Článek

Tragická smrt pěti dívek při „únikovce“: Zemřely kvůli chybějící klice! Najít ji měly až během hry

 
Jako v pasti. Přesně tak se měly cítit dívky, které se rozhodly oslavit patnácté narozeniny jedné z nich při únikové hře. Celá situace ale skončila tragédií. Garáž, která byla na hernu předělána, neměla únikové východy, u dveří chyběla klika, kterou měly dívky teprve najít, a jediné okno bylo zamřížované. Z herny smrti tak nebylo úniku.
12.01.2019 16:35 |

podobné články

Podobné články

Spolu uhořely, spolu byly pohřbeny: Polsko se rozloučilo s dívkami, které zemřely při únikovce

 
Truchlí celá země. V polském Koszalinu proběhl velkolepý pohřeb pěti dívek, které uhořely při únikové hře. Všech pět dívek leží na hřbitově vedle sebe.
11.01.2019 12:10 |

podobné články

Babiš: Smrt pěti dívek (†15) při únikovce je tragédie. „Sám jsem otec,“ truchlí Zeman

 
Vyrazily oslavit narozeniny své kamarádky. A uhořely při únikové hře. Smrt pětice mladých dívek (†15) otřásla Polskem. Kondolenci zaslal nejen prezident Miloš Zeman, ale již také premiér Andrej Babiš (ANO), který se na dotaz Blesk Zpráv pozastavil nad tím, že kontroly únikovek jsou na místě i v Česku.
08.01.2019 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21506 článků) , Miloš Zeman (25169 článků)

Smrt v únikové místnosti v Polsku: Dívky zemřely, protože na dveřích nebyla klika, najít ji bylo součástí hry

 
Případ dívek, které zemřely při únikové hře, otřásl Polskem. Až nyní, po posledním rozloučení s pěti mladými děvčaty, bylo zjištěno, proč zahynuly. Dveře místnosti sice nebyly zamčené, chyběla u nich ale klika, jejíž nalezení mělo být součástí hry.
12.01.2019 15:56 |

podobné články

Dívenky (†15), které zemřely při únikovce: NOVÉ DETAILY, ze kterých mrazí!

 
Julia, Amelka, Małgosia, Karolina a Wiktoria (†15) byly nejlepšími kamarádkami. Minulý pátek ale všechny vydechly naposledy. Při únikové hře v polském městě Koszalin zemřely na otravu jedovatými zplodinami. Mohl za to vnuk majitelky, který špatně zabezpečil nádobu s plynem. Teď vyplaval na povrch znepokojivý detail. Místnost byla až děsivě malá, hasiči navíc našli netknuté hasicí přístroje!
07.01.2019 19:25 |

podobné články

Dívenky (†15), které zemřely při únikovce: NOVÉ MRAZIVÉ DETAILY!

 
Julia, Amelka, Małgosia, Karolina a Wiktoria (†15) byly nejlepšími kamarádkami. Minulý pátek ale všechny vydechly naposledy. Při únikové hře v polském městě Koszalin zemřely na otravu jedovatými zplodinami. Mohl za to vnuk majitelky, který špatně zabezpečil nádobu s plynem. Teď vyplaval na povrch znepokojivý detail. Místnost byla až děsivě malá, hasiči navíc našli netknuté hasicí přístroje!
07.01.2019 19:55 |

podobné články

Detaily smrti dívek (†15) při únikovce: Hasiči se nemohli vlámat dovnitř a nepoužitý hasicí přístroj

 
Chtěly jen stylově oslavit narozeniny jedné z nich. Julii, Amelku, Małgosiu, Karolinu a Wiktorii (†15) to nakonec stálo život. Dívky zemřely při únikové hře v polském městě Koszalin. Nyní vypluly na povrch nové detaily z vyšetřování případu, ze kterých se člověku tají dech.
07.01.2019 15:40 |

podobné články

Pět školaček (†15) zemřelo při únikovce: Po vstupu do místnosti je spoutali!

 
Při tragickém požáru v Polsku zemřelo pět patnáctiletých dívek. Podle místních médií se na oslavu narozenin jedné z nich vydaly zahrát si únikovou hru. Policie na místě zjistila mnoho pochybení ze strany organizátora. Všech pět dívek zemřelo na otravu oxidem uhelnatým.
05.01.2019 16:00 |

podobné články

Dívenky (†15), které se udusily při únikovce, mohly PŘEŽÍT? Hasicí přístroje zůstaly netknuté!

 
Julia, Amelka, Małgosia, Karolina a Wiktoria (†15) byly nejlepšími kamarádkami. V pátek ale všechny vydechly naposledy. Při únikové hře v polském městě Koszalin zemřely na otravu jedovatými zplodinami. Mohl za to vnuk majitelky, který špatně zabezpečil nádobu s plynem. Teď vyplaval na povrch znepokojivý detail. Když se totiž do místnosti dostali hasiči, našli netknuté hasicí přístroje!
07.01.2019 19:20 |

podobné články

Smrt pěti dívek (†15) v Polsku spustila lavinu kontrol: Hasiči prověří únikové hry v Praze

 
Tragédie, která nemá obdoby, otřásla v pátek nejen celým Polskem. Při požáru, jenž vypukl v místnosti během únikové hry, zemřelo pět mladých dívek. Pražští hasiči proto v prvním čtvrtletí zkontrolují desítky únikových her po celé Praze.
07.01.2019 16:00 |

podobné články

Pohřeb pěti dívek (†15), které zemřely při únikové hře: Bílé rakve a dojemná slova otce!

 
Týden po smrti pěti nebohých dívek při únikové hře na severu Polska proběhl ve městě Koszalin jejich pohřeb. Účastnily se ho davy lidí, oběti neštěstí budou na hřbitově ležet vedle sebe. Dívky byly pohřbeny v bílých rakvích s bílými růžemi. Soustrast rodinám vyjádřil i papež František.
11.01.2019 13:15 |

podobné články

Děsivé požáry, při kterých zemřely děti: Hra se zápalkami nebo infrazářič

 
Tři děti zemřely v noci na pondělí při požáru rodinného domku na Znojemsku. Během obrovské tragédie, ze které se okolí a rodina nikdy nevzpamatuje, byli zranění i čtyři dospělí. Tři děti ve věku od jednoho roku do devíti let na místě zemřely. K podobným případům už došlo i v minulosti.
12.03.2018 15:40 |

podobné články

Smrt matky s dcerou v sauně: Jaký byl příběh Petry P. (45) a Marie I. (65)?

 
Při sobotní tragédii na Jičínsku zemřely v sauně matka s dcerou. Ty se nemohly ze sauny dostat kvůli zlomené klice. Pokoušely se rozbít okno, leč marně. Rozbily pouze vnitřní sklo. Před smrtí trpěly dlouhých devadesát minut, než zemřely na vyčerpání a dehydrataci. Ženy objevila majitelka sauny.
19.04.2017 08:00 |

podobné články

26 mrtvých dívek asi prodali na prostituci. Proč na cestě do Evropy zemřely, není jasné

 
Italští vyšetřovatelé začali s pitvami 26 nigerijských dívek, jejichž těla byla o víkendu nalezena při záchraně migrantů plujících z Libye. První prohlídky neosvětlily příčiny smrti žen, jejichž věk se odhaduje na 14 až 18 let, napsala agentura AFP. V Evropě se z nich zřejmě měly stát prostitutky.
09.11.2017 07:40 |

podobné články

Tragédie při rallye v Lopeníku: Za smrt čtyř dívek může komisař, tvrdí policie

 
Když stály u cesty a mávaly projíždějícím sporťákům, asi vůbec netušily, že by je mohlo potkat nějaké neštěstí, natož smrt. Čtyři mladé dívky zemřely při tragické nehodě na rallye v Lopeníku, když jeden ze sporťáků vylétl z trati. Dlouho se nic nedělo, až teď padlo obvinění. Za jejich smrt může traťový komisař (22), který je pustil k trati.
16.08.2013 14:00 |

podobné články

Pětice dívek (†15) uhořela při únikové hře: Hrozí tragédie i v Česku? Tohle řekl expert

 
Minulý týden došlo v Polsku k hrozné tragédii – během tzv. únikové hry tam zemřelo pět 15letých dívek. Ve chvíli, kdy vypukl požár, zůstaly v místnosti. V zemi se tak okamžitě rozjely kontroly podobných zařízení, zda splňují bezpečností limity. Únikové hry, kdy se účastníci snaží ve vymezeném čase dostat řešením hlavolamů ze zavřené místnosti, jsou populární i v Česku. Jsou jich už desítky. Jak jejich majitelé zajišťují, aby nedošlo k nehodám? I o tom promluvil v pořadu Blesku Epicentrum Petr Simm, provozovatel jedné z nich.
11.01.2019 05:35 |

podobné články

Smrt na únikové hře: V ohni zemřelo pět dívek (†15). Rodiče se to dozvěděli náhodou

 
Pět dívek přišlo v pátek o život při požáru, který vypukl v místnosti během únikové hry v Koszalinu na severu Polska. Oznámila to místní média s odvoláním na policii. Ministr vnitra Joachim Brudziński kvůli tragédii nařídil prověřit podobná zařízení v celé zemi z hlediska plnění protipožárních předpisů. Rodiče, kteří byli na místě neštěstí, dlouhou dobu nikdo neinformoval. Dozvěděli se to poté, co to jeden z otců nevydržel a rozhodl se jednat přímo s hasičem, který zrovna o tragédii dával rozhovor.
04.01.2019 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Joachim Joachim (29 článků)

Jak pro sebe najít ideální styl?

 
Mít svůj vlastní ideální styl, v jehož duchu byste si zaplnili šatník a už nikdy byste tak nemuseli řešit, co si vzít na sebe – no uznejte sami, nezní to jako sen? Když se ale z představ vrátíte zpátky do reality, najednou si uvědomíte, že vlastně žádný styl nemáte a že se oblečení ve vaší šatní skříni nese v duchu „každý pes, jiná ves“. Tak co s tím? Ještě než začnete namítat, že najít pro sebe ideální styl rozhodně není jen tak, přečtěte si dnešní článek. Společně se na tenhle problém podíváme a leccos si vysvětlíme. Můžeme vám slíbit, že po přečtení následujících řádků už budete vědět, jaký je váš ideální styl. A pak bude hračka vybavit šatník jen takovými kousky, které skutečně unosíte. Pár rad, jak pro sebe najít ideální styl Teď to teprve začíná. Následující řádky jsou užitečnou radou pro každého, kdo ještě nemá tak úplně jasno v tom, jaký je jeho ideální styl. Je to i váš případ? Taky stále váháte, přešlapujete na místě a nevíte si rady? V tom případě čtěte dál! Rada první: udělejte si přehled Každý z nás má několik oblíbených looků, chcete-li outfitů, které má vyzkoušené a na které sází v případě, kdy potřebuje něco slušivého a stylového, aniž by si nad tím musel lámat hlavu dlouhé hodiny. Na začátku všeho si tyhle vaše oblíbené looky sestavte vedle sebe – buď si dané kousky složte na postel, nebo na to jděte chytřeji a sestavte si oblíbené looky pomocí internetu, třeba na Pinterestu, kde si můžete ukládat obrázky na svou nástěnku. Rada druhá: ujasněte si, jaké barvy jsou vaše Barev je neskutečné množství, což je jedině dobře. Ne každému totiž nutně musí slušet všechny barvy a všechny jejich odstíny. Ani vám tedy určitě nesluší úplně každá barva a vaším dalším úkolem proto je najít... Čtěte více Příspěvek Jak pro sebe najít ideální styl? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.10.2017 21:05 |

podobné články

Záhadná smrt Moniky (†36) a Klárky (†8) v Egyptě: Mrtvé ležely na zemi!

 
Na hororové dovolené v Egyptě měl Petr najít svou manželku Moniku (†36) a dcerku Klárku (†8), které zemřely pravděpodobně na otravu, mrtvé nad ránem. Prý zemřely ve spánku. Podle vyšetřovatelů však nebyly v posteli, ale na zemi, informovala TV Nova.
02.08.2013 18:50 |

podobné články

Tragická nehoda českého autobusu: Ženy seděly nad řidičem, zemřely namístě!

 
Smutná zpráva přišla ze Slovenska. Havaroval tam autobus české dopravní společnosti. Řídil jej Čech, kterého museli z autobusu vystříhávat skoro hodinu! Při nehodě zemřely dvě ženy - Češka a Ukrajinka. V době nárazu do pilíře mýtné brány seděly nad řidičem.
31.01.2015 16:55 |

podobné články