Článek

Tragický incident na Plzeňsku: Majitel domu zastřelil zloděje

 
Do rodinného domku na Plzeňsku nad ránem vlezl dovnitř cizí muž (†37). Doma byl majitel (55), který vystřelil a vetřelce smrtelně zranil.
25.03.2021 05:10 |

podobné články

Podobné články

Střílení na Plzeňsku! Majitel domku zastřelil zloděje, zbraň držel legálně

 
Policisté vyrazili po třetí ráno k domku ve Vochově na Plzeňsku, kde se střílelo. Majitel domu totiž zastřelil muže, který se k němu vloupal. Zloděj střelnému zranění podlehl a policisté případ vyšetřují.
24.03.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Texas Texas (174 článků)

Zastřelený zloděj na Plzeňsku a další: Osm případů, kdy lidé bránili svůj majetek násilím

 
Chránit svůj majetek v Česku není vůbec jednoduché – přísné zákony přesně stanovují, kdy můžete na zloděje vyrukovat s pistolí nebo nožem a bude to v pořádku a kdy už vás budou soudit za vraždu. Zatím poslední takový případ se odehrál ve Vochově na Plzeňsku, kde majitel domu zastřelil zloděje, který se do něj vloupal.
02.12.2015 19:20 |

podobné články

Bránil svůj majetek: Střelil zloděje do hlavy! Měl na to právo?

 
Pokus o krádež skončila pro zloděje v pražských Čimicích tragicky. Poté, co se s kumpánem rozhodl odcizit patrně automobil přímo z garáže, dostal se do potyčky s jeho majitelem. Ten neváhal svůj majetek bránit osobní zbran a zloděje postřelil do hlavy! Incident spustil opět diskusi na téma použití zbraně při ochraně majetku.
17.01.2014 19:35 |

podobné články

VIDEO Feťák, co uškrtil důchodce. Byl zastřelený zloděj. Muž, který zastřelil zloděje: Slušný chlap. Policie ho stíhá

 
Ve Vochově na Plzeňsku došlo dnes v bývalém drážním domku ke střelbě. Majitel domku zde měl zastřelit zloděje, který se k němu vloupal oknem. Píše o tom server Krimi-Plzen.cz, který se snaží rozklíčovat i jednotlivé postavy případu.
24.03.2021 12:45 |

podobné články

Tragický dozvuk čarodějnic? Policie má vraha, který zastřelil zloděje

 
Policisté mají údajného vraha z Káraného u Prahy. V noci na středu, ve stejnou noc, kdy se pálily čarodějnice, zastřelil zloděje, který se mu vloupával do chaty. Podle všeho se oba muži dobře znali. Podezřelého obvinili z vraždy, hrozí mu 18 let.
02.05.2013 11:35 |

podobné články

Střelba na Plzeňsku: Zloděj, kterého zastřelil majitel domku, byl možná odsouzený vrah!

 
Tragická událost se odehrála ve středu nad ránem ve Vochově na Plzeňsku. Do domku u železniční trati vnikl cizí muž (†37). Majitel vystřelil a zasáhl jej tak, že vetřelec na místě zemřel. Případ vyšetřují kriminalisté. Podle některých zpráv má být mrtvým muž, kterého soud v roce 2003 odsoudil za brutální vraždu k výjimečnému trestu.
24.03.2021 08:55 |

podobné články

Majitel domu v Praze přistihl zloděje a zabil ho!

 
Majitel domu a zahrady v ulici U školské zahrady v Praze 8 zabil dnes ráno na svém pozemku možného zloděje. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Policisté podle něj případ zatím prošetřují s podezřením na ublížení na zdraví, kvalifikace se však může změnit. Může jít například o nutnou obranu.
04.06.2015 12:45 |

podobné články

Majitel domu v Praze nachytal zloděje: V šarvátce ho zabil!

 
Chtěl chránit svůj majetek a vyhnat zloděje ze svého pozemku v pražských Kobylisích. Došlo mezi nimi ale ke konfliktu, během něhož Miíroslav J. zloděje bodl, a ten na následky zranění zemřel.
04.06.2015 10:35 |

podobné články

Majitel nachytal lupiče ve sprše: Zastřelil ho a teď čelí obvinění z vraždy

 
Majitel domu zastřelil muže, který se k němu vloupal a vlezl mu do sprchy. Majitele domu zatkla policie a byl obviněn z vraždy.
03.04.2017 23:15 |

podobné články

Právo chránit svůj majetek: Za fotku zloděje na Facebooku dostal pokutu, soud ji zrušil

 
Snažil se chytit zloděje, který mu ukradl elektrokolo, a byl za to sám potrestán! Majitel obchodu Jakub Ditrich dostal pokutu za zveřejnění fotografie, která zachycuje zloděje před krádeží. Soud mu teď dal za pravdu, pokutu platit nemusí.
27.05.2015 14:00 |

podobné články

Na skládce na Pardubicku zastřelil pracovník ochranky zloděje

 
Pracovník ostrahy skládky odpadu ve Zdechovicích na Pardubicku zastřelil zloděje, který se se svými čtyřmi zhruba čtyřicetiletými kumpány pokusil v areálu krást. Lékaři se snažili muže oživit, ale bohužel vykrvácel. Střelce, který držel zbraň legálně, na místě zadržela policie.
08.09.2010 11:10 |

podobné články

Zastřelil kuší údajného zloděje, hrozí mu 16 let: Na krku má i pohlavní zneužívání!

 
Jaroslavovi Š. (40) hrozí 16 let za to, že na svém pozemku zastřelil kuší muže, u kterého se domníval, že jde o zloděje. Než však případ doputoval do soudní síně, má Jaroslav na krku další obvinění - ze šíření pornografie a dokonce i pohlavního zneužívání dívek!
14.02.2013 10:25 |

podobné články

Majitel domu se se zloději „nepáral“. Tři zastřelil, další dva zranil

 
Třemi mrtvými a dvěma zraněnými na straně předpokládaných zlodějů skončil v Texasu pokus o vloupání do domu, při kterém se majitel bránil. V pondělí o tom informovala televize Fox News s tím, že majitel vyvázl bez zranění.
22.01.2019 06:55 |

podobné články

Komunistou z donucení: Andrej Babiš se doznal ke své minulosti, hádejte, kdo může za jeho vstup do strany?

 
Nemůžeme říct, že by si slovenský potravinový král, majitel Agrofertu, majitel Mladé Fronty a brzy majitel určitě i České televize a Českého rozhlasu 3 - Vltavy, majitel Hradu a majitel Zemana i s jeho Hradní stráží nevedl svou politickou kampaň odpovědně.
05.10.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21417 článků)

Neviděli jste nakladač? Majitel vypsal na zloděje odměnu 50 000 Kč!

 
Přelezl plot, otevřel kabinu, nastartoval a odjel. Tak nějak proběhla krádež nakladače s radlicí na odklízení sněhu ve firmě v Ivančicích na Brněnsku. Majitel těžkého stroje nyní vypsal na dopadení zloděje 50 tisíc odměny!
10.02.2017 09:20 |

podobné články

Za zveřejnění fotky zloděje kola dostal muž pokutu: Narušoval jeho soukromí, soud už mu nepomůže

 
Případ se táhne už od roku 2012. Tehdy majitel obchodu Ekolo.cz zveřejnil na Facebooku záběr zloděje, který mu ukradl kolo v hodnotě okolo padesáti tisíc korun. Zloděj se díky tomu rychle našel, ale majitel musí zaplatit pokutu.
14.09.2017 20:00 |

podobné články

Nakradli šperky za 2 miliony! Sběratel cenností si přivedl v Ostravě zloděje až do domu

 
Zloděje (35) si přivedl až domů a ten ho obral! Tak dopadl majitel (40) sbírky šperků z Ostravy. Lump ho s kumpánem postupně obírali, a než si toho sběratel všiml, připravili ho o šperky za dva miliony!
23.10.2014 07:05 |

podobné články

Další případ rabování, zloděje vyrušili místní obyvatelé u Křešic na Litoměřicku!

 
Obyvatelé Nučnic u Křešic na Litoměřicku vyplašili podle svých slov dalšího rabujícího zloděje. Lidé v zatopené oblasti objevili zloděje v jednom z domů ve čtvrtek.
07.06.2013 15:10 |

podobné články

Majitel domu zastřelil zloděje: Na právníky se složilo celé Česko

 
Vetřelce (†37) ve vlastním domě usmrtil začátkem března legálně drženou zbraní Jan B. (56). Podle některých informací šlo o zločince, který byl před lety odsouzen za vraždu seniora kvůli pár korunám. Majiteli domu, který bránil sebe, manželku i majetek, lidé vyjadřují podporu. V Opavě dokonce založil Jan Šafařík (31) sbírku na právníky. Sešly se už desetitisíce korun!
10.04.2021 11:45 |

podobné články