Třinec rozdrtil Zlín 6:1 a odvrátil první mečbol, boj o finále pokračuje

Třinec odvrátil první mečbol Zlína na domácí půdě, semifinále této série extraligového play off ještě neskončilo a půjde do šestého zápasu. Třinec rozhodl o pokračování pěti rychlými góly ze druhé třetiny, Zlín vede v sérii 3:2.
02.04.2013 21:40 |

Kometa odvrátila první mečbol, poprvé porazila Zlín a snížila ve finálové sérii na 1:3

Hokejisté Komety Brno porazili ve čtvrtém finále play off extraligy Zlín 3:1 a snížili stav série na 1:3. Domácí odvrátili první mečbol soupeře zejména díky útočníkovi Jakubu Koreisovi, který dnes jeden gól vstřelil a na dvou brankách se podílel asistencí. Druhou šanci získat Masarykův pohár bude mít Zlín v pátek v domácím prostředí.
22.04.2014 21:40 |

Berdych odvrátil mečbol a postupuje v Barceloně dál

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych ve druhém setu odvrátil mečbol Nikolaje Davyděnka a postoupil do osmifinále turnaje v Barceloně. Ruského hráče na katalánské antuce udolal po setech 3:6, 7:5 a 6:4.
23.04.2013 15:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1396 článků)

Pittsburgh deseti góly odvrátil první mečbol Philadelphie

Velmi přesvědčivým způsobem odvrátili hokejisté Pittsburghu v play off NHL první mečbol Philadelphie. Ve čtvrtém utkání rozstříleli Flyers na jejich ledě 10:3 a snížili stav série na 1:3.
19.04.2012 08:55 |

Tomáš Berdych odvrátil mečbol a na Turnaji mistrů udolal Tipsareviče! Uff, to byly nervy!

Proti Djokovičovi v pondělí měl mečbol a neproměnil ho. Teď ho naopak vzal soupeři a slavil na Turnaji mistrů v Londýně vítězství. Český tenista Tomáš Berdych udolal v tiebreaku neoblíbeného soupeře Janka Tipsareviče po dvou hodinách a 26 minutách 2:6, 6:3 a 7:6 a má naději na postup do semifi nále.
24.11.2011 12:05 |

Berdych se málem loučil. Proti Davyděnkovi odvracel mečbol

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych ve druhém setu odvrátil mečbol Nikolaje Davyděnka a postoupil doosmifinále turnaje v Barceloně. Ruského hráče na katalánské antuce udolal po setech 3:6, 7:5 a 6:4.
23.04.2013 20:35 |

Zlín porazil Třinec a posunul se na šesté místo tabulky

I díky dvěma gólům Petra Lešky porazil Zlín mistrovský Třinec 5:1 a posunul se do první šestky.
26.01.2012 21:15 |

Boston ROZDRTIL Vancouver a vynutil si sedmý zápas. KREJČÍ PŘEKONAL JÁGRA

O letošním držiteli Stanleyova poháru v zámořské NHL rozhodne poslední možný sedmý zápas. V šestém finálovém utkání odvrátil Boston mečbol Vancouveru vítězstvím 5:2. Svým 12. gólem v letošním play off překonal David Krejčí český rekord Jaromíra Jágra.
14.06.2011 08:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2511 článků) , David Krejčí (200 článků)

Třinec odvrátil mečbol, ale jak! Slavii rostřílel 6:1

Hokejisté Třince smetli v pátém utkání semifinále play off hokejové extraligy Slavii 6:0 a snížili stav série na 2:3 na zápasy. Lvím podílem se na vítězství Severomoravanů podílel autor čtyř gólů Martin Růžička.
28.03.2011 21:00 |

Osobnosti: Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků)

Litvínov byl pár vteřin od titulu, Třinec odvrátil mečbol v nájezdech

Šestatřicet vteřin byli od vytouženého titulu hokejisté Litvínova v pátém finálovém duelu v Třinci. Za stavu 1:0 pro Severočechy však v power play zacílil přesně třinecký Plíhal a srovnal. V prodloužení se nerozhodlo a na nájezdy byli šťastnější domácí. Jediným úspěšným exekutorem byl Dravecký. Série se za stavu 3:2 pro Vervu stěhuje na led žlutočerných.
19.04.2015 22:31 |

Zlín si po roce znovu zahraje finále, Sparta odvrátila mečbol Komety

Hokejisté Zlína jsou prvními finalisty play off extraligy a po roce si opět zahrají o titul. V šestém semifinále porazili doma Třinec 5:1 a sérii vyhráli 4:2. Sparta odvrátila hrozbu vyřazení, když na ledě Brna vyhrála vysoko 5:2 a vyrovnala stav série na 3:3.
12.04.2014 20:55 |

Aha! Czechtalent Zlín 2009 - Aneta se těší na nové talenty!

ZLÍN – 14. ročník festivalu Aha! Czechtalent Zlín 2009 se blíží ke svému vyvrcholení, na němž nebude chybět ani první česká SuperStar Aneta Langerová (22)! Dojde k němu již dnes v 19 hodin ve Velkém kině Zlín.
29.05.2009 02:10 |

Osobnosti: Aneta Langerová (503 článků)

Hokejisté Vítkovic odvrátili první finálový mečbol

Hokejisté Vítkovic vyhráli ve čtvrtém finále nad Třincem 5:4 po samostatných nájezdech a odvrátili první finálový mečbol Ocelářů. Zápas rozhodl hned v první sérii penalt Ondrej Šedivý. Hosty dělilo 30 sekund od titulu, o výhru je při power play půl minuty před koncem třetí třetiny připravil Klimek. Série bude pokračovat pátým zápasem v úterý v Třinci.
09.04.2011 21:40 |

Zlín - Vydejte se po stopách Tomáše Bati

Je přehlídkou funkcionalismu a zdejší rodák Tomáš Baťa se zapsal do historie jako jeden z největších podnikatelů v historii ČR. Zlín, krajské město Zlínského kraje, je skvělé místo pro výlet. Vyražte na zámek Zlín nebo na hrad Malenovice. Pokud se vám poštěstí krásné počasí, vydejte se do zlínské zoo. A pokud máte rádi motoristické akce, rozhodně se přijeďte podívat na Barum rally Zlín.
12.10.2016 08:05 |

Osobnosti: Tomáš Baťa (43 článků)

Lev neproměnil první mečbol. V Jaroslavli prohrál v prodloužení

Hokejisté Lva Praha prohráli ve čtvrtém utkání semifinále Kontinentální ligy na ledě Jaroslavle 2:3 v prodloužení a neproměnili první mečbol na postup do finále. V čase 79:41 rozhodl Sergej Plotnikov. Za stavu 3:1 na zápasy pro jediného českého zástupce v soutěži bude série pokračovat ve čtvrtek v pražské O2 areně.
08.04.2014 21:20 |

Třinec rozdrtil Litvínov, Slávisté přemohli Bílé tygry

Třinec - Litvínov 6:0. Liberec - Slavia 4:5
05.03.2011 19:40 |

Berdych měl mečbol, titul v Marseille ale nakonec nezískal

Český tenista Tomáš Berdych v Marseille první titul v sezoně nezískal. Šestý hráč světa v nedělním finále s domácím Jo-Wilfriedem Tsongou nevyužil v tie-breaku druhého setu mečbol a prohrál 6:3, 6:7 a 4:6.
24.02.2013 17:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1396 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

FINÁLE KHL ŽIVĚ: Atlant odvrátil první mečbol, smetl Ufu 4:0

Na tn.cz jste mohli sledovat, jak Atlant Mytišci zcela ovládl čtvrtý duel finálové séri KHL, když na domácím kluzišti rozstřílel Ufu 4:0 a snížil stav série na 1:3.
14.04.2011 17:50 |

Osobnosti: Jakub Klepiš (49 článků) , Miroslav Blaťák (20 článků)