Článek

Tragický příběh otčímem zneužívané Aničky: Všechno začalo smrtí otce, kterého slisovaly stroje. Pak nastalo peklo

 
Těžko uvěřitelný případ otčíma, který pohlavně zneužíval svou nevlastní dceru, nepřestává být v centru pozornosti. Dívka odhalila nové podrobnosti v dokumentu, který odvysílala ČT2. Celý nešťastný příběh odstartovala smrt jejího otce, kterého v práci slisovaly stroje. Do života tak Aničce vstoupil otčím, před jehož činy ji neuchránila ani její matka. Ba naopak, dokonce ho kryla a dceři nadávala.
16.03.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Otřesný případ Aničky zneužívané otčímem: Nešťastná dívka je zavřená v léčebně

 
Případ Aničky celé roky zneužívané otčímem vyvolal u veřejnosti velkou vlnu emocí. Kontroverzní byl pak také rozsudek, který muži uložil pouze podmíněný a peněžitý trest. Nyní pro eXtra.cz promluvila Michaela Studená, zakladatelka iniciativy Pod svícnem, která si vzala Aničku pod křídla. Michaela sdělila, že zneužívaná dívka je momentálně na psychiatrii na uzavřeném oddělení a potřebuje klid.
18.04.2024 11:25 |

podobné články

Případ Aničky zneužívané otčímem: Soudy rozhodly za pouhé dva dny, dívku nevyslechly

 
Případ zneužívané dívky jejím otčímem nepřestává vyvolávat ve společnosti emoce. Podle zjištění serveru Seznam Zprávy rozhodly soudy během pouhých dvou pracovních dní. Aničku ani její matku navíc vůbec nevyslechly. Případem se bude z vlastní iniciativy zabývat Nejvyšší státní zastupitelství i ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS). Ten po obdržení spisu přezkoumá, zda nebyl porušen zákon, a případně podá stížnost k Nejvyššímu soudu, jak pro eXtra.cz potvrdil jeho mluvčí Michal Pleskot.
22.01.2024 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (832 článků)

Případ Aničky byl jen špička ledovce: Dokument o ostře sledované kauze přinese otevřený rozhovor se zneužívanou dívkou

 
Případ Aničky, zneužívané svým otčímem, šokoval celou republiku. Ve středu večer Česká televize uvede dokument o této kauze. V něm Anička detailně popíše svůj příběh a promluví i odborníci. Podle nich se takových situací právě teď může odehrávat celá řada, a nikdo o nich neví, jak se uvádí v popisu pořadu.
13.03.2024 10:25 |

podobné články

Případ Aničky zneužívané otčímem, který otřásl Českem: Podmínka platí, nedá se s tím hnout

 
Nejvyšší státní zástupce Igor Stříž nepodá dovolání v kauze muže, kterému odvolací Krajský soud v Brně za dlouhodobé znásilňování nevlastní dcery Aničky uložil podmíněný trest. Zákonné podmínky mu neumožňují rozsudek napadnout. Nejvyšší státní zastupitelství (NSZ) o tom informovalo na webu. Případ zhruba před měsícem vyvolal vlnu nevole a rozpoutaly se také demonstrace za práva obětí pohlavního zneužívání.
22.02.2024 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (191 článků) , Igor Igor (343 článků)

Další tragédie na D1: Kamiony slisovaly osobák, zemřeli v něm dva lidé

 
Smrtí dvou lidí skončila páteční nehoda na D1 ve směru na Ostravu. Podle prvotních informací se tam osobní automobil dostal mezi dva kamiony, které jej při nehodě téměř slisovaly. Dálnice je kvůli nehodě ve směru na Bohumín uzavřená.
18.08.2017 15:35 |

podobné články

Muž přežil nehodu, při níž ho slisovaly dva kamiony: Jako sardinka v plechovce!

 
Jak tohle mohl přežít?! Tenhle chlapík měl neskutečné štěstí – jeho auto při hromadné havárii v Oregonu slisovaly dva kamiony a on vyvázl jen s modřinou na obočí! Jako sardinka v plechovce jen čekal, až ho někdo vytáhne.
20.01.2015 12:16 |

podobné články

Kamiony slisovaly osobák se dvěma lidmi: Zázrak! V tomto vraku přežili!

 
Čtyřicet minut vyprošťovali hasiči ženu (32) z osobáku, který včera ráno slisovaly dva kamiony na pražském okruhu.
09.06.2020 05:05 |

podobné články

Dům Aničky sledoval dalekohledem?

 
Po třech měsících přišel zvrat! Jediný obviněný v případu zmizení devítileté Aničky Janatkové, recidivista Ota T. (41) poprvé přiznal, že viděl Aničku v den jejího zmizení. Navíc přiznal, že dům Aničky dlouhodobě sledoval dalekohledem. Informoval o tom server Aktuálně.cz, který také tvrdí, že Ota T. je nadprůměrně inteligentní psychopatická osobnost. Jak na novou informaci reagovali rodiče Aničky?
16.01.2011 19:20 |

podobné články

Krušné dětství Terezy Brodské. Slavní rodiče na ni neměli čas, bojovala s otčímem Hanzlíkem

 
Tereza Brodská patří k oblíbeným českým herečkám. Je dcerou Vlastimila Brodského a Jany Brejchové, tato slavná herecká dvojice ale nedokázala své ratolesti věnovat čas, a tak ji už od jejích šesti týdnů vychovávala teta se strejdou. Těm podle portálu ahaonline.cz dokonce říkala mami a tati. Když si ji pak rodiče vzali zpátky domů, tak se rozvedli a Brodská se musela vypořádat s otčímem Jaromírem Hanzlíkem…
07.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Brodský (156 článků) , Tereza Brodská (368 článků) , Jana Brejchová (346 článků) , Jaromír Hanzlík (176 článků)

Syrová výpověď otčímem zneužívané dívky: Začal se mě dotýkat a pak se to stalo, popisuje. Teď se bojí, aby se neukájel na sestře

 
Z příběhu dívky, kterou roky pohlavně zneužíval otčím, mrazí. Celý čin je o to horší, když víme, že jeho trest byl plivnutím do tváře oběti, která si ponese doživotní trauma, což potvrzuje ve vyjádření pro redakci eXtra.cz i spoluzakladatelka iniciativy Pod svícnem Michaela Studená, která je s dívkou v kontaktu. Nyní promluvila i sama zneužívaná oběť, která se s hrůzostrašným prožitkem svěřila webu Novinky.cz.  A z její výpovědi mrazí.
18.01.2024 21:00 |

podobné články

Strašné! Dívku zneužívala vlastní matka s otčímem. A ještě si to fotila

 
Šokující podrobnosti ukázalo vyšetřování případu třináctileté rumunské dívky, kterou zneužívali její rodiče. Její vlastní matka si sex dcery s otčímem dokonce nahrávala a fotila. Teď páru hrozí až 30 let vězení.
15.03.2012 19:30 |

podobné články

Nové informace v kauze zneužívání dívky otčímem: Prý styk sama chtěla. Bylo jí teprve 15, oponuje odbornice

 
Případ zneužívání dívky otčímem vyvolal u veřejnosti velké emoce. Znechucení přinesl především rozsudek, který muži dal pouze podmíněný a peněžitý trest. Krajský soud v Brně nyní zveřejnil na svých stránkách odůvodnění, ve kterém zohlednil doznání pachatele, jistou míru sebereflexe i jeho závazky ke zbytku rodiny. Navíc prý "prvotní impulz k intimnímu kontaktu vzešel od poškozené". Na nové skutečnosti z případu se redakce zeptala Michaely Studené, spoluzakladatelky iniciativy Pod svícnem, která je s dívkou od začátku v kontaktu.
25.01.2024 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nová (50 článků)

Rodina Aničky o zmizení obviněného: Policie snad ví, co dělá

 
ATKUALIZOVÁNO: Propuštění muže (41), kterého policie v souvislosti se zmizením Aničky obvinila z trestného činu zbavení osobní svobody, šokovalo českou veřejnost. A o to víc pak informace, že policie nestihla zajistit jeho sledování. Jak na toto počínání vyšetřovacích orgánů reaguje zoufalá rodina ztracené Aničky?
23.10.2010 15:00 |

podobné články

Po tom, co Emil Zajac vstoupil do vily VyVolených, nastalo peklo: Vladko šílel a zase se hádal. O co šlo?

 
Jen chvíli po tom, co horník "Emil Zajac":http://www.extra.cz/tema/emil-zajac (38) vstoupil do vily VyVolených, nastalo hotové peklo. A v hlavní roli velké hádky byl opět "Vladko Dobrovodský":http://www.extra.cz/tema/vladko-dobrovodsky (35).
14.09.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Emil Zajac (32 článků)

Expřítel Taylor Swift: Po rozchodu s ní nastalo peklo

 
Dýdžej Calvin Harris poprvé otevřeně hovořil o nepříjemném rozchodu s Taylor Swift. A podle něj byl patnáctiměsíční vztah úžasný a na rozchodu jako nevyhnutelném řešení jejich situace se oba shodli. Do té doby neměl nejmenší problém, peklo prý ale rozpoutala média a nastalo kvůli sociálním sítím ve chvíli, kdy už oni dva měli jasno.
09.09.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (330 článků) , Calvin Harris (72 článků)

Češi se semkli na pomoc dívce, zneužívané otčímem: Za pár hodin se vybralo několik milionů korun

 
Případ otčíma, který od roku 2020 pravidelně zneužíval nezletilou dceru své přítelkyně, momentálně hýbe Českou republikou. Soud totiž muži uložil směšný trest: jen podmínku a finanční kompenzaci. Soudní znalec prý uvedl, že zneužívání nemělo na nezletilou negativní vliv. Proti rozsudku se začala veřejnost bouřit. I z toho důvodu vznikla na stránce Donio sbírka, která má pomoci Aničce dát se znovu dohromady, a to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Právě psychika byla těžce zasažena, jak redakci eXtra.cz popsala spoluzakladatelka iniciativy Pod Svícnem Michaela Studená.
19.01.2024 11:10 |

podobné články

Leitgeb, Farnou i Geislerovou pobouřil případ dívky zneužívané otčímem

 
Známé tváře se na sociálních sítích pozastavovaly nad rozsudkem, který padl v Brně v případě otčíma, který znásilňoval nevlastní dceru a dostal podmínku s odůvodněním, že se musí starat o rodinu. Své rozhořčení neskrývaly například influencerka Nikol Leitgeb, zpěvačka Ewa Farna či herečka Anna Geislerová.
22.04.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1494 článků)

Zpěvák Mikolas Josef zuří kvůli verdiktu nad otčímem zneužívané dívky. Znechucený zpěvák hrozí státu žalobou

 
Mikolas Josef na Instagramu vyjádřil své znechucení nad soudním verdiktem v případu otčíma, který roky zneužíval a vydíral svou dceru. Pokud ministerstvo spravedlnosti nezasáhne a rozsudek se nezmění, hodlá zpěvák žalovat stát i všechny, kdo se podíleli na tom, jak byl tento zločin řešen.
19.01.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Mikolas Josef (90 článků)

Soud v případu zneužívané dívky se hájí, že styk oběť iniciovala: Je to nevhodné, říká bojovnice za práva žen

 
Kauza zneužívání dívky svým otčímem je stále v centru pozornosti veřejnosti. Tu šokoval především fakt, že obžalovaný muž dostal pouze podmíněný a peněžitý trest. Kvůli rozsudku se konaly demonstrace a ministr spravedlnosti slíbil, že se na případ podívá. Nyní vyvolalo další bouři odůvodnění rozsudku, který zveřejnil Krajský soud v Brně. Ten mimo jiné zmínil, že prvotní impulz k intimnímu kontaktu měl vzejít ze strany poškozené. "Zveřejněný text rozsudek z našeho pohledu nic nemění na tom, že udělení podmíněného trestu je v takovém případě zcela nevhodné a nereflektuje dopad dlouhodobého znásilňování na oběť," uvedla pro eXtra.cz ředitelka organizace Konsent Johanna Nejedlová.
26.01.2024 19:20 |

podobné články