Článek

Triceratops byl výmysl. Nikdy neexistoval

 
Někteří dinosauři měnili v průběhu dospívání své tvary. "Klamali" tak vědce, kteří mylně považovali triceratopse za samostatný druh.
04.08.2010 01:10 |

podobné články

Podobné články

Roky hledal sériového vraha Jacka Rozparovače. A závěr? Neexistoval!

 
Exkluzivní britský detektiv zabývající se sériovými vraždami tvrdí, že žádný Jack Rozparovač nikdy neexistoval.
25.09.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Rozparovač (43 článků)

KAJÍNKŮV ÚTĚK: Byl to výmysl spoluvězně, napsal ministrovi

 
Na doživotí odsouzený Jiří Kajínek (50) napsal tento týden dopis ministru spravedlnosti Jiřímu Pospíšilovi (ODS), v němž popřel tvrzení resortu justice, že plánoval útěk z věznice v Karviné, a vše označil za výmysl svého spoluvězně. Informuje o tom v sobotním vydání deník Právo.
24.09.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1880 článků) , Jiří Pospíšil (1880 článků) , Jiří Kajínek (757 článků)

Většina Rusů si myslí, že špionážní skandál je výmysl Spojených států

 
Většina Rusů je přesvědčena, že špionážní skandál je výmysl amerických tajných služeb.
09.07.2010 15:40 |

podobné články

Zpěváka Jamese Blunta na internetu pochovali, je to ale výmysl

 
V pondělí se objevily na internetu informace o tom, že osmatřicetiletý zpěvák James Blunt zemřel na selhání srdce. Zprávu zveřejnili na stránce, která připomínala web CNN, jde však o výmysl. Další články k tématu: James Blunt naštval fanoušky, v Osvětimi si dělal legraci z hotelu James Blunt ve společnosti nahých krásek. Podívejte se James Blunt musí na operaci, hrozí mu ochrnutí Zpěvák James Blunt má rád skupinový sex James Blunt podvádí Němcovou, užíval si s moderátorkou
07.05.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: James Blunt (45 článků)

Britové mají požádat Rusko o vydání Skripalových atentátníků. Výmysl, kontruje Moskva

 
Za "neověřený výmysl" označila ruská ambasáda v Londýně informaci listu The Guardian, že britská prokuratura má připravenou žádost o vydání dvou ruských občanů. Podle vládních zdrojů se jedná o dvojici mužů podezřelých z březnového atentátu na bývalého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru Julii. Moskva ale nadále jakoukoli účast na útoku popírá.
07.08.2018 09:35 |

podobné články

Dinosauři ožívají v hale u Brna

 
Tyrannosaurus Rex, Baryonyx, Triceratops a další pravěké potvory ožívají na výstavě Dino, která je v hale zábavního centra u Brna. Návštěva se ale prodraží: čtyřčlenná rodina (rodiče a dvě děti) zaplatí pětistovku!
05.12.2009 08:05 |

podobné články

Dopravu na silnici zastavil sedmimetrový triceratops

 
Kuriózní dopravní problém řešili před pár dny na anglickém ostrově Wight. V noci se tam totiž na silnici objevil sedmimetrový model triceratopse. Podle BBC se předpokládá, že za jeho umístěním na vozovku stáli nějací „opilí vtipálci“.
18.02.2016 05:30 |

podobné články

Ze seznamu vyhynulých druhů škrtli želvu, která nikdy neexistovala

 
Počet vyhynulých živočišných druhů se zúžil o jeden druh želvy. Časopis PLOS ONE zveřejnil genetickou studii, podle níž druh sladkovodní želvy pelusie seychelské, považovaný od roku 2003 za vyhynulý, nikdy neexistoval. Informovala o tom agentura AFP.
05.04.2013 08:25 |

podobné články

Vyznamenání od takového individua, co nás cpe do Kremlu? Nikdy, nikdy, nikdy, odmítla Zdena Mašínová

 
A je tu další odmítnutí převzetí vyznamenání z prezdientových rukou. Zatímco před pár dny zaujal tento odmítavý postoj novinář a spisovatel Josef Klíma, kterého navrhli poslanci jako kandidáta na medaili Za zásluhy, nyní příchází na řadu senátory navržená Zdena Mašínová, sestra bratří Mašínů, kteří se po komunistickém převratu se zbraní v ruce prostříleli na západ. „Z takových rukou nikdy, nikdy, nikdy,“ řekla serveru iDnes.cz zarputile.
12.06.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (204 článků)

Pro Zifčáka jsem nepracovala a smrt Šmída byl můj výmysl, tvrdí Dražská

 
Žena, která 18. listopadu 1989 zmobilizovala stávkové hnutí po brutálním zásahu pořádkových sil proti studentskému průvodu na Národní třídě v předchozí den, prý pro tehdejší státní bezpečnost nikdy nepracovala. Drahomíra Dražská, která tehdy vypustila do světa falešnou zprávu, že při zákroku policie zemřel student Martin Šmíd, v ČT po 20 letech řekla, že si všechno vymyslela.
17.11.2009 21:40 |

podobné články

Klausův poradce tvrdí: Usáma nikdy neexistoval!

 
"Boj proti kouření je bojem proti svobodě!" nebo "Nastává spíše doba globálního ochlazování". Autorem těchto svérázných názorů je Petr Hájek, poradce prezidenta Václava Klause!
10.06.2009 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9240 článků) , Petr Václav (759 článků)

Smoljak vydělal (s Cimrmanem) miliardu!

 
Jára Cimrman nikdy neexistoval a přesto vydělal neuvěřitelnou miliardu korun! Blesku to propočítal expert na divadlo a producent Oldřich Lichtenberg
13.06.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jára Cimrman (275 článků)

Hájek svět nezajímá. Zato Klaus, to je hit

 
Spojené státy americké slaví smrt teroristy Usámy bin Ládina. Skeptici ovšem tvrdí, že je celá věc jen součástí předvolební kampaně Baracka Obamy, který chce být znovu prezidentem. Bin Ládin už je podle nich mrtev několik let. Podle hradního kancléře Petra Hájka ale vlastně nikdy ani neexistoval.
04.05.2011 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků) , Barack Obama (2424 článků)

Kdo je to ten „popírač“ z Hradu? MfD rozebírá Hájkovu osobu

 
Vicekancléř Pražského hradu se minulý týden proslavil výroky, že Usáma bin Ládin nikdy neexistoval. Proč Petr Hájek vystupuje jako popírač 11. září? Touto otázkou a také jeho životem se zaobírá Mladá fronta Dnes (MfD) v dnešním vydání. Článek s názvem Popírač z Hradu zabírá celou stránku, která je pravidelně věnovaná publicistice.
13.05.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Kdo je to ten „popírač“ z Hradu? MfD rozebírá Hájkovu osobu

 
Vicekancléř Pražského hradu se minulý týden proslavil výroky, že Usáma bin Ládin nikdy neexistoval. Proč Petr Hájek vystupuje jako popírač 11. září? Touto otázkou a také jeho životem se zaobírá Mladá fronta Dnes (MfD) v dnešním vydání.
13.05.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Z Čunkova bytu kanceláře. Ministerstvo přestavuje

 
Z kanceláři na byt, z bytů na kanceláře. Kdyby takhle ve svých rekonstrukcích postupovala nějaká realitka, zkrachovala by. Ministerstvo pro místní rozvoj si to však může dovolit, jde přece jenom o peníze z kapes daňových poplatníků. A tak mění zrekonstruované byty pro poslance a návštěvy opět na kanceláře pro své úředníky. Hlavně by si však mělo ministerstvo dát pozor, jaký bude nakupovat nábytek. Ten do bytů stál pět milionů a buď zmizel, nebo nikdy neexistoval.
14.11.2011 09:35 |

podobné články

Babák si asi vymýšlel. Podají si ho Kalouskovi šerifové

 
Poslanec Michal Babák z Věcí veřejných má problém. Komora auditorů zjistila, že jeho vztah ke společnosti Bene Factum pravděpodobně nikdy neexistoval. Poslanec přitom svým akciovým podílem v této společnosti vysvětloval původ peněz, které následně prý daroval své straně. Jeho historka, která od počátku byla zpochybňována, nyní nejspíš definitivně padla.
05.06.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků)

Dolejš: Tváříte se, jako by Rath neexistoval

 
"Tváříte se, jako byste Davida Ratha nikdy neznali a politickou odpovědnost nepřijímáte". Takto se dnes šéf středočeských sociálních demokratů Richard Dolejš obul do svých spolustraníků.
04.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4445 článků) , Richard Dolejš (64 článků)

Pavel Bém bez vytáček o kokainu a opilství Romana Janouška

 
Týdeník Reflex ve svém nejnovějším vydání zveřejnil rozhovor s poslancem Pavlem Bémem. Ten podle časopisu začal opětovně strkat do politiky nos, jakoby žádný skandál s Mazánkem a Kolibříkem nikdy neexistoval. „Pavel Bém ostatně věří, že nic špatného neprovedl. Opencard je v pořádku, tunel Blanka taky. Jedinou chybu prý udělal, když uvěřil Romanu Janouškovi,“ píše Reflex.
13.09.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (825 článků) , Pavel Roman (284 článků)