Článek

Transsexuální satanistická anarchistka získala republikánskou kandidaturu na šerifa

 
Volby šerifa do okresu Cheshire ve americkém státě New Hampshire by za normálních okolností příliš pozornosti nepřilákaly. Když ale nominaci na šerifa získala Aria DiMezzová, která se označuje za transsexuální satanistickou anarchistku, bylo to hned jiné. Pikantní na tom je, že DiMezzovou nominovala tradičně konzervativní republikánská strana.
15.09.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Aria Aria (5 článků)
Podobné články

Sexuální anarchistka: Každý může milovat víc lidí zároveň. Jak vidí monogamii?

 
Milostný vztah nemusí znamenat vždy pouze dva lidi. Ale to, že má někdo více partnerů najednou, zároveň ještě neříká, že není připravený na vztah. Nebo že je nezodpovědný. Tvrdí to sexuální anarchistka Alexa Martinez, podle které by se nikdo neměl nutit k ničemu, co mu není přirozené. Důležité je rozhodně začít o své sexualitě mluvit otevřeně.
08.10.2017 06:15 |

podobné články

Satanistická církev gratulovala Christianu Baleovi k zisku Zlatého glóbu

 
Christian Bale získal Zlatý glób za roli Dicka Cheneyho ve filmu Vice. Při přebírání ceny hollywoodský herec vtipkoval o tom, že tohoto prohnaného politika, který zásadně ovlivnil úřad prezidenta USA George W. Bushe, zahrál věrohodně s pomocí samotného Satana. A naběhl si. Satanistická církev mu k ceně blahopřála a děkovala za upozornění na jimi uctívaného.
11.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (90 článků) , Dick Cheney (58 článků) , George George (744 článků) , Dick Bush (3 články)

Satanistická církev nabízí stipendium „ďáblova advokáta“

 
Satanistická církev, celým jménem Satanský Chrám (The Satanic Temple – TST) ohlásila stipendijní program „ďáblova advokáta“ pro absolventy středních škol. Církev vybere dva ze zájemců, kteří na konci srpna obdrží částku ve výši 500 dolarů (11 400 korun).
25.07.2020 14:20 |

podobné články

Transsexuální herečka poprvé na českém jevišti přiblíží svůj osud

 
Životní příběh transsexuální herečky Lucie Brychtové v jejím vlastním podání je tématem inscenace Jsem žena, kterou 18. ledna poprvé zhlédne brněnské publikum. Podle produkčního Martina Hýbnera jde o první inscenaci ve střední Evropě, kde transsexuální herečka takto odhaluje lidem svůj osud.
15.01.2017 13:55 |

podobné články

Tohle je tvář příští prezidentky USA? Trump urazil jedinou republikánskou kandidátku

 
Donald Trump urazil Carlu Fiorinaovou, která také kandiduje v amerických, prezidentských volbách za republikánskou stranu. V rozhovoru pro časopis Rolling Stone se pohrdavě vyjádřil o jejím vzhledu. Fiorinaová považuje celý incident za velmi vážný. 
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5640 článků)

Demokraté zuří. Senátor Ted Cruz oznámil svou kandidaturu na post amerického prezidenta

 
Americký senátor Ted Cruz v neděli oficiálně ohlásil svou kandidaturu na post amerického prezidenta. Volby se konají v roce 2016. Čtyřiačtyřicetiletý vystudovaný právník je tak prvním vážnějším kandidátem za Republikánskou stranu, který má reálnou šanci uspět.   
22.03.2015 19:41 |

podobné články

Z kamiónu uletěly tisíce včel, které uvěznily šerifa v autě

 
Kamióny občas vezou náklad, na který nejsou připraveni ani policisté. Potvrdilo se to v úterý na dálnici číslo 64 poblíž Wake County v americké Severní Karolíně. Kamión měl technické problémy, při nichž se podařilo dostat na svobodu i tisícům včel, které byly „uskladněny“ v šedesáti boxech jako náklad. Místo toho, aby se rozlétly po okolí, zalíbil se jim automobil místního šerifa.
18.08.2010 15:12 |

podobné články

Šílenec (†23) v Texasu zastřelil ženu a postřelil šerifa: Policie ho zabila

 
Naprostý šílenec (†23) začal v texaském okresu Concho střílet náhodně do lidí kolem sebe. Zranil celkem šest osob, včetně místního šerifa. Policie střelce nakonec zabila.
27.05.2013 07:55 |

podobné články

Zloděj a kumpán zbili černého šerifa! Rváče marně hledá policie

 
Zatím marně pátrají policisté po dvou rváčích, kteří v noci v půlce loňského prosince zbili v Brně černého šerifa. Ten chtěl zabránit krádeži.
27.01.2014 14:00 |

podobné články

Útočník vystřílel tři domy v USA: Osm mrtvých. Zemřel i zástupce šerifa

 
Neznámý útočník v sobotu v noci útočil ve městě Brookhaven v americkém státě Mississippi. Zanechal za sebou osm obětí včetně zástupce šerifa. Policie střelce už zadržela. O události informovala v neděli agentura AP.
28.05.2017 16:20 |

podobné články

Zástupce šerifa vymítal ďábla ze syna. Dceři řekl, ať zastřelí kohokoliv, kdo vejde do bytu

 
Těžko uvěřitelný případ se odehrál minulý čtvrtek na Floridě. Sedmatřicetiletý zástupce šerifa okresu Orange County Christopher Dougherty se rozhodl praktikovat exorcismus na svém malém synovi, když si vzal do hlavy, že jsou v domě démoni. Dceři dal do ruky pušku a instruoval jí, ať zastřelí kohokoliv, kdo do domu vejde.
24.10.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Christopher (19 článků)

Brüno: Madonna je transsexuální únoskyně dětí!

 
Sacha Baron Cohen alias Brüno se ve svém dalším útoku opřel do popové královnu. Dopustil se ho v britském časopise Attitude, kde v několika heslech popsal evoluci Madonniny kariéry, která prý zatím skončila ve fázi transsexuální únoskyně dětí!
02.07.2009 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Sacha Baron Cohen (81 článků)

Trochu silná káva: Postarší transsexuální modelka si vyšla v šatech s průsvitným ‚okénkem‘ v rozkroku

 
Poněkud bizarní šaty zvolila na událost Diesel Black & Gold party známá transsexuální modelka Sophia Lamar. Na akci konané minulý týden v Standard Hotelu v New Yorku si oblékla černý model, jehož ‚ozdobou‘ bylo okénko ze síťoviny umístěné přesně v oblasti rozkroku. Snaha o rafinovanost se zde minula účinkem, ovšem pokud Sophia chtěla pouze provokovat, tak se její záměr vyvedl na jedničku.
20.02.2013 19:00 |

podobné články

V Polsku chystají operu o transsexuální poslankyni Anně Grodzké

 
Operu o životě Anny Grodzké, první transsexuální poslankyně parlamentu v Polsku, připravuje do svého repertoáru Varšavská komorní opera (WOK).
13.09.2013 16:15 |

podobné články

»FIK« a je to holka: Transsexuální model Andrej je už Andrejou (VIDEO)

 
Transsexuální model Andrej Pejić předvádí dámské šaty na světových přehlídkách od roku 2011. Do svatebních rób ho oblékli Marc Jacobs či Jean Paul Gaultier. Od července tohoto roku se však bude psát už jen o Andreje Pejićové. Dvaadvacetiletý blonďák prodělal přeměnu pohlaví a stal se oficiálně ženou.
30.07.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Jacobs (1 článek)

Osmiletá dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta je transsexuální: Rodiče už jí vybrali nové mužské jméno

 
Herečka Angelina Jolie potvrdila, že její prvorozená biologická dcera Shiloh je transsexuální. Rodiče se tak přizpůsobili jejímu přání být chlapcem, takže mu celá rodina říká John. Respektuje to rovněž otec Brad, jemuž se tak z prvorozené dcery stal další syn.
28.12.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1865 článků) , Angelina Jolie (2214 článků)

Matka koupila dceři omylem panenku s penisem. Je to transsexuální víla (FOTO)

 
Nejmenovaná žena z Argentiny chtěla udělat letos na Vánoce velikou radost své dceři. A pořídila jí panenku v podobě víly, kterou si holčička moc přála. Když však tříletá dívenka odstrojila své nové hračce šatičky, matka nevěřila svým očím. Plastová figurka měla penis a varlata. Výrobce vše neupozorňoval na to, že by se jednalo o transsexuální postavičku.
31.12.2014 20:01 |

podobné články

Transsexuální striptérka Veronica se dostala do kriminálu. Takhle se tam s ní mazlí vězni i bachaři

 
Brazilská transsexuální striptérka Veronica Bolina (25) napadla svého souseda a dostala se do kriminálu. Nyní se na veřejnost dostaly fotografie, které šokovaly Brazilce. Je vidět, že s Veronikou se za mřížemi fakt nikdo nemazlí.
26.04.2015 16:06 |

podobné články

Angelina Jolie s transsexuální dcerou v uprchlickém táboře: Je to exploze lidského utrpení

 
Angelina Jolie navštívila syrský uprchlický tábor v Turecku. S sebou vzala i transsexuální biologickou dceru Shiloh. Zatímco v doprovodu bodyguardů procházeli podél plotu s ostnatým drátem, za kterým se Syřané mačkali, označila narůstající uprchlickou krizi za „explozi lidského utrpení“. Mezinárodní společenství se jejím příčinám odmítá postavit tváří v tvář, prohlásila hollywoodská hvězda.
22.06.2015 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2214 článků)