Trénink v Monaku vyhrál Rosberg, Maldonado boural

Poslední trénink před Velkou cenou Monaka opanoval pilot Mercedesu
26.05.2012 12:25 |

Rosberg kraloval v Monaku, suverénně vyhrál závod plný bouraček

Třicet let poté, co v Monaku vyhrál jeho otec Keke, vybojoval Nico Rosberg (27) s vozem Mercedes své druhé vítězství v závodech F1. Po loňské Velké ceně Číny triumfoval v Monaku, kde se narodil, vyrostl a kde pár metrů od závodní trati žije. Druhý dojel Sebastian Vettel, třetí Mark Webber, oba na Red Bullech.
26.05.2013 17:05 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (209 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (204 článků)

Tip na trénink s vlastní váhou

Jestliže si chcete zpevnit svaly a vyrýsovat postavu, měli byste se zajímat o trénink s vlastní váhou. Jedná se o sérii cviků, k jejichž provedení nepotřebujete žádné cvičení pomůcky – pouze vlastní tělo, které se v tomto případě stává jediným cvičením nástrojem. Kdekdo by možná mohl říci, že trénink s vlastní váhou není vůbec náročný, protože nemusíte zvedat těžké činky, nemusíte si hrát s medicimbalovými míčy, které se u posilování hojně používají a zkrátka cvičíte pouze s vlastním tělem. Možná to na první pohled vypadá opravdu jednoduše, realita je ale úplně jiná. Trénink s vlastní váhou vám otevře oči Víte, v čem je trénink s vlastní váhou tak úžasný? Především v tom, že vám dokonale otevře oči! Až díky tomuto typu cvičení skutečně poznáte, jak na tom jste se svou fyzickou kondicí. Budete cvičit pouze s vlastním tělem, které sice znáte jako své boty a nikdo jej nezná lépe, ale které je zároveň úměrně těžké vašim možnostem. Chcete to vyzkoušet? Chcete si otestovat, jak na tom jste? Jak je na tom vaše fyzička? V tom případě to zkuste podle následujících videí, které jsme pro vás našli. V těch se ukrývají cviky, které můžete pro trénink s vlastní váhou použít a uvědomit si svoje hranice.   Příspěvek Tip na trénink s vlastní váhou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2018 21:55 |

GP Španělska formule 1 vyhrál senzačně Maldonado

Senzačním vítězem Velké ceny Španělska formule 1 se stal Venezuelan Pastor Maldonado, který vybojoval pro stáj Williams první triumf od roku 2004. Maldonado, jenž překvapil už sobotním prvenstvím v kvalifikaci, dnes na okruhu v Barceloně vyhrál před domácím Fernandem Alonsem z Ferrari a dalším exmistrem světa Finem Kimim Räikkönenem z Lotusu.
13.05.2012 17:15 |

Maldonado a Button ovládli tréninky v Německu, Schumacher boural

Venezuelan Pastor Maldonado s vozem Williams vyhrál v Hockenheimu druhý páteční trénink na Velkou cenu Německa, desátý závod mistrovství světa F1.
20.07.2012 16:55 |

Třetí trénink na Velkou cenu Malajsie vyhrál Rosberg

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál na okruhu v Sepangu třetí a závěrečný trénink na Velkou cenu Malajsie F1 před svým krajanem, obhájcem titulu mistra světa Sebastianem Vettelem ze stáje Red Bull a jeho týmovým kolegou Markem Webberem z Austrálie.
24.03.2012 08:30 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků) , Marek Němec (37 článků)

Rosberg s vozem Mercedes vyhrál druhý trénink na Velkou cenu Bahrajnu

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v pátek na okruhu v Sachiru druhý trénink na Velkou cenu Bahrajnu F1 před dvojicí pilotů stáje Red Bull, Markem Webberem z Austrálie a svým krajanem Sebastianem Vettelem.
20.04.2012 15:25 |

Rosberg vyhrál poslední trénink před kvalifikací na Velkou cenu Bahrajnu F1

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v sobotu třetí a závěrečný trénink na Velkou cenu Bahrajnu F1, čtvrtý podnik mistrovství světa F1.
21.04.2012 11:40 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků)

Rosberg s Mercedesem vyhrál závěrečný trénink na VC Monaka

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v sobotu v ulicích Monte Carla třetí, závěrečný trénink na Velkou cenu Monaka.
26.05.2012 12:35 |

Mercedes v Monaku (zatím) kraluje, Rosberg ovládl tréninky F1

Už ve čtvrtek, jak je v Monte Carlu zvykem, začaly tréninky na Velkou cenu Monaka F1. A ovládla je stáj Mercedes, v obou byl nejrychlejší "domácí" Nico Rosberg, Němec, který v Monaku, jen pár kroků od závodní trati, bydlí.
23.05.2013 16:00 |

Hamilton vyhrál velkou cenu Británie. Rosberg nedojel a Räikkönen boural

Velkou cenu Británie vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton za Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa devátý závod mistrovství světa vozů formule 1 nedokončil. Zradila ho technika. Závod musel být po hodině restartován, kvůli těžké nehodě Kimiho Räikkönena .
06.07.2014 18:15 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (507 článků)

Kvalifikaci v Barceloně vyhrál Hamilton, překvapil Maldonado

Do Velké ceny Španělska formule 1 odstartuje z prvního místa Brit Lewis Hamilton, který vyhrál kvalifikaci potřetí v sezoně. Stáji McLaren zajistil 150. pole position v historii. Druhým místem dnes překvapil Venezuelan Pastor Maldonado s williamsem.
13.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků)

Nico Rosberg po 30 letech napodobil otce a ovládl F1 v Monaku

Velku cenu Monaka formule 1 v úzkých ulicích Monte Carla vyhrál německý vítěz kvalifikace Nico Rosberg z Mercedesu. Vedoucí muž mistrovství světa a jeho krajan Sebastian Vettel byl v přerušeném závodu druhý a navýšil náskok v průběžném pořadí. Na třetím místě dojel další pilot Red Bullu Mark Webber z Austrálie.
26.05.2013 17:55 |

S Hamiltonem to bude "cool", těší se na parťáka Rosberg

Německý pilot stáje F1 Mercedes Nico Rosberg (27) se těší na svého nového týmového kolegu Lewise Hamiltona. „To je cool, že se Lewis stane mým týmovým kolegou. To bude další velká výzva,“ napsal Rosberg na svém účtu na sociální síti Twitter.
28.09.2012 18:10 |

Velká cena Abú Zabí přinesla velkou havárii, při které se dostal do kontaktu Nico Rosberg s Narainem Karthikeyanem. Rosberg chtěl předjíždět, ale v plné rychlosti neodhadl vzdálenost, napálil z boku do Karthikeyana a doslova ho přeletěl. Po krátkém letu dopadl na zem a skončil v bariéře. Žádnému pilotovi se naštěstí nic nestalo.
04.11.2012 15:45 |

Testy F1 v Barceloně vyhrál Maldonado z Williamsu

Venezuelan Pastor Maldonado z týmu Williams dosáhl nejrychlejšího času čtvrtečního předsezonního testování vozů F1, které třetí den probíhá na Katalánském okruhu v Barceloně.
23.02.2012 18:30 |

Rosberg si zopakoval triumf v Monaku a opět vede seriál F1

Německý pilot Nico Rosberg s mercedesem obhájil vítězství ve Velké ceně Monaka a vrátil se do čela mistrovství světa formule 1. Na prvním místě v seriálu vystřídal svého týmového kolegu Brita Lewise Hamiltona, který po sérii čtyř prvenství dojel dnes druhý. Třetí místo obsadil Australan Daniel Ricciardo z Red Bullu.
25.05.2014 16:30 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (507 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

V Brazílii na F1 prší! Deštivý trénink vyhrál končící Webber

Mark Webber vyhrál na deštivém okruhu Interlagos svůj poslední trénink v F1, závěrečný trénink na poslední závod šampionátu, Velkou cenu Brazílie. Australský pilot stáje Red Bull, který končí kariéru, předčil dvojici stáje Lotus - Romain Grosjean a Heikki Kovalainen.
23.11.2013 16:07 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Heikki Kovalainen (8 článků) , Mark Webber (204 článků) , Lotus (115 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

ON-LINE F1: Kvalifikaci v Monaku ovládl Rosberg před Hamiltonem a Vettelem

Mistrovství světa F1 pokračuje v Monaku svým šestým dílem. Kdo se stane jejím vítězem hodně napoví kvalifikace, kterou jsme vám přinesli v ON-LINE reportáži.
25.05.2013 13:45 |

F1: Poslední trénink na VC Bahrajnu vyhrál Glock

Druhý páteční trénink na Velkou cenu Bahrajnuopanoval Nico Rosberg na williamsu. První ovládl Brit Lewis Hamilton.
25.04.2009 14:08 |