Článek

Trávníčková strávila noc se Svěceným, doteď ho bolí ruka

 
Pavel Trávníček (70) se ve StarDance moc neohřál. I když dokázala jeho taneční partnerka Veronika Lálová (29) dovést Davida Svobodu (36) až k bronzové medaily, s Pavlem skončili poslední. Mělo na jeho taneční výkon snad vliv domnělé domácí dusno?
30.10.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , David Svoboda (234 článků) , Veronika Lálová (104 článků) , Pavel Svoboda (445 článků) , Pavel Svoboda (444 článků) , Pavel Svoboda (445 článků) , Pavel Svoboda (445 článků) , Pavel Svoboda (29 článků) , Pavel Svoboda (29 článků)
Podobné články

Trávníčková žehlí! Překvápko pro manžela po noci se Svěceným

 
Monika Trávníčková (36) zažehnává zvěsti o manželské krizi a domnělém utajovaném poměru s houslistou Jaroslavem Svěceným (60), které ještě nabraly na sílé poté, co Monika s Jaroslavem strávila noc v její kanceláři. V den narozenin pohádkového prince připravila manželovi překvapení.
28.10.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Svěcený (87 článků)

Monika Trávníčková se Svěceným o společné noci: Až mě z toho bolela ruka, přiznal houslista

 
Tak se nám to pěkně zamotává! Manželka Pavla Trávníčka (70) Monika (35) strávila noc před StarDance, kde v ten večer její muž dotancoval, s houslistou Jaroslavem Svěceným (60). Blesk je u domu, kde trávili společný čas, přistihl! A Monika to nepopírá.
25.10.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Monika Trávníčková po noci se Svěceným: Poslala dojemný vzkaz manželu Pavlovi!

 
V poslední době sice tráví pomalu více času s Jaroslavem Svěceným (60), Monika Trávníčková (36) ale nezapomíná ani na svého muže. Pohádkovému princi Pavlu Trávníčkovi (71) dojemně popřála k jeho narozeninám!
26.10.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Svěcený (87 článků) , Pavel Trávníček (490 článků)

Každý koncert jiné šaty: Takhle to manželce pohádkového prince sekne s Jaroslavem Svěceným. Kde ale zůstal Pavel Trávníček?

 
Světem šoubyznysu o víkendu zahýbala zpráva, že Monika Trávníčková zahýbá svému manželovi Pavlu Trávníčkovi  (70) s houslistou Jaroslavem Svěceným  (60) . Produkční a manažerka houslisty to rázně popřela. Za Pavla Trávníčka se na sociální síti vydával někdo jiný. Je ovšem fakt, že zatímco manžel ji vídá jen v domácím, Svěcený si Moniku užívá pořádně načančanou.
16.03.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Trávníčková na akci se Svěceným: To je špatně pochopeno, mlžila…

 
Manželka filmového prince postovala na sociální síti v den 6. výročí jejich svatby poněkud spekulativní příspěvek. Sledující si jej klidně mohli vyložit tak, že krize neskončila a že rozvod je prý nejspíš vážně v případě Pavla Trávníčka (70) a Moniky (35) ve hře. Zvlášť když pak na finále Muže roku nevyrazila se svým mužem, nýbrž opět s houslistou Jaroslavem Svěceným (60).
28.08.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Monika Trávníčková volala v noci domů policii, manžel jí neotvíral

 
Monika Trávníčková (35) volala o víkendu domů policii. Nemohla se prý dostat do bytu a bála se o malého syna Maxmiliána. Její manžel Pavel Trávníček (70) již dříve potvrdil, že mají se ženou ve vztahu problémy. Milenecký vztah s hudebníkem Jaroslavem Svěceným (60) hercova manželka popírá.
03.06.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Monika se rozhodla žít se Svěceným, objevilo se na profilu divadla Pavla Trávníčka. Nechutný útok řeší policie

 
Pavel Trávníček  (70) a jeho manželka Monika šokovali své známé a fanoušky. Na facebookovém profilu jejich divadla se totiž objevilo, že Monika Pavla Trávníčka opustila a zakazuje mu vídat syna. A navíc prý má randit s houslistou Jaroslavem Svěceným  (60) . Jedná se ale o nesmysl!
13.03.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Manželka Pavla Trávníčka po údajném útoku hackerů: Se Svěceným na hotelu a pak v jeho bytě!

 
Odešla od Pavla Trávníčka (70) jeho žena Monika (35) a žije s Jaroslavem Svěceným (60)? Otázka, která stále nemá jasnou odpověď! A nebo má? Fotoreportéři Blesku totiž zastihli houslistu a jeho manažerku na hotelu i u něj doma...
20.04.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Na Muže roku dorazila opět s Jaroslavem Svěceným: Manželka Pavla Trávníčka promluvila o manželské krizi a rozvodu

 
Status, který manželka Pavla Trávníčka  (70) postovala na sociální síti v den 6. výročí jejich svatby, vyvolal spoustu spekulací, zvláště poté, co se probíral vztah Moniky Trávníčkové s houslistou Jaroslavem Svěceným  (60) . Když jsme osobně potkali na finále soutěže Muž roku, kam dorazila opět se známým houslistou, museli jsme se zeptat, jak to tedy s jejím manželstvím vypadá.
28.08.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Trávníčkova manželka poprvé od skandálu s údajnou nevěrou na veřejnosti: Ukázala dechberoucí výstřih!

 
Jenom pár týdnů poté, co Moniku Trávníčkovu (35) nařkl skrze oficiální facebookové stránky divadla Pavla Trávníčka (70) neznámý hacker z nevěry s houslistou Jaroslavem Svěceným (60), se ukázala tato dáma na veřejnosti. Kdo by čekal utrápenou ženu, ten bude zklamán. Monika zářila jako diva!
24.03.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Těhulky se poměřovaly: Trávníčková a Kalivodová ukázaly pupíky a zvětšené vnady!

 
Těhulky Andrea Kalivodová (38) a Monika Trávníčková (30) se pyšní dokonalými těhotenskými pupíky a čekají na svůj den D, kdy na svět přijdou jejich vytoužení potomci. Zatímco Andrea už bude maminkou podruhé, Monika bude prvorodičkou...
18.10.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (229 článků)

Pavel Trávníček nebyl její první: S kým Monika Trávníčková chodila před o tři desítky let starším hercem?

 
Monika Trávníčková pořádala na 1. máje další online koncert pro nadaci Český mozek. O čem si tedy povídat jiném než o lásce? Prozradila nám, že její manžel Pavel Trávníček  (70) byl teprve jejím druhým partnerem v životě. Do manželství tak šla bez velkých zkušeností.
06.05.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků)

Trávníčkova manželka promluvila: Proč jsem k nám volala policii!

 
Po dni mlčení se manželka prince z Popelky Monika Trávníčková (35) vyjádřila k policejnímu zásahu v jejich domě! Tvrdí, že měla strach o svého muže Pavla Trávníčka (70), který byl se synem doma, a neozývali se jí. Potažmo: Že jí ani jeden neotevírali. Což je ale úplně jiná verze, než o které mluví policie.
02.06.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků)

Trávníčkova žena Monika o domácím incidentu: Tvrdí něco jiného než policie!

 
Po dvou dnech mlčení se manželka prince z Popelky Monika Trávníčková (35) poprvé vyjádřila k policejnímu zásahu v jejich domě! Tvrdí, že hlídku volala kvůli strachu o svého muže Pavla Trávníčka (70) a jejich syna Maxmiliána (4).
04.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků)

Monika Trávníčková pro eXtra.cz o práci i soukromí: Vyžadujeme hlavně klid

 
Manželka herce Pavla Trávníčka (70) Monika Trávníčková (35) v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o své práci a manažerování houslisty Jaroslava Svěceného. Také ovšem prozradila, jaká dovolená je pro ni a jejího muže tou nejideálnější.  
01.08.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (490 článků) , Jaroslav Svěcený (87 článků)

Monika Trávníčková přiznala barvu: Dárek k výročí - ROZVOD?

 
Manželka pohádkového prince Monika Trávníčková (35) přiznala, že je jejich manželství v krizi. Namísto oslav šestého výročí to vypadá na rozvod. A je za tím i něco víc...
26.08.2021 12:15 |

podobné články

Když srdce krvácí – jak ho vyléčit?

 
Rozpadl se vám vztah a společně s ním se vaše srdce roztříštilo na milion malých kousíčků. Nezáleží na tom, zda vaše láska trvala několik týdnů, pár měsíců nebo dokonce řadu let. Pokaždé to bolí a pokaždé je to rána pod pás. Rozchod dokáže srazit na kolena i toho nejsilnějšího z nás, ať už se na okolí snažíme působit jako tvrďáci. Jistě se shodneme na tom, že neexistuje větší bolest, než když bolí srdce. Máte-li čerstvě po rozchodu, pak je logické, že vás bolí každý jeho úder. Najednou máte pocit, že nic na světě nemá smysl, všechno jako by pro vás skončilo. Neztrácejte však naději a vzpomeňte si na jedno známé rčení: pro jedno kvítí, slunce nesvítí! Jak vyléčit srdce, které krvácí? Je to samozřejmě jen slovní metafora, koho ale někdy srdce skutečně bolelo z nevydařené lásky, ten moc dobře ví, jakou má hloubku. Přijít o milovaného člověka, se kterým jste si třeba malovali budoucnost a na společné lásce stavěli vzdušné zámky bolí. A hodně. Pokud právě teď zažíváte srdcebol a máte dojem, že jste na tomhle světě zbytečně přečtěte si dnešní článek. Poradíme vám, jak dát srdíčko opět do pořádku! Alkohol? Jen s mírou! Pokud nám někdo zlomí srdíčko, většina z nás automaticky sáhne po alkoholu. Je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak alespoň na chvíli zapomenout. Jenže alkohol není lék a když už tak, jen dočasný. Pokud potřebujete spláchnout prvotní hořkost, klidně si nalijte sklenku vína, odvážnější mohou panáka něčeho ostřejšího. Pamatujte ale, že pitím ničemu nepomůžete, akorát vám bude ještě více zle. Vzpomínky? Jen na chvíli! Když se nám rozpadne vztah, vzpomínáme na to krásné, co jsme prožili. Hrabat se v minulosti k porozchodové fázi prostě patří a nemá cenu se tomu bránit. Jestliže si chcete zavzpomínat na chvíle, kdy vám bylo krásně, klidně můžete. Ale jen na... Čtěte více Příspěvek Když srdce krvácí – jak ho vyléčit? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |

podobné články

Tenistka Strýcová strávila další noc s tetovaným vášnivcem. A David Kraus konečně promluvil

 
To, co vypadalo jako postelový románek na jednu noc, je podle zjištění Blesku mnohem vážnější. Tenistka Barbora Strýcová strávila u svého nového „objevu“ Petra Matějčka i další noc. Ten o jejich vztahu promluvil již ve čtvrtek. Nakonec se k Barbořině románku vyjádřil i její ještě stále oficiální přítel David Kraus.
27.07.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: David Kraus (338 článků) , Barbora Strýcová (302 článků)

Svatojánská noc je tu: Přeje vztahům na jednu noc, testuje pevnost lásky a otevírá poklady

 
Svatojánská noc letos připadá na noc z úterý 23. června na 24. června. Tato noc je spojena především s milostnou energií, kouzly a magií. Název dostala po příchodu křesťanství do našich zemí, a to po svatém Janu Křtiteli. Jak moc bude tato noc nabitá? A ke kterým tradicím se váže?
23.06.2020 14:15 |

podobné články