Článek

Trojčlenku si pamatujete, ne! „Nejbohatšího antivaxera“ Janečka posadili proti mikrobiologovi. Ten se neudržel

 
Miliardář, filantrop a matematik Karel Janeček v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS obhajoval své vystoupení na vyhlášení ankety Český slavík, kde oslovil antivaxery a ostře vystoupil proti očkování dětí. „Já sám jsem jednoznačně pro očkování, ale u dětí nejde očkovat masově ani povinně, byl by to plíživý příchod totality,“ upozorňoval. Jeho názorům kontroval druhý host, kterým byl mikrobiolog Peter Šebo, podle nějž je jediným řešením očkování.
23.11.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (436 článků) , Peter Peter (169 článků)
Podobné články

Publicista Neumann z USA má osobní zkušenost: Většina Zelených nedokáže pobrat trojčlenku. Trump je poslední bariéra

 
Publicista Dušan Neumann, který dlouhodobě žije v USA, poskytl rozhovor pořadu Kupředu do minulosti. Bude to Biden, nebo Trump? Jakobínský trockismus podporovaný miliardáři dobývá USA. Trump je podle Neumanna poslední bariérou před tím vším. A zelení aktivisté? Ti neumějí ani trojčlenku.
26.10.2020 20:25 |

podobné články

„To s tím nemá nic společnýho!“ Havlíčka v ČT posadili proti útočnému pirátovi. A bylo zle

 
Vicepremiér za hnutí ANO Karel Havlíček se pořádně rozčílil, když ho do studia posadili proti pirátskému europoslanci Marcelu Kolajovi. Ten vicepremiéra zvedl ze židle prohlášením, že se v Česku očkuje příliš pomalu a nakonec mu ještě, obrazně řečeno, omlátil o hlavu e-shop na dálniční známky. Havlíček kontroval největším elektronickým šťouchem Babišovy vlády.
14.05.2021 15:35 |

podobné články

Lehkovážní rodiče posadili dvouletého syna za volant

 
Velmi lehkovážně se zachovali američtí rodiče, kteří při jízdě autem posadili svého dvouletého syna za volant. Přišlo jim to tak vtipné, že celou událost natočili a zveřejnili na Facebooku. Za žert to ovšem nepovažovala jedna jejich známá. Ta zaslala video médiím, která ho okamžitě zveřejnila. Rodiče si tak uřízli pořádnou ostudu.
22.09.2012 03:45 |

podobné články

Lehkovážní rodiče posadili dvouletého syna za volant jedoucího auta

 
Velmi lehkovážně se zachovali američtí rodiče, kteří při jízdě autem posadili svého dvouletého syna za volant. Přišlo jim to tak vtipné, že celou událost natočili a zveřejnili na Facebooku. Za žert to ovšem nepovažovala jedna jejich známá. Ta zaslala video médiím, která ho okamžitě zveřejnila. Rodiče si tak uřízli pořádnou ostudu.
22.09.2012 10:05 |

podobné články

Řvoucí babička se stala hitem internetu: Posadili ji do samořídícího auta

 
Sedmdesátiletá babička dobyla internet! Penzistku posadili do supermoderní Tesly a zapnuli jí autopilota. Když babča zjistila, že jedoucí auto „nikdo“ neřídí, začala křičet jako o život.
02.05.2016 06:50 |

podobné články

Další trapas Meghan: Na oslavy dorazila v promáčených silonkách. Posadili ji do rohu

 
Stejně jako na celém světě, i ve velké Británii o víkendu vrcholí oslavy 100. výročí konce první světové války. Na vzpomínkovou slavnost v sobotu večer vyrazila i téměř celá královská rodina. Zatímco královna Alžběta nebo princ William seděli v lóži v první řadě, prince Harryho a vévodkyni Meghan posadili na „levná místa“ v horním rohu, kde byli sotva vidět, informuje deník Daily Mail. Vévodkyně si navíc neodpustila další trapas - na slávu dorazila v mokrých silonkách.
11.11.2018 14:55 |

podobné články

Brad Pitt dojal děkovnou řečí i DiCapria: Takhle na ni reagovala Jennifer Aniston, kterou posadili hned vedle bývalého manžela

 
Brad Pitt  (56) a Jennifer Aniston  (50) byli s přehledem nejočekávanější a nejobletovanější dvojicí letošních Zlatých glóbů. Po letech se totiž objevili na stejné akci, a možná i proto tedy nebyla náhoda, že je pořadatelé posadili k sousedícím stolům.
06.01.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1918 článků) , Jennifer Aniston (842 článků)

Klaus spáchal zločin a musí za něj být potrestán, zdůrazňuje Janeček

 
Hostem úterních Impulsů Václava Moravce na Rádiu Impuls byl zakladatel Nadačního Fondu Karla Janečka. Hned v úvodu pořadu prozradil, že sám mluvil s několika senátory o tom, aby podali na Václava Klause žalobu pro velezradu ve věci jeho lednové amnestie. Tato amnestie byla podle Janečka jasným zločinem a zajímavé je, že tato negativní věc sjednotila občanskou společnost a zmobilizovala ji. To je podle Janečka pozitivní.
05.02.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10626 článků)

Falešný projekt měl obrat otce miliardáře Janečka o milióny

 
Před dvěma roky koupil otec miliardáře Karla Janečka developerskou firmu Vejprnice – Pod Hájíčkem, která plánovala postavit ve Vejprnicích na Plzeňsku desítky rodinných domů. Dodnes není v zemi kopnuto kvůli nedořešenému úřednímu povolení a teď navíc policie obvinila bývalého zmocněnce firmy Ladislava Vaněčka a jeho známého Miloše Chládka z toho, že chtěli Janečka staršího připravit o milióny.
24.09.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (12 článků)

Druhá »manželka« miliardáře Karla Janečka Lilia: ROZVOD!

 
Slzy štěstí střídají slzy smutku. Po buddhistické svatbě kněžky Lilie Khousnoutdinové (29) a miliardáře Karla Janečka (44) přichází rozvod. Ne však ze strany Janečka, ale jeho druhé manželky.
17.11.2017 05:05 |

podobné články

Kritička Blesku Ina T.: Módní peklo na oslavě 76. narozenin Janečka: Zmar dekoltu, decibely nevkusu a blamáž

 
Velkolepá oslava narozenin producenta Františka Janečka byla plná hvězd, a ačkoliv se vzhledem ke stylu oslavence dalo počítat s elegantním dress codem, málokdo ze slavných to zvládl. Ať už je to neznalostí etikety, nebo despektem k události, tragických outfitů bylo na párty nespočet. Narozeninové mejdany celebrit jsou, ač se to některým čtenářům nezdá, klasickou společenskou událostí, kde se počítá s hojnou účastí fotografů. Na to konto se očekává adekvátní, nefamiliární, ba elegantní outfit. Zvlášť v případě párty hudebního bosse Františka Janečka, známého na české poměry dosti uhlazeným stylem oblékání, se čekala vybraná sešlost hvězd, která svůj statut ikon showbyznysu stvrdí vkusným ošacením. K zahlédnutí však byly kreace náležící k provinční zábavě v kulturáku a vzbuzující rozpaky i otrlému estétovi.
05.10.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (429 článků) , František Janeček (183 článků)

Dvacet minut s odsouzeným Pekárkem. Doktor Macek se neudržel...

 
Vystoupení novopečeného poslance ODS a prvostupňově odsouzeného korupčníka Romana Pekárka v Českém rozhlase nenechalo klidným ani doktora Miroslava Macka. Ten se obrátil na kolínské ódéesáky se vzkazem, že by se měli propadnout hanbou za to, koho posadili do poměrně významných veřejných funkcí.
09.11.2012 10:45 |

podobné články

Zelená je tráva, fotbal to je – věda!

 
Jakkoli se v něm bez hlavy neobejdete, fotbal nemá pověst sportu, nad kterým je potřeba nějak hluboce dumat. A když už, mají dumání na starost trenéři a manažeři, nikoli hráči, od kterých fanoušci čekají bleskové sprinty a prudké střely, ne bleskovou trojčlenku a prudkou logiku.
13.07.2014 22:30 |

podobné články

Jednoduchá matematika může ušetřit pořádné peníze

 
Děti se vrací do školy a ačkoliv se tváříme že to tak není, často se učí znalosti, které spousta z nás zapomněla. Trojčlenku dnes ještě zvládneme všichni, ale když přijde na integrály, leckomu se udělají mžitky před očima. Není divu, v každodenním životě tuhle pokročilejší matematiku zas tak často nepotřebujete, pokud nepracujete v oboru, který by ji využíval.
22.09.2017 15:40 |

podobné články

A pak že mají pánové lepší představu o rozměrech! Tenhle nejspíš nepochopil ani trojčlenku

 
Letecké společnosti nám všem dávají jasné pokyny k tomu, jak má vypadat příruční zavazadlo, a hlavně kolik má měřit centimetrů na výšku, šířku i hloubku. Muž z následujícího videa měl všechno správně, jen tak nějak nevěděl, jak dostat zavazadlo v letadle do prostoru nad hlavou. Bez pomoci letušky by se neobešel a rozhodně tím pobavil děvčata, která celou situaci natáčela.
10.02.2020 17:50 |

podobné články

Ministr Stropnický se postavil rodině čtvrtého nejbohatšího Čecha

 
Nový ministr obrany Martin Stropnický zastavil prodej rozlehlého areálu kasáren v pražském Karlíně a znepřátelil si tak rodinu čtvrtého nejbohatšího Čecha, miliardáře Pavla Tykače. Areál měla totiž za 600 milionů koupit firma Griva Art, patřící Tykačově manželce Ivaně. Informovala o tom čtvrteční MF Dnes.
13.02.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1822 článků) , Pavel Nový (478 článků)

Nepřikyvujte tolik Rusku, je nebezpečné. A sankce fungují, školil americký velvyslanec. Pak trousil vtipy na nejbohatšího Čecha

 
Nový velvyslanec USA v Česku Andrew Schapiro vyslal naléhavý vzkaz českým politikům. V přednášce na Českém ministerstvu zahraničí naznačil, že až příliš přitakávají Rusku, čímž přiživují dohady o rozkolu v Evropské unii. Rozporoval především otázku dopadu západních sankcí na ruskou ekonomiku. Velvyslanec si také tropil žerty z nejbohatšího Čecha Petra Kellnera.
02.11.2014 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (533 článků)

Zavřeli kdysi nejbohatšího Poláka: Kvůli dvě dekády staré vraždě bez mrtvoly!

 
Polská policie kvůli podezření ze zosnování vraždy novináře, který zmizel před více než 20 lety, dnes zatkla někdejšího nejbohatšího Poláka a bývalého senátora. Aleksandru Gawronikovi, který je nechvalně známý i mnohými finančními podvody, hrozí až doživotí!
04.11.2014 17:40 |

podobné články

Černé úterý pro nejbohatšího Čecha Petra Kellnera: Přišel o 4 miliardy!

 
Během úterý, kdy rubl zažil tvrdý pád, přišli ruští oligarchové v přepočtu o 113 miliard Kč. Majetek nejbohatšího Čecha Petra Kellnera (50), který v Rusku podniká, se zmenšil o 3,9 miliardy korun.
20.12.2014 18:49 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (533 článků)