 lety 7. května 2000, se přitom stáhl do ústraní. Proč podle Havlíčka lhal?
08.05.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3572 článků)

Získejte výživovo-diagnostický balíček od Petra Havlíčka!

 
Jíst zdravě a nepřibývat na váze? V dnešní uspěchané době jde o velmi těžký úkol. S pomocí výživového specialisty to jde ale mnohem snáze! Nabízíme vám možnost, jak získat úplně zdarma výživovo-diagnostický balíček od Ing. Petra Havlíčka v hodnotě 10 000 Kč! Jak na to?
12.02.2013 10:30 |

podobné články

Díky, pane Kalousku! ozval se známý umělec. Lídr TOP 09 se výrazně projevil. Jde o televizi i „hloupé lidi“

 
Miroslav Kalousek z TOP 09 dostal od TV Barrandov pozvání do Duelu Jaromíra Soukupa. Ti, kdo by se těšili na zábavnou konfrontaci, si mohou nechat zajít chuť, Kalousek pozvání demonstrativně odmítl a obořil se v sociálních médiích na vlastníka, moderátora a generálního ředitele Barrandova, Jaromíra Soukupa, že vůbec žádný moderátor není. Kdo mu k tomu přizvukoval? Principál Jan Hrušínský.
28.11.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7330 článků) , Jan Soukup (29 článků)

Pitomci: přehlídka nejhloupějších zločinů

 
I mezi zločinci se najdou troubové.
14.04.2010 14:10 |

podobné články

Arsenal? Troubové! Nechtěli Petra Čecha!

 
Kdyby tehdy jen tušili... Jak si šlapou po štěstí. Londýnský Arsenal si v roce 2002 vyhlédl na Spartě talentovaného mladíčka, jenže touhu nedotáhl do konce. Nesehnal mu pracovní povolení.
24.03.2011 12:10 |

podobné články

Prcičky na britský způsob. Čistá zábava

 
Kdo má náladu na teenagerskou komedii se vším všudy, neudělá nejhorší volbu, když se podívá na britské Přizdis*áče Bena Palmera. Čtyři průměrní troubové v jeho režii vyrážejí na prázdniny, kde nebude nouze o průšvihy.
15.12.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ben Palmer (1 článek)

Socialista k Ukrajině a Tibetu: Byli jsme za trotly. Rusko se vzepřelo USA, Západ na to doplatí. A troubové z ČT...

 
Premiér Bohuslav Sobotka dostal „za uši“ od amerického viceprezidenta Joe Bidena. Alespoň je o tom přesvědčen socialistický politik a kandidát do europarlamentu Lubomír Ledl. „Mluvili spolu 40 minut, těžko asi řešili, co budou dělat příští víkend,“ řekl Ledl. Ten ocenil krok české diplomacie směrem ke zlepšení vztahů s Čínou, kvůli čemuž jsme prý dříve byli za největšího „trotla v Evropě“.
09.05.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9553 článků)

Troubové, děti. Ať jdou místo řvaní příkladem! A EU? Zkouší, co vydržíme. Olympijský vítěz Kůrka střílí nejen do Milionu chvilek

 
ROZHOVOR Novoroční projev premiéra Babiše vítají pracující i důchodci. Konečně změna, jak má být, pochvaluje si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz olympijský vítěz ve střelbě Jan Kůrka. Vysoce oceňuje spolupráci s SPD Tomia Okamury. A vzkazuje: „Mám-li něco změnit, tak ne řvaním, ale svým osobním příkladem. To byla moje doména. Nechtěl jsem se nikdy moc hádat, ale zabrat, převálcovat svého soupeře lepším výkonem. Ať to mladí dokážou, ať každý jeden z nich dokáže, že je nejlepší na svém pracovišti, ve škole, že se má o co opřít."
06.01.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kůrka (13 článků)

Už to není jako za Klause se Zemanem, obořil se Kalousek na Sobotku

 
Ve Sněmovně odstartovala v úterý mimořádná schůze, na níž mají být mimo jiné schváleny v prvém čtení penzijní a zdravotnické reformy. Jednání se neobešlo bez roztržek, šéf ČSSD Bohuslav Sobotka si stěžoval, že o zásadních změnách přesahující vládní období se s opozicí řádně nejednalo. Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) nato namítl, že od diskuze je parlament a připomněl mu éru opoziční smlouvy Václava Klause a Miloše Zemana, kdy se prý zákony domlouvaly jinde.
12.07.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10330 článků) , Bohuslav Sobotka (9553 článků) , Miroslav Kalousek (7330 článků) , Miloš Zeman (25140 článků)

Ve Sněmovně opět veselo: Hájíte demagogii zlodějů, obořil se Kalousek na Tejce

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se při projednávání církevních restitucí velmi ostře pustil do šéfa poslanců ČSSD Jeronýma Tejce. Prohlásil o něm, že je lhář a demagog, který hájí demagogii zlodějů. Kalouska rozhořčila Tejcova slova, že církve dostanou více majetku, než vlastnily k 25. únoru 1948.
06.06.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Miroslav Kalousek (7330 článků)

„Kalousek lže“, „Babiš hájí jen své zájmy“: Politici se hádali o evidenci tržeb

 
Další sněmovní tanečky kolem elektronických pokladen ve středu svedla opozice s ministrem financí a autorem návrhu Andrejem Babišem (ANO). Miroslav Kalousek na jednání rozpočtového výboru nařkl Babiše z vlastního prospěchu. Ten se na něj obořil, že je lhář a demagog. Jen na rozpočtovém výboru se poslanci o evidenci tržeb dohadovali více než 2 hodiny, nakonec doporučili Sněmovně zákon přijmout. Projednávání na hospodářském výboru skončilo fiaskem.
02.09.2015 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21437 článků) , Miroslav Kalousek (7330 článků)