Článek

Trápil asistentky, šel do vězení. Teď je Doktor Čuně před soudem za plánování vražd

 
Krajský soud v Liberci se ve čtvrtek počtvrté zabývá případem lékaře Jaroslava Bartáka, který je přezdíván Doktor Čuně, obžalovaného z plánování tří vražd a vydírání. Barták uspěl s dovoláním k Nejvyššímu soudu, který zrušil uložený šestiletý trest.
22.04.2021 12:10 |

podobné články

Podobné články

»Doktora Čuně Bartáka« čeká nový proces! Nejvyšší soud nechal obživnout plánování tří vražd a vydírání

 
Nejvyšší soud vyhověl dovolání a soudci se znovu budou zabývat kauzou lékaře Jaroslava Bartáka, přezdívaného »Doktor Čuně«. Ten si odpykává souhrnných 20 let za sexuální násilí a plánování vražd. Dovolání se týkalo osmiletého trestu právě za plánování tří vražd a vydírání z vězení.
15.01.2018 10:20 |

podobné články

Doktor Čuně se raduje: Zrušili mu trest za vraždy, které plánoval zpoza mříží!

 
Jaroslav Barták přezdívaný doktor Čuně nemá v base příliš důvodů k radosti. Teď se ale za mřížemi přímo tetelí! Pražský vrchní soud totiž zrušil jeho osmnáctiletý trest, který dostal za plánování vražd. Likvidaci bezpečnostního experta Andora Šándora, advokáta Oldřicha Choděry a pravoslavného kněze Eugena Freimanna chtěl Barták zosnovat z vězení.
13.04.2015 18:10 |

podobné články

Doktor Čuně u soudu poprvé uspěl! Další asistentku prý neznásilnil

 
Oslavovat za mřížemi vězení může doktor Jaroslav Barták (56) alias doktor Čuně. Soud ho včera zprostil viny na dalším znásilnění asistentky.
20.11.2014 18:35 |

podobné články

Doktor Čuně dostal za plánování vražd 15 let: Je to justiční omyl, vykřikoval

 
Za plánování tří vražd a vydírání dalších tří lidí Krajský soud v Liberci potrestal lékaře Jaroslava Bartáka 15 lety vězení. Celkem by tak měl ve vězení strávit 27 let, už dříve totiž dostal 12 let za znásilnění asistentek. Z tohoto trestu si již odpykal skoro pět let. Dnešní rozsudek ale není pravomocný, Barták se na místě odvolal. Požadoval zproštění obžaloby, tvrdí, že se ničeho nezákonného nedopustil.
15.06.2016 13:35 |

podobné články

Doktor Čuně, který sedí za mřížemi: Shořela mu chata na Chrudimsku!

 
K požáru chaty vyjížděli hasiči v neděli nad ránem hasiči do Seče – Počátků na Chrudimsku. Ta podle TV Nova údajně patří synům Jaroslava Bartáka, přezdívaného doktor Čuně, který sedí za znásilňování asistentek a plánování tří vražd.
29.12.2014 06:26 |

podobné články

Policisté z mordparty poprvé promluvili o velkých případech: Tyhle jsme ještě nevyřešili

 
Páteční tisková konference o vyřešeném případu vraždy z roku 2014 v Klánovickém lese jako by značila naděje pro pozůstalé obětí nevyřešených zločinů. Policisté na brífinku vypočítali vyřešené i nevyřešené případy z roku 2014, který byl co se týká vražd a pokusů o ně bohatý.  "Rok 2014 byl pro pražskou policii a zejména pro specialisty z kriminálního oddělení velmi náročný tím, že zejména v tom prvním pololetí jsme zaznamenali a postupně vyšetřovali několik trestných činů vražd, které svým způsobem provedení, u většiny vražd pak absencí nějakého konkrétního motivu, eventuálně dalšími skutkovými okolnostmi, byly velmi komplikované. Na konci roku z celkového počtu 28 vražd jsme vás informovali na tiskové konferenci, že máme osm vražd neobjasněných, což v podmínkách pražské policie byl poměrně značný počet. Z osmi vražd z roku 2014 máme již objasněno pět," prohlásil na tiskové konferenci náměstek ředitele policie Ivan Smékal. A jaké případy to tedy byly?
13.03.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1860 článků)

Odplata? Doktoru "Čuně" Bartákovi zřejmě někdo podpálil chalupu!

 
V Počátkách na Chrudimsku shořela dnes nad ránem chata, která patřila Jaroslavu Bartákovi. Doktor Čuně, jak se mu přezdívá, momentálně sedí ve vězení za plánování tří vražd a znásilňování a vydírání svých asistentek. Údajně prý policisté pracují s verzí, že chatu mohl někdo zapálit. Podle svědků se z ní ozval výbuch.
28.12.2014 22:31 |

podobné články

Doktor »čuně« Barták u soudu: Chtěl jsem ochutnat Filipínku!

 
Vyzbrojen třemi advokáty, mírným úsměvem a chladným klidem předstoupil včera doktor »čuně« Jaroslav Barták (54) před pražský městský soud. Podle obžaloby nutil své asistentky k sexu. Osahával je, a když se bránily, bil je, trhal na nich oblečení a vyhrožoval, že je zničí.
06.09.2012 12:10 |

podobné články

Doktor »čuně« Barták o své oběti: Byla posedlá krví!

 
Katoličku posedlou ďáblem se včera u soudu snažil udělat z další své asistentky (23) doktor »čuně« Jaroslav Barták (54). Dívka se bránit nemohla. Po spolupráci s ním trpí depresemi a soudu se omluvila.
07.09.2012 12:10 |

podobné články

Doktor Čuně: Barták z asistentky vymítal ďábla!

 
Jaroslav Barták známý jako zvrhlý doktor Čuně bohužel asi nikdy nepřestane překvapovat. U soudu dnes šokoval tvrzením, že jedna z jeho asistentek byla posedlá ďáblem a na doporučení kardinála Duky měl provést vymítání.
13.09.2012 12:55 |

podobné články

Doktor »čuně« Barták plánoval v base krvavou pomstu: Vraždit měli spoluvězni!

 
Doktor »čuně« Jaroslav Barták (55) není jen trýznitelem svých deseti asistentek, za jejichž znásilňování a vydírání si odpykává čtrnáct let ve vězení, ale také plánovačem vražd.
26.11.2013 12:22 |

podobné články

Doktor »čuně«: Dalších 15 let!

 
Už nejen sexuální zvrhlík, ale i objednavatel vraždy je podle Krajského soudu v Liberci doktor »čuně« Jaroslav Barták. Včera dostal dalších 15 let vězení za plánování vraždy a vydírání, kterých se dopustil v roce 2013 ve vazební věznici v Liberci.
16.06.2016 05:05 |

podobné články

Doktor »čuně« Jaroslav Barták: Jsem mazlivý a něžný typ!

 
Nejznámější český cizoložník »doktor čuně« Jaroslav Barták (54), který sexuálně obtěžoval jedenáct asistentek, promluvil z vazební cely v pankrácké věznici. Před soudem, které ho čeká příští týden, se zodpovídá z osmi trestných činů včetně znásilnění. A v rozhovoru pro časopis Týden popisuje, jak ho prý nespravedlivě dostali do vězení.
24.10.2012 12:10 |

podobné články

Doktor »čuně« Barták plánoval popravu tří lidí: Vraždit jsem nechtěl, jen jsem blábolil!

 
Ubodání v metru, otrava alkoholem, poprava po mučení... Tak měli podle zadání doktora »čuně« Jaroslava Bartáka (56) zemřít tři jeho oponenti z pražského Lvího klubu. Další tři chtěl vydírat. Doktor odsouzený na 12 let za znásilňování asistentek včera znovu stanul před soudem.
13.11.2014 05:00 |

podobné články

Doktor Čuně: Za 5000 šuk**í i bachařky!

 
Doktor Barták (55) zvaný Čuně napsal z vězení dopis Blesku! Popisuje v něm detaily o sexu ve vězení, svých asistentkách i filmu, ve kterém hrál. Čtenář se při čtení nemůže ubránit dojmu, že chlípný lékař, který má za znásilnění asistentek strávit za mřížemi 14 let, přichází o zbytek zdravého rozumu…
04.12.2013 20:25 |

podobné články

Kdo si vyřizuje účty s doktorem »čuně« Bartákem? Zapálili mu chatu!

 
Dílem žháře byl minulý víkend noční požár chaty vězněného doktora »čuně« Jaroslava Bartáka (56) v Počátkách na Chrudimsku. Podpálil ji v době, kdy si odpykává 12 let za znásilňování svých asistentek a dalších 18 let si má odsedět za plánování tří vražd.
03.01.2015 05:16 |

podobné články

Doktor Čuně chtěl nechat popravit Šándora: Na Bartákovy vrahy jsem připravený!

 
Svým asistentkám udělal z života peklo na zemi, znásilňoval je a ponižoval. I když je teď za mřížemi, s vyvíjením teroru nepřestal. Doktor čuně Barták plánoval z vězení vraždu tří lidí, včetně bezpečnostního experta Andora Šándora. Blesk.cz se ho zeptal, co si o své plánované popravě myslí.
25.11.2013 14:17 |

podobné články

Objednal vraždu tří exkamarádů: Potopí doktora čuně Bartáka odposlechy?

 
Za znásilnění asistentek na 12 let vězněný doktor čuně Jaroslav Barták (56) opět předstoupil před soud. Zpovídá se z objednávky tří vražd. Včera ho usvědčovaly odposlechy ze skryté kamery v hodinkách. Ty pořídil jeho spoluvězeň v liberecké věznici.
26.11.2014 12:05 |

podobné články

Doktor Čuně dostal dalších 18 let! Odsedí si tak celkem 30 let

 
Za plánování tří vražd a vydírání dalších tří lidí potrestal dnes Krajský soud v Liberci lékaře Jaroslava Bartáka 18 lety vězení. Z 12letého trestu za znásilňování a vydírání svých asistentek si už odpykal tři roky, ve vězení by tak měl být ještě 27 let. Barták se na místě odvolal, státní zástupce si nechal lhůtu na rozmyšlenou.
02.12.2014 14:25 |

podobné články