Článek

Třikrát blábol. Šafrova Hovorková se chtěla vysmívat Eriku Bestovi, ale nepovedlo se

 
Americký novinář Erik Best se vysmál Pavlu Šafrovi a jeho serveru Forum24.cz, ale také někdejšímu šéfovi polostátního gigantu ČEZ Martinu Romanovi.
12.10.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)
Podobné články

Třikrát blábol. Šafrova Hovorková se chtěl vysmívat Eriku Bestovi, ale nepovedlo se

 
Americký novinář Erik Best se vysmál Pavlu Šafrovi a jeho serveru Forum24.cz, ale také někdejšímu šéfovi polostátního gigantu ČEZ Martinu Romanovi.
11.10.2018 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (296 článků)

Sobotkův advokát Pokorný poslal Eriku Bestovi výhrůžný dopis, hrozící žalobami. Novinář se mu patřičně vysmál

 
O právníkovi Radku Pokorném se ví, že má blízko k odcházejícímu premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). U amerického novináře žijícího v Česku Erika Besta zase není tajemstvím, že vůči Pokornému vystupuje kriticky. Zdá se však, že tentokrát už právníkovi došla trpělivost. Zaslal Bestovi předžalobní výzvu.
30.11.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků)

Slušný novinář tomu říká pravda, zhodnotila Šafrova redaktorka Hovorková produkci ČT. Stížnosti fanoušků prezidenta na mainstream jsou prý lživé

 
Komentátorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se rozepsala o tom, jak prezident Miloš Zeman kritizuje veřejnoprávní Českou televizi. Nova, Prima i Barrandov jsou pro Babiše se Zemanem v pořádku, konstatuje.
24.02.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Klaus mladší v nadsázce psal o vraždě z novináře z Respektu. Patří do SPD, zhnusila se Šafrova redaktorka Hovorková

 
Václav Klaus mladší je člověk, který dobře ví, jak se svézt na vlně nenávisti a populismu, alespoň tak to vidí redaktorka Jana Hovorková, podle které je to člověk, který už dávno měl být místo ODS raději v SPD. Podle jejích slova jí šokovalo, co předvědl ve svém komentáři na serveru Novinky.cz. „To, že zde explicitně jmenoval českého novináře jako příklad žurnalisty, který by mohl být zavražděn, je i za jeho hranicí,“ zkonstatovala ve svém komentáři pro server Forum24.cz.
20.03.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9401 článků)

Zeman, Okamura, blbá hovada a utopené vietnamské děti. Lidovec vystoupil s vážným obviněním a pak se chlubil, kolik nadávek dostal. A Šafrova Hovorková...

 
Komentátorka serveru Forum24.cz Johana Hovorková se tentorkát ve svém článku pozastavila nad nešťastnou událostí, která se stala ve čtvrtek na koupališti Lhota, kde se utopili dva sedmiletí chlapci. Strašné jí přijde na celé věci to, že jejich matkám k jejich záchraně nepomohli lidé, kteří jim pomoci měli, protože se jednalo o Vietnamky. Slavomír Mácha, aktivní člen KDU-ČSL a několikanásobný kandidát do různých funkcí, zase za lhostejný přístup příhlížejících viní například Zemana, Babiše a Okamuru.
05.08.2018 08:05 |

podobné články

Havlík (Občané.cz): Legendy o českých miliardářích

 
Otevřený dopis Eriku Bestovi.
17.05.2012 10:55 |

podobné články

Můj „kamarád“ Ivo… Novinář Best se rozepsal o Rittigovi a Twitteru

 
Podnikatel Ivo Rittig byl v roce 2009 označen jako jeden z kmotrů ODS, nyní je poměrně aktivní na sociální síti Twitter. Chválí zde nástup Jaroslava Plesla do čela MF Dnes a tyká americkému novináři Eriku Bestovi. Ten kvůli tomu přehodnotil Rittigova slova o Andreji Babišovi.
25.07.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (284 článků)

Erik Best vážně píše o III. světové válce

 
Americkému novináři a analytikovi Eriku Bestovi se při zahájení vojenského cvičení Severoatlantické aliance na Ukrajině a údajných dodávkách zbraní ukrajinské armádě vybavil výrok premiéra Bohuslava Sobotky o tom, že NATO nemůže vojensky podpořit Ukrajinu, protože by to vedlo k rozpoutání třetí světové války. Podle Besta se jeho slova podle všeho naplnila, a tak by měl premiér říci, jak hodlá zemi připravit na „třetí světovou".
16.09.2014 13:00 |

podobné články

Zacpou Eriku Bestovi ústa? Jde o okolí Bohuslava Sobotky. Věc je vážná

 
Erik Best jde před soud. Kvůli krátkému článku ho tam žene Sobotkův blízký přítel, vlivný právník a lobbista Radek Pokorný. Věc se týká Bestova tvrzení o Pokorného vlivu na výběr provozovatele mýta v Česku. Jak sám politický analytik uvádí, pikantní je, že slova z jeho článku se do puntíku naplnila. Vše bylo oznámeno v pondělí v tiskové zprávě „Podaří se Pokornému Besta umlčet?“
30.07.2018 12:40 |

podobné články

„Prasklo“ další Zemanovo jméno: Za kritiku Bakaly prý vyznamená novináře Erika Besta

 
Prezident Miloš Zeman udělí 28. října státní vyznamenání novináři amerického původu Eriku Bestovi. Důvodem mají být Bestovy kritické komentáře ke kauze společnosti OKD a vůči podnikateli Zdeňku Bakalovi. Informuje o tom Deník N. Zeman již dříve oznámil, že za boj proti Bakalovi vyznamená rovněž slovenského podnikatele Pavola Krúpu.
24.10.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Majetková přiznání? Ne, jen bič na zapomnětlivé. Nepoctivci se budou dál vysmívat

 
Zamezit daňovým únikům se chystá Ministerstvo financí novelou zákona o daních z příjmů. Nově by stát měl pod hrozbou pokuty získat informace o příjmech osvobozených od daně přesahujících pět milionů korun. Navrhovaným sankcím se ale podle předsedy ústavně právního výboru sněmovny Jeronýma Tejce budou nepoctivci jen vysmívat. Bývalý vyšetřovatel hospodářské kriminality Václav Láska je zase přesvědčen, že novela nesměřuje proti těm, kdo získali prostředky trestním jednáním, ale jen proti zapomnětlivcům.
05.09.2014 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (662 článků)

S tajemným mužem o spiknutí světa. Menší chybou je prý uvěřit mu, než se vysmívat

 
JINÝMA OČIMA Uděláte menší chybu, když některým skutečnostem budete či zkusíte věřit, než když se jim budete vysmívat. To jsou slova, která je třeba mít na paměti při čtení rozhovoru s Tomášem Keltnerem - mužem, který o sobě odhaluje, že pracoval několik let v tajné službě. Nyní se věnuje spíše lektorské, spisovatelské a nakladatelské činnosti.
10.04.2014 11:40 |

podobné články

Žluč a nenávist od Pavla Šafra. Redaktorka chce novinářům zakazovat mluvit s komunisty, toto jí vzkazují

 
Protikomunisticky laděný komentář s názvem „S komunisty se nemluví“, který koncem pracovního týdne zveřejnil server Forum24, popudil některé členy KSČM. Autorka článku, známá Šafrova redaktorka Johana Hovorková tvrdí, že komunisté dostávají v českých médiích příliš mnoho prostoru a že antikomunismus by měl být „samozřejmou součástí smýšlení každého slušného člověka minimálně znalého dějin“. S komunisty se podle ní stejně jako s nacisty zkrátka nemluví. ParlamentnímListům.cz se podařilo kontaktovat několik členů KSČM a zjistit, jak na článek Svobodného fóra reagují. A zazněla ostrá slova.
09.07.2017 09:50 |

podobné články

Petr Žantovský nevěřícně zíral na hloupost, která je i na dnešní poměry zcela mimořádná. Autorkou je Šafrova souputnice Johana Hovorková

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Role České republiky v nějaké hybridní válce s Ruskem je tak nepatrná a zanedbatelná, že by se tím autorka článku, v němž si vzala na paškál především prezidenta Miloše Zemana, nemusela vůbec vzrušovat a vzbuzovat v ní nutkání psát stejně hloupé články, jako napsala naposledy. Petra Žantovského zaujal i text, který pojednává o postizích pro ty, kdo projeví neúctu Evropské unii. Přidává i bizarní historku o tom, jak autorku z alternativních portálů na facebooku vysoké školy varovali před jejím vlastním článkem.
26.05.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků) , Petr Johana (15 článků)

Vzdáváme se demokracie, bubnuje na poplach mladá redaktorka od Pavla Šafra. Ten má ale sám velký problém

 
V České republice se v posledních letech začaly zpochybňovat věci, které 25 let byly samozřejmé a nikdo si netroufl na ně sáhnout. Komentátorka z webu Svobodné fórum Johana Hovorková to dává do souvislosti s nástupem Miloše Zemana, Andreje Babiše a přetrvávajícím vlivem komunistů. „Je v pořádku popírat naši západní orientaci, demokratické hodnoty, svobodu, směřování České republiky, ale také historii. Od holocaustu přes události srpna 1968 po osobnost Václava Havla,“ popsala Hovorková dnešní stav.
07.09.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5204 článků) , Andrej Babiš (15816 článků) , Miloš Zeman (22546 článků)

Skandál v TV Nova: U Pavla Šafra vytahují jméno muže, který prý měl v jejích zprávách své dlouhé prsty

 
Redaktorka serveru Forum24.cz, jehož šéfredaktorem je Pavel Šafr, Johana Hovorková se v poslední době věnuje tématu manipulací zpravodajství TV Nova ve prospěch některých politiků. Téma rozvířili vyhození redaktoři Novy Emma Smetana a Hanuš Hanslík, který ale na její naléhání byl schopen jmenovat pouze dva konkrétní příklady, kdy Nova manipulovala se zpravodajstvím. Na jeden z nich se Johana Hovorková podívala hlouběji.
01.03.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (459 článků)

Taková to byla láska. Hovorková se rozešla s přítelem, který ji hned vyměnil za jinou krásku z „hotelu hříchu"

 
Vztahy bývalých účastníků reality show Hotel Paradise vznikají a zanikají i v soukromém životě se stejnou razancí jako před objektivy skrytých kamer v Dominikánské republice. Vypátrali jsme, že se jedna z nejvýraznějších postav z „hotelu hříchu" Lenka Hovorková (22) rozešla s playboyem Michalem Šedou.
07.08.2013 11:00 |

podobné články

Johana Hovorková od Pavla Šafra sepsala všechny "exoty", co ničí naši demokracii. Od Zdeňka Škromacha po oba Klause

 
„Každý rozumný člověk už dnes ví, že bojovat s uprchlickou krizí v České republice je podobné například boji proti chemtrails,“ zkonstatovala ve svém komentáři pro server Forum24.cz Johana Hovorková. Podle ní tady totiž žádní uprchlíci nebyli, nejsou a vůbec k nám nechtějí. Ve svém textu však mimo jiné vyjádřila obavy z toho, že si budujeme české Rusko.
05.03.2017 17:15 |

podobné články

Johana Hovorková od Šafra: Se Zemanem a Babišem jsme se dostali úplně mimo hranice představitelného. Zločin, lež, komunisté a vrazi

 
Do prezidenta Miloše Zemana se na serveru Forum24.cz obula komentátorka Johana Hovorková. Podle ní žijeme v zemi, kde prezident chválí vrahy. „Už jsme za hranicí představitelného,“ uvedla. Kritizovala však nejen jeho, pustila se i do exministra financí.
11.06.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)