Článek

Trojnásobná vražda na Jičínsku: Brutální provedení otřáslo i zkušenými kriminalisty!

 
V obci Prostřední Nová Ves na Jičínsku došlo k několikanásobné vraždě. Své mrtvé příbuzné našel muž, který se v neděli kolem sedmé hodiny ranní vrátil domů po noční směně. Útok nepřežila jeho matka (†55), sestra (†29) a dokonce bylo na místě nalezeno i tělíčko malého synovce (†2)!
13.08.2017 18:25 |

podobné články

Podobné články

Trojnásobná vražda na Jičínsku: Na křik toho dítěte (†2) nikdy nezapomenu, tvrdí sousedka

 
Trojnásobná vražda, kterou od nedělního rána vyšetřují policisté v Lázních Bělohrad, šokovala široké okolí. Vrah zde zabil Annu (†55), její dceru Markétu (†29) a malého vnoučka Filípka (†2). Těla svých blízkých objevil ráno syn nejstarší zavražděné. Policie už zadržela podezřelého – měl jím být partner mladší ženy a otec dítěte.
13.08.2017 19:55 |

podobné články

VIDEO: Brutální napadení šokovalo i policisty! Mladíci bijí a kopou schouleného kluka

 
Viděli toho už dost, ale tohle otřáslo i zkušenými profesionály. „Bylo to nezvykle brutální.“ Tak hodnotí útok dvojice mladíků (17 a 23) na muže sedícího před domem u hlavního nádraží brněnští strážníci. Napadeného musela odvézt záchranka do nemocnice.
07.06.2018 14:00 |

podobné články

Trojnásobná vražda na Zlínsku: Byli nezaměstnaní, ale žili v naprostém luxusu

 
Celým Zlínskem otřásá trojnásobná vražda a stále jsou tady nezodpovězené otázky. Nález tří mrtvých těl v domku ve vesnici Podhoří šokoval všechny tamní obyvatele. Přesto, že se s nimi moc nestýkali, považovali je za slušné lidi. Podle některých se ale rodina chovala prapodivně. Stranila se ostatních a sourozenci se vydávali za partnery. Zatím stále není jasné, odkud brali peníze na placení nájmu v domě, který byl zařízen poměrně luxusně na to, že nechodili do práce.
09.02.2018 22:50 |

podobné články

Mohl lhát a vytahovat se před milenkou v posteli! Soudce zhodnotil obvinění kriminalisty v případu Nečesaný

 
Svědectví, které otřáslo veřejností, ale v případu Lukáše Nečesaného bylo smeteno ze stolu. Soud se výpovědí údajné milenky kriminalisty Milana Jušty, která tvrdí, že se jí policista přiznal, že vše na Nečesaného ušil, vůbec nechtěl zabývat. V usnesení, které už odsouzenému mladíkovi zaslal, uvádí, že kriminalista mohl lhát.
28.09.2016 05:05 |

podobné články

HRŮZNÝ ČIN: Sedmnáctiletá dívka vyřezala Natálii miminko z těla!

 
Tento případ otřásl i zkušenými kriminalisty. Teprve sedmnáctiletá dívka totiž brutálně zavraždila o tři roky starší těhotnou ženu. Poté jí ještě vyřezala její nenarozené dítě z břicha!
03.01.2015 20:01 |

podobné články

Trojnásobná vražda na Jičínsku: Psycholog mi řekl, ať do domu vůbec nechodím, prozradil Filípkův (†2) dědeček

 
Víkendový masakr, který se ohrál v Lázních Bělohrad, stále šokuje. Bezcitný vrah zde zabil babičku Annu (†55), její dceru Markétu (†29) a vnuka Filípka (†2). Podezřelým se stal Markéty partner Martin P. (†29), kterého si policisté okamžitě odvezli. Filípkův dědeček se svěřil deníku Aha!, že mu psycholog doporučil do domu, kde k vraždě došlo, vůbec nechodit. Všude je patrně spousta krve.
15.08.2017 17:30 |

podobné články

Brutální vražda v Ostravě: Zabili těhotnou Sabinu omylem?!

 
Čin tak brutální, že šokoval i zkušené kriminalisty, se stal ve středu večer v Ostravě. Mladičkou Sabinu (†26) někdo umlátil k smrti u ní doma. V jejím okolí se nyní mluví o tom, že mladá žena měla být těhotná!
31.03.2017 18:15 |

podobné články

Vražda na Jičínsku: Tělo ženy hodil zabiják do příkopu a zasypal trávou!

 
Policie od úterního poledne vyšetřuje v Hrobičanech na Jičínsku násilnou smrt ženy středního věku. Tělo mrtvé tam venku našel kolemjdoucí.
20.08.2014 09:55 |

podobné články

Smrt expolicisty: Byla to nájemná vražda!

 
Byla to nájemná vražda! A objednavatel musel zabijákovi vysolit pořádný balík peněz. To tvrdí důvěryhodný zdroj o zastřelení bývalého kriminalisty Michala T. (†46), kterého zatím neznámý střelec popravil v pondělí večer dvěma ranami ze samopalu do hlavy.
18.06.2010 05:25 |

podobné články

Patnáctiletá Petra brutálně zemřela kvůli malichernosti, přečtěte si, co bylo šíleným motivem její vraždy!

 
Vražda, která otřásla nejen Jihlavou. Tak by se dal nazvat "případ patnáctileté Petry":http://www.extra.cz/vrazda-patnactilete-petry-sokovala-kriminalisty-divku-brutalne-tryznili-a-na-smrt-cekala-nekolik-minut, kterou její dvacetiletí vrazi, kamarádi, brutálně zabíjeli několik desítek minut v bytě Michala K.
03.04.2013 20:45 |

podobné články

Brutální napadení číšníka v Praze: Útočili boxeři a policisté z Íránu

 
Po brutálním útoku, který se stal v centru Prahy, si veřejnost může oddychnout. Sedm útočníků, kteří mají nizozemské pasy, bylo zadrženo v pondělí policií. K dopadení pomohli všímaví svědci na letišti. Podle deníku Právo jsou útočníci zkušenými boxery. Někteří prý pracovali v Íránu jako policisté.
25.04.2018 14:00 |

podobné články

Trojnásobná matka z Brodu: O masakru se baví i ve škole. Museli jsme to dětem vysvětlit

 
Život se nezastavil, ale lidé trpí. Obyvatelé Uherského Brodu musí fungovat a žít dál, ale smutek je neopouští. Nikdo nechápe, jak se to mohlo stát. Jak mohl jejich „soused" zničehonic zabít tolik lidí... Slova těžko hledá i trojnásobná matka, která v Brodu žije. Musela však doma s manželem dětem vysvětlit, co se to vlastně přihodilo. Děti se o tom totiž baví i ve škole. A přirozeně mají strach.
28.02.2015 06:40 |

podobné články

Trojnásobná matka sjela chlapce (15), aby nespal a měl s ní sex. Pak si dala trojku s dalšími zajíčky

 
Tato trojnásobná matka z anglického Blackpoolu není obyčejná žena v domácnosti, je to dravá sexuální predátorka, která bere ohled jen na své zvrácené touhy! Podle obžaloby podala amfetaminy teprve patnáctiletému chlapci, aby s ním mohla mít sex a on nespal únavou. A to není vše, dalšího, stejně starého chlapce přemluvila Caroline Lea (36) k trojce s jeho kamarádem.
07.01.2016 22:45 |

podobné články

Brutální trojnásobná vražda u Prahy: Vrah je stále na útěku

 
V Mukařově u Prahy zavraždil ve středu neznámý pachatel tři lidi. Oběti pocházely z jedné rodiny. Policisté ve středu večer v obci nejdříve našli pobodaného muže, který svým zraněním podlehl. V nedalekém domě pak objevili další dvě těla - muže a ženy.
11.08.2011 13:35 |

podobné články

Trojnásobný vrah z Mukařova dopaden, ale... Policie ho nemůže obvinit!

 
Obyvatelé Mukařova u Prahy, kterým ve středu otřásla trojnásobná brutální vražda, se už nemusejí bát. Vrah (21), který zřejmě zaútočil z nešťastné lásky, už neběhá po svobodě. Podezřelého muže z okresu Prahavýchod středočeští kriminalisté v pátek odpoledne zadrželi. Vyšetřovatel ho však nemohl obvinit.
14.08.2011 12:10 |

podobné články

Vrah z Mukařova bodal několika noži! Manželka: Návrat do domu hrůzy!

 
Trojnásobná vražda v Mukařově u Prahy byla podle posledních informací extrémně brutální. Vrah Michael G. (21) použil k ubodání Zuzany J. (†24), Martina C. (†37) a Jiřího J. (†48) hned několik nožů. Pozůstalí po obětech se pokusili v domě hrůzy už přespat
07.09.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Martin (40 článků)

JAPONSKO SE OTŘÁSLO! Tsunami naštěstí nehrozí

 
Severozápadem Japonska ve čtvrtek otřáslo zemětřesení o síle 4,7 stupně Richterovy škály. Informuje o tom agentura Reuters.
02.06.2011 08:50 |

podobné články

Japonskem otřáslo DALŠÍ ZEMĚTŘESENÍ!

 
Východem Japonska v sobotu otřáslo zemětřesení o síle 5,9. Informuje o tom agentura AFP.
18.06.2011 16:35 |

podobné články

Korsikou otřáslo NEJSILNĚJŠÍ ZEMĚTŘESENÍ za 40 let!

 
Francouzským ostrovem Korsika ve čtvrtek v noci otřáslo zemětřesení o magnitudu 5,3. Otřesy byly cítit i na jihofrancouzském pobřeží, informují v pátek webový portál deníku Le Figaro a Americká geologická služba (USGS).
08.07.2011 08:55 |

podobné články