Triatlonista Čelůstka trénuje sebeobranu a říká: Chudáci, co budou blízko mě

Český reprezentant v triatlonu Jan Čelůstka už má zajištěnou účast na sportovním svátku v Londýně, přesto nakonec bude startovat i na posledním závodě spadajícím do olympijské kvalifikace v Madridu.
25.05.2012 08:55 |

Triatlonista Čelůstka poprvé pronikl do elitní desítky SP

Český triatlonista obsadil osmé místo v závodě Světového poháru v japonském Išigaki
25.04.2010 12:45 |

Čelůstka ze Slavie nejspíš zamíří do tureckého Trabzonsporu

Obránce fotbalistů Slavie Praha a české reprezentační jednadvacítky Ondřej Čelůstka je blízko přestupu do celku šestinásobného tureckého mistra Trabzonsporu.
01.07.2011 10:25 |

Čelůstka v Palermu nehraje. "Teď je těžké se prosadit," říká smířlivě

Fotbalový talent Ondřej Čelůstka na vlastní kůži poznává, jak je těžké prosadit se v italském fotbale.
04.03.2010 16:40 |

Slávisté Čelůstka a Milan Černý mají svolení k odchodu

Fotbalový klub SK Slavia Praha asi v zimní přestávce přijde kvůli finančním problémům o další dva hráče - obránce Ondřej Čelůstka i záložník Milan Černý mají svolení k jednání o odchodu do ciziny.
05.12.2010 17:25 |

Osobnosti: Milan Černý (59 článků)

Čelůstka se na mistrovství Evropy RVE O ZAHRANIČNÍ ANGAŽMÁ

Zadák reprezentace do 21 let a pražské Slavie Ondřej Čelůstka si zatím na turnaji drží vysoký standard a na šampionátu v Dánsku by si rád řekl o zahraniční angažmá.
17.06.2011 07:30 |

Turek Čelůstka: Za 35 milionů do Trabzonu!

Obránce Ondřej Čelůstka (22) má plnit děravou kasu fotbalové Slavie. Hráč, který si jako jeden z mála neuřízl ostudu na ME »21« v Norsku, prý přestupuje do Trabzonsporu. Do Edenu má za něj přiletět 35 milionů korun.
03.07.2011 12:05 |

Čelůstka už je hráčem Trabzonsporu. Nahradit jej má Slovák Cicman

Ondřej Čelůstka dnes definitivně přestoupil ze Slavie Praha do tureckého Trabzonsporu. "Sešívaní" si ale záhy sehnali náhradu na stoperský post, když podepsali dvouletou smlouvu se slovenským hráčem Róbertem Cicmanem.
25.07.2011 17:00 |

LIGA MISTRŮ: Čelůstka zařídil vítězství Trabzonsporu nad Interem

Turecký Trabzonspor senzačně vyhrál v Lize mistrů na hřišti Interu Milán 1:0, když jedinou branku zápasu zařídil svým premiérovým gólem v prestižní soutěži český pravý obránce Trabzonsporu Ondřej Čelůstka.
14.09.2011 23:05 |

Čelůstka: Bylo krásné přijet zpátky do Itálie a dát gól

Čelůstka vstřelil jediný gól zápasu na Interu
15.09.2011 13:25 |

Čelůstka pokořil slavný Inter Milán. Byl to životní gól, hýřil nadšením

Skvělé okamžiky zažil ve středečním utkání fotbalové Ligy mistrů český obránce Ondřej Čelůstka, který přesnou trefou na stadionu Interu Milán zařídil tureckému Trabzonsporu šokující výhru 1:0.
15.09.2011 13:45 |

Ondřej Čelůstka v Lize mistrů: Sestřelil Inter Milán!

Půl roku se ve své první zahraniční štaci v Palermu soužil, nedostal kloudnou šanci se předvést. V úterý se Ondřej Čelůstka (22) do Itálie vrátil.
16.09.2011 12:15 |

Čelůstka je v Sunderlandu a doufá, že se dostane do reprezentace

Obránce Ondřej Čelůstka věří, že mu angažmá v Sunderlandu pomůže probojovat se do fotbalové reprezentace. Také se těší na spolupráci s temperamentním trenérem Paolem Di Caniem.
13.08.2013 13:35 |

Ospalý měl defekt, premiérový titul triatlonového mistra republiky slaví Čelůstka

Osmileté panování Filipa Ospalého republikovým šampionátům v olympijském triatlonu skončilo. Bývalý mistr Evropy, který má na kontě celkem deset domácích titulů, závod v Lipně nad Vltavou kvůli defektu na kole nedokončil. Zlatou medaili poprvé v kariéře vybojoval Jan Čelůstka, mezi ženami získala druhý titul Jana Jiroušková.
18.08.2013 20:50 |

Osobnosti: Filip Ospalý (8 článků)

Do fotbalové reprezentace se dostal Čelůstka, v nominaci nechybí Rosický

Obránce anglického Sunderlandu Ondřej Čelůstka se poprvé v kariéře objevil v nominaci fotbalové reprezentace. Je v týmu pro zápasy kvalifikace o postup na mistrovství světa na Maltě a v Bulharsku.
03.10.2013 14:55 |

Triatlonista Krňávek doběhl třetí na SP v oblíbeném Tiszaujvárosi

Český triatlonista Martin Krňávek se prosadil na stupně vítězů ve Světovém poháru po sedmileté pauze.
08.08.2010 17:15 |

Triatlonista Ospalý se stal vicemistrem světa v půlironmanovi

V závěrečném běhu unikl český triatlonista ostatním po boku Němce Raelerta, ten se nakonec radoval z vítězství.
14.11.2010 10:05 |

Triatlonista Svoboda vyhrál v Africe závod Ironman mezi amatéry

Český amatérský triatlonista Tomáš Svoboda obsadil v nedělním závodě série Ironman v jihoafrickém Port Elizabeth osmnácté místo, čímž nejen zvítězil mezi amatéry, ale také se kvalifikoval do hlavního závodu Ironman, který se koná v říjnu na Havaji.
11.04.2011 17:15 |

Osobnosti: Tomáš Svoboda (141 článků) , Tomáš Svoboda (187 článků)

Triatlonista Vabroušek vyhrál v Piešťanech závod Slovakman 226

Český triatlonista Petr Vabroušek zvítězil ve slovenských Piešťanech v závodě Slovakman 226, který sestával z 3,8 km plavání, 180 km jízdy na kole a 42,2 km běhu.
07.08.2011 11:25 |

Osobnosti: Petr Vabroušek (16 článků)

Francouzský triatlonista Aurelien Lescure dobíhal do cíle závodu Světového poháru v Mexiku, zbývalo mu pár desítek posledních metrů, jenže v tu chvíli na něj přišla krize a on nebyl schopný udělat ani krok. Když se podíváte na video, možná se neubráníte smíchu, ale ten bude plný soucitu.
17.06.2014 08:25 |