Článek

Tři děti, tři otcové: Olga Menzelová se pochlubila snímkem, kde je jasné, čí je čí

 
Olga Menzelová (43) způsobila v Česku před několika měsíci poprask, když odtajnila, že už před dvěma lety porodila syna Alberta, který se narodil ještě za života zesnulého režiséra Jiřího Menzela (†82). Dnes už Olga svého syna před veřejnosti neskrývá, pochlubila se krásným rodinným snímkem, kde ukázala všechny své děti, které ovšem tatínky společné nemají. 
12.05.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)
Podobné články

Jsme konvenční rodina, říká Olga Menzelová

 
Manželka režiséra Jiřího Menzela Olga má dceru s režisérem Jaroslavem Brabcem. Všichni žijí v symbióze, a i když to mnoha puritánům nadzvedává obočí, sama Menzelová na tom, že zůstala s manželem a zároveň vychovává dceru s jiným mužem, nic neobvyklého nevidí. Další články k tématu: Olga Menzelová jako modelka: svatební šaty měla na sobě poprvé Je to normální, říká Menzelová o životě mezi dvěma muži Těhotná Menzelová utrpěla šok. Prý ji napadl reportér Menzelová zaskočila příbuzné. Netušili, že je těhotná Olga Menzelová: Můj muž je moje první láska Otcem dítěte Menzelové možná není Menzel
10.05.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků) , Jiří Menzel (468 článků)

Olga Menzelová se proměnila v bohyni krásy, podívejte se

 
Producentka a podnikatelka Olga Menzelová se proměnila ve skutečnou bohyni. Pro síť salonů krásy nafotila sérii fotografií, kterých si údajně všimli i módní návrháři v Paříži. Překvapilo je, že Menzelová není herečka ani modelka. Další články k tématu: VIDEO: Maminka má krásný prsíčka, položila Menzelovou čtyřletá dcera Jsme konvenční rodina, říká Olga Menzelová
20.12.2013 00:37 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Olga Menzelová (44) zraje jako víno: Maminka tří dětí se pochlubila postavou dvacítky

 
Olga Menzelová (44) vystavila na svém instagramu snímek z dovolené. Čas strávený v ráji jí viditelně prospívá a Olga jen září. Fanouškům poslala pozdrav z Jihoafrické republiky a pochlubila se pevným tělem.
09.01.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Trojnásobná matka Olga Menzelová (43) v bikinách: Má recept, jak si udržet postavu dvacítky

 
Vdova po oscarovém režisérovi Jiřím Menzelovi (†82) Olga Menzelová (43) se na sociálních sítích pochlubila perfektní postavou v plavkách. Maminka tří dětí sklidila neskutečný obdiv a fanoušci ji zaplavili pozitivními komentáři. Půvabná Olga navíc prozradila, čím si udržuje dokonalé tělo. 
22.06.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Menzelová porodila! Matka je snad jistá, otce v případě obvyklého chaosu určí los nebo bulvár!

 
"Olga Menzelová":http://www.extra.cz/tema/olga-menzelova (36?, 31?, 49?) podruhé "porodila nějakému tatínkovi":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-nemuzu-mit-deti-veta-kterou-nevyslovil-a-bulvar-ma-diky-tomu-pravo-delat-menzelovi-a-jeho-blizkym-ze-zivota-peklo holčičku!
19.01.2015 23:37 |

podobné články

Menzelová se vrací k manželovi!

 
Oscarový režisér Jiří Menzel slaví dneska už 73 let. Nikoli však v Česku, ale v srbském Bělehradu, kde momentálně pracuje. Gratulace ale všem striktně zakázal. Poblahopřát mu mohou jen dvě ženy jeho života – manželka Olga (33) s dcerkou Aničkou (2). Tu má Menzelová sice s kameramanem Jaroslavem Brabcem, holčičku Menzel ale už od narození považuje za svou. „S Jirkou si denně voláme. Budeme mu samozřejmě gratulovat, a až se vrátí, pozveme ho s Aničkou na véču,“ řekla Blesku včera Olga Menzelová. Že by velký návrat manželky k manželovi? Asi ano!
23.02.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (468 článků) , Olga Menzelová (447 článků)

Menzelová otevřeně o vztahovém propletenci svých osudových mužů: Narození mého třetího dítěte nebyla náhoda

 
Loni v září se Olga Menzelová  (43) navždy rozloučila se svým manželem Jiřím Menzelem  (✝82) , který odešel po dlouhé nemoci. Jeho ostatky zatím stále nejsou nikde nastálo uloženy. „ Zatím ho mám doma a snad bude do konce roku jasné, kde ta část ostatků tady v Praze bude uložena. Ta druhá část bude na Mallorce, na místě, kam léta jezdíme, kde jsme to měli moc rádi, a kde Jiří vyslovil přání, že tam chce být po smrti. A že tam tak stále bude s námi,“ dodala Menzelová.
29.05.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Menzelová je podruhé těhotná a zase tají otce: Známe 5 možných kandidátů

 
Produkční "Olga Menzelová":http://www.extra.cz/tema/olga-menzelova (36) je tajemnější než hrad v Karpatech. Téměř do devátého měsíce se jí podařilo utajit druhé těhotenství.
13.01.2015 20:09 |

podobné články

Olga Menzelová otevřeně o manželství s bohatým režisérem: Budou Vánoce trávit odděleně, nebo jako rodina?

 
Rodina Menzelova není zrovna taková klasická jako z učebnice. Produkční Olga Menzelová (38) a oscarový režisér Jiří Menzel (78) mají netradiční manželství, kdy dokonce spolu nebydlí, i když spolu mají dceru Evičku. Proč tomu tak je a jak tedy budou trávit Vánoce? To se budete ještě divit.
12.11.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (468 článků) , Olga Menzelová (447 článků)

Olga Menzelová s manželem Jiřím vyrazili po delší době do společnosti

 
Producentka Olga Menzelová (41) a režisér Jiří Menzel (81) vyrazili společně za kulturou. Menzelová při té příležitosti sdílela po delší době na sociálních sítích aktuální fotografii se svým mužem a dcerou Annou (9).
06.12.2019 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (468 článků) , Olga Menzelová (447 článků)

Olga Menzelová o drsných reakcích na třetí dítě: Láska má mnoho podob! Co dál vzkázala?

 
Před několika málo dny šokovala Olga Menzelová (42) prohlášením, že není maminkou dvojnásobnou, ale už trojnásobnou – před rokem a půl tajně porodila syna Alberta. Reakce jejích příznivců, ale i odpůrců na sebe nenechaly dlouho čekat… A tak se k celé situaci vyjádřila i sama Menzelová.
10.11.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Milovnice života Olga Menzelová slaví 45: Tři děti s třemi tatínky a tělo pětadvacítky

 
Olga Menzelová strávila dlouhých dvaadvacet let po boku oscarového režiséra Jiřího Menzela. Ten však v září roku 2020 zemřel, a jak poté Olga řekla pro iDNES, díru v sobě po něm bude mít už napořád. Producentka a podnikatelka se však neutápí v bolestech a vypadá skvěle. Pravidelně cvičí a na 45 let, které dneska slaví, rozhodně nevypadá.
25.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Když Gott na ženu zírá! Menzelová se v průsvitných šatech chlubila novými ňadry! Ale co ta modřina?

 
Tak tohle se Ivance Gottové (37) příliš líbit nebude. Olga Menzelová (35) je celá nová a Karel Gott (74) na jejím vylepšeném hrudníku mohl oči nechat! Menzelová se svými nový ňadry, která si podle informací Blesk.cz nechala přifouknout před pár týdny, pochlubila v průsvitných šatech. A nové má i rty. "Zdobí" je pořádná modřina!
10.01.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6785 článků)

Po měsících si vyšla na luxusní párty: A takhle dvojnásobná máma Olga Menzelová vypadala

 
Po porodu druhé dcery Evičky Olga Menzelová  (37) akce s přítomností médií nevyhledávala, od poslední, kde jsme ji potkali, uplynulo pět měsíců. Pražský týden módy je ale pěknou příležitostí se zase někde prolnout, zvlášť pro ženu, která si s módou tyká. Olga přijala pozvání na večer luxusní značky Tori Burch v Pařížské ulici.
04.09.2015 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Olga Menzelová o vztahu s egyptologem Bártou: Má rád vykopávky, budu pro něj zrát

 
Olga Menzelová (44) se ukázala ve společnosti po boku svého partnera, egyptologa Miroslava Bárty (52), se kterým má nejmladší dítě, syna Alberta (3). Pár dorazil na premiéru dokumentu Civilizace, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, a Olga nám otevřeně prozradila, jaký je vlastně život s archeologem a egyptologem. Také se nám svěřila o jeho vzácné kombinaci vlastností a s úsměvem řekla, jak jí partner dokáže polichotit, když jsou jeho zálibou vykopávky.
19.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Olga Menzelová má 3 děti: Existenci syna tajila rok a půl, nyní potomka poprvé ukázala

 
Vdova po známém režisérovi Olga Menzelová (42) se na sociální síti pochlubila třetím potomkem. Fanouškům představila téměř dvouročního syna Alberta. Čí ale dítě je, vdova po Jiřím Menzelovi (†82) neprozradila.
04.11.2020 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Tohle Olga Menzelová nevypere. Koukněte, co si nechala namalovat na obličej její malá dcera

 
Manželka režiséra Jiřího Menzela není tak přísná maminka, jak by to mohlo vypadat. Dceři Aničce dovolí Olga Menzelová  (34) skoro všechno. Super.cz byl svědkem toho, že co si holčička přeje, maminka jí vyplní. "Ale je to výjimečné," vysvětlovala Olga.
04.06.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Taková normální rodinka? Olga Menzelová, která má dítě s jiným, si omotala manžela kolem prstu

 
Je vidět, že Olga Menzelová  (35) to s muži umí. Zejména pak s vlastním manželem. I když má dceru Aničku s jeho kolegou Jaroslavem Brabcem, fungují spolu skvěle. Jak sama Olga říká, jsou prý naprosto konvenční rodina. No, když myslí...
12.05.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)

Co je to za hrůzu? Takhle si Olga Menzelová vyšla do společnosti: Nateklé umělé pysky, prosvítající bradavky a koláče potu v podpaží!

 
Manželka oscarového režiséra "Jiřího Menzela":http://www.extra.cz/tema/jiri-menzel "Olga":http://www.extra.cz/tema/olga-menzelova (35) se objevila ve společnosti s poněkud "nateklými rty":http://www.extra.cz/dalsi-hvezda-chce-byt-jako-lindsay-lohan-courtney-stodden-si-po-prsou-nechala-prifouknout-i-rty-vypada-jako-kacer-donald. A aby toho nebylo málo, všimli si fotografové i dalších společenských faux pas, kterých se jinak půvabná blondýnka dopustila.
10.01.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (447 článků)