Článek

Tragická ztráta Nikoly ze Survivoru. Při požáru přišla o sestru a babičku, maminka spadla ze skály

 
Z některých příběhů vskutku mrazí. Jeden takový musela prožít i jedna z účastnic letošního Survivoru Nikola Kabátová. Té život uštědřil hned několik ran. Před několika lety přišla o své nejbližší – o babičku a mladší sestru, když v bytě jejího tatínka vypukl požár. Pouze o pár měsíců později jí volali z nemocnice, že maminka spadla ze skály. Svou třináctou komnatu otevřela v nejnovějším díle. 
15.03.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Smrt Nikoly B. (†21) obletěla svět: Její poslední sekundy života viděli v Anglii i Itálii

 
Záznam živého vysílání autonehody Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (22), které se vybouraly u Obrnice na Mostecku, obletěl celý svět. Informují o něm přední zpravodajské weby. Snad tragická smrt dívky odradí od nepozornosti za volantem i za hranicemi.
10.07.2017 19:00 |

podobné články

Těžký osud Nikoly ze Survivoru. Sestra s babičkou uhořely, maminka se jí vážně zranila

 
Život Nikoly Kabátové nebyla procházka růžovým sadem. Ve svém životě přišla tragicky o dva členy rodiny a kvůli zranění maminky se musela starat o své sourozence, jak popsala televizi Nova. Dívka ani přes všechnu bolest neztratila optimismus. Možná právě tvrdé rány osudy Nikolu zocelily natolik, že se rozhodla vstoupit do tvrdé reality show Survivor a soutěžit o 2,5 milionu korun.
15.02.2024 21:40 |

podobné články

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (265 článků) , Nikola Čechová (87 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

To video použijeme i v autoškole, říká odborník o šílené jízdě Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (22)

 
Živý přenos tragické nehody mladé řidičky Nikol B. (†21) a její spolujezdkyně Nikoly V. (22) na Facebooku rozdělil národ. Mladé dívky při jízdě spáchaly řadu přestupků, svou jízdou mohly ohrozit i jiné řidiče. Co teď s videem, které za víkend zhlédly tisíce lidí? Vyndat ho, či ponechat na síti? Odborníci mají za to, že podobné záběry by mohly posloužit coby odstrašující případ a měl by být pouštěn žákům autoškol!
10.07.2017 05:15 |

podobné články

Dobrovolníci budou mapovat rytiny ve skalách Českého ráje

 
ž 12 let mapují dobrovolníci ve všech pískovcových oblastech severních a severovýchodních Čech skalní rytiny, stopy těžby a zpracování kamene, úvozy a hraniční kameny. Letos budou opět pod dohledem Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě a Správy CHKO Český ráj studenti v srpnu zkoumat území přírodních rezervací Příhrazské skály, Klokočské skály, Údolí Plakánek, Prachovské skály, v okolí Hrubé Skály a na Maloskalsku.
07.07.2012 15:20 |

podobné články

Objevte skály i jezera Zlínského kraje

 
Skály, lesy, louky a pole… vydejte se objevovat Zlínský kraj a jeho úchvatnou přírodu. Projděte přírodní park Hostýnské Vrchy nebo Vizovickou vrchovinu. Prohlédněte si majestátní Čertovy skály u Lidečka i skály pod vrchem Tisový. Nebo navštivte některé z vodních ploch Zlínska.
20.10.2016 08:10 |

podobné články

Mladá žena spadla ze skály, vážně si při tom poranila páteř

 
Pád minimálně z pětimetrové výšky si nedobrovolně vyzkoušela mladá žena v Brně-Líšni. V sobotu večer spadla ze Stránské skály a nedopadla při tom dobře. Kvůli nepřístupnému terénu museli pro ni hasiči několik set metrů pěšky.
17.09.2017 18:15 |

podobné články

Rakouská Miss je po smrti. Spadla ze skály

 
Nešťastný pád ze skály se stal osudným držitelce titulu Miss Rakousko z roku 2013 Eně Kadić. Šestadvacetiletá modelka zřejmě v pátek uklouzla při běhu a spadla z kopce Bergisel ležícího nedaleko jejího domova na jihu Innsbrucku v Tyrolsku.
20.10.2015 11:15 |

podobné články

Máma Nikoly B. (†21) z šíleného videa: Zhroutila se ze smrti dcery!

 
Je toho na ni příliš. Nebohá maminka Nikoly B. (†21) viděla na vlastní oči smrt své dcery, protože ji její kamarádka vysílala živě na Facebooku a záznam obletěl celé Česko. Podle slov blízké přítelkyně se máma Michaela B. zhroutila a je na dně. Nikdo se jí nemůže divit.
09.07.2017 15:20 |

podobné články

Maminka a čtyři dcerky uhořely při požáru: Nemám ani na pohřeb, pláče táta

 
Čtyři malé děti a jejich maminka zahynuly při tragickém pátečním požáru ve slovenské Richnavě. Z velké rodiny zůstali už jen dvě starší děti (12,11) a otec Peter (29). Ten se nyní v zoufalém rozhovoru svěřil, že při požáru přišla rodina o vše, co měla. Na důstojný pohřeb tak nejspíš nebudou peníze.
03.12.2018 12:50 |

podobné články

Dívka na Tachovsku spadla ze skály, zasahoval vrtulník

 
Mladá dívka spadla ze skály do těžko přístupného terénu. Na místě zasahoval vrtulník a hasiči.
01.02.2010 13:55 |

podobné články

Žena spadla ze skály, má vážně poraněnou páteř

 
Těžké zranění páteře utrpěla žena, která v úterý večer spadla ze skály u Dolního Sokolovce na Havlíčkobrodsku. Jak agentuře sdělila ředitelka Záchranné služby Kraje Vysočina Vladislava Filová, ženu záchranáři převezli na traumacentrum v Brně.
14.12.2011 08:30 |

podobné články

Těhotná žena spadla ze skály. Do nemocnice ji přepravil vrtulník

 
Vrtulníky záchranné služby měly v Libereckém kraji v neděli několik zásahů během pár hodin, pomoct musel také vrtulník z Královéhradeckého kraje. Záchranáři například zasahovali u poraněné těhotné ženy, která spadla ze skály.
19.05.2013 20:45 |

podobné články

Přemlouvala kamarádku, ať neskáče ze skály, pak spadla sama

 
Chtěla pomoci své kamarádce, která se rozhodla ukončit svůj mladý život skokem ze skály na Mladoboleslavsku. Přemlouvala ji, aby neskákala. Nešťastnou náhodou však sama spadla do propasti a utrpěla vážná zranění.
28.04.2014 09:00 |

podobné články

Ze skály na Divoké Šárce v Praze spadla žena: Pád byl pro ni smrtelný!

 
Ze skály v Divoké Šárce v Praze dnes po poledni spadla asi padesátiletá žena. Pád z asi 20 metrů nepřežila. Na místě zasahují policisté. Divoká Šárka je oblíbené rekreační místo, kam se sjíždějí lidé z celého okolí Prahy. Podrobnosti připravujeme.
27.07.2014 16:40 |

podobné články

Cyklistka spadla ze skály: V nepřístupném terénu zůstala zaklíněná mezi stromy

 
Víc než půl hodiny úpěla, než se dočkala pomoci. Cyklistka středního věku, která se v úterý v podvečer jela projet kolem Brněnské přehrady, spadla ze skály do pětimetrové hloubky. Bylo těžké ji z místa nehody dostat.
25.07.2018 10:45 |

podobné články

Žena spadla u Příbrami ze skály: V bezvědomí ji naložili do auta a odvezli domů!

 
K život ohrožujícímu dramatu došlo ve středu odpoledne nedaleko Příbrami. Žena spadla z přibližně patnáctimetrové skály, těžce se zranila a upadla do bezvědomí. Svědci nebo známí jí ale nezavolali sanitku. Odvezli ji domů. Později pro ni letěl vrtulník.
03.03.2021 16:00 |

podobné články

Školák-hrdina (12): Vrhl se v Plzni do vody a vytáhl kamarádku (14)! Spadla tam ze skály

 
Jako hrdina se zachoval školák (12) v Plzni. Viděl, jak jeho kamarádka (14) sklouzla ze skály, a spadla do Košuteckého jezírka. Kluk neváhal a okamžitě jí přispěchal na pomoc. Dívce tak zachránil život.
29.07.2021 13:45 |

podobné články

Tragédie na Příbramsku: Žena spadla z devítimetrové skály! Na místě zemřela

 
Záchranné složky v sobotu odpoledne vyjížděly k Čenkovu u Příbrami. Došlo tam k pádu z devítimetrové skály! Z hřebenu Slonovec v Brdech spadla žena. Přes veškeré snahy záchranářů se ženu nepodařilo zachránit.
26.09.2021 09:45 |

podobné články