Článek

Tragické okolnosti Kellnerovy smrti: Posádka se zřítila při cestě za adrenalinem

 
Obrovskému neštěstí došlo podle amerických médií v sobotu na Aljašce. Jak uvádí agentura AP, zřítil se tam vrtulník se šesti lidmi na palubě, jedním z pasažérů byl přitom údajně nejbohatší Čech Petr Kellner. Pět cestujících ničivý pád nepřežilo, jeden je vážném ale stabilizovaném stavu v nemocnici.
29.03.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1212 článků) , Petr Kellner (549 článků) , Petr Čech (98 článků)
Podobné články

Miliardáře (†31) při záchraně snoubenky rozřezal lodní šroub: Příbuzní a posádka konečně promluvili!

 
Po sobotní tragické smrti miliardářského dědice Juana Carlose Escoteta Alviareze (†31), kterého v moři u floridského ostrova Key Largo smrtelně zranil lodní šroub, rodina vydala oficiální prohlášení. Alviarez skočil během rybářského turnaje z lodi do vody, aby zachránil svou tonoucí snoubenku (30), která naštěstí incident přežila.  Posádka je z otřesného zážitku stále v šoku.
17.03.2022 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Largo Largo (2 články)

Na Sibiři se zřítil vrtulník s trhavinou: Posádka byla nejspíš roztrhána!

 
Vydali se na nebezpečnou misi, při které měli za úkol převézt ve vrtulníku dvě tuny trhaviny. Cestou se ale posádka ruského vrtulníku ve stroji zřítila. I když nebyly ještě žádné oběti potvrzeny, panují obavy, že byli lidé na palubě po dopadu roztrháni výbušninou.
06.05.2013 14:15 |

podobné články

Smrt na koleji Kajetánka: Medička Tereza (†20) se zřítila z 12. patra, máma pátrá na vlastní pěst!

 
Loni úspěšně odmaturovala na pelhřimovském gymnáziu a v září se z nadějné studentky Terezky (†20) stala medička – nastoupila do prvního ročníku 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Letošní předposlední lednový den se ale na kolejích Kajetánka, kde bydlela, odehrála obrovská tragédie. Tereza se zřítila z 12. patra a na místě zemřela. Okolnosti její smrti jsou dosud nejasné. Její máma na dveře kolejí vyvěsila výzvu, v níž žádá kohokoliv, kdo Terezku v předvečer její smrti viděl, aby se ozval policii.
21.02.2020 14:00 |

podobné články

Kellner byl Jaromír Jágr českého byznysu, říká Vlastimil Tlustý

 
ROZHOVOR Jak se změní Česko po smrti Petra Kellnera? Co nejbohatší Čech znamenal pro naši zemi a co ztělesňoval? Bývalý ministr financí Vlastimil Tlustý označuje Kellnera za Jágra českého podnikání, patriota, který na svou zemi nezapomínal. „Začal se správně a odvážně stavět proti zničujícímu establishmentu v ČR i EU,“ všímá si Tlustý Kellnerovy rétoriky v posledních letech. A mnohokrát odsuzovaný byznys s Čínou? „Čína je na cestě stát se světovou velmocí číslo 1. Evropa se začíná ekonomicky propadat a Čína rychle roste. S jistou nadějí vzhlížím k obratu ve Velké Británii, ale to může celkovou ekonomickou prohru Evropy s Čínou jen zmírnit,“ konstatuje Tlustý a připomíná, že třeba Němci a Francouzi se k obchodu s asijskou velmocí staví úplně jinak.
01.04.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3088 článků) , Petr Kellner (549 článků) , Vlastimil Tlustý (288 článků)

Posádka vrtulníku LZS vzlétla k dělníkovi v bezvědomí ve Velkých Karlovicích

 
Posádka vrtulníku LZS „Kryštof 05“ z Ostravy zasahovala v pátek 8.8. odpoledne u vážné události ve Zlínském kraji. Letečtí záchranáři jsou na Zlínsko voláni v rámci mezikrajové spolupráce, a to z toho důvodu, že záchranná služba zmíněného kraje sama vrtulníkem nedisponuje. Stroj vzlétl na základě výzvy do obce Velké Karlovice, odkud byl nahlášen úraz pracovníka ve výkopu s bezvědomím. Spolu s leteckými záchranáři na místo události vyjela také pozemní posádka ze Vsetína.
09.08.2014 14:05 |

podobné články

NEŠTĚSTÍ! Ruská stíhačka se ZŘÍTILA do POLE a SHOŘELA! Posádka je ZAHYNULA!

 
Nadzvuková stíhačka MiG-31 havarovala v úterý v Permském kraji na východě evropské části Ruska. Dvoučlenná posádka nehodu nepřežila, informuje v úterý agentura RIA-Novosti.
06.09.2011 08:30 |

podobné články

Helikoptéra s nevěstou se zřítila. Všechno natáčela fotografka obřadu

 
Měl to být nejšťastnější den jejich života. Svatbu ale překazila tragická smrt nevěsty. Nevěsta Rosemere do Nascimento Silva (†30) chtěla svého ženicha překvapit tím, že na samotný obřad přiletí v helikoptéře. Kilometr od oltáře se však helikoptéra dostala do problémů a zřítila se. Celá posádka stroje zahynula.
07.07.2017 13:15 |

podobné články

Odpůrci Pirátů, máte problém. Erik Best ke smrti Petra Kellnera

 
Tragický odchod miliardáře a filantropa Petra Kellnera zaskočil všechny. Jeho PPF měl vysoký vliv. Politický analytik a znalec českého politického a byznysového zákulisí Erik Best pro ParlamentníListy.cz rozebírá, co se nyní může dít, jaká je budoucnost PPF, ale vyzdvihuje i Kellnerovy schopnosti při jednání s vládami mocností. Podle Besta bude mít smrt nejbohatšího Čecha i nezanedbatelný vliv na českou politiku. S řadou politiků a politických subjektů měl prý totiž společný cíl, zabránit nástupu Pirátů do vlády.
29.03.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (549 článků)

David Horváth na prahu smrti: Děsivá nehoda na motorce, potom pád Kellnerovy helikoptéry

 
V sobotu došlo k hrůzné tragédii na Aljašce, při nehodě malého vrtulníku zemřelo celkem pět lidí, mezi kterými byl i šestapadesátiletý nejbohatší Čech Petr Kellner. Jeden z pasažérů ale přežil, je to snowboardista a fotograf David Horváth, který už v minulosti překonal vážnou nehodu na motocyklu.
30.03.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1212 článků) , Petr Kellner (549 článků) , Petr Čech (98 článků) , David David (1326 článků) , David David (992 článků)

Motorkář na Ostravsku spadl v terénu ze svého stroje, nepomohla mu ani posádka vrtulníku LZS

 
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v sobotu 9.8. odpoledne u tragické nehody. Po půl čtvrté převzali operátoři ZZS MSK prvotní informaci o pádu motocyklisty v terénu poblíž Vřesiny u Ostravy. Nahlášeno bylo těžké zranění s bezvědomím. Na pomoc bezodkladně vzlétl vrtulník LZS a vyslána byla také posádka rychlé zdravotnické pomoci ze stanoviště v Ostravě-Zábřehu.
10.08.2014 00:20 |

podobné články

Střet motocyklu s automobilem měl na Opavsku tragický konec

 
Záchranáři ZZS MSK zasahovali v neděli 12. října, u tragické dopravní nehody na Opavsku. Krátce po čtrnácté hodině přijala zdravotnická záchranná služba informaci o střetu osobního vozidla s motocyklem poblíž obce Slavkov. Na místo události ihned vyjela opavská posádka rendez-vous s lékařem a vzlétl vrtulník letecké záchranné služby z Ostravy, následně byla vyslána i další pozemní posádka. První záchranáři byli u postižených během pěti minut od nahlášení.
13.10.2014 01:35 |

podobné články

SMUTNÉ VÝROČÍ: První velkou vesmírnou katastrofu neměl šanci kosmonaut přežít

 
Dnes uplynulo přesně 46 let od tragické smrti Vladimira Komarova, prvního kosmonauta, který zemřel při návratu z vesmíru. Kosmická loď Sojuz-1 se tehdy za dramatických okolností zřítila do ruské stepi. Nešťastná událost značně přispěla k tomu, že Sověti vzdali snahy o cestu na Měsíc.
24.04.2013 15:00 |

podobné články

Uniklo ze scénáře Ordinace: Nové díly plné dramatických zvratů

 
Rozhodli se přitvrdit! Podle informací Aha! budou premiérové díly Ordinace nabité adrenalinem. Bát by se měl hlavně rocker Pepa Vojtek (55) z Kabátů. Jeho sedmiletý syn Adam bude totiž za dramatických okolností bloudit v podzemí a celá Kamenice ho bude hledat! A to není všechno...
27.08.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (656 článků) , Adam Adam (388 článků) , Adam Adam (388 článků) , Adam Vojtek (19 článků)

Velkolepý návrat Ordinace: Malý Vojtek se ztratil v podzemí!

 
Rozhodli se přitvrdit! Podle informací Aha! budou premiérové díly Ordinace nabité adrenalinem. Bát by se měl hlavně rocker Pepa Vojtek (55) z Kabátů. Jeho sedmiletý syn Adam bude totiž za dramatických okolností bloudit v podzemí a celá Kamenice ho bude hledat! A to není všechno...
27.08.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (656 článků) , Adam Adam (388 článků) , Adam Adam (388 článků) , Adam Vojtek (19 článků)

Dívka (†14) se zřítila z překrásné vyhlídky: Vstříc smrti padala 213 metrů

 
Teprve čtrnáctiletá dívka z americké Kalifornie se vydala do Arizony na proslulou vyhlídku Horseshoe Bend (Koňská podkova) před meandrem řeky Colorado. Na místě, kam turisté dychtivě míří za nádhernými fotkami, se ale zřítila. Vstříc smrti padala 213 metrů.
27.12.2018 13:45 |

podobné články

Češka (†59) se zřítila na horské túře v Rakousku: Vstříc smrti padala 40 metrů

 
Devětapadesátiletá Češka se na horské túře v rakouské spolkové zemi Salcbursko v pondělí odpoledne zřítila z výšky zhruba 40 metrů a zahynula. Na výstupu byla v danou chvíli sama a cizí zavinění její smrti je vyloučeno, uvedla agentura APA s odvoláním na policejní informace.
06.07.2021 06:50 |

podobné články

Ženu po domácím porodu zachránila posádka vrtulníku LZS

 
Záchranáři ZZS MSK vyjížděli dnes, v pondělí 4.8., u vážně ohrožené ženy na Frýdecko-Místecku. Před desátou hodinou dopolední přijali operátoři tísňovou výzvu k pacientce po porodu v obci Krásná v Beskydech. Na udané místo ihned vyjela pozemní posádka zdravotnické záchranné služby a pomoci vzlétl i vrtulník LZS z Ostravy. Po jedenácti minutách od nahlášení události přistál na příjezdové cestě u domu.
05.08.2014 00:10 |

podobné články

Posádka Baťovy Electry: Byla to ohromná odpovědnost, má neuvěřitelnou cenu

 
Po devítidenním letu z Kanady přistál ve čtvrtek v Praze na letišti Točná Lockheed L-10 Electra, který využívala koncem třicátých let firma Baťa. Posádka byla po dlouhé cestě s patnácti zastávkami šťastná, ale patrná na ní byla i únava. Přílet stroje v deset dopoledne přilákal na letiště na 500 lidí, kteří si ho dlouhé hodiny fotili a prohlíželi.
28.05.2015 18:36 |

podobné články

Záhada Kellnerovy tragédie: Kdo všechno po pádu helikoptéry ještě žil a proč byl pilot venku

 
Podle nejnovějších zjištění to vypadá, že pád helikoptéry na Aljašce, při kterém zemřel miliardář Petr Kellner (†56), možná přežilo víc lidí, než jen David Horváth. Tělo pilota totiž bylo nalezeno mimo kabinu vrtulníku. Je tak dost možné, že se mu podařilo vyprostit z havarovaného stroje a zahynul až venku na mrazivém sněhu.
01.04.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (549 článků) , David David (1326 článků) , David David (992 článků)