Článek

Tři přeživší v Survivoru: Je to sadistické peklo, které vás žvejká a vyflusne, tvrdí Mikýř

 
Na Voyo právě běží speciální díl Survivora, který ukazuje cestu finální trojice Martina Mikysky, Nikoly Kabátové a Martina Careva. Všichni tři společně hodnotí celkově náročnou soutěž, kterou Mikýř nazval zajímavým pojmem. Kterým, se dozvíte v článku.
13.06.2024 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Carev (22 článků)
Podobné články

Mikýř už miliony ze Survivoru stihl rozfofrovat. Nikole by změnily život, on je utratil pro své zviditelnění

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) vyhrál letošní řadu Survivoru. Ve finále proti sobě měl Nikolu Kabátovou, která má za sebou smutný životní příběh a získat titul Survivoru pro ni znamenalo všechno. Kdyby Mikýř chtěl, mohl jí výhru přenechat. On se ale na poslední chvíli rozhodl jinak. Své důvody sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz. Zároveň prozradil, co udělal s peněžní výhrou 2,5 milionu korun.
19.06.2024 16:05 |

podobné články

Mikýř s Novotným odhalili, co vám kamery v Survivoru neukázaly. Hysterické výlevy, vzájemné hádky i snaha o sabotáž

 
Jediný rozhovor v životě Martina Mikysky odhalil zákulisí letošní série Survivoru víc, než by si tvůrci show mohli přát. Mikýř se totiž od začátku netajil, že si chce celou show ukrást sám pro sebe, a Ondřej Novotný mu v tom zdatně bránil. Tak vznikaly situace, které v historii Survivoru nemají obdoby, a Novotný se netají tím, že oblíbeného youtubera několik dní dokonce ze strategických důvodů ignoroval a tvářil se, že tam vůbec není. Dokonce mezi nimi došlo hned několikrát k rázné výměně názorů, jak prozradili na akci, kde nechyběla redakce eXtra.cz.
21.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Pozadí největší zrady v Survivoru. Za vyhazov Kristiny může Tomáš, tvrdí Mikýř s Pirátem

 
Dění na opuštěném ostrově v Survivoru, nejnáročnější reality show na světě, se pořádně vyhrocuje. Youtuber Mikýř a MMA zápasník Pirát zapříčinili velký zvrat ve hře a postarali se o rozdělení dvojice Kristina Hrbková a Tomáš Rys. Podle nich na změně jejich plánu v hlasování, ke které došlo na poslední chvíli, nese právě bývalý fotbalista kvůli své zbytečné hysterii před kmenovkou.  
21.05.2024 21:50 |

podobné články

Epická hádka v Survivoru: Jsi monstrum! křičel na Jacka Mikýř. Bránil Nikolu, které při požáru zemřeli příbuzní

 
V Survivoru 2024 došlo k jedné z dosud největších hádek. Martin Mikyska alias Mikýř neudržel nervy na uzdě poté, co Jack řekl nemístný vtípek o ohni. Po boku známého youtubera tou dobou seděla Nikola, které při požáru tragicky zemřeli dva členové rodiny. 
30.04.2024 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (6 článků) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (6 článků) , Jack Jack (140 článků) , Jack Jack (64 článků)

Tady končí humor: Největší šok v novém Survivoru je Mikýř, ztuhne mu úsměv na rtech

 
Vypadá jako drobný chlapec, srandista, který kdyby se opřel o kolo, zlomí se v pase. Opak je ale pravdou. TV Nova zveřejnila všechny soutěžící nové řady Survivoru. Největším překvapením je internetový vtipálek Martin Mikyska alias Mikýř (30), jak oznámila v tiskové zprávě TV Nova.
13.02.2024 08:45 |

podobné články

Největší hádka v Survivoru: Mikýř osočil Tomáše, že okrádá děti, ten mohl puknout vzteky

 
Epická hádka napříč kmeny. Přesně k té došlo na druhé kmenové radě aktuální řady Survivoru. Vše začal všemi nenáviděný Jack Hamid, který se ostře pustil do Martina Prágra. Do sporu se vložil i Martin Mikyska alias Mikýř a Tomáš Rys se dočkal drsného výsměchu od Ornelly Koktové. 
06.03.2024 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (98 článků) , Jack Jack (140 článků) , Jack Jack (64 článků)

Mikýř se začal v Survivoru vybarvovat. Drzý výsměch Titánům i zákeřná taktika, která přinese do hry šílenství

 
Mikýř rozjel svou hru v Survivoru na plné obrátky. V nejnovějším dílu se nejen vysmál svému bývalému kmeni Titánů, po kterých pokřikoval, ať už jim to spadne a konečně prohrají, ale rozhodl se, že využije veškeré prostředky k potopení soupeřů. Vyrobil si falešnou imunitu a chce přelstít ostatní hráče. Náramně se u toho baví.  
25.04.2024 05:10 |

podobné články

Mikýř začíná děsit i Novotného. Z vtipálka se v Survivoru stal zákeřný hráč, který vyhrožuje násilím

 
Martin Mikyska (30) alias Mikýř se na ostrově v Survivoru začíná projevovat v nečekaném a hlavně ne zrovna dobrém světle. Všiml si toho i moderátor Ondřej Novotný (46), který doslova uvádí, že se v komikovi a moderátorovi probudilo jeho zlé dvojče. 
07.05.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Mikýř v Survivoru podlehl emocím. Před kamerami propukl v pláč, odrovnal ho jediný telefonát

 
Poslední odvysílaná epizoda Survivoru rozhodně zanechala stopu jak v soutěžících, tak i v divácích u obrazovek. Došlo totiž na první telefonát z domova, který vyvolal bouřlivé emoce a slzy. Nejvíce plakal Martin Mikyska alias Mikýř, který tuto cenu ani nevyhrál. 
05.06.2024 05:10 |

podobné články

Mikýř odhalil své vztahy s Jackem a Pirátem. Přiznal přetrvávající emoce, ale i překvapivé usmíření

 
Martin "Mikýř" Mikyska byl nejen nejsilnějším hráčem Survivoru, ale také patřil k těm nejkonfliktnějším. Diváci si určitě vybaví hned dvě hádky, do nichž se připletl. První byla s Jackem Hamidem, kde Martin hrozil, že ho chytí pod krkem. Druhá nastala ve sloučení poté, co mu vrazili kudlu do zad Samuel "Pirát" Krištofič a Martin Prágr. Jaké má vítěz Survivoru vztahy se zmíněnými rivaly po skončení reality show? O tom i o dalších věcech se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz.
20.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (98 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků)

Survivor bez Ondřeje Novotného? Moderátor svou další účast zvažuje a přiznal trable s Mikýřem

 
Další řada Survivoru je za námi. Vítězem se zcela právem stal Mikýř, jenž si společně s titulem odnesl i výhru ve výši 2,5 milionu korun. S jeho triumfem je nad míru spokojen i moderátor Ondřej Novotný. "Když jsem se dozvěděl, že Mikýř půjde do Survivoru, tak jsem říkal hned, tohle je vítěz," nechal se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. 
20.06.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Vítěz Survivoru Mikýř věnoval druhé Nikole půl milionu

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) si ze Survivoru odnesl kromě trofeje i výhru dva a půl milionu korun. Vítěz reality show překvapil programátorku Nikolu Kabátovou (31), kterou ve finále porazil. Youtuber se rozhodl věnovat jí 500 tisíc korun.
20.06.2024 11:10 |

podobné články

Nevím, co je brambora: Mikýř si vystřelil z vysmívaného hamburgra Forejta

 
Youtuber Mikýř (28) je známý tím, že si rád dělá z ostatních i ze sebe legraci. A tentokrát si na paškál vzal spolupráci šéfkuchaře Přemka Forejta (35) s fastfoodem McDonald’s. Mikýř se proto spojil s Bageterií Boulevard a vytvořil parodující video, v němž sám sebe nazývá Martinem Morejtem. Podobnost se jménem Přemka Forejta je samozřejmě čistě náhodná. 
20.08.2022 15:10 |

podobné články

Glosa: Mikýř odhalil největší tajemství Survivoru. Zákulisí vám změní pohled na věc

 
Přelstít, přehrát, přežít. Základní pravidla Survivoru, která jsou pro soutěžící čím dál hůř splnitelná. A to především v česko-slovenské verzi. A má to jednoduchý důvod. Hra se totiž začíná hrát ještě před nástupem do letadla a aliance jsou jasné ještě dřív, než se fanoušci vůbec dozví, kdo v nejnáročnější show světa bude bojovat o přežití. A právě to ničí podstatu Survivoru.
07.03.2024 20:50 |

podobné články

Jakub Bína drsně odsoudil Jacka: Simulant, co vyhrožuje ženám. Mikýř mu málem vlepil facku, tvrdí

 
Jack je velmi kontroverzní postava letošního Survivoru. Zatímco někteří jeho hru oceňují, druzí ho nesnášejí. Trnem v oku byl i Jakubu Bínovi, který ze soutěže odstoupil kvůli zdravotním komplikacím. V pořadu eXtra Host poodkryl zákulisí a bez servítků přiznal, že Jackovo chování bylo těžce přes čáru. Vyhrožoval prý ženám a Mikýř měl co dělat, aby mu nevrazil facku. 
13.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (140 článků) , Jack Jack (64 článků)

Mikýř měl Jackovi vyhrožovat zabitím, musela ho krotit produkce. Bojí se ho i Pirát, tvrdí Hamid a promluvil o vystřižené hádce

 
Martin Mikyska alias Mikýř je jednou z výraznějších osobností letošního Survivoru. Může se zdát, že jde o nekonfliktního komika, který nikomu nemůže škodit. Podle výpovědi Jacka Hamida jde spíš ale o drobného ďábla, kterého se na ostrově všichni báli. Strach z něj měl údajně i bojovník MMA Samuel Krištofič alias Pirát. Více uvedl Hamid v pořadu eXtra Host. 
12.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Samuel Martin (4 články) , Martin Samuel (2 články) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Martin (2 články) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků)

Zhrzený Mikýř rozčílil diváky: Vzteká se a brečí jako malý fracek. Kéž by ho napsali znova, zuří

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) vyšel z posledního dílu Survivoru jako král. Ale v očích některých diváků jde o pouhého egoistu, který nedokáže unést, když něco není podle jeho představ. Fanoušci se o své názory na Mikýře podělili na sociálních sítích, kde mladého moderátora takřka rozcupovali. 
28.05.2024 05:10 |

podobné články

Vypočítavý Mikýř utratil výhru v Survivoru za zviditelnění. Už teď si přijde na miliony měsíčně

 
Mikýř má své kroky promyšlené do posledního detailu. S titulem Survivor 2024 si odnesl i výhru ve výši 2,5 milionu korun. Pro eXtra.cz Mikyska přiznal, že veškeré peníze stihl rozfofrovat, a to za jeho jediný rozhovor k reality show, který uspořádal v prázdné O2 areně. Influencer však ví, jak investovat a na HeroHero je momentálně nejsledovanějším tvůrcem. Peníze se mu tak vrátí rychle zpátky. 
19.06.2024 20:30 |

podobné články

Nejhorší je neustálá nuda, až chcete soutěž vzdát, říká vítěz Survivoru Mikýř

 
Jako satirik našel díru na trhu, když si začal dobírat internetové bizarní šarlatány, podivíny a manipulátory všeho druhu. Svými komediálními videokomentáři si zakrátko podmanil český YouTube. Teď Martin Mikyska alias Mikýř čerstvě zazářil ve staré dobré televizi: zvítězil v trosečnické reality show Survivor. „Na ostrově jsem ztrácel nadhled a sranda se dělala hůř,“ říká.
02.09.2015 14:06 |

podobné články