Článek

Třinecký bijec Varaďa: »Růža« mi roztrhl obočí!

 
Po šestém zápase na Slavii (5:3) musel útočník hokejistů Třince Václav Varaďa (34) na šití. Ale nikoliv kvůli následkům bitky se slávistou Jiřím Vašíčkem, kterého na jejím konci poslal dobře mířenou ranou k ledu.
01.04.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vašíček (19 článků) , Jiří Vašíček (19 článků) , Jiří Vašíček (19 článků) , Václav Varaďa (8 článků)
Podobné články

Metody úpravy obočí

 
Úprava obočí je něco, nač by se nemělo zapomínat. I když se jinak nelíčíte je vhodné nechat jej správně vytvarovat a udržovat. K běžné úpravě se pak řadí tužky, gely, vosky, sady na obočí, stíny, kartáčky. Každý si najde svůj oblíbený způsob, jak obočí udržovat. V případě, že vás však každodenní upravování nebaví a nechcete pravidelně docházet na barvení, máte dvě možnosti. Jednou je permanentní make-up, který vám zajistí dlouhotrvající pěstěný vzhled, bez nutností další úpravy. Druhá možnost patří mezi nejnovější metody a tím je pérová úprava obočí. V dnšním článku si popíšeme obě uvedené metody. Permanentní makeup Ten se netýká pouze obočí, ale také očních linek či rtů. Jak ulehnete, tak také vstanete bez nutností se nějak výrazně líčit. Navíc stejně poslední dobou letí přirozený make-up, který pouze podtrhne přirozenou krásu. Abyste s permanentním make-upem nešláply vedle, je vhodné se obrátit na profesionály, kteří už mají v tomto ohledu něco za sebou. Nemalou roli hraje správný tvar i zvolená barva. Společenské a pracovní nároky se neustále zvyšují a většina žen, chce vypadat upraveně nejen v soukromém, ale i pracovním životě. V dnešním hektickém životě nezbývá příliš mnoho času na každodenní zkrášlování, zvlášť u velmi zaměstnaných žen. Proto je permanentní make-up řešením, jak vypadat stále upraveně. Do této úpravy patří i zmiňované obočí. Navíc některým ženám z různých důvodů, může obočí v určitých místech i chybět. Barvu je nutné vybrat tak, aby vypadala přirozeně. Přírodní rysy obočí se nemusí vždy optimálně hodit pro daný typ obličeje. U permanentního make-upu se často zvedají koncové chloupky nahoru. Obličej se tak stává více svěží a mladší. Pérová metoda Pérová metoda patří mezi novinky v úpravě obočí. Jedná se o šetrnou a přirozenou aplikaci pigmentu v podobě jednotlivých chloupků, kdy obočí působí nanejvýš přirozeně. Při této metodě může být využita za poplatek anestetická mast. Po zákroku ani během něj vás nic nebolí a úprava trvá... Čtěte více Příspěvek Metody úpravy obočí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2015 19:56 |

podobné články

Třinecký Varaďa se zlobí: Neuznali mi trefu!

 
Měl pocit, že se proti jeho týmu spikli rozhodčí. Forvard třineckých hokejistů Václav Varaďa (34) se na ně zlobil, že mu ve čtvrtém zápase semifinále play off proti Slavii (0:4) neuznali podle jeho názoru regulérní gól.
28.03.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Varaďa (8 článků)

Třinecký Varaďa: Ukázali jsme, že je v nás síla

 
Útočník Václav Varaďa prohlásil, že Třinec není jen parta plejmejkrů, ale je v něm síla.
02.04.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Varaďa (8 článků)

Varaďa: Vítězné zakončení klubové sezony mi chybělo

 
Třinecký útočník Václav Varaďa se raduje z premiérového titulu na klubové úrovni.
12.04.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Varaďa (8 článků)

Nové trendy v úpravě obočí

 
Celá řada žen nevěnuje svému obočí takovou pozornost, jakou by si jistě zasloužilo. Přitom právě správně upravené a zvýrazněné obočí může prozářit váš obličej a zvýraznit krásné oči. Jak tedy správně věnovat péči svému obočí? Trhání ...
20.08.2009 01:05 |

podobné články

Ricinový olej a jeho účinky

 
Olej ze skočce obecného neboli ricinový olej je využíván už od dob starověkého Egypta. Již v té době se používal jako projímadlo, v současné době se z lékařského hlediska využívá například i k vyvolání porodních bolestí. Široké uplatnění má ricinový olej také v kosmetice, pozitivně totiž působí na vlasy i pleť. Některé ze způsobů využití najdete v tomto článku. Na jizvy i strie Mastné kyseliny obsažené v ricinovém oleji podporují schopnost kůže regenerovat, takže je vhodný při hojení jizev. Zároveň pomáhá udržet pružnost a pevnost pokožky, proto se vyplatí mazat si s ním rostoucí bříško v těhotenství. Tím udržíte její vlhkost, takže nejen zabráníte tvorbě strií, ale můžete se těchto již vzniklých drobných prasklinek kůže zbavit. Pro krásné vlasy i trendy obočí Trápí vás roztřepené konečky vlasů nebo lupy? Potřebujete vlasy posílit? Zkuste masáže s ricinovým olejem dvakrát týdně před spaním a ráno si vlasy umyjte. V současné době je velmi populární husté obočí, o řasách ani nemluvě. Jestli toužíte po hustých řasách, potírejte si je ricinovým olejem každý večer před spaním. I obočí podle poslední módy můžete docílit, když si budete olej vtírat vatovou tyčinku do obočí každý večer do té doby, než dosáhnete správné hustoty. Vyživuje a léčí suchou a podrážděnou pokožku Ricinový olej obsahuje vitamín E, minerální látky, bílkoviny a dalších živiny, má významné protizánětlivé vlastnosti. Z toho důvodu se používá v kosmetice pro jemnou pleť. Dřív než ho začnete na pokožku aplikovat, udělejte si ale test snášenlivosti, abyste se ujistili, že nejste na ricin alergičtí. Vhodný je i pro zmírnění tvorby vrásek, změkčení mozolů, používá se ke popraskané kůže i rtů. Masírujte si každý nehet kapkou ricinového oleje a výsledkem budete během krátké doby opravdu překvapeni – přestanou se třepit a budou mnohem pevnější. Příspěvek Ricinový olej a jeho účinky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.02.2018 11:05 |

podobné články

Zdena Herfortová (68) alias Růža: Visela 4 metry nad zemí!

 
Co by neudělala pro roli v Doktorech z Počátků. Zdena Herfortová (68) se coby Růža nechala vysadit na strom. Ve výšce skoro 4 metrů ji nechal režisér hodinu viset, až promrzla na kost.
13.04.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Herfortová (17 článků)

Růža z Počátků Zdena Herfortová: Čeká ji svatba!

 
Odskočila si z Počátků do Benátek! Kvůli svatbě! Zdena Herfortová (69) alias drbna Růža z Doktorů z Počátků se zničehonic objeví ve Svatbách v Benátkách coby nevěsta Miriam Pičmanová.
17.03.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Herfortová (17 článků)

Růža z Počátků Zdena Herfortová: Čeká ji svatba!

 
Odskočila si z Počátků do Benátek! Kvůli svatbě! Zdena Herfortová (69) alias drbna Růža z Doktorů z Počátků se zničehonic objeví ve Svatbách v Benátkách coby nevěsta Miriam Pičmanová.
17.03.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Herfortová (17 článků)

Kometa hlásí posilu, přichází mistr světa Varaďa

 
Varaďa přichází do Brna z Vítkovic
04.11.2009 13:35 |

podobné články

Posily pro Třinec? Rýsuje se tvrďák Varaďa či brankář Štefl

 
Přípravu na ledě dnes s hokejisty Třince zahájili také čtyři kanadští hráči a útočník Václav Varaďa.
26.07.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Varaďa (8 článků)

Hokejový mistr světa Varaďa podepsal smlouvu v Třinci

 
Varaďa hostoval na konci loňské sezony v Brně
02.08.2010 15:12 |

podobné články

Varaďa: Kdybychom nevyhráli my, tak aspoň ty Vítkovice

 
Varaďa přiznal, že k Vítkovicím už zášť necítí
04.04.2011 11:35 |

podobné články

Varaďa: Hezké góly střílet nebudeme. I šmudly rozhodují

 
Varaďa dal v této sezoně Vítkovicím už šest gólů
06.04.2011 11:05 |

podobné články

Hokejista Václav Varaďa po operaci kolene: Dře jako mezek!

 
Jiný by to na jeho místě zabalil, skončil kariéru. Jenže hokejový útočník Václav Varaďa (37) je dříč, nesmlouvavý buldok. Hlavou mu sice proběhla myšlenka, že pověsí brusle na hřebík, rychle ji však zaplašil. Po operaci kolene teď tvrdě maká, aby se co nejdřív vrátil do třinecké sestavy. A pomohl k obhajobě titulu.
06.10.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Varaďa (8 článků)

Jsme stále pozitivní, říká bek Malík po třineckém direktu

 
I po direktu, který jim 61 sekund před koncem druhého finále uštědřil třinecký útočník Václav Varaďa vítězným gólem, mají vítkovičtí hokejisté hlavy nahoře. "V kabině vládne jen pozitivní nálada," uvedl zkušený vítkovický obránce Marek Malík.
06.04.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Malík (5 článků) , Václav Varaďa (8 článků)

Varaďa dohraje sezonu v prvoligovém Ústí nad Labem

 
Třinecký útočník se s Ústím dohodl už v lednu
12.03.2012 13:00 |

podobné články

Třinecký Martin Růžička: To je panečku střelec!

 
Co zápas, to gól. Už se trefil osmkrát v řadě, z toho pětkrát v play off. Třinecký střelec Martin Růžička (25) táhne svůj tým za kýženým postupem do semifinále hokejové extraligy.
14.03.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Růžička (60 článků) , Martin Růžička (60 článků) , Martin Růžička (60 článků)

Třinecký bomber Růžička vyrovnal Červenkův rekord

 
Třinecký útočník Martin Růžička vyrovnal s 13 góly v play off rekord samostatné české extraligy, který vytvořil před dvěma roky Roman Červenka v dresu Slavie.
28.03.2011 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Růžička (60 článků) , Martin Růžička (60 článků) , Roman Červenka (219 článků) , Martin Růžička (60 článků)