Třetí série Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu. Hlasujte pro vašeho favorita!

V neděli proběhlo již čtvrté kolo populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas, ve které na sebe berou soutěžící podobu známých hvězd. Tentokrát suverénně zvítězil Milan Peroutka, který se předvedl jako zpěvák Mika. Podívejte se na všechna vystoupení a zahlasujte pro svého favorita!
20.03.2017 20:55 |

Osobnosti: Milan Peroutka (207 článků)

Tvoje tvář má známý hlas v ohrožení: Martha Issová přišla o hlas!

Natáčení třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu a v zákulisí se už řeší první problémy. Jedna ze soutěžících herečka Martha Issová (35) ztratila hlas.
26.02.2017 05:30 |

Osobnosti: Martha Issová (297 článků)

Tvoje tvář má známý hlas! Souhlasíte s bodováním poroty? Zahlasujte pro svého favorita!

Tvoje tvář má známý hlas! Pořad TV Nova, který láme rekordy sledovanosti už několik týdnů. Ne každý souhlasí s výsledky a bodováním poroty. Nyní vám nabízíme jedinečnou možnost hlasovat pro svého favorita. Kdo byl tedy v posledním kole nejlepší?
25.04.2016 17:15 |

Zahlasujte pro svého favorita v 6. kole soutěže Tvoje tvář má známý hlas

Nedělní, již 6. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas, ovládl Aleš Háma, který se představil jako Barry White a obdržel 43 bodů. Následoval jej Ondřej Ruml s Annou Slováčkovou jako Eminem a Rihanna, kteří obdrželi 36 bodů. Jak se jednotlivá vystoupení líbila vám? Nesouhlasíte s výsledkem? Dejte to najevo a zahlasujte pro svého favorita v anketě na konci článku.
03.04.2017 21:15 |

Osobnosti: Barry White (1 článek) , Aleš Háma (169 článků) , Ondřej Ruml (191 článků) , Anna Slováčková (113 článků) , Anna Barry (2 články)

Zahlasujte pro svého favorita ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas!

Již 5. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Nabízíme vám všechna úžasná vystoupení pohromadě. Tentokráte nejvíce zazářila Marta Jandová jako CeeLo Green. Souhlasíte s vyjádřením poroty, nebo máte jiného favorita? A víte, jaké hvězdy budou napodobovány v příštím kole?
03.10.2016 19:15 |

Osobnosti: Marta Jandová (942 článků)

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY Tvoje tvář má známý hlas: Kdo se pere o první místo a kdo skončil úplně na konci?

Show tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu a už překročila polovinu. Včerejší vystoupení sledovalo skoro milion a šest set tisíc diváků a soutěž je stále velmi oblíbená. Show už má svoje favority, ale vždycky někdo i překvapí a jasného vítěze s přehledem přeskočí. Porota má pak hodně těžký úkol. Komu dát body a nechat vyhrát. Jak jsou na tom soutěžící teď v průběžném pořadí?
01.05.2016 09:50 |

Ondra Ruml z show Tvoje tvář má známý hlas je NA DNĚ! Co tak těžce nese?

Show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu a někoho pořádně sráží na kolena. Zpěvák Ondřej Ruml (35) zatím končí na posledních místech a na sebevědomí mu to moc nepřidá. Jak je možné, že se profesionální zpěvák nikomu nelíbí?
23.03.2017 10:00 |

Osobnosti: Ondřej Ruml (191 článků)

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas zkolabovala. Kdo neunesl stres ze soutěže a skončil v nemocnici?

Show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu a známé tváře na sobě tvrdě dřou, aby předvedly ten nejlepší výkon! Jenže někdo si na svoji hruď vzal až moc velké břemeno. Jedna ze zpěvaček totiž netušila, jaké peklo ji bude čekat, a skončila v nemocnici.
27.03.2017 21:01 |

Připomeňte si 3. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Souhlasíte s výsledky?

Třetí kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas ovládl s obrovským náskokem Jan Révai, který se předvedl jako zpěvák Jason Derulo a střihl si jeho píseň If I´m Lucky. Na druhém místě se umístila Eva Burešová jako Renée Zellweger. O třetí a čtvrté místo se pak podělila Michaela Badinková a Jitka Schneiderová. Vychutnejte si znovu všechny výkony a dejte hlas tomu svému favoritovi.
20.09.2018 10:35 |

Osobnosti: Renée Zellweger (132 článků) , Jitka Schneiderová (319 článků) , Jan Révai (87 článků) , Michaela Badinková (133 článků) , Eva Burešová (166 článků) , Lucie Schneiderová (6 článků) , Lucie Burešová (3 články)

Tvoje tvář má známý hlas! Zahlasujte pro svého favorita!

V sobotu jsme mohli vidět další, již šestý díl, oblíbeného televizního pořadu TV Nova, Tvoje tvář má známý hlas, a stejně jako v minulém díle, nemusí každý souhlasit s bodováním poroty. Komu byste dali plný počet bodů vy? A kdo naopak podle vás předvedl nejslabší výkon? Vyjádřete svůj názor v anketě!
02.05.2016 17:05 |

Anna Slováčková jako vítězka 8. kola Tvoje tvář má známý hlas! Zasloužila si to?

8. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála Anna Slováčková, která se předvedla jako americká zpěvačka Beth Ditto. O pouhý 1. bod za ní skončil Petr Hapka v podání vítěze minulého kola Miroslava Etzlera. Byli tito 2 soutěžící podle vás nejlepší, nebo si vítězství zasloužil někdo jiný? Změňte se ve člena poroty a zahlasujte pro svého favorita na konci článku!
24.10.2016 18:40 |

Osobnosti: Petr Hapka (264 článků) , Miroslav Etzler (419 článků) , Beth Ditto (25 článků) , Anna Slováčková (113 článků)

David Gránský jako Jaromír Nohavica ovládl 9. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Zazpíval Nohavicův hit Mám jizvu na rtu a vysloužil si 37 bodů. Na druhém a třetím místě se umístil Miroslav Etzler a Markéta Procházková, kteří měli oba po třiceti bodech. Kdo byl vašim favoritem?
31.10.2016 19:05 |

Osobnosti: Jaromír Nohavica (192 článků) , Miroslav Etzler (419 článků) , David Gránský (192 článků) , Markéta Procházková (85 článků)

Souhlasíte s výsledky 7. kola soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Zahlasujte!

Nedělní kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrál s 37 body Milan Peroutka, který se předvedl jako zpěvačka Tina Turner. Souhlasíte s výsledky, nebo váš favorit byl někdo jiný? Zahlasujte pro svého favorita v anketě na konci článku.
11.04.2017 12:50 |

Osobnosti: Tina Turner (131 článků) , Milan Peroutka (207 článků)

Souhlasíte s výsledky 8. kola soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Zahlasujte!

Nedělní kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrál se 42 body Ondřej Ruml, který se předvedl jako americká zpěvačka Anastacia. Souhlasíte s výsledky, nebo váš favorit byl někdo jiný? Zahlasujte pro svého favorita v anketě.
18.04.2017 10:35 |

Osobnosti: Ondřej Ruml (191 článků) , Anastacia Anastacia (107 článků)

Souhlasíte s výsledky 6. kola soutěže Tvoje tvář má známý hlas?

Sobotní kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála se 47 body Michaela Badinková, která se předvedla jako slavná americká soulová zpěvačka Aretha Franklin. Souhlasíte s výsledky, nebo váš favorit byl někdo jiný? Zahlasujte pro svého favorita v anketě.
09.10.2018 13:00 |

Osobnosti: Aretha Franklin (73 článků) , Michaela Badinková (133 článků)

Tvoje tvář má známý hlas, souhlasíte s výsledky 8. kola?

V sobotu proběhlo již 8. kolo populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Kdo předvedl nejlepší výkon a zasloužil by si vyhrát? Souhlasíte s bodování poroty, nebo máte svého favorita? Zahlasujte v anketě na konci článku!
30.05.2016 17:45 |

Tvoje tvář má známý hlas má nového favorita: Procházková diváky posadila na zadek

Konečně přišla její chvíle. Muzikálová zpěvačka Markéta Procházková (30) v sobě ve čtvrtém kole show Tvoje tvář má známý hlas probudila živel a ohromila diváky. Nebýt její děsivé proměny ve zpěváka Scooteru, prošla by nejspíš celou soutěž bez povšimnutí.
26.09.2016 12:55 |

Osobnosti: Markéta Procházková (85 článků)

V show Tvoje tvář má známý hlas se objeví i pikolík Maty z Ordinace: Napodruhé už nabídku neodmítl!

Jeho tvář ani hlas zatím příliš známé nejsou, ale od podzimu se to změní! Seriálový herec Jan Cina (28) je další potvrzenou hvězdou show Tvoje tvář má známý hlas 2.
01.08.2016 12:25 |

Osobnosti: Jan Cina (124 článků)

Známe další účinkující show Tvoje tvář má známý hlas! Kdo se objeví na obrazovkách tentokrát?

TV Nova spustí další řadu show Tvoje tvář má známý hlas. Kdo se tentokrát dostal do třetí série a bude divákům každý týden zpívat z obrazovek? Známe první dvě jména!
05.01.2017 15:20 |

Tvoje tvář má známý hlas: Aleš Háma ŠOKUJE svou proměnou! Poznáte slavného zpěváka, ve kterého se převtělí?

Už zítra se můžete těšit na další díl třetí série pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát tady máme unikátní proměnu Aleše Hámy, který se převtělí do známého zpěváka. Tipnete si, o koho půjde?
04.03.2017 13:20 |

Osobnosti: Aleš Háma (169 článků)