Článek

Tragický požár v Karviné: Hasiči při hašení nalezli tělo!

 
Při nočním požáru bytu v Karviné hasiči nalezli mrtvého člověka. Příčina požáru se stále zjišťuje. Z domu nebylo nutné nikoho evakuovat, protože ho obyvatelé opustili sami ještě před příjezdem hasičů.
25.04.2021 09:20 |

podobné články

Podobné články

Požár pohledem velitele zásahu: Hasiči zveřejnili akční video z hašení hořící chaty

 
„Radime, z druhé strany! Kluci půjdou zprava, vy běžte zleva a začněte ochlazovat! Natahujeme třetí vodní proud na hašení!“ Jasné, rychlé povely vydané bez zaváhání zaznívají od velitele hasičského zásahu Ivo Jiráska. Hasiči při něm likvidovali požár chaty v Brně.
27.03.2018 13:50 |

podobné články

Nejvyprahlejší část ČR sužuje mohutný požár. Hasiči jej obkličují

 
Hasiči dostali dnes po 17:00 pod kontrolu rozsáhlý lesní požár na Hodonínsku. I přes obtížné podmínky se hasičům daří držet plameny v ohraničeném území zhruba 200 hektarů a postupně ohniska hasit. Dnes to řekl velitel zásahu Martin Červenka. Hašení komplikoval vítr, který požár rozfoukával do okolí. Hasiči museli do boje s ohněm nasadit tři vrtulníky a také speciální letoun.
25.05.2012 20:25 |

podobné články

Hasiči zápasili s požárem, povolali i letadlo

 
Hasiči dnes odpoledne a večer likvidovali požár nízkého porostu a suché trávy u obce Lukoveček na Zlínsku. Oheň zasáhl také lesní školku, vznikl při sázení stromků. Příčinou byla nedbalost při lesním hospodářství, škoda se odhaduje na několik desítek tisíc korun, zejména na mladých stromcích, řekl mluvčí hasičů Ivo Mitáček. Kvůli větrnému počasí hasiči povolali také letadlo, které pomáhalo uhasit požár na rozloze do dvou hektarů. Vítr však vodu zanášel a hašení z letadla nebylo tak účinné, proto bylo po půl hodině odvoláno.
10.04.2012 21:05 |

podobné články

Mohutný požár mrazíren v Mochově mají hasiči pod kontrolou. Na místě ještě zůstávají

 
Obrovský požár zachvátil jednu z plechových hal mrazíren v Mochově poblíž Prahy. Na místě od včerejška zasahovalo více než 40 jednotek hasičů, kteří měli potíže s dopravou vody. V hašení jim vypomáhal vrtulník. Vzhledem k rozsahu požáru byl vyhlášen zvláštní stupeň poplachu. Hustý dým, jenž se z mrazíren valí, zahalil dálnici D11. Požár hasiči v sobotu dostali pod kontrolu, na místě ale zůstávají.
23.02.2018 11:40 |

podobné články

Hasiči objevili ohořelou mrtvolu: Tělo našli po hašení požáru ve Voctářově ulici

 
V sobotu dopoledne nalezli po uhašení požáru ve Voctářově ulici v Praze 8 hasiči tělo muže. Budova, ve které jej našli, byla původně určena k demolici. Podle informací Blesk.cz se jedná o bezdomovce, který zde přebýval. Na místě zasahuje záchranka i kriminalisté.
05.11.2016 12:35 |

podobné články

Tragický požár v Karviné po sobě nechal mrtvého

 
Tragickou dohru měl včerejší požár rodinného domu v Karviné. Dva lidi sice hasiči zachránili, ale pak objevili uvnitř mrtvého člověka.
15.12.2014 08:05 |

podobné články

Tragický požár bytového domu v Moravském Berouně: V troskách se hasičům naskytl hrozný výjev

 
Rozsáhlý požár zachvátil ve čtvrtek v noci bytový dům v Moravském Berouně. Bohužel skončil tragicky. Na místě zasahovalo mnoho hasičských jednotek, propadl se ale strop a hasiči později v troskách nalezli lidské ostatky.
29.01.2021 12:16 |

podobné články

V Praze hořela bývalá tiskárna: V troskách našli tělo

 
Při hašení požáru v bývalé tiskárně na pražském Smíchově nalezli dnes odpoledne zasahující hasiči ohořelé tělo. Na místě nyní zasahují kriminalisté, identita mrtvého dosud není známa. V opuštěné třípodlažní budově na rohu Grafické a Kmochovy ulice často přebývají bezdomovci.
15.02.2016 18:10 |

podobné články

13 mrtvých horníků po výbuchu v Karviné: Na místo tragédie jedou politici

 
Tragická událost ve čtvrtek odpoledne zasáhla důl v Karviné, došlo ke vzplanutí a následnému výbuchu metanu. Tato tragédie má v tuto chvíli na svědomí 13 životů a 10 zraněných. K neštěstí, jaké Českou republiku dlouho nepotkalo, se začali vyjadřovat významní politici, premiér Andrej Babiš se do Karviné vydá osobně. Cestu do Karviné podnikne i premiér Polska Mateusz Morawiecki.
21.12.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21725 článků)

Požár v Chropyni: Hořelo 4 dny!

 
Nekonečné se zdálo být hašení rozsáhlého požáru podniku na zpracování plastů v jihomoravské Chropyni. Včera večer se ho po čtyřech dnech hasičům podařilo zdolat. Ještě dopoledne přitom varovali, že může postupně hořet ještě 3 týdny a připravovali i variantu odstřelu budov v areálu a postupného hašení.
12.04.2011 12:10 |

podobné články

Dobrovolný hasič byl tak "zapálený" do hasení, že požáry zakládal: Chtěl ohromit přítelkyni

 
Zhnuseni jsou ze svého bývalého kolegy jihomoravští hasiči. Mladík (21) z Oslavan na Brněnsku chtěl ohromit přítelkyni svým nasazením při hašení požárů. Když nehořelo, nelámal si s tím příliš hlavu, vzal sirky a... V rozmezí tří měsíců založil dva lesní požáry a tři požáry stohů. Způsobil tím škodu za 800 tisíc korun.
08.11.2018 09:20 |

podobné články

Hrůzný nález v hořící chatce na Žižkově: Uvnitř objevili torzo lidského těla!

 
K požáru chatky vyjížděli hasiči v sobotu dopoledne k ulic Na Balkáně v Praze 3. Byla plná odpadků, při hašení hasiči nalezli uvnitř torzo lidského těla! Zatím není jasné, o koho se jedná, ani zda člověk zemřel při požáru, nebo byl mrtvý už předtím.
03.10.2020 13:00 |

podobné články

Obří požár v Chropyni je POD KONTROLOU! 2 hasiči jsou ZRANĚNÍ!

 
Dva zraněné hasiče musela odvézt během pátku záchranka do nemocnice, oba hasiči se zranili během hašení obrovského požáru výrobny a skladů plastů v býalém areálu Technoplast v Chropyni na Kroměřížsku. Po celodenním boji je už požár pod kontrolou.
08.04.2011 19:55 |

podobné články

V Tymákově hoří balíky slámy: Hašení bude trvat desítky hodin

 
Balíky slámy hoří v Tymákově na Plzeňsku od čtvrtečního rána. Hasiči vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu, hašení bude trvat desítky hodin!
14.11.2019 09:55 |

podobné články

Tragický požár u Cvrčovic na Kladensku: Hasiči tam našli mrtvé tělo!

 
Požár odpadu z černé skládky u betonového tunelu likvidovali ve čtvrtek odpoledne středočeští hasiči. Na místě bohužel našli i mrtvé lidské tělo. Příčiny neštěstí vyšetřuje policie.
26.11.2020 20:50 |

podobné články

Hasiči zasahující u požáru nalezli mrtvého bezdomovce

 
Mrtvého bezdomovce objevili hasiči při hašení požáru v opuštěném objektu škrobárny v Orlové na Nádražní ulici.
01.02.2014 16:15 |

podobné články

Požár domu v Karviné: Hasiči vyvedli pět lidí po žebříku

 
Dva lidé se v noci ze soboty na neděli zranili při požáru svého bytu ve druhém patře bytového domu v Karviné-Novém Městě. Žena utrpěla popáleniny na rukou, muž se nadýchal kouře. Oba i s jejich psem hasiči z bytu zachránili pomocí hasičského automobilového žebříku.
07.02.2016 10:50 |

podobné články

Neštěstí v Karviné! Hasiči objevili v chatce dvě ohořelé mrtvoly

 
Hasiči likvidovali požár chatky v Karviné. Po zásahu objevili uvnitř dvě ohořelá těla!
04.03.2012 17:40 |

podobné články

Požár bytu v Porubě zabil muže, žena je popálená na 90 % těla

 
Tragický konec měl požár jednoho z bytů v Ostravě–Porubě. Při zásahu v ulici Moyzesova hasiči nalezli jednu mrtvou a jednu popálenou osobu, ke které byl přivolán lékař. Žena byla v kritickém stavu převezena do nemocnice.
27.07.2017 14:10 |

podobné články